IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
Karolaina @ 02.10.2023 20:46
Apskatījos Vizlas video. Nezinu kā citiem, bet man tik nepatīkami bija skatīties. Tā viņas iedomīga, pārgrieztā seja, nu fuj. ?
Ne viņai vienīgai tas tupais skatiens un savilktās lūpas un pat deguns. Nezinu, kurā brīdī meitenes izdomāja, “vot šitā ir smuki”. Vispār nesaprotu, kāpēc visas tik ļoti grib izskatīties vienādi. Vienādas krūtis, lūpas, uzacis, drēbes, rotas un pat sejas izteiksmes. 😫
02.10.2023 21:00 |
 
Patīk
Reitings 2721
Reģ: 08.05.2022
Britney @ 02.10.2023 21:00
Ne viņai vienīgai tas tupais skatiens un savilktās lūpas un pat deguns. Nezinu, kurā brīdī meitenes izdomāja, “vot šitā ir smuki”. Vispār nesaprotu, kāpēc visas tik ļoti grib izskatīties vienādi. Vienādas krūtis, lūpas, uzacis, drēbes, rotas un pat sejas izteiksmes. ?

Tās savilktās lupas man tā kaitina, nespēju paskatīties. 😅 tādēļ nesekoju viņai, tik uzmetu retu reizi aci kas tur jauns.
02.10.2023 21:25 |
 
Reitings 40
Reģ: 25.04.2023
Britney @ 02.10.2023 21:00
Ne viņai vienīgai tas tupais skatiens un savilktās lūpas un pat deguns. Nezinu, kurā brīdī meitenes izdomāja, “vot šitā ir smuki”. Vispār nesaprotu, kāpēc visas tik ļoti grib izskatīties vienādi. Vienādas krūtis, lūpas, uzacis, drēbes, rotas un pat sejas izteiksmes. ?
Jāaa! Es pamēģināju pie spoguļa uztaisīt to savilkto seju. Ārprāts, labāk nebūtu mēģinājusi. 🤮
02.10.2023 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 1307
Reģ: 29.01.2009
Karolaina @ 02.10.2023 21:39
Jāaa! Es pamēģināju pie spoguļa uztaisīt to savilkto seju. Ārprāts, labāk nebūtu mēģinājusi. ?

Man ar īsti neizskatās, ka tas būtu vecais dzīvoklis. Izskatās ar ķiegeliem kāds bija pirms KP un kur filmēts video - kāds bnb
02.10.2023 21:45 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
koncha @ 02.10.2023 21:45

Man ar īsti neizskatās, ka tas būtu vecais dzīvoklis. Izskatās ar ķiegeliem kāds bija pirms KP un kur filmēts video - kāds bnb

Viņa ir filmējusi pie viņa mājas un braukā ar viņa mašīnu, tas ka neliek bildes priekšā pakaļā nenozīmē ka izšķīrušies.
Vienkārši varbūt grib atpūsties no soc. tīklu attiecību reklamēšanas. Kā arī viņi jau ir labu laiku kopā , protams nebūs tā kā sākumā un mazliet attiecības sašķobījušās.
02.10.2023 22:03 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Reya @ 02.10.2023 22:03

Viņa ir filmējusi pie viņa mājas un braukā ar viņa mašīnu, tas ka neliek bildes priekšā pakaļā nenozīmē ka izšķīrušies.
Vienkārši varbūt grib atpūsties no soc. tīklu attiecību reklamēšanas. Kā arī viņi jau ir labu laiku kopā , protams nebūs tā kā sākumā un mazliet attiecības sašķobījušās.

Viņa nevar tagad uz ASV braukt līdzi, jo pārtērēts viss atļautais uzturēšanās laiks. Nav viņi izšķīrušies.Ko viņai vienai darīt Liepājā tikmēr? Protams, pa Rīgu dzīvojas un aizpilda savu laiku ar savām interesēm.
02.10.2023 23:06 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
aauuu @ 02.10.2023 23:06

Viņa nevar tagad uz ASV braukt līdzi, jo pārtērēts viss atļautais uzturēšanās laiks. Nav viņi izšķīrušies.Ko viņai vienai darīt Liepājā tikmēr? Protams, pa Rīgu dzīvojas un aizpilda savu laiku ar savām interesēm.

Nu tas jau tā, ka lielāka daļa viņa draugi dzīvo Liepājā un arī viņu draudzenes. Laurai ir draudzenes no Liepājas, kāpēc lai viņa šeit nebrauktu? Pēdējā laikā viņai ir tikai bildes kopā ar KP draugu draudzenēm
02.10.2023 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 1298
Reģ: 06.04.2010
Cik ilgu laiku dodat kamēr vizla aizskries atpakaļ pie KP ? Es dodu nu vēl kādu mēnesi .. gan jau paņēma no attiecībām pauzi lai KP pēc kāju paslidesanas vairāk pacensas 😁
03.10.2023 00:36 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
To, ko es gribu pateikt, ka lai cik stulbs un brīžiem tiešām patruls un stalkeristisks ir šis forums, es uzzinu daudz jauna par dāmu pasauli:) nupat biju brīvdienās ar tuvu draudzeni, viņa vispār nezin 90% influenceru , nu tā kā pat Salcēviču nebija nekad dzirdējusi! Tas man lika aizdomāties, cik ļoti dažādos burbuļos mēs dzīvojam un kas kam ir "influencere" un "slavenība". Nu jā... retoriska piezīme. Un K.P draudzeni, prasīju 20 gadīgajam dēlam, kurš seko līdzi sportam, vai zina. Zina, bet viņiem vispār neinteresē tās sportistu beibes.
03.10.2023 00:38 |
 
Reitings 464
Reģ: 07.02.2023
Ariete @ 23.03.2023 07:34
Skatos Kaz.drāmu. Viņš ielicis ka atmazgā naudu caur Riga nails. Uhhh, tur labi laikam nebeigsies... ?
kaut kà viss labi vēl aizvien
03.10.2023 03:43 |
 
10 gadi
Reitings 1298
Reģ: 06.04.2010
Zebradivi @ 02.10.2023 18:16

Es nesen viņu redzēju , brauca ar Kristapa mersi. Diezvai brauktu ar KP mašīnu , ja nebūtu kopā.
jus tiešām domājat ka KP būtu tāds ļaunais un atņemtu viņai visu ko ir dāvājis vai atdevis? Mersi taks atdeva viņai, tas būtu tizli prasīt atpakaļ, it sevišķi situācija ja vins bija tas kam kāja paslīdēja attiecības.. tas pats jau ar visam somiņām utt, taks KP viņai visu pirka un dāvināja, domājat vins arī somiņas prasīs atpakaļ, rotas lietas utt ?
Un ja pat paņēmuši pauzi no attiecībām , šaubos ka šis prasīs visu atpakaļ lai atdot.. viņam ir tik daudz nauda, ka es domāju tas mersis un citas lietas ko atdeva Laurai viņam vairs jau neinteresē
03.10.2023 07:58 |
 
Reitings 132
Reģ: 28.04.2023
Es arī sliecos domāt, ka KP un Vizlas attiecībās kaut kas nav, drīzāk pašķīrušies. Pzudis tas glam glam viņas ikdienā. Protams, ka dāvanas normāls vīrietis atpakaļ neprasīs.
03.10.2023 08:21 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
Lindy @ 03.10.2023 07:58
jus tiešām domājat ka KP būtu tāds ļaunais un atņemtu viņai visu ko ir dāvājis vai atdevis? Mersi taks atdeva viņai, tas būtu tizli prasīt atpakaļ, it sevišķi situācija ja vins bija tas kam kāja paslīdēja attiecības.. tas pats jau ar visam somiņām utt, taks KP viņai visu pirka un dāvināja, domājat vins arī somiņas prasīs atpakaļ, rotas lietas utt ?
Un ja pat paņēmuši pauzi no attiecībām , šaubos ka šis prasīs visu atpakaļ lai atdot.. viņam ir tik daudz nauda, ka es domāju tas mersis un citas lietas ko atdeva Laurai viņam vairs jau neinteresē

Tā nav KP dāvana Vizlai, ne jau 250k vērts mersis 😁
Tas ir uz KP vārda un ir viņa, protams, ja ir neliela pauze attiecības tad neņems mašīnu nost.
Nedomāju, ka tur viss pagalam,bet varbūt tiešām grib lai Laurai paskrien pakaļ, jo tas, ka viņam ir piķis nenozīmē ka vīns tā var atļauties darīt un Laurai jāizturas tā it ka nekas nebūtu bijis.
Nav arī tā, ka KP būtu modelis un visas viņu gribētu.
Tāpat tādas sievietes kādas ASV viņam patika, vīns tādas nevarēja dabūt un viņu atšuva, tad vēl viena apsūdzēja izvarošanā, tāpēc neiet viņam tur tik labi ar meičām.
Domāju, ka neko labāku par Lauru vīns nedabūs, jo viņam nevajag drāmas un problēmas, bet mierīgu meiteni.
03.10.2023 09:00 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Pilnīgi jābrīnās, kā cilvēki var šitā zināt par svešu cilvēku dzīvēm. Kuram kāda mašīna uz kura vārda, kuras meitenes grib un kuras nē. Kam ar ko vedās un ar ko nevedās attiecības. Pilnīgi sajūta, ka pašām savas dzīves nebūtu, tapēc jāapzelē citu.
03.10.2023 09:14 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
SarmaD @ 03.10.2023 09:14
Pilnīgi jābrīnās, kā cilvēki var šitā zināt par svešu cilvēku dzīvēm. Kuram kāda mašīna uz kura vārda, kuras meitenes grib un kuras nē. Kam ar ko vedās un ar ko nevedās attiecības. Pilnīgi sajūta, ka pašām savas dzīves nebūtu, tapēc jāapzelē citu.

Palasi soc tīklus , kur viņu ir apsūdzējuši izvarošanā.
Jā es zinu daudz ko , jo agrāk biju kopā ar viņa labāko draugu.
03.10.2023 09:22 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Reya @ 03.10.2023 09:22

Palasi soc tīklus , kur viņu ir apsūdzējuši izvarošanā.
Jā es zinu daudz ko , jo agrāk biju kopā ar viņa labāko draugu.

Apsūdzēt es varu arī Kašeru šādā darbībā, tas izsaka pilnīgi neko. Man liekas ka mēs neesam pirmo dienu uz pasaules, lai zinātu, ka sievietes izmanto šo taktiku, lai savāktu naudu no tiem, kuriem viņa ir. Paskaties kaut uz to pašu Džonija Depa lietu.
Un ko nozīmē kādreiz? Pirms gadiem cik? Pieciem? Astoņiem? Desmit? Tas tavs exis ar KP kopā dzīvojis, ka zina ar ko guļ, kas patīk, kam ko dāvina vai noraksta vai whatever? Tāda švaka atruna baumām. Es pazīstu dēlu vienam miljonāram. Un ko man tagad, teikt, ka es viņa dzīvi zinu?
03.10.2023 09:29 |
 
Reitings 684
Reģ: 18.06.2018
SarmaD @ 03.10.2023 09:14
Pilnīgi jābrīnās, kā cilvēki var šitā zināt par svešu cilvēku dzīvēm. Kuram kāda mašīna uz kura vārda, kuras meitenes grib un kuras nē. Kam ar ko vedās un ar ko nevedās attiecības. Pilnīgi sajūta, ka pašām savas dzīves nebūtu, tapēc jāapzelē citu.

Ta kā blakus būtu stāvējušas.
Es arī reizēm esmu stalkere un kaut kas tā "aizcep" un sev vajag pieradīt ka varu atrast visu, bet nu saprotu ka tas ir par traku. Ka jādzīvo sava dzīve nevis jāstalko cita. Te lasot apbrīnoju arī to ko Gobzems saka,ka daudzas arī zin jau bez viņa atklāsmēm.... Nezinu,savas dzīves nav,vai kaut kas nav labi,ja jālien citu dzīvē. Bet zinot arī sevi reizēm,ka baigais gandarījums ir izrakt kādu info, bet vai no tā ir kāda jēga vai pienesums meklēt ar ko gulēja KP, vai tagad Vizla ir pie viņa mājās vai nav,nezinu...
03.10.2023 09:33 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
SarmaD @ 03.10.2023 09:29

Apsūdzēt es varu arī Kašeru šādā darbībā, tas izsaka pilnīgi neko. Man liekas ka mēs neesam pirmo dienu uz pasaules, lai zinātu, ka sievietes izmanto šo taktiku, lai savāktu naudu no tiem, kuriem viņa ir. Paskaties kaut uz to pašu Džonija Depa lietu.
Un ko nozīmē kādreiz? Pirms gadiem cik? Pieciem? Astoņiem? Desmit? Tas tavs exis ar KP kopā dzīvojis, ka zina ar ko guļ, kas patīk, kam ko dāvina vai noraksta vai whatever? Tāda švaka atruna baumām. Es pazīstu dēlu vienam miljonāram. Un ko man tagad, teikt, ka es viņa dzīvi zinu?

Tu esi psihiski slima? Varbūt vienkārši neatbildi uz to ko es rakstu, jo vai tad Tev nav vienalga?
Kāda Tev daļa ko šeit cilvēki raksta, šis ir sieviešu baumu/klaču forums un diskusija.
Vienkārši nenāc šeit, lai nav mati jāplēš no galvas āra
03.10.2023 09:35 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Fantasia @ 03.10.2023 09:33

Ta kā blakus būtu stāvējušas.
Es arī reizēm esmu stalkere un kaut kas tā "aizcep" un sev vajag pieradīt ka varu atrast visu, bet nu saprotu ka tas ir par traku. Ka jādzīvo sava dzīve nevis jāstalko cita. Te lasot apbrīnoju arī to ko Gobzems saka,ka daudzas arī zin jau bez viņa atklāsmēm.... Nezinu,savas dzīves nav,vai kaut kas nav labi,ja jālien citu dzīvē. Bet zinot arī sevi reizēm,ka baigais gandarījums ir izrakt kādu info, bet vai no tā ir kāda jēga vai pienesums meklēt ar ko gulēja KP, vai tagad Vizla ir pie viņa mājās vai nav,nezinu...

Nu es nespēju iztēloties kā uz šāda stalker fona var veidot laimīgu ģimenes dzīvi. Gobzema peripētijas un atmaskošanas es nemaz nezinu, nesekoju viņa ierakstiem jau gadiem, vienkārši zinu ka veltīgi iztērēts laiks. Man vienalga kurš kādu naudu atmazgā vai kurš tur ar ko paslepus guļ. Latvijas popularitāte ir maza un neaizraujoša. Dzīvo savā delfu un tvnet burbulī kur lielākais atklājums ir saprast, kur Vizla pa nakti guļ.
03.10.2023 09:38 |
 
Reitings 2777
Reģ: 05.09.2023
Reya @ 03.10.2023 09:35

Tu esi psihiski slima? Varbūt vienkārši neatbildi uz to ko es rakstu, jo vai tad Tev nav vienalga?
Kāda Tev daļa ko šeit cilvēki raksta, šis ir sieviešu baumu/klaču forums un diskusija.
Vienkārši nenāc šeit, lai nav mati jāplēš no galvas āra

Un atkal jau tu nevari atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem jo saproti, cik patiesībā muļķīgi tas no malas izskatās. Var pastalkerot, bet ja tā kļūst par apsēstību, ka jāzina teju kādas firmas apakšbikses kuram kājās, nu tīri loģiski nevar sanākt ne laiks labai ģimenes dzīvei, ne biznesam, ne kvalitatīvai bērnu audzināšanai, kā te sludināts.
03.10.2023 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits