IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
fioanaa @ 20.06.2023 11:59

Kā tad, tev izņemot ekrānu 24 stundas diennaktī nekā cita nav. Ne reizi neesmu redzējusi dienu, kad šeit nebūtu tava komentāra! ???
piseko instagramā. Maldinoša un šaubīga info 😀
20.06.2023 12:02 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
HARDLUXURY @ 20.06.2023 12:02
piseko instagramā. Maldinoša un šaubīga info ?

Kā tevi atrast IG! 😂 jāapskatas ar ko ikdienā esi “aizņemta”! 😃
Cerams profila saturs ir vērtīgāks kā tava piršana forumos!
20.06.2023 12:07 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Uvavy, nu beidz te blamēties. :D
Ilga foruma lietotāja, zini no veciem laikiem Rižaju un viņas plosīšanos te, bet uzradies tikai tagad, kad vajag aizstāvēt mazo māsiņu Jeļenu un attaisnoties "zaķu braukšanās".
Izklausīšos augstprātīgi, bet cilvēks, kurš var atļauties autentisku Chanel somu nebrauc trolejbusā ne ar talonu, ne pa zaķi, jo ja vari pacelt tūkstošiem vērtu somiņu, kurpīšu dzīvesveidu, tad attiecīgi jāvar pacelt atbilstoša dzīvesvieta, transports (vai vismaz taxi paņemt) nevis kūka pa lietu jānes. :D
Un jā, mani trigerē tā lēkšana augstāk par savu pakaļu. Mazās meitenes saskatās tādas Karadžanveidīgās un sapņo, ka viņām arī būs tāda dzīve, akli domājot,ka tie viņas tirgus šaneli ir oriģināli.
Ja ļoti patīk dizaini, tad Zaras u.c. mass-market ir līdzīgi apģērbi, aksesuāri. Pērc tos un nepazemo sevi.
20.06.2023 12:08 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
HARDLUXURY @ 20.06.2023 12:02
piseko instagramā. Maldinoša un šaubīga info ?

Netirs!
20.06.2023 12:09 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
Mc.Queen @ 20.06.2023 12:08
Uvavy, nu beidz te blamēties. :D
Ilga foruma lietotāja, zini no veciem laikiem Rižaju un viņas plosīšanos te, bet uzradies tikai tagad, kad vajag aizstāvēt mazo māsiņu Jeļenu un attaisnoties "zaķu braukšanās".
Izklausīšos augstprātīgi, bet cilvēks, kurš var atļauties autentisku Chanel somu nebrauc trolejbusā ne ar talonu, ne pa zaķi, jo ja vari pacelt tūkstošiem vērtu somiņu, kurpīšu dzīvesveidu, tad attiecīgi jāvar pacelt atbilstoša dzīvesvieta, transports (vai vismaz taxi paņemt) nevis kūka pa lietu jānes. :D
Un jā, mani trigerē tā lēkšana augstāk par savu pakaļu. Mazās meitenes saskatās tādas Karadžanveidīgās un sapņo, ka viņām arī būs tāda dzīve, akli domājot,ka tie viņas tirgus šaneli ir oriģināli.
Ja ļoti patīk dizaini, tad Zaras u.c. mass-market ir līdzīgi apģērbi, aksesuāri. Pērc tos un nepazemo sevi.

Kad tu atšūsies jau no viņas māsas? Cik lasu tavus komentārus, tu vienmēr viņu te piemin! Vismaz paskatītos ko tā viņas māsa ikdienā dara, katru dienu uzturas kaut kur dabā un aizņemta ar savu dzīvi! Pa kuru laiku tad viņa to visu darītu? Tev tāpat kā citām grauzējām vienkārši naids aizmālē acis, tik ļoti negribas ticēt, ka te ir daudzas, kurām Jeļena nemaz tik ļoti nebesī! Un tā tava Rižā nekad nebija slēpusies, lai apmelotu feiku veidošanā!
20.06.2023 12:16 |
 
Reitings 343
Reģ: 29.01.2023
Uvavy @ 20.06.2023 11:13

Tu domā, ka sabiedriskajos ir uzlādes vieta?? Šķiet, ka kādreiz viens sabiedriskais tāds redzēts, bet tā nav norma. Atceros, ka senāk, kad braucu un "jaunajos" tramvajos bija e-talonu pirkšanas automāti, pat tie bieži nestrādāja.

Vispar esmu redzejusi ka trolejbusaa ir usb padeve. Varbut tikai jaunajos, nezinu. Bet 25 trolejbusa esmu redzejusi.
20.06.2023 12:18 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
fioanaa @ 20.06.2023 11:59

Kā tad, tev izņemot ekrānu 24 stundas diennaktī nekā cita nav. Ne reizi neesmu redzējusi dienu, kad šeit nebūtu tava komentāra! ???
iedomajies, man telefons neizladejas tik un tā ☺️😀, pietiek baterija, lai “mobility” nomaksātu par iebraukšanu Jurmala, vai Kādā parkingā klusajā centrā. Par autobusiem- sen šo transportu neesmu lietojusi, bet ja nāksies man lietot, nodrošināšos ar “e talonu “ , lai nesanāk līdzīga situācija , kā mūsu uzpūstajai zvaigznei ⭐️! Visiem Jauku dienuuuuu.❤️
20.06.2023 12:33 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
HARDLUXURY @ 20.06.2023 12:33
iedomajies, man telefons neizladejas tik un tā ☺️?

Nožēlojama atpūta neko citu apkārt neredzēt, kā tikai savu mobīlā ekrānu! 😁😁😁
20.06.2023 12:34 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Atkal diena un atkal trakā turku Bārbija. Tikai šoreiz nesaprotu, nu tieši cik ļoti fake lakšarī dieviete var blāmēties, bet viņas fanu klubs turpinās izdomāt atrunas. Objektīvi - viņa brauca pa zaķi, nevajag izdomāt simtiem atrunu kādēļ tas notika, un vai nav vienalga kādēļ.
20.06.2023 12:56 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
sinddyy, māsas dzīvo savu piepildīto dzīvīti kamēr Tu sēdi forumā un ar putām uz lūpām aizstāvi šo fake dzīvi, apgalvojot, ka visām pārējām mums skauž. ;)
Un nē, man neskauž, jo man nav jābrauc pa zaķi - es braucu ar auto vai izsaucu Bolt!
Man neskauž viņas vienas(!) guļamistabas dzīvoklis, par kuru jāmelo, ka nav kredītā.
Neskauž arī tas, ka jādzīvo pie vecākiem istabiņā līdz 35 gadu vecumam.
Neskauž arī tas “smukais” turks, kurš daudz par jaunu priekš manis un Jeļenas pašas.
Tieši kas mums lielajām skauģēm var skaust no tā? Tiešām gribu dzirdēt un pasmieties! :D
Jo vairāk te par Karadžanu tiek runāts, jo vairāk tiek saprast, ka viņas dzīvīte ir fake. Un tas cilvēks ir slims. :(
20.06.2023 12:57 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Pelnrukšķīte @ 20.06.2023 11:59

Es nevis domāju, bet zinu, ka jaunajos autobusos un trolejbusos var uzlādēt telefonus. Jaunieši to dara regulāri :)
Visi Rīdzinieki zin, ka Vanšu tiltam par zaķi nevar braukt pāri, jo tur regulāri stāv kontrole ar policiju!
Beidz attaisnot! Ja man kaut kas nestrādā un nav iespēja nopirkt biļeti, es eju līdz tuvākajai vietai, kur to var izdarīt. Nevis kāpju iekšā un braucu par zaķi. Centrā tādas vietas ir daudz.
Atkal jau, ja tev ir regulāras problēmas ar telefonu bateriju - jauns telefons vai powerbank :)

Pilnīgi piekrītu it īpaši,ja transportu izmanto ikdienā ,kā tas ir Karadzanas gadījumā,Tad taču padomā līdzi vai tel ir uzladēts ,ja bilete ir aplikācijā utt vai tā pati powerbank līdzi!
Bet nu te jau teica ,nav jau pirmais gadijums ,kad piekerta ,ka brauc pa zakji.
Moška tadelj smaidija kontrolierei jo ir “pazistamas “ delj ,tā ka ik pa laikam uzraujas uz kontroli.😁
20.06.2023 12:59 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
Mc.Queen @ 20.06.2023 12:57
sinddyy, māsas dzīvo savu piepildīto dzīvīti kamēr Tu sēdi forumā un ar putām uz lūpām aizstāvi šo fake dzīvi, apgalvojot, ka visām pārējām mums skauž. ;)
Un nē, man neskauž, jo man nav jābrauc pa zaķi - es braucu ar auto vai izsaucu Bolt!
Man neskauž viņas vienas(!) guļamistabas dzīvoklis, par kuru jāmelo, ka nav kredītā.
Neskauž arī tas, ka jādzīvo pie vecākiem istabiņā līdz 35 gadu vecumam.
Neskauž arī tas “smukais” turks, kurš daudz par jaunu priekš manis un Jeļenas pašas.
Tieši kas mums lielajām skauģēm var skaust no tā? Tiešām gribu dzirdēt un pasmieties! :D
Jo vairāk te par Karadžanu tiek runāts, jo vairāk tiek saprast, ka viņas dzīvīte ir fake. Un tas cilvēks ir slims. :(

Tu vari nīst cilvēku, bet kāpēc tu iepin iekšā nepārtraukti viņas māsu, kurai nav nekāda sakara ar Jeļenas šovu un blāmēšanos dzeltenajos raksteļos? Kas tas par nākamo foruma fenomenu? Viņas nav siāmas dvīnes un ir izteikti pretējas itin visā! Sekoju abām ļoti sen un visa šī apmelošana feikos ir tikpat nenormāla kā HARDLUXURY apsēstība ar Jeļenu. :) Heito tālāk Jeļenu, ja tā patīk, bet neaiztiec viņas radus, kuriem ar to nav nekāda sakara!
20.06.2023 13:08 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
sinddyy, iemet kādu manu komentāru par Jeļenas māsu, kur esmu par viņu rakstījusi! Tiešām gribu redzēt. :D
Iemācies lasīt tekstu ar izpratni! Kur šeit tiek iejaukta un heitota viņas māsa?
Atbildēju Uvavy, ka viņa tak te sena lietotāja un māsu zina no seniem laikiem, bet nez kāpēc uzradusies tikai tagad te uz Karadžanas aizstāvībām. 😊
20.06.2023 13:17 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
fioanaa @ 20.06.2023 12:34

Nožēlojama atpūta neko citu apkārt neredzēt, kā tikai savu mobīlā ekrānu! ???
vari man paskaidrot, kāda atpūta “nav noželojama”? Labi, gaidi storijos “nazisjus, traucinjuS, trusisus un waau waaau uz katru podzinju un zverinju un tv raidijuminju 😀😀😀un tā all day long tupot 1,5 istabu dzivokli ( mana gadijuma 3). Laikam tas ir krutāk, kā citas nodarbes- Tapec ari ir laiks te cept 101 profilu pie accer datora ar apple uzlimi ;) GET A LIFE CHICK.
20.06.2023 13:19 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Kantra @ 20.06.2023 12:01
Davidenko vēl tagad vaigi iekrituši, traģiski izskatās.
Kas viņau vīrs ir, turīgi dzīvo, raudāja nesen par mājas kredītu, nooirka jaunu lex viņai nepasenam, abas meitas dārgā nometnē.

Nezinu, ko viņš dara, bet vizuāli ārkārtīgi nepievilcīgs vīrietis. Jana pati ir simpātiska, bet nu tās lūpas… Kā var sevi tā izkropļot…
20.06.2023 13:22 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
Mc.Queen @ 20.06.2023 13:17
sinddyy, iemet kādu manu komentāru par Jeļenas māsu, kur esmu par viņu rakstījusi! Tiešām gribu redzēt. :D
Iemācies lasīt tekstu ar izpratni! Kur šeit tiek iejaukta un heitota viņas māsa?
Atbildēju Uvavy, ka viņa tak te sena lietotāja un māsu zina no seniem laikiem, bet nez kāpēc uzradusies tikai tagad te uz Karadžanas aizstāvībām. ?

Tu visu laiku apmelo, ka viņa te sēž un aizstāv Jeļenu no visiem "feikiem"! Tev tas liekas ļoti ticami, ņemot vērā, ka viņa nekad nebija slēpusies pat tad, kad pirms 10 gadiem te ņēmās? Ja kādreiz te bija sēdējusi, tas nenozīmē, ka tu vari pieminēt to tagad visu dzīvi! Viņa pa šiem gadiem izauga no tā, bet tu kā sēdi šeit, tā arī sēdi un plosies. Ko tu domā, viņa sēž ar mobīlo kādā pļavā piknikos un drukā no visiem "profiliem", pasūtot labi tālu bērnu? Vai pa kuru laiku viņa dara savus radošos darbus, remontus un visu pārējo? Kā tu sev to reāli iedomājies? Esmu šeit arī redzējusi šos apmelojumus, kad viņa bija ceļojumā. 😀 Vienkārši samierinies, ka tur, kur būs heits, būs arī laba vārdi par Jeļenu. Tieši tāpat kā otrādāk, ka nevienam viss nepatiks otrā un ar kritiku jāsamierinās.
20.06.2023 13:32 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
sinddyy, ieliec skrīnu ar manu komentāru par Karadžanas māsu! Kaut vienu. Gaidu!
20.06.2023 13:49 |
 
Reitings 1788
Reģ: 13.09.2021
Aaaaa kā man besī, ka te var runāt entās lapas tieši par to Šmeketa sievu. Nu bāc meitenes , tiešām kādai viņa interesē , nu tā godīgi? Es cik apskatos nu vispār nav kur aci piesiet , paskats kā lētai tirgus bābai, neko vērtīgu no viņas paņemt nav iespējams.Ne iekšiņa , ne āriņa - kā saka.
20.06.2023 13:54 |
 
Reitings 11026
Reģ: 16.09.2022
sinddyy @ 20.06.2023 12:16

Kad tu atšūsies jau no viņas māsas? Cik lasu tavus komentārus, tu vienmēr viņu te piemin! Vismaz paskatītos ko tā viņas māsa ikdienā dara, katru dienu uzturas kaut kur dabā un aizņemta ar savu dzīvi! Pa kuru laiku tad viņa to visu darītu? Tev tāpat kā citām grauzējām vienkārši naids aizmālē acis, tik ļoti negribas ticēt, ka te ir daudzas, kurām Jeļena nemaz tik ļoti nebesī! Un tā tava Rižā nekad nebija slēpusies, lai apmelotu feiku veidošanā!
ai, nu izbeidz! Vinas masa tup gan seit, gan cala lielakaja slegtaja kivicu grupa, kur ir ari atseviska grupa ietekmelem. Tikai tur nez kādēļ neslepjas ka seit.
20.06.2023 14:04 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ooo, jā, šādi piepļūtīt forumu ar 7 lapām pa vienu dienu ar vienu vienīgu cilvēku tikai parāda, ka mūsu dižajām komentētājām nav savas dīves...😀 Vispār vai kaut ko tādu drīkstēja bildēt un publicēt internetā? Datu aizsardzības likumu neviens nav atcēlis. Kāds jau ir nosūdzējis Maza kaza publicēto bildi policijā? Iesaku to darīt, jo tā jau kļūst par personas datu pārkāpšanu. Nekad neredzētu, lai Jeļena kādu publicētu, viņa pat savas atbildes storijos aizmālē cilvēkiem sejas. Ja tik ļoti gribējās publicēt bildi, varēja vismaz seju aizklāt, jo tāpat, kas grib, pēc kleitas atpazītu.
Maza kaza neslēpies, šis tev var dārgi izmaksāt. Dārgāk, kā Karadžanas braukšana bez biļetes.
20.06.2023 14:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits