IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Un vēl tas amizantais patiesības moments - bieži vien tiem ar pusmiljoniem sapirktiem sekotājiem pie bildēm komentāri ir uz pirkstiem saskaitāmi. 😁 Tikmēr, kamēr kādai zem 5 un 10tūkstošiem sekotāju ir ap 50-90 kvalitatīvu komentāru. Ne tikai spamveidīgie smaidiņi.
20.06.2023 10:35 |
 
Reitings 3895
Reģ: 27.06.2014
fioanaa @ 20.06.2023 10:28

No tiem pusmiljoniem sekotāju, lielākā daļa ir PIRKTIE FEIKI!
Nu paskrollē taču tālāk un pārliecinies pati! Proporciju ziņā gan sanāk tas pats kā viņām no lielākām valstīm iedzīvotāju skaita ziņā pirktie, tā arī Latvijas spīdeklēm arī ir tie pirktie, tikai mazāk.
Par Nīmanes saturu var pastrīdēties, kas tad tur ir tik iedvesmojošs skatīties uz parastu ģimenes fotoalbūmu ar katru otro reklāmas ierakstu. Tāpat kā tu viņu salīdzināji ar Sedakovu, tāpat var salīdzināt ar jebkuru citu, kaut vai ar Loginu, kurai satura ziņā sekot ir stipri interesantāk par tādu Nīmani.

Protams, Nīmane bija tikai kā piemērs. Iespējams, neveiksmīgs. Bet kā jau teicu, tas ir ļoti subjektīvi.
20.06.2023 10:46 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Tā gribētos, lai tās kurām tik nenormāli katru dienu runā par to Karadžiņu vai kā tur sauc to sievieti , uztaisītu citu grupu. Man tā sieviete vispār ir vienaldzīga un man tiešām pat negribas viņu aprunāt, jo viņa nav interesanta, nedomāju ka man vienīgajai tā ir, bet katru reizi te ienākot 10 lapas jālasa ar visu to pašu samazgu spaini kāds ir bijis visas iepriekšējās reizes un nekā jauna :D
20.06.2023 10:51 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
kinderbueno @ 20.06.2023 10:51
Tā gribētos, lai tās kurām tik nenormāli katru dienu runā par to Karadžiņu vai kā tur sauc to sievieti , uztaisītu citu grupu. Man tā sieviete vispār ir vienaldzīga un man tiešām pat negribas viņu aprunāt, jo viņa nav interesanta, nedomāju ka man vienīgajai tā ir, bet katru reizi te ienākot 10 lapas jālasa ar visu to pašu samazgu spaini kāds ir bijis visas iepriekšējās reizes un nekā jauna :D

Te jau kāda rakstīja, tas ir Karadžanas fenomens. Tas vienkārši ir talants, būt par parastu sievieti, bet lai par tevi vienmēr runātu un nekad neaizmirstu😀
20.06.2023 10:54 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
Nedomaju ka pashas perk sekotajus..te vel paris menesus apkart vairakam blogerem redzeju video kur stastija ka bija kkads botu uzbrukums un vinus iztirit ir nereali, cik iztiri tik pieseko..
Plus pa lielam jau tas tapat neko nemaina,jo sekotaju baze vinnjaam tapat ir bija un bus..
20.06.2023 10:55 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
Es ticu, ka parastai Latvijas mēroga Influencerei dabīgi var savākties 10tk sekotāju, bet pārējais ir tie paši pirktie feiki. Vienīgais, lielākā daļa šodienas spīdekles tos feikus bija dabūjušas vēl pirms gadiem 6-8, kad varēja pa lēto un vienkāršo pasūtīt un nebija riska tikt nobloķētam kontam. Tāpat bija topā aplikācijas, kur pelnīja punktiņus un pa tiem varēja dabūt pakistāņu un visādu Indijas feiku sekotājus. Tie tad lielākai daļai arī iefiltrējās, pēdējos gados tēlo svētās govis, ka nepērk sekotājus. Smieklīgi. Jo kuram pa lielam interesē viņu ikdiena?
Es saprotu Latvijā slaveni cilvēki kā aktieri, mūziķi, dzejnieki varētu gūt tos vairāku desmitu sekotāju, bet bieži vien pat viņiem nav tik daudz, cik kaut kādai pašpasludinātai Influencerei!
20.06.2023 10:55 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.04.2023
fioanaa @ 20.06.2023 10:55
Es ticu, ka parastai Latvijas mēroga Influencerei dabīgi var savākties 10tk sekotāju, bet pārējais ir tie paši pirktie feiki. Vienīgais, lielākā daļa šodienas spīdekles tos feikus bija dabūjušas vēl pirms gadiem 6-8, kad varēja pa lēto un vienkāršo pasūtīt un nebija riska tikt nobloķētam kontam. Tāpat bija topā aplikācijas, kur pelnīja punktiņus un pa tiem varēja dabūt pakistāņu un visādu Indijas feiku sekotājus. Tie tad lielākai daļai arī iefiltrējās, pēdējos gados tēlo svētās govis, ka nepērk sekotājus. Smieklīgi. Jo kuram pa lielam interesē viņu ikdiena?
Es saprotu Latvijā slaveni cilvēki kā aktieri, mūziķi, dzejnieki varētu gūt tos vairāku desmitu sekotāju, bet bieži vien pat viņiem nav tik daudz, cik kaut kādai pašpasludinātai Influencerei!
nedomaju viss..ja saturs ir latviski, tad jaa..uz lv auditoriju 10k ir reali,bet ja saturs ir angliski, iespejas savakt miljonu ir taadas pashas ka citaas valstis dzivojosiem.
20.06.2023 10:59 |
 
Reitings 4958
Reģ: 23.08.2022
Ainulai @ 19.06.2023 22:44

Tāpēc es nelaižu, jo man bail, ka nespēšu apstāties un beigšu kā visas. Pīļknābī! Paskatieties, kā izskatās Jana Davidenko (bijusī Medova). Šausmas!!!! Nu kur sevi tā var izkropļot. Donalds Daks atpūšas.
Un to vairs nekad nevar atgriezt kā bija. Filleris pilnībā nenoārdās un ja vēl uz vecumu iestājas Agneses Zeltiņas variants…. Nē paldies!
Vispār baigi traki, ka visas LV ietekmeles salaidušas visās vietās tos fillerus. Visas izskatās kā copy paste.

oh god, ko es tikko redzēju (par Janu), tādu nemaz iepriekš nezināju
jā, tā Donalda Daka ēra ir biedējoša, bet tagad cik skatos, pasaulē aizvien populārāks kļūst dabīgais skaistums, tad nu ņem ārā visus fillerus, silikonus utt. līdz Latvijai vēl nav ticis laikam, jo izskatās, ka tas ir teju katras wanna be influenceres un izskatīties rich girl sapnis - lip filler:DD
20.06.2023 11:02 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
sidzha @ 20.06.2023 08:08
vienmēr kladzina, ka mēs atpaliekam, kamēr citur visu dara TIKAI caur telefonu, izmaksas samazina, jo nav šoferim jādrukā biļetes katrā pieturā un nevajag kiosku turēt, lai varētu nopirkt gadā tās 2 biļetes kāda. No laukiem cilvēki nemāk? Nevajag par muļķiem taisīties, kad pašu slinkums ir. Tikai Latvijā katram pie pakaļas vajag pa ārstam, policistam, biļešu pārdevējam.

Es saprotu, ka tev tā var šķist, ja nekad dzīvē neizmanto sabiedrisko transportu vai lieto to 2 reizes gadā. Izmantojot šo opciju biežāk, tu saprastu, ka gadās dažādi. Un nē, es tādos brīžos nekāpju ārā no sabiedriskā un neeju meklēt, kur nopirkt biļeti, bet braucu tālāk. Tāpat jau esmu samaksājusi, turklāt tās biļetes ir pārcenotas salīdzinot ar pakalpojuma kvalitāti.
20.06.2023 11:05 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Pelnrukšķīte @ 20.06.2023 09:57
Te gan daudzām prasās jauns telefons :D Ja es zinātu, ka manējais ātri lādējas laukā, tad nēsātu līdzi powerbank vai lādētāju. Volā! Baterija vienmēr pilna :)

Tu domā, ka sabiedriskajos ir uzlādes vieta?😀 Šķiet, ka kādreiz viens sabiedriskais tāds redzēts, bet tā nav norma. Atceros, ka senāk, kad braucu un "jaunajos" tramvajos bija e-talonu pirkšanas automāti, pat tie bieži nestrādāja.
20.06.2023 11:13 |
 
Reitings 305
Reģ: 26.10.2022
HARDLUXURY @ 20.06.2023 10:11
?? u made my day

Kāpēc Tu tik ļoti “Heito” Karadžanu? Pastāsti savu sāpi publiski. 😀 Visu laiku kā panesas par viņu diskusija tu skrien viņu “nodir*t”. Kaut kādus pierādījumus pierādi! 😄
Kam tas Tev ir vajadzīgs? 😀
Viens ir tukši pamuldēt, pasmieties un pakomentēt, bet tavs naids pret viņu ir pārāk liels. (Tikko kā apklust diskusija par viņu, Tu atkal sacel “haipu”!)
Varu pateikt “noslēpumu” Jūs ar Karadžanu esat tik līdzīgas, es pat teiktu vienādas!!! Pirms komentē viņu paskaties spogulī uz sevi! 😂 (Jeļena gan ir uz pusi tievāka par Tevi) 😀
P.S. Te daudzas komentē par Karadzanu, bet konkrēti TU pārspēj visas!
Lai Tev priecīga diena.
20.06.2023 11:14 |
 
Reitings 145
Reģ: 28.04.2023
Man vispār šķiet, ka influencēšana pašreizējā formātā drīz nomirs dabīgā nāvē. Nu cik tad var skatīties uz tiem pasteļtoņiem, happy family, imperfect-perfect, mani bērni to, mani bērni šito, nopirkām tādu sūdiņu, šitādu puķīti, vēl kaut kādu lupatiņu.... Kāds vispār ir pienesums no šādiem profiliem? Tikai pontošanās.
20.06.2023 11:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Uvavy @ 20.06.2023 11:05

Es saprotu, ka tev tā var šķist, ja nekad dzīvē neizmanto sabiedrisko transportu vai lieto to 2 reizes gadā. Izmantojot šo opciju biežāk, tu saprastu, ka gadās dažādi. Un nē, es tādos brīžos nekāpju ārā no sabiedriskā un neeju meklēt, kur nopirkt biļeti, bet braucu tālāk. Tāpat jau esmu samaksājusi, turklāt tās biļetes ir pārcenotas salīdzinot ar pakalpojuma kvalitāti.

Šito visu varēsi stāstīt kontrolei :D
20.06.2023 11:32 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Ugunsmeita @ 20.06.2023 11:14

Kāpēc Tu tik ļoti “Heito” Karadžanu? Pastāsti savu sāpi publiski. ? Visu laiku kā panesas par viņu diskusija tu skrien viņu “nodir*t”. Kaut kādus pierādījumus pierādi! ?
Kam tas Tev ir vajadzīgs? ?
Viens ir tukši pamuldēt, pasmieties un pakomentēt, bet tavs naids pret viņu ir pārāk liels. (Tikko kā apklust diskusija par viņu, Tu atkal sacel “haipu”!)
Varu pateikt “noslēpumu” Jūs ar Karadžanu esat tik līdzīgas, es pat teiktu vienādas!!! Pirms komentē viņu paskaties spogulī uz sevi! ? (Jeļena gan ir uz pusi tievāka par Tevi) ?
P.S. Te daudzas komentē par Karadzanu, bet konkrēti TU pārspēj visas!
Lai Tev priecīga diena.
braucu uz pludmali! Laid līdz💋 ps, paldies Dievam, ka nekad neesmu saskarusies ar anoreksiju 🙏
20.06.2023 11:42 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Uresinai abi bērneļi ir izlutināti, tā meita uzvedas kā grib. Brrrrr. Māte kaiko drēbrs, meita uz grīdas telefonā.
Nē, nu ir aitas kas maksā,uresina priecājas un agresīvi tik močij, davai pērc. Pretīga tā sieviete.
Kladzina vienu un to pašu, cik navadzīga un tagad kruta.
20.06.2023 11:47 |
 
Reitings 793
Reģ: 21.09.2022
Jana Davidenko JAU ir kaa pīle ar tām lupām, un galvenais, ka viņa pati to neredz. Šausmīgi izskatās.
20.06.2023 11:53 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
HARDLUXURY @ 20.06.2023 11:42
braucu uz pludmali! Laid līdz? ps, paldies Dievam, ka nekad neesmu saskarusies ar anoreksiju ?

Kā tad, tev izņemot ekrānu 24 stundas diennaktī nekā cita nav. Ne reizi neesmu redzējusi dienu, kad šeit nebūtu tava komentāra! 😁😁😁
20.06.2023 11:59 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Uvavy @ 20.06.2023 11:13

Tu domā, ka sabiedriskajos ir uzlādes vieta?? Šķiet, ka kādreiz viens sabiedriskais tāds redzēts, bet tā nav norma. Atceros, ka senāk, kad braucu un "jaunajos" tramvajos bija e-talonu pirkšanas automāti, pat tie bieži nestrādāja.

Es nevis domāju, bet zinu, ka jaunajos autobusos un trolejbusos var uzlādēt telefonus. Jaunieši to dara regulāri :)
Visi Rīdzinieki zin, ka Vanšu tiltam par zaķi nevar braukt pāri, jo tur regulāri stāv kontrole ar policiju!
Beidz attaisnot! Ja man kaut kas nestrādā un nav iespēja nopirkt biļeti, es eju līdz tuvākajai vietai, kur to var izdarīt. Nevis kāpju iekšā un braucu par zaķi. Centrā tādas vietas ir daudz.
Atkal jau, ja tev ir regulāras problēmas ar telefonu bateriju - jauns telefons vai powerbank :)
20.06.2023 11:59 |
 
Reitings 1017
Reģ: 04.06.2023
Davidenko vēl tagad vaigi iekrituši, traģiski izskatās.
Kas viņau vīrs ir, turīgi dzīvo, raudāja nesen par mājas kredītu, nooirka jaunu lex viņai nepasenam, abas meitas dārgā nometnē.
20.06.2023 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 1435
Reģ: 06.04.2010
jana.te @ 20.06.2023 08:49
Te taas visbiezak apspriestas ir vairaak “wannabe” influenceres,nekaa reaali tur kkas no vinaam tiesaam ir.. 10k followeri sobrid vispar nav NEKAS.. kāda vēl Karadzana un kas te vel...ne sekotaju ne satura..
un tad vel mana miilaakaa
sadaļa ir atseviska kategorija “pļavu unfluenceres” -ar bildēm lavandu/rapšu laukos,pie ezeriem utt puķainās kleitās?kautkad atceros viena krievu blogere ar 2milj.auditoriju par sho iereeca,ka shis sen jau pat nav trendaa?nu nopietni?
Pasaules merogaa neviens lielais “brends” ar nevienu no shim nestraadaa, paskataties apkart, aarpus Latvijas,kas notiek pasaulee,kaadi ir trendi un ka straadaa arzemju influenceri..un ari tiesam reali labi pelna un musu Latvijas pljavu influenceres vnk nobaal.
te visas kuras jus ikdiena aprunajat pat naudu ar to nepelna..tik vien kaa pashas sevi deeve par influencereem, labakajaa gadijumaa noreklame kautko ko kads latviesu uznemums uzdavinajis un pashas baigi priecigas?ar savam “Drogas” & “Maxima” sadarbibaam??
Nakamaa kategorija-taaas,kas pardod kursus.. un pasham nav ne skatijumu, ne “likes” ..bet maaca kaa piesaistit klientis..vai tad sakumaa pashai nebutu jabut ka piemeram pirms kko paardod?
Man liekas tas kam zem 50k followeru vispar varetu sedet un muti nevert valja ,kur nu vel kursus paardot un kur vel deevet sevi par eksperteem..un cik mums taadu ir?
tagad katrs mulkis ar 1000sekotajiem deve sevi par eksepertu..pisdec kur taa pasaule iet.?
saja saraksta noteikti ieklaujas evijafo, kas sevi deve par influenceri, bet ne vina latvija atpazistama tapaat nekur citur isti, tik cik nu kkur uzpeld + vel ar saviem velas pulveru konkursiem lol un i to fake sekotaji 130k par ko priecajas un saka ka ne, ka tie isti, bet pasai komentari pie bildem ja labi 3 un like knapi 2k, i guess fake it until u make it :D
20.06.2023 12:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits