IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 165
Reģ: 28.01.2022
Londine @ 09.07.2023 01:56
Mīļās dāmas, vai tiešām par 700 eur jums ir vajadzīgs kāds, kas pasaka to, ko varat izlasīt grāmatā pa 20 eur? Nu labi, kaut 3 grāmatās.es nekad nemaksāti 700 eur par kursu, kas neceļ manu profesionālo kvalifikāciju.
Un iedomājieties - ja nu nesanāca saprast, jo viņa saka?

Nē, nemaz. Un vēl jo vairāk ne no Uresinas. Man viena paziņa bija pilnīgi normāla sieviete, ekanomiskā zinā dīvoja virs krietni virs vidējā.
Piedzima pirmais bērniņš, dekrēta laikā,laikam kkas pieteūka un sāka pieteikties viņas kursos un cilvēks izmainījās tā ,ka vairs nevaram atrast kopīgu ceļu, pat ne taciņu. Visu laiku vāvuļo kā Uresinas,bērnus sākusiaudzināt,kaut kā pa visām īpatnēji. Labi, mājās nav TV,bet atnākot ciemos, tu nevari man,kā mājas saimniecei izslēgt TV, tu nevari pāraprūpēt savus bērnus tiktāl,ka bērns 3 gadu vecumā nav apēdis nevienu stikleni, gumijkonču, jo tā ir inde+ ar to var aizrīties! Un bērniem nav jāguļ vienā gultā ar vecākiem, nekas,ka viņiem ir tikai 2 un 4 gadi un uzskatāmi vēl par maziniem.(šiem bērniem pat fiziski vairs nav savas gultas).
Teiksiet, ka pie vainas ir, kas cits, nē- ģimene ļoti labi situēta, teiktu,ka par turīga, tika mammīte ir iekritusi smadzeņu skalotāju valgos.
09.07.2023 04:18 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Mmaija @ 09.07.2023 04:18

Nē, nemaz. Un vēl jo vairāk ne no Uresinas. Man viena paziņa bija pilnīgi normāla sieviete, ekanomiskā zinā dīvoja virs krietni virs vidējā.
Piedzima pirmais bērniņš, dekrēta laikā,laikam kkas pieteūka un sāka pieteikties viņas kursos un cilvēks izmainījās tā ,ka vairs nevaram atrast kopīgu ceļu, pat ne taciņu. Visu laiku vāvuļo kā Uresinas,bērnus sākusiaudzināt,kaut kā pa visām īpatnēji. Labi, mājās nav TV,bet atnākot ciemos, tu nevari man,kā mājas saimniecei izslēgt TV, tu nevari pāraprūpēt savus bērnus tiktāl,ka bērns 3 gadu vecumā nav apēdis nevienu stikleni, gumijkonču, jo tā ir inde+ ar to var aizrīties! Un bērniem nav jāguļ vienā gultā ar vecākiem, nekas,ka viņiem ir tikai 2 un 4 gadi un uzskatāmi vēl par maziniem.(šiem bērniem pat fiziski vairs nav savas gultas).
Teiksiet, ka pie vainas ir, kas cits, nē- ģimene ļoti labi situēta, teiktu,ka par turīga, tika mammīte ir iekritusi smadzeņu skalotāju valgos.

Nedomāju, ka tie ir Uresinas kursi, jo es bez tiem uzskatu łoti līdzīgi par tv un saldumiem, bet savās mājās, ne esot pie citiem. Katrs savā mājā valda kā vēlas.
09.07.2023 08:58 |
 
Reitings 2072
Reģ: 21.02.2015
Mmaija @ 09.07.2023 04:18

Nē, nemaz. Un vēl jo vairāk ne no Uresinas. Man viena paziņa bija pilnīgi normāla sieviete, ekanomiskā zinā dīvoja virs krietni virs vidējā.
Piedzima pirmais bērniņš, dekrēta laikā,laikam kkas pieteūka un sāka pieteikties viņas kursos un cilvēks izmainījās tā ,ka vairs nevaram atrast kopīgu ceļu, pat ne taciņu. Visu laiku vāvuļo kā Uresinas,bērnus sākusiaudzināt,kaut kā pa visām īpatnēji. Labi, mājās nav TV,bet atnākot ciemos, tu nevari man,kā mājas saimniecei izslēgt TV, tu nevari pāraprūpēt savus bērnus tiktāl,ka bērns 3 gadu vecumā nav apēdis nevienu stikleni, gumijkonču, jo tā ir inde+ ar to var aizrīties! Un bērniem nav jāguļ vienā gultā ar vecākiem, nekas,ka viņiem ir tikai 2 un 4 gadi un uzskatāmi vēl par maziniem.(šiem bērniem pat fiziski vairs nav savas gultas).
Teiksiet, ka pie vainas ir, kas cits, nē- ģimene ļoti labi situēta, teiktu,ka par turīga, tika mammīte ir iekritusi smadzeņu skalotāju valgos.

Mani bērni arī neguļ savās gultās, un saldumos tiešām nav nekā laba. Jebkurš bērnu zobārsts to pateiks
09.07.2023 09:01 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Zobi pat ir mazākais. Lielākais ļaunums ir ar cukuru nevajadzīgi piebāzti lielākā daļa produktu, kas var veseliem bērniem izraisīt cukura diabētu uz mūžu. Tieši cukura diabēts ir visbīstamākais. Veselu bērniņu var pataisīt par invalīdu uz mūžu. Par to vairāk derētu informēt sabiedrību. Nav normāli, ka bērnu kečups, uz kura rakstīts, ka tam nav pievienots cukurs tomēr sastāvā ir veseli 20g cukura!!! Vienkārši wtf. 😬
09.07.2023 10:10 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Kāda var paskaidrot kāpēc Sofia Kralow vīrs staigā apkārt ar naudas pilnu somu? Kam tā tizlā plātīšanās?
09.07.2023 10:55 |
 
Reitings 2053
Reģ: 09.12.2021
Mc.Queen @ 09.07.2023 10:55
Kāda var paskaidrot kāpēc Sofia Kralow vīrs staigā apkārt ar naudas pilnu somu? Kam tā tizlā plātīšanās?

Mani vairāk izbrīna, ka nav sašpricējusi kupātlūpas un salikusi silkonus.
+++
09.07.2023 11:07 |
 
Reitings 560
Reģ: 09.06.2023
jenna @ 09.07.2023 00:01

Neesmu, bet man neceltos roka maksāt tādu summu par .. būtībā kursiku. Ja gribas pašizaugsmi, kouču, psihologu vai jebko, kas palīdz salikt domas pa plauktiņiem, tad kaut vai ieguldīt vairāk, bet pie kāda, kas individuāli strādā ar mani un konkrētiem jautājumiem. Man Uresina liekas diezgan shady.

Par ko tad īsti ir tas kurss? Būtībā, ja tas ir kurss vērsts uz sevi, savu iekšējo pasauli, tad noteikti vajadzētu būtu sadaļai, ka strādā ar tevi individuāli.
Ne tik sen pati pirku kursus angļu valodā, samaksāju 900$, apmācības gandrīz pusgadu, informācija kvalitatīva, konkrētas zināšanas, 24/7 atbalsts, utt 😂
Tas gan nebija nekas tāds kā koučings vai kas saistīts. Ar šo kursu iespēja bija sevi pacelt profesionāli.
Sievietēm, kas skatās kas ir šādos kursos, un apsver domu iegādāties, tad jautājums, kādēļ Jūs vispār skataties, ko tādu šeit no Latvijas personāžiem piedāvāto. Vai tiešām nezinat nevienu citu svešvalodu? 🤣 nekad dzīvē neesmu apsvērusi pirkt kursu latviešu valodā. Nekādā sfērā.
09.07.2023 11:16 |
 
Reitings 4288
Reģ: 09.05.2023
Londine @ 09.07.2023 01:56
Mīļās dāmas, vai tiešām par 700 eur jums ir vajadzīgs kāds, kas pasaka to, ko varat izlasīt grāmatā pa 20 eur? Nu labi, kaut 3 grāmatās.es nekad nemaksāti 700 eur par kursu, kas neceļ manu profesionālo kvalifikāciju.
Un iedomājieties - ja nu nesanāca saprast, jo viņa saka?

Naudas izšķiešana un īslaicīgs sapurinājums. Labāk par to naudu pašai aizbraukt ceļojumā nekā sponsorēt Uresinas ģimenei ceļojumus.
09.07.2023 11:31 |
 
Reitings 416
Reģ: 29.01.2023
https://files.fm/u/2j5pm56rn
Natural beibe , iet Alises pēdās 😁👍
Nu Liepājā baiga mauka bija , ļoti sasmērējas un pamuka uz Rīgu
09.07.2023 12:36 |
 
Reitings 1625
Reģ: 26.06.2019
Zobi pat ir mazākais. Lielākais ļaunums ir ar cukuru nevajadzīgi piebāzti lielākā daļa produktu, kas var veseliem bērniem izraisīt cukura diabētu uz mūžu. Tieši cukura diabēts ir visbīstamākais. Veselu bērniņu var pataisīt par invalīdu uz mūžu. Par to vairāk derētu informēt sabiedrību. Nav normāli, ka bērnu kečups, uz kura rakstīts, ka tam nav pievienots cukurs tomēr sastāvā ir veseli 20g cukura!!! Vienkārši wtf. 😬

Cukura diabētam ir mazs sakars ar saldumiem. Atkarīgs, protams, no diabēta tipa, bet vairums bērnu ar to slimo lai gan saldumiem pat blakus nestāv. Tas tāds muļķīgs mīts, ka tikai cukurēdāji ar to slimo un ja bērnam ir uzstādīta šī diagnoze, tātad vecāki baroja ar saldumiem no rīta līdz vakaram.
Bet par stiklenēm- es arī bērniem nedodu. Jo tiešām var aizrīties un man arī ir bail. Tas ir pilnīgi bezjēdzīgs saldums
09.07.2023 13:18 |
 
Reitings 3724
Reģ: 12.07.2021
Mmaija @ 09.07.2023 04:18

Nē, nemaz. Un vēl jo vairāk ne no Uresinas. Man viena paziņa bija pilnīgi normāla sieviete, ekanomiskā zinā dīvoja virs krietni virs vidējā.
Piedzima pirmais bērniņš, dekrēta laikā,laikam kkas pieteūka un sāka pieteikties viņas kursos un cilvēks izmainījās tā ,ka vairs nevaram atrast kopīgu ceļu, pat ne taciņu. Visu laiku vāvuļo kā Uresinas,bērnus sākusiaudzināt,kaut kā pa visām īpatnēji. Labi, mājās nav TV,bet atnākot ciemos, tu nevari man,kā mājas saimniecei izslēgt TV, tu nevari pāraprūpēt savus bērnus tiktāl,ka bērns 3 gadu vecumā nav apēdis nevienu stikleni, gumijkonču, jo tā ir inde+ ar to var aizrīties! Un bērniem nav jāguļ vienā gultā ar vecākiem, nekas,ka viņiem ir tikai 2 un 4 gadi un uzskatāmi vēl par maziniem.(šiem bērniem pat fiziski vairs nav savas gultas).
Teiksiet, ka pie vainas ir, kas cits, nē- ģimene ļoti labi situēta, teiktu,ka par turīga, tika mammīte ir iekritusi smadzeņu skalotāju valgos.

Saldumi bērniem līdz trīs gadiem jau nu noteikti nav jāēd, bez tiem var mierīgi iztikt. Ne jau cukurs izraisa diabētu, bet gan insulīna svārstības jeb pīķi. Ja pieaugušais pec ēšanas apēd konfekti vai kūciņu, nekas nenotiks. Ja ar saldumiem sāk savu dienu, tas ir cita lieta. Vairāk būtu jāpievērš uzmanība glikozes sīrupam, kas tiek lietots kā lēts cukura aizstājējs, lūk, tā ir inde, kas ilgtermiņā izraisa aterosklerozi, aknu slimības utt.
09.07.2023 14:04 |
 
Reitings 17538
Reģ: 30.05.2022
Londine @ 09.07.2023 01:56
Mīļās dāmas, vai tiešām par 700 eur jums ir vajadzīgs kāds, kas pasaka to, ko varat izlasīt grāmatā pa 20 eur? Nu labi, kaut 3 grāmatās.es nekad nemaksāti 700 eur par kursu, kas neceļ manu profesionālo kvalifikāciju.
Un iedomājieties - ja nu nesanāca saprast, jo viņa saka?
Pilnīgi piekrītu! Es tiešām nesaprotu tās, kas būtībā noskalo šādi naudu podā, un vēl ļauj sev saskalot smadzenes! Mani tiešām izbrīna tie aizstāvju komentāri te, ceru, ka tā pati Uresiņa! 😀
09.07.2023 15:02 |
 
Reitings 227
Reģ: 20.11.2022
Vucēnas storiji par mammu -->🤨
Laikam sastrīdējušās un tagad Vucēna viena audzinās bērnus nevis uzgrūdīs mammai
09.07.2023 15:52 |
 
Reitings 5681
Reģ: 20.09.2022
Allii @ 09.07.2023 15:52
Vucēnas storiji par mammu -->?
Laikam sastrīdējušās un tagad Vucēna viena audzinās bērnus nevis uzgrūdīs mammai

Kur tad viena? Tagad viņai mammas vietā ir draudzene, kura pie viņas dzīvo.
09.07.2023 15:59 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
Nesen uzdūros ig Katerynai Bulavkinai. Piesekoju, jo daži posti par bērnu slimošanu likās noderīgi. Bet nu ilgāk sekojot, saprotu, ka kaut kas man viņā tracina, bet nezinu pat kas. Laikam tik apmātu zīdīšanas fani neesmu iepriekš redzējusi. 😄 Šodien mulsinošs likās story, kur ielika par to, ka uzskata, ka Miega mamma un Naktsmieram ir nekam nederīgas un dara sliktu bērnam.Šķiet, ka viņa nespēj beigt sevi slavināt, cik viņa pareizi un nevainojami visu dara, bet visi citi "nu, nu, nu, cik nepareizi".
09.07.2023 16:49 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
CallMeAnnika @ 08.07.2023 23:48
Kāda ir bijusi 12 soļu programmā pie Uresinas? Ir 700 un vairāk eiro vērta?

Nekad neietu nekādos kursos pie cilvēka, kurš ir stāstījis, ka pats sev malāriju izārstēja 🤦🏻‍♀️
09.07.2023 16:52 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
bouquettt @ 09.07.2023 16:49
Nesen uzdūros ig Katerynai Bulavkinai. Piesekoju, jo daži posti par bērnu slimošanu likās noderīgi. Bet nu ilgāk sekojot, saprotu, ka kaut kas man viņā tracina, bet nezinu pat kas. Laikam tik apmātu zīdīšanas fani neesmu iepriekš redzējusi. ? Šodien mulsinošs likās story, kur ielika par to, ka uzskata, ka Miega mamma un Naktsmieram ir nekam nederīgas un dara sliktu bērnam.Šķiet, ka viņa nespēj beigt sevi slavināt, cik viņa pareizi un nevainojami visu dara, bet visi citi "nu, nu, nu, cik nepareizi".

Kad bija aktuāli, arī viņai piesekoju, bet drīz vien atsekoju. Nenormāli sakāpis galvā un viņa domā, ka tikai viņai ir taisnība un visi pārējie ir idioti, jo redz viņa ir ģimenes ārste. Nevienam nepatīk cilvēki, kas būvē savu veiksmi, noliekot citus. Reti pretīga sieviete.
09.07.2023 17:25 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Nekad nesapratīšu Santas Nīmanes style- focet, filmēt storijus, bet savai trīsgadniecei iemacit podinmacibu ne. Nu kas tas par slinkumu?
09.07.2023 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 3183
Reģ: 29.01.2009
Mc.Queen @ 09.07.2023 10:55
Kāda var paskaidrot kāpēc Sofia Kralow vīrs staigā apkārt ar naudas pilnu somu? Kam tā tizlā plātīšanās?

Redzēju, ka Šlesis bija kādu Thomas Kralow no Dubajas nošārējis, ka Latvija ir shithole. Tas tas pats?
09.07.2023 19:19 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.09.2020
Beciņa @ 09.07.2023 18:26
Nekad nesapratīšu Santas Nīmanes style- focet, filmēt storijus, bet savai trīsgadniecei iemacit podinmacibu ne. Nu kas tas par slinkumu?

Neesmu Santa un neesmu kvēlākā aizstāve, bet Tu viņai blakus stāvi 24/7? Vai nu Tu esi kvēlākā stalkere, kas visu laiku pa logu lūr iekšā, vai arī Tu esi bezbērnu problēmu meklētāja, kurai nav vsp nekādas pieredzes ar to / nezina citu cilvēku pieredzi.
09.07.2023 19:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits