IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
kapibara @ 03.07.2023 17:05

Nu, katrā ziņā, par Tevi ir.?
gaumes jautaajums 😀
03.07.2023 17:08 |
 
Reitings 1999
Reģ: 05.02.2022
koncha @ 03.07.2023 16:42
Jā, Laura Vizla nenoliedzami ir skaista sieviete un uz viņas foto ir patīkami skatīties, bet pēdējā laikā tiešām sāk rasties sajūta, ka labi prot dzīvot lux, izmantot visus labumus, fokuss uz vizuālo, bet patukši. Manuprāt, tik kolosāla iedspēja būtu izmantot pieejamos resursus saturā, latviski sakot, more meaningful.

Pēdējā laikā sāk bēsīt tā Vizlas pārgrieztā seja! Lepnuma kalngals..
03.07.2023 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 1435
Reģ: 06.04.2010
HARDLUXURY @ 03.07.2023 16:55
tiešam vina liekas vizuali loti simpstiska??
tā jau viņa simpatiska ir, bet tas uzacis kuras viņa taisa neredzamās, gan vizuāli briesmīgi izskatās, man personīgi ļoooti nepatīk , arī atkarīgs no sejas formas, kā kura var šādi, bet laurai izskatās piere uzreiz mega liela, ja tas uzacis taisa tik gaišas, saprotu ka mode paliek mode, bet ne visas šādi var :D
03.07.2023 17:26 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
Lindy @ 03.07.2023 17:26
tā jau viņa simpatiska ir, bet tas uzacis kuras viņa taisa neredzamās, gan vizuāli briesmīgi izskatās, man personīgi ļoooti nepatīk , arī atkarīgs no sejas formas, kā kura var šādi, bet laurai izskatās piere uzreiz mega liela, ja tas uzacis taisa tik gaišas, saprotu ka mode paliek mode, bet ne visas šādi var :D

Vizla ir visu iespējamo trendu vergs.
Un domā izskatīsies classy, ja pārbolīs acis un uztaisīs iedomīgu skatienu, bet sanāk kaut kas nebaudāms
03.07.2023 17:31 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Lindy @ 03.07.2023 12:52
Ka tik Vizlai arī nav boti paņemti, pie bildēm, video knapi lidz 300 like , pie pedeja video tikai 87 like.. bet sekotaji 35k? Vēl tas ka viņa nopirka to savu zilo ķeksīti insta arī liekas nu smieklīgi, tiešām taka slavenība būtu itkā :D

Bet vai jūs spiežat like visiem influenceriem, kam sekojat? Es patiesībā ļoti reti. Pat nezinu, kādēļ, nav tāda konkrēta iemesla. Apskatu, ritinu lejā. Ir reizes, kad nolaikoju, kad gribas paust atbalstu (piemēram, kāds smags notikums aprakstīts), vai kaut kas ļoti sirsnīgs, vai tml., bet tiešām arī daudz foršu, profesionālu fotogrāfiju, sirsnīgu stāstu paliek bez maniem like un nejau tas domāts ļauni. Tāpēc es īsti neizprotu, kā pēc like skaitiem var noteikt, cik ir īsti sekotāji.
03.07.2023 17:47 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Hanah @ 03.07.2023 16:13

Neesmu zinoša, bet es personīgi labprāt piesekoju kontiem, kam ir saturs, kam ir interesantas un attiecīgajā brīdī man interesējošas tēmas, piemēram:
1. Veselīgs uzturs un receptes - ir daudz tādu kontu, reizi pa reizei piesekoju, lai smeltos idejas pusdienām, vakariņām.
2. Dārzs - tā kā man interesē dārza lietas, man patīk pameklēt kontus, kas sniedz info par dārza lietām, kā un ko stādīt u.tml.
3. Specifiskas intereses - grūtniecības kursu konti, finanšu ieteikumi u.tml.
4. Ceļojumi - atklāt Latviju, ceļot Eiropā, pasaulē u.tml.
Respektīvi, piesekoju kādam ilgāk, kādam tikai uz to brīdi, kad man tas ir aktuāli. Patīk savā laika līnijā redzēt tādu informāciju, kas man noder vai var noderēt.

Es piekrītu visam šim, bet papildinu:
Man patīk izglītojošie konti - sekoju meitenēm, kas stāsta par finanšu pratību utml. Patīk arī, ja, piemēram, mācās par ārstu un dalās ar savām zināšanām IG. Vai jebko citu tādu. Kas nav kaut kāds cilvēka dizains vai tml, ko uzskatu par sviestu.
Vēl patīk konti par savu pieredzi, tas vairāk raksturīgs ārzemēm, kur nekaunās stāstīt par to, ka ir alkoholiķe un pašlaik nelieto tik un tik gadus. Vai ka ir depresija, ēšanas traucējumi utt. Latvijā pāris cilvēki arī to dara, bet tur jābūt spēcīgam, lai izturētu arī negatīvos komentārus.
Vai tādi konti, kur, piemēram, cilvēkam ir mērķis nopirkt dzīvokli, uzbūvēt māju vai ko citu, un viņš stāsta, kā krāj, kā notiek dzīvokļa remonts, mājās būvniecība utt.
Vai vizuāli konts ir saskaņots - man tas nav tik svarīgi. Manuprāt, nav ļoti smuki tie konti, kam visas bildes ar vienu filtru vai nokrāsu, vai teiksim redzēts, ka katra trešā bilde ir ar tekstu, ka veidojas vienā vertikālā rinda šāda. Tas viss var būt smuki, ja to dara gaumīgi, bet jaunajām influencerēm bieži nesanāk. Labāk tad jau lai katra bilde ar savām īstām krāsām.
03.07.2023 17:53 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Linduxis @ 03.07.2023 13:16
Pēc šīs loģikas sanāk, ka cilvēki, kas lieto marihuānu, zina par to vislabāk? ?

Tā sanāk pēc tās meitenes loģikas, kura uzskata, ka izteikties par bērniem var tikai tās, kurām ir bērni. Attiecinot šo principu uz visu, sanāk, ka par jebko var izteikties tikai tas, kuram ir personīgā saskarsme ar konkrēto lietu. Pēc tās loģikas iznāk arī, ka sieviete, kas izmācījusies par pediatri, bet kurai pašai vēl nav bērnu, arī neko nevar spriest par bērniem.
03.07.2023 18:01 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Uvavy @ 03.07.2023 18:01

Tā sanāk pēc tās meitenes loģikas, kura uzskata, ka izteikties par bērniem var tikai tās, kurām ir bērni. Attiecinot šo principu uz visu, sanāk, ka par jebko var izteikties tikai tas, kuram ir personīgā saskarsme ar konkrēto lietu. Pēc tās loģikas iznāk arī, ka sieviete, kas izmācījusies par pediatri, bet kurai pašai vēl nav bērnu, arī neko nevar spriest par bērniem.

Var jau iet galējībās, bet te tas ir lieki. Redzams,ka marihuāna ir tāds pats topics kā skūteri, saltiņi un visas aktuālās tēmas. Ja viņa uzpīpētu un teiktu, ka palīdz vai jēl kā sniegtu objektīvu viedokli - es to vēl pieņemtu, bet viņa ir aizpīpējusies uz rozā poniju pasauli jau. Man ir paziņas kuri ir par marihuānu un CBD , bet viņi nepīpē katru dienu, pat ne katru nedēļu. Plusā Alise vienmēr ir bijusi ļoti agresīva ar savu viedokli jau sākot ar vegānismu. Piekrītu, ka viņa reāli traucē tiem, kuri par to visu cīnās. Komentārs bija galīgi nevietā mammai, kura zaudēja bērnu. Tā varētu būt jebkura cita tēma - alkohols,narkotikas, azartspēles un es domātu tāpat. Viņai vienmēr liekas,ka viņa ir vislabākā cilvēka versija, bet tā nav.
03.07.2023 18:55 |
 
Reitings 8783
Reģ: 28.08.2022
Apple of my eye @ 03.07.2023 17:31

Vizla ir visu iespējamo trendu vergs.
Un domā izskatīsies classy, ja pārbolīs acis un uztaisīs iedomīgu skatienu, bet sanāk kaut kas nebaudāms

Vizlas grimases man pagaidām netraucē, bet brīžiem sāk kaitināt @santaniim tieši sejas izteiksmes 😅 pārējais pat patīk, bet tā izteiksme ar duckface vienmēr uzsākot runāt storijos un pats izteiksmes veids sāk kaitināt, kaut kā nedabiski šķiet. Pamanīju, kad sāka vairāk runājošos storijus un tiktokus likt. It kā sīkums, bet gribas atsekot 😁
03.07.2023 19:12 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
Undiya @ 03.07.2023 13:27
Kāda ir redzējusi Kubasovas skapja izpārdošanu? Tur tāda aizvēsture ?

Kur var redzēt?
03.07.2023 19:26 |
 
Reitings 1930
Reģ: 26.12.2021
Man Vizla patīk, skaista sieviete. Ļoti patīk viņas gaume. Viņas instagramu uzveru kā vieglu, acīm baudāmu jeb estētisku saturu, bez noteikta mērķa. Prieks, ka iztiek bez sadarbībām un reklāmām, jo par to maksā, tādu profilu netrūkst.
03.07.2023 20:02 |
 
Reitings 1999
Reģ: 05.02.2022
Apple of my eye @ 03.07.2023 17:31

Vizla ir visu iespējamo trendu vergs.
Un domā izskatīsies classy, ja pārbolīs acis un uztaisīs iedomīgu skatienu, bet sanāk kaut kas nebaudāms

Trāpīts 100niekà!
03.07.2023 20:08 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
kordelia @ 03.07.2023 15:06
meitenes, kas te tik zinošas par influencerēm, kas ko dara labi, kas ko slikti. jums reāli būtu kāds padoms jaunai meičai, kas no nulles grib izsisties ig pasaulē. ko un kā darīt? kas, jūsuprāt, ir tās panākumu atslēgas? lai būtu sekotāji un lai tā lieta aizietu

Šobrīd reālāk ir tiktokā izsisties, ātrāk var savākt auditoriju un pēc tam no tt pārņemt sekotājus uz ig.
Ig tagad ir tik daudz profilu, ka ļoti grūti ir būt kaut kā īpašajām un pamanāmam.
Nu vēl veids ir palikt stāvoklī, jo ig patīk grūtnieces un bēbīši 😅
To es novēroju no sava profila, ka grūtniecības bildēm daudz vairāk like kā citām
03.07.2023 22:04 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Huppoo @ 03.07.2023 20:02
Man Vizla patīk, skaista sieviete. Ļoti patīk viņas gaume. Viņas instagramu uzveru kā vieglu, acīm baudāmu jeb estētisku saturu, bez noteikta mērķa. Prieks, ka iztiek bez sadarbībām un reklāmām, jo par to maksā, tādu profilu netrūkst.

Vot man arī šī iemesla dēļ viņas kontents patīk. Ja ir kāda sadarbība, tad reti un gaumīga. Kopumā man tā meiča patīk, kaut kā ar muguru jūtu, ka nav dumja, nav prasta. Vienīgi pārņemta ar sevi, bet tas laikam nav netikums, kamēr jauna un smuka. Gan viņa izdomās, kā sevi realizēt. Ļoti ceru, ka viņu mīlestība ar Porziņģi tikai plauks un augs :)
03.07.2023 23:15 |
 
Reitings 11019
Reģ: 16.09.2022
EmilijaArm @ 03.07.2023 23:15

Vot man arī šī iemesla dēļ viņas kontents patīk. Ja ir kāda sadarbība, tad reti un gaumīga. Kopumā man tā meiča patīk, kaut kā ar muguru jūtu, ka nav dumja, nav prasta. Vienīgi pārņemta ar sevi, bet tas laikam nav netikums, kamēr jauna un smuka. Gan viņa izdomās, kā sevi realizēt. Ļoti ceru, ka viņu mīlestība ar Porziņģi tikai plauks un augs :)
neizdomas. 😁 kad vel ar zani kopa bija, kurs tobrid skaitijas nu loti aktuals dzeks lv ar savam primitivajam dziesmam, stradaja veikala par pardeveju un evo, lai gan postot bildes no kreisajiem private jet tas netrauceja. 😀
sorry, kam vina patik, bet vina ir reali tukspaure - relativi simpatiska āriene, ticu, ka attiecibas pret virieti ir jauka un maiga, bet nekadi nemak izmantot sev apkart esoso viriesu panakumums un networkingu, lai iegutu stingru un neatkarigu pamatu zem kajam sev pasai, kas paliks ari pec skirsanas. Cik tad nu viriesi var pirkt tos van cleef par skaistam acim? Ari viniem tas reiz apnik, jo pieaugot rodas velme ari pec satura, ne tikai vizuala.
Forsi jau taa uz viriesa rekina baudit luxury dzivi, kad visu apzinato dzivi dzivoji pieticigi, tomer ta ir loti slidena taka - skirsanas gadijuma oi kaa sapes, kad tas viss pazudis. Labak ta vieta, lai sanemtu dizainera sominas u.c. kramus, kuram vertiba zud jau pec 1 lietosanas reizes, butu lugusi davinat verstpapirus, akcijas, bet ko tad no neizglitota cilveka var prasit.
03.07.2023 23:54 |
 
Reitings 22026
Reģ: 16.04.2023
Vizlai laiks prasīt no Porziņģa Hermes Birkin somiņas. Tās būs labs investment, bet nu vēl labāk būtu pašai par savu naudu ko tādu iegādāties. Ar kājstarpi visu mūžu nenopelnīsi.
04.07.2023 00:27 |
 
Reitings 3256
Reģ: 05.12.2021
Par Virsniti runājot pāris lapas atpakaļ bija par to, ka ne izplāno braucienus un salaiž vnm kaut ko grīstē. OK tā noteikti ir un plānošana varētu būt labāka. Bet man reāli patīk kā viņa tajā visā iesaista bērnus. Protams, brīžiem viss var būt kaitinoši un besiigi un neiet pēc plāna. Un vispār varēja vnk aizlidot. Bet tas, ka viņa to visu organizē, lai meita tiktu Uz Harry koncertu..... Cepuri nost. Un ne pirmo reizi ved Ameliju uz lieliem koncertiem....man tas ļoti patīk. Kiviclienei un Didrihsonei būtu kur paņemt piemēru.
04.07.2023 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 3344
Reģ: 25.05.2009
Pinky winky @ 03.07.2023 15:54

Es vispār brīnos, kā šitāda modes dāma savā skapī turējusi tādas omīšdrēbes?nav gan vairums manītas mugurā tādas, varbūt tiešàm vecmuteres skapi izpārdod?

Kubasova un modes dāma? Jā, brendu drēbes viņai mugurā visos galos, bet manuprāt gaumes un stila sajūta viņai nulle. Tas, kas salikts viņas kubasova.store instagram profilā ir tieši tas, ko viņa varētu arī pati vilkt.
04.07.2023 02:21 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
krixis3 @ 04.07.2023 00:59
Par Virsniti runājot pāris lapas atpakaļ bija par to, ka ne izplāno braucienus un salaiž vnm kaut ko grīstē. OK tā noteikti ir un plānošana varētu būt labāka. Bet man reāli patīk kā viņa tajā visā iesaista bērnus. Protams, brīžiem viss var būt kaitinoši un besiigi un neiet pēc plāna. Un vispār varēja vnk aizlidot. Bet tas, ka viņa to visu organizē, lai meita tiktu Uz Harry koncertu..... Cepuri nost. Un ne pirmo reizi ved Ameliju uz lieliem koncertiem....man tas ļoti patīk. Kiviclienei un Didrihsonei būtu kur paņemt piemēru.

Nu salīdzināji! Kivičlienei un Didrihsonei bērni pavisam cita vecuma! Vest Džeisonu uz Hariju Stailzu??
Nezinu, mani kaut kas kaitina Virsnītes haotiskumā un nemācēšanā plānot. Bet varbūt tas ir viņas stils veidot haipu. Vispretīgāk bija toreiz, kad viņa Āfrikā uz nedēļu pazuda. Ai, jūs mani meklējāt? Man vnk nebija internetiņa.
04.07.2023 10:36 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Man, savukārt, ļoti patīk Lauras Vizlas radītais IG saturs. Viņš ir tāds māksliniecisks, gaumīgs un neuzbāzīgs. Un jāpiekrīt, ka patīkams arī tāpēc, ka katrs otrais posts nav reklāmas ietvaros.
Un, manuprāt, būtu nepareizi dzīvot ar domu, ka kaut kad šķirsies no Kristapa, nekas nav mūžīgs, arī Jūsu pašu vīri pie sāniem tādi nav.
04.07.2023 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits