IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Interesanti, kurš izsauca ātros? Ņemot vērā, ka viņa pateica, ka tā bija nakts, izeja no pagalma, maza ieliņa, no kā var izsecināt, ka gājēji, braucēji tur nebija bieži, tad droši vien pats skūterists.
05.10.2023 12:51 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Elizabeteeee @ 04.10.2023 23:24

Vispār jau esmu pārāka. Patīk vai nepatīk tas. :)

😀
05.10.2023 12:53 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
iiieviiite @ 05.10.2023 12:22
par skūteristiem piekrītu, ka jāievēro ātrums, jāpiebremzē pirms gājējiem utt., jo gājējiem ir priekšroka, bet tomēr arī gājējiem jāpiedomā pie savas iešanas trajektorijas.. es neuzskatu, ka bērniem var ļaut skriet pa diagonāli un nepieskatīt tos, jo no aizmugures var tuvoties gan skūteris, gan riteņbraucējs, tomēr ir jāpiedomā abām pusēm.

Ko lūdzu? Gājējs uz IETVES ir gājējs. Eju pa kādu trajektoriju gribu. Skūterists un velosipēdists uz ietves ir viesis. Tad arī ievēro ceļu satiksmes noteikumus. Aizej palasi CSN.
05.10.2023 12:55 |
 
10 gadi
Reitings 2870
Reģ: 29.01.2009
Ivy Blanks @ 05.10.2023 11:45

Nezinu, vai bija dzērusi, par to nav nekur rakstīts. Bet tas, ka nepaskatījās uz skrejriteņa pusi, tur gan ir liela viņas vaina, tāpēc arī laikam nevēlas nekur vērsties, jo pati saprot, pati vien vainīga bija, ka nepaskatījās.

Man arī šitas uzcepa. Kur skatīties????
Par laimi, man nav no rītiem tik agri no mājas jāiet ārā, kad visa mega kustība, bet bija nesen 8.00 pieraksts Rīgas centrā pie ārsta. Nu jopcik. Tie krustojumi, kur gājējiem zaļais no visiem stūriem. Tajā brīdi skūteristi kā tarakāni arī lien virsū, un tad, kad tu esi jau pāris soļus paspēris, skatoties uz vienu un otru sānu, lēkdams uz visām pusēm, jo viņi jau bliež taisni, neviens tev ceļu nedos. Tajā brīdī vēl trešais no aizmugures panesas garām. Man nav acis pakausī!!!!! Kur skatīties???
Ietvei ir jābūt drošajai vietai jebkuram gājējam. Vecam, slimam, dzērušam, bērnam. Kur cilvēks var iet un skatīties uz priekšu, nevis nonstop tramīgi lekt uz visām pusēm. Nereālas dusmas.
05.10.2023 12:55 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
AnnnaMannna @ 05.10.2023 12:51
Interesanti, kurš izsauca ātros? Ņemot vērā, ka viņa pateica, ka tā bija nakts, izeja no pagalma, maza ieliņa, no kā var izsecināt, ka gājēji, braucēji tur nebija bieži, tad droši vien pats skūterists.
Gan jau kāds cilvēcīgs cilvēks, ne? Ja es redzētu jaunu, koptu meiteni guļam bezsamaņā uz ielas, kur pēc skata uzreiz skaidrs, ka nav kaut kāda atplīsusi, uzpampusi alkoholiķe, uzreiz sauktu ātros. Arī ja mašīnā garām braucot redzētu šādu skatu - apstātoties un ietu skatīties, kas notiek, kā varu palīdzēt. Tumšajās vakara un nakts stundās netrūkst arī suņu staidzinātāju, kas varēja izsaukt ātro palīdzību.
05.10.2023 13:00 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Le Petit @ 05.10.2023 11:39

Vot šito es nesaprotu!!!! KURU tieši apdraud Meitene kura, pat ja arī bij pālī vai iedzērusi, iet pa IETVI? IETVI KARL!!!!! a ja tur būtu bijis mazs bērns, ja tur būtu omīte?? Kāds sakars? VOT ja viņa BRAUKTU ar skūteri pālī, tas ir cits stāsts. Sanāk ja es esmu pie draudzenes aizgājusi iedzert vīnu, un pēctam dodos uz savām mājām man drīkst braukt visi virsū jo esmu iedzērusi? kaut kāda deģeneràtu domāšana. IETVE nav paredzēta ne 20, ne 30 ne 40 km/h….

Visas baigi uzmetušās skūteriem. :D Bet tieši tas pats attiecas arī uz riteņbraucējiem. Tie arī ātri pārvietojas pa ietvēm. Šādā situācijā uzsvars uz tieši transporta veidu nav saprotams, būtu jārunā par noteikumiem, braukšanas kultūru.
05.10.2023 13:02 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
Pirms 3 nedēļām gāju uz manikīru pa Čaka ielu. Tur ir tāds velo veikals Taktika (baidos nepareizi pateikt). Un no turienes nāk ārā cilvēks. Pa ietvi iet puika no skolas, 8-10 gadus vecs. Aizdomājies kaut ko. Pēkšņi viņu pārsteidz tas, ka strauji priekšā atveras Taktikas durvis. Puika automātiski maina trajektoriju un parauj pa kreisi. Pretī NESĀS zaļais Bolt skūteris un viņam priekšā tas puika. Bolts met pa bremzēm, puika atkal mēģina izvairīties, bet tāpat krīt. Nokrita un pārsita abus ceļus un nobrāza rokas. Nokrita zemē un raudāja.
Bolts vienkārši aizpirda prom. Nu bļaģ, nopietni?!!! Tur ir velo josla, brauc pa turieni. Bet nē, nesās pa ietvēm un mēģina kādu nogalināt.
05.10.2023 13:04 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Britney @ 05.10.2023 13:00
Gan jau kāds cilvēcīgs cilvēks, ne? Ja es redzētu jaunu, koptu meiteni guļam bezsamaņā uz ielas, kur pēc skata uzreiz skaidrs, ka nav kaut kāda atplīsusi, uzpampusi alkoholiķe, uzreiz sauktu ātros. Arī ja mašīnā garām braucot redzētu šādu skatu - apstātoties un ietu skatīties, kas notiek, kā varu palīdzēt. Tumšajās vakara un nakts stundās netrūkst arī suņu staidzinātāju, kas varēja izsaukt ātro palīdzību.

Vai tavs teksts bija kaut kāds mājiens, ka skūterists nav cilvēcīgs cilvēks? :D Jo izslēdz iespēju, ka viņš varēja izsaukt ātros. Iespējams arī kāds garāmgājējs vai braucējs, bet, ja tā iela ir izejot no pagalma, tik maza un tā ir nakts, tur daudz gājēju vai braucēju nebūs.
05.10.2023 13:05 |
 
Reitings 3844
Reģ: 27.06.2014
AnnnaMannna @ 05.10.2023 13:02

Visas baigi uzmetušās skūteriem. :D Bet tieši tas pats attiecas arī uz riteņbraucējiem. Tie arī ātri pārvietojas pa ietvēm. Šādā situācijā uzsvars uz tieši transporta veidu nav saprotams, būtu jārunā par noteikumiem, braukšanas kultūru.

Tāpēc, ka es personīgi, ne reizi neesmu saskārusies ar velosipēdistu, kurš pa ietvi nesās tādā hodā. Pa centru pārvietojos gandrīz katru dienu. Tue riteņbraucēji, kas grib nesties, parasti brauc pa braucamo daļu un tracina autovadītājus nevis gājējus.
05.10.2023 13:06 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
Kaut vai pali var rapot pa ietvi, ta ir paredzeta GAJEJIEM. Besi, ka tos skuteristus neviens neregule, tesas milzu atruma pasi pali ne pali, pa vairakiem salidusi virsu, pipe, ar telefonu rokas utt un kas te teica, ka mazi berni nevar skraidit pa ietvi, wtf ietve ir paredzeta staigat ari berniem, suniem , pensionariem un del kkadiem idiniem nevienam nebutu jajutas apdraudetam! Nu wtf vnk!!! Mani pasu no kajam gandriz ir notriekusi, strap citu dazs labs velosipedists vel trakaks un ari aizmirst, ka ietve prieksroka gajejam!!!
05.10.2023 13:09 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Arahne @ 05.10.2023 13:06

Tāpēc, ka es personīgi, ne reizi neesmu saskārusies ar velosipēdistu, kurš pa ietvi nesās tādā hodā. Pa centru pārvietojos gandrīz katru dienu. Tue riteņbraucēji, kas grib nesties, parasti brauc pa braucamo daļu un tracina autovadītājus nevis gājējus.

Man gan sanācis sastapties ar daudz, manuprāt, neadekvātiem riteņbraucējiem, bet tāpēc nesāku lamāties uz visiem, kas izmanto riteņus.
Tiem, kas lamājas uz kopumā skūteriem kā pārvietošanas līdzekli un cilvēkiem, kas tos izmanto, piemēram, šeit tā meitene Britney, kas pateica, ka skūterists noteikti neizsauca ātros, jo ir mežonis un vienalga, vai sašķaidītā meitene elpo, vajadzētu ieslēgt smadzenes.
05.10.2023 13:15 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
AnnnaMannna @ 05.10.2023 13:15

Man gan sanācis sastapties ar daudz, manuprāt, neadekvātiem riteņbraucējiem, bet tāpēc nesāku lamāties uz visiem, kas izmanto riteņus.
Tiem, kas lamājas uz kopumā skūteriem kā pārvietošanas līdzekli un cilvēkiem, kas tos izmanto, piemēram, šeit tā meitene Britney, kas pateica, ka skūterists noteikti neizsauca ātros, jo ir mežonis un vienalga, vai sašķaidītā meitene elpo, vajadzētu ieslēgt smadzenes.
tev pasai vajag ieslegt smadzenes ja nejedz ka aizlaisties no pasa izraisita nelaimes gadijuma nav attaisnojami!
05.10.2023 13:18 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
SarmaD @ 05.10.2023 12:47

Ārprāts! Ja es varētu saprast apjukumu notikuma vietā un aizmukšanu, tad to, ka cilvēks nav reāli sazinājies līdz šim, tas gan nav pieņemami. Varbūt vel atsauksies, ja jau Delfos ir raksts. Varbūt šis vienkārši nezina kura tā ir visā tajā ātrumā nepiefiksēja. Briesmīgi, cerams viņai nekādu rētu nebūs.

Es domāju, ka absolūti lielākā sabiedrības daļa nezina, kas ir Kalendy. Bez šī foruma es noteikti nezinātu viņu (tāpat kā daudzus citus). Delfus, protams, vairāk cilvēku lasa.
05.10.2023 13:18 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Otiiilija @ 05.10.2023 13:18
tev pasai vajag ieslegt smadzenes ja nejedz ka aizlaisties no pasa izraisita nelaimes gadijuma nav attaisnojami!

Es neteicu, ka aizlaisties ir labi. Lasi to, kas uzrakstīts, nevis izdomā savu tekstu. Nenormāli sacepušies te daži.
05.10.2023 13:18 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
AnnnaMannna @ 05.10.2023 13:02

Visas baigi uzmetušās skūteriem. :D Bet tieši tas pats attiecas arī uz riteņbraucējiem. Tie arī ātri pārvietojas pa ietvēm. Šādā situācijā uzsvars uz tieši transporta veidu nav saprotams, būtu jārunā par noteikumiem, braukšanas kultūru.
tie vismaz skandina ka aizmugurē brauc.Nu normālie,kad brauc.izņemumi ir visur,bet parsvarā veloceļus sak sadalīt pakapeniski.Mums kad bija ielas rekonstrukcija galvenajā ielā ,velobraucējiem ir sarkans segums,kad iziet platakā vieta uz liela cela ,ar atdalosu joslu tieši velo.un gājējiem pelēks.tad gan ,ja ej pa braucamo pusi tad gajejs būs vainigs,jo ir sadalits celiņš.a skuteristi brauc pa kurieni grib.gan pa gajeju pusi,gan pa velo.Manuprat ieviešot šo braucamo,viņi nav sapratuši pie kā viņi skaitās,ar kāju "speramais" tik atri paskriet nevar😁
05.10.2023 13:20 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
AnnnaMannna @ 05.10.2023 13:18

Es neteicu, ka aizlaisties ir labi. Lasi to, kas uzrakstīts, nevis izdomā savu tekstu. Nenormāli sacepušies te daži.
“ kas pateica, ka skūterists noteikti neizsauca ātros, jo ir mežonis un vienalga, vai sašķaidītā meitene elpo, vajadzētu ieslēgt smadzenes.” par sitadu murgojumu nevar necepties bezsmadzenu aita
05.10.2023 13:25 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
Kenty @ 05.10.2023 13:20
tie vismaz skandina ka aizmugurē brauc.Nu normālie,kad brauc.izņemumi ir visur,bet parsvarā veloceļus sak sadalīt pakapeniski.Mums kad bija ielas rekonstrukcija galvenajā ielā ,velobraucējiem ir sarkans segums,kad iziet platakā vieta uz liela cela ,ar atdalosu joslu tieši velo.un gājējiem pelēks.tad gan ,ja ej pa braucamo pusi tad gajejs būs vainigs,jo ir sadalits celiņš.a skuteristi brauc pa kurieni grib.gan pa gajeju pusi,gan pa velo.Manuprat ieviešot šo braucamo,viņi nav sapratuši pie kā viņi skaitās,ar kāju "speramais" tik atri paskriet nevar?
velo vismaz nav TADS atrums, lai gan ari tie ir visadi, ir bijis ka brauc virsu nagljaka, bet visslielako apdraudejumu rada skuteristi
05.10.2023 13:27 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Kenty @ 05.10.2023 13:20
tie vismaz skandina ka aizmugurē brauc.Nu normālie,kad brauc.izņemumi ir visur,bet parsvarā veloceļus sak sadalīt pakapeniski.Mums kad bija ielas rekonstrukcija galvenajā ielā ,velobraucējiem ir sarkans segums,kad iziet platakā vieta uz liela cela ,ar atdalosu joslu tieši velo.un gājējiem pelēks.tad gan ,ja ej pa braucamo pusi tad gajejs būs vainigs,jo ir sadalits celiņš.a skuteristi brauc pa kurieni grib.gan pa gajeju pusi,gan pa velo.Manuprat ieviešot šo braucamo,viņi nav sapratuši pie kā viņi skaitās,ar kāju "speramais" tik atri paskriet nevar?

Jā, prasītos ieviest regulējumu un uzraudzību braukšanai, parkošanās utt., lai būtu lielāka kārtība.
Pats pārvietošanās veids ērts - šad tad izmantoju, man patīk. Ņemot vērā, ka cilvēkus pret asfaltu nešķaidu, būtu sarūgtināta, ja šo pārvietošanas līdzekli izdomātu aizliegt.
05.10.2023 13:29 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
Otiiilija @ 05.10.2023 13:25
“ kas pateica, ka skūterists noteikti neizsauca ātros, jo ir mežonis un vienalga, vai sašķaidītā meitene elpo, vajadzētu ieslēgt smadzenes.” par sitadu murgojumu nevar necepties bezsmadzenu aita

Uzelpo un izlasi Britney komentāru, kur viņa tieši šādiem vārdiem to pasaka. Es saku, ka Britney nevar zināt, ka skūterists neizsauca ātros, tādēļ šādi apvainojumi nav pieņemami. Tas, ka tieši viņš to izdarīja, varētu būt ticami Kalendy aprakstītās ielas un dienas laika dēļ. Turklāt Britney citos komentāros šādu savu domāšanu attiecina uz visiem cilvēkiem, kas izmanto skūterus, nevis tikai konkrēto, kas notrieca Kalendy.
Britney @ 05.10.2023 12:00
Tu reāli stulba esi? Ietve ir paredzēta gājējiem. Nu un, ka iedzērusi? Dzērušie pa ietvi nevar pārvietoties un skūteristi var šķaidīt cilvēkus pret asfaltu? Pie tam skūterists pameta savu nozieguma vietu, pajāt vai tā sašķaidītā meitene vispār elpo. Labi parāda cilvēka attieksmi, bet ok, turpini aizstāvēt tādus mežoņus. Pati gan jau arī sataisot sūdus laidies lapās.
05.10.2023 13:31 |
 
Reitings 18273
Reģ: 27.11.2018
Si tema tiesam iecepi, jo nav sakartota un reali nevari atslabt pastaiga , ipasi dzivnieki, berni, seniori, vai pastaiga kaut vai pali uz majam ( ne auto, ne skuteri un pat ne uz velo) pec tusina, jo tas apdraud veselibu un drosibu, un atbildibu kurs uznemsies?!
05.10.2023 13:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits