IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Mc.Queen @ 20.06.2023 13:17
sinddyy, iemet kādu manu komentāru par Jeļenas māsu, kur esmu par viņu rakstījusi! Tiešām gribu redzēt. :D
Iemācies lasīt tekstu ar izpratni! Kur šeit tiek iejaukta un heitota viņas māsa?
Atbildēju Uvavy, ka viņa tak te sena lietotāja un māsu zina no seniem laikiem, bet nez kāpēc uzradusies tikai tagad te uz Karadžanas aizstāvībām. ?

Senāk loģiski man bija cits niks, man šeit ir bijuši n niki, bet katrs dažādu iemeslu pēc savos laikos. Tad, kad aprunātās personas māsa te tusēja, tas bija pirms ē 10+ gadiem? Vēl vidusskolā mācījos, tagad esmu 30gadniece. :D Vēl krietni pirms Dieviete šo forumu pārņēma un izdzēsa visas vecās, aktīvās lietotajās (starp kurām biju arī es), pēc tam man attiecības ar forumu on un off, neredzu baigo starpību, ar kuru niku esmu, ja nepiedalos vienā un tai pašā apspriedē no vairākiem nikiem vai paužu citus viedokļus. Parādos tad, kad ir ko teikt vai kad garlaicīgāks brīdis dzīvē. Diemžēl (vai par laimi) man nav ko teikt par lielāko daļu no influenceriem, tāpēc rodas iespaids, ka tiek runāts visu laiku par vienu cilvēku.
Tā kaut kā. Domāju, ka līdzīgi stāsti ir daudziem, ka nav tik plašas intereses par citiem influenceriem un iesaistās diskusijā tad, kad runā par to, kurām viņas seko. Piem, manās interesēs ietilpst Mellenbergi utt, jo tie ir cilvēki, kuri bija aktīvi sociālajos tīklos pirms tiem 10 gadiem, bet saprotu, ka šajā diskusijā tas nav aktuāli, jo Baiba nav ar uzpūstām lūpām. :D
20.06.2023 15:26 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Tumsas dvēseles nedienas - labs! :D
20.06.2023 15:28 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Brendija @ 20.06.2023 15:24

Izskatās, ka tu pati lasi starp rundām un izdomā pļēgurus, lai heitotu un nīdētu šeit Jeļenu. Vai atsauksi man atmiņā, kad viņa sevi pašpasludinājusi par luxus dzīves sievieti? Kurā brīdī,situācijā laikā, vietā un telpā tas notika?? šeit gan ar heštegu "luxury" vien nederēs, jo heštegus cilvēki liek bieži vispārnesaistītus ar bildēm. Man lūdzu konkrētu faktu un pierādījumu studijā, kad jeļena teica "Esmu lux"! Ja nebūs, tad būsi viena liela dirsēja.
Un tu tā arī neatbildēji, kas vainas veikalam Fixprecē, un kādēļ tajā nedrīkst iepirkties?

visas tās fake šaneļ somiņas ir tāds kā kauciens, kā izmisums uz to lakšarī dzīvi. vispārināti, ne tikai Jeļenai, bet visām pārējām arī. ko tad ar oriģinālo Aldo somiņu un h&m auskariem nebildējas? obligāti vajag šaneļ, kas nepārprotami ir luxury brends. tāsa wannabī lakšarī laif
20.06.2023 15:37 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
cmykk @ 20.06.2023 15:37

visas tās fake šaneļ somiņas ir tāds kā kauciens, kā izmisums uz to lakšarī dzīvi. vispārināti, ne tikai Jeļenai, bet visām pārējām arī. ko tad ar oriģinālo Aldo somiņu un h&m auskariem nebildējas? obligāti vajag šaneļ, kas nepārprotami ir luxury brends. tāsa wannabī lakšarī laif

Manā pilsētā to sauc par okupantu veikalu 😁
20.06.2023 15:41 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
jana.te @ 20.06.2023 10:07
ne par to stasts..prottams ka nevar salidzinat auditorijas un tas ir cits tirgus, bet taja pat laikaa Lv ar to nevar nopelnit neko..kapeikas..ja vien neizej uz arzemju tirgu un nestrada ar lielakiem arzemju uznemumiem..
Kas museejam trauce izsisties?
Mums lv vispr ir kads kam ir vismaz pusmiljona sekotaju?
Nekaa te nav,bet iedomajas no sevia nez ko?

Es domāju, daļa neiedomājās no sevis sazin ko soc tīklu dēļ, jo par influenceriem mūsu valstī pieņemts saukt visus, kuri publiski dalās ar savu dzīvi, liekot bieži bildes, storijus utt. Tas nosaukums iegājies, jo kā citādāk apzīmēt šīs personas?
Ir personas, kam deguni gaisā, pārsvarā visu to pašattīstības kursu sniedzējām vai meitenēm, kurām ir vai izskatās, ka varētu būt sponsori, kas atļaujas dzīvi tādu, kas ar pašu līdzekļiem nebūtu sasniedzama.
S.c., tagad redzēju, ka Uresina meklē darbinieku un algu nevar nosaukt sludinājumā un uz publisku jautājumu/aicinājumu nosaukt to, klusē.
20.06.2023 15:46 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
Brendija @ 20.06.2023 15:24

Izskatās, ka tu pati lasi starp rundām un izdomā pļēgurus, lai heitotu un nīdētu šeit Jeļenu. Vai atsauksi man atmiņā, kad viņa sevi pašpasludinājusi par luxus dzīves sievieti? Kurā brīdī,situācijā laikā, vietā un telpā tas notika?? šeit gan ar heštegu "luxury" vien nederēs, jo heštegus cilvēki liek bieži vispārnesaistītus ar bildēm. Man lūdzu konkrētu faktu un pierādījumu studijā, kad jeļena teica "Esmu lux"! Ja nebūs, tad būsi viena liela dirsēja.
Un tu tā arī neatbildēji, kas vainas veikalam Fixprecē, un kādēļ tajā nedrīkst iepirkties?

Tev skaista gramatika 😀😀
Esmu jau izteikusies, lasi arī zemāk esošos komentārus, jo atkārtoties netaisos. Viņa ar saviem feikiem un hushtagiem pilnīgi kauc pēc luxury dzīves. Nav ko lēkt augstāk par savu pakaļu.
20.06.2023 15:47 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
HiacinteBurkaa @ 20.06.2023 15:41

Manā pilsētā to sauc par okupantu veikalu ?

Tam gan es piekrītu, es neiepirktos fixprice vai, piemēram, mere, multilukss utt tieši šī iemesla dēļ, ka krievijas prece.
20.06.2023 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
Lasot par to, ka besī, ka iztaisās par “luxury life” utt, nesā izteiktus pakaļdarinājumus utt - bet vai jums, meitenes, nav vienalga? Tas jau ir acīmredzami, kurš var atļauties jn kurš ne. Tas vien, ka liek šādus haštagus vai kā īpaši to izceļ, jau liecina, ka “pa tukšo”. Nav ko pat par to cepties, lai cilvēks dzīvo. Tas, kas varēs atļauties, kā piemēram, Pīlēnas kundze, savu mūžu neliks vai īpaši neizcels, kas vik maksā. Tāpat Gvineta Paltrova nesenajā tiesas prāvā nēsāja tūkstošus uz sevi - bet ne pēc stila, nedz logo nepateiks, CIK dārgas lietas tās bija - lūk, tas ir jaunais paīstam turīgi ļaužu trends. Tā kā par šādām lietām jābeidz cepties, pievērst uzmanība, jo tas jau sen vairs nav aktuāli - izvelt Chanel vai kādu citu logo. Manuprāt, šobrīd aktuālāk ir izcelt savu unikalitāti jn būt pašam - ar to kāds esi un ar to, ko patiesi vari atļauties 🙂
20.06.2023 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
Uvavy @ 20.06.2023 15:49

Tam gan es piekrītu, es neiepirktos fixprice vai, piemēram, mere, multilukss utt tieši šī iemesla dēļ, ka krievijas prece.

Merē ne viss ir Krievijas prece. Šķiet, ka sortimentā ir Polijas, Lietuvas?
20.06.2023 15:52 |
 
10 gadi
Reitings 1428
Reģ: 29.01.2009
Kā tā Indraša Emīlija no tādas parastas meitenes tik skaista kļuva?
20.06.2023 16:07 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Nu bet tas tak skaidrs, ka ja nevar atļauties to lakšerī laifstail, tad vismaz jāfeiko. Parasti turīgi cilvēki, kas tiešām to lakšerī var atļauties, ar to neplātās. Un visbiežāk staigā vienkāršās, neuzkrītošās drēbēs.
Man patiesībā žel to Jeļenu. Ciema dīvainīte, kas neko nevienam nav ļaunu izdarījusi… Nu labi, patīk viņai pasapņot par bagātu dzīvi. Lai sapņo! Es nesaprotu, kāpēc jūs tas tā trigero??? Ja vien pašām nav ar to problēmas.
20.06.2023 16:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
koncha @ 20.06.2023 15:50
Lasot par to, ka besī, ka iztaisās par “luxury life” utt, nesā izteiktus pakaļdarinājumus utt - bet vai jums, meitenes, nav vienalga? Tas jau ir acīmredzami, kurš var atļauties jn kurš ne. Tas vien, ka liek šādus haštagus vai kā īpaši to izceļ, jau liecina, ka “pa tukšo”. Nav ko pat par to cepties, lai cilvēks dzīvo. Tas, kas varēs atļauties, kā piemēram, Pīlēnas kundze, savu mūžu neliks vai īpaši neizcels, kas vik maksā. Tāpat Gvineta Paltrova nesenajā tiesas prāvā nēsāja tūkstošus uz sevi - bet ne pēc stila, nedz logo nepateiks, CIK dārgas lietas tās bija - lūk, tas ir jaunais paīstam turīgi ļaužu trends. Tā kā par šādām lietām jābeidz cepties, pievērst uzmanība, jo tas jau sen vairs nav aktuāli - izvelt Chanel vai kādu citu logo. Manuprāt, šobrīd aktuālāk ir izcelt savu unikalitāti jn būt pašam - ar to kāds esi un ar to, ko patiesi vari atļauties ?

Tā, kura tiešām ir Pīlēna kundzes titula cienīga, neizceļ, tiesa, bet tā, kura Gaia, oi, zīmēties patīk.
20.06.2023 16:27 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Uvavy @ 20.06.2023 15:49

Tam gan es piekrītu, es neiepirktos fixprice vai, piemēram, mere, multilukss utt tieši šī iemesla dēļ, ka krievijas prece.

Multilukss ir arī Ukrainas prece.
20.06.2023 16:28 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Arahne @ 20.06.2023 15:47

Tev skaista gramatika ??
Esmu jau izteikusies, lasi arī zemāk esošos komentārus, jo atkārtoties netaisos. Viņa ar saviem feikiem un hushtagiem pilnīgi kauc pēc luxury dzīves. Nav ko lēkt augstāk par savu pakaļu.

Bet pagaidi, pagaidi. Es taču palūdzu konkrēti gadījumu, kad Jeļena pati ir teikusi, ka viņa ir Luxus. Esmu redzējusi, ka bērnu bildēm daži mēdz likt klāt #healthyfood. Tas, ka tu pati kaut ko izsecibi, kaakaut kas "kauc", tā ir tava problēma un tava neveslīgā uztvere. Tātad lūdzu, konkrētu gadījumu, kad Jeļena seni pašpasludināja par luxury.
20.06.2023 16:28 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Brendija @ 20.06.2023 14:11
Par to gadījumu. Vaaaau, jūms nopietini liekas, ka 2 eur dēļ ir jāpļūtī internetā 7 lapas??? Bet tas, kad lielie nodokļu muhļītāji influenceri (nesaukšu vārdos) apzināti nemaksā nodokļus 2,000 un vairāk eur vērtībā, tad tas tā kā skaitās ok? Bet izbraukt bez biļetes vaaaau, baigais noziegums?? Ziniet, meitenes, kas vainīgs, tas bailīgs. Neviena jau te nenāks atzīties, es vispār arī tā daru. Tikai nevag.?? Neredzu ne šajā bildē ne šajā gadījumā neko TIK noziedzniecisku, ka tas būtu 7 lapu apspriešanas vērts. Tā teikt, kam negadās.

Ja Tu izvelies iekāpt sabiedriskajā bez derīgas biletes,tad tas nav negadijums!ne par Karadzinu ,bet Tevi to saku!
Taka nevajag te likt piebildi ,kam negadās.
Tā ir tava apzināta rīciba braukt pa zakji un attaisnojuma tam isti nav .
20.06.2023 16:38 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Patiesi neesmu pētījusi preces šajos veikalos, bet nu tad gan jau fixprice arī ir kāda Ukrainas prece starp n krievu precēm. 😀
Multilukss īpašnieks ir ar krievu uzskatiem, bijis par divvalodu izglītību. Viņa FB draugi, viena no tām šēro Multiluksa ierakstus, vispār vēl 2023.g. apsveic krieviju ar valsts svētkiem, svin 9.maiju utt. Vatņiki.
20.06.2023 16:43 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
koncha @ 20.06.2023 15:52

Merē ne viss ir Krievijas prece. Šķiet, ka sortimentā ir Polijas, Lietuvas?

Meres īpašnieki ir krievijas pilsoņi. Tālāk pat neskatījos, kas iekšās, tīrs krievu bizness.
20.06.2023 16:55 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Brendija @ 20.06.2023 16:28

Bet pagaidi, pagaidi. Es taču palūdzu konkrēti gadījumu, kad Jeļena pati ir teikusi, ka viņa ir Luxus. Esmu redzējusi, ka bērnu bildēm daži mēdz likt klāt #healthyfood. Tas, ka tu pati kaut ko izsecibi, kaakaut kas "kauc", tā ir tava problēma un tava neveslīgā uztvere. Tātad lūdzu, konkrētu gadījumu, kad Jeļena seni pašpasludināja par luxury.

Viņa pat pa TV sevi tā pasniedza. Diezgan dumjš teksts no tavas puses. 🥱 Jeb tu runā par to otru Ļenku ar 20gadus vecajiem rozā volānsvārciņiem.
20.06.2023 16:57 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Sen jau domāju : kāpēc jūs izkropļojat cilvēku vārdus, uzvārdus? Ļenka, Didra, gan jau vēl kādu, ko tagad nevaru atcerēties. Tas ir lēti. Tāpat kā kovididioti teica Kariņa vietā Knariņš.
20.06.2023 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 3129
Reģ: 13.11.2011
Es vienmēr ar smaidu uz lūpām skatos Paulas Muižnieces tiktokus. Meitene tik ļoti cenšas parādīt kaut kādu luxury dzīvesveidu, bet viss aprobežojas ar divām guess somiņām un vapiano sadarbību. Vislabāk man patika, kur viņa vilka pidžammas hugo kreklu uz skolu.
20.06.2023 17:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits