IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Uvavy @ 14.06.2023 18:47
Paris with an official estimated population of 2,102,650 residents as of 1 January 2023 in an area of more than 105 km² (41 sq mi), making it the fourth-most populated city in the European Union as well as the 30th most densely populated city in the world in 2022.
Jā, protams, Parīzē noteikti ar mašīnu aizbraukt no punkta a līdz b ir kā no Imantas uz Brīvības pieminekli.

Es gan esmu novērojusi, ka mūsu mazajā Latvijā ar mazo iedzīvotāju skaitu sastrēgumi ir stipri pabriesmīgi, salīdzinot ar pāris citām Eiropas lielajām pilsētām, un arī sabiedriskais transports stipri apsteidz mūsējo
14.06.2023 19:24 |
 
Reitings 54
Reģ: 06.10.2021
Brendija @ 14.06.2023 19:22

Strādā brālēna firmā, visu dala uz 2. Cik zinu, brālēns tur sen dzīvo, un sauca Ševketu uz turieni, vēl pirms viņš bija pazīstams ar Jeļenu. Tāpēc Jeļenas un Ševketa laulībai nav saistības ar viņa aizbraukšanu uz Franciju. Aizbrauktu tāpat, pat, ja nebūtu laulībā ar Jeļenu. Tas brālēns tur viņam visu nokārtotu, jo ir vecāks par Ševketu ar zināmu dzīves pieredzi.

No kurienes tada info😁
14.06.2023 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
MelnāVārnaKrā @ 14.06.2023 19:24

Es gan esmu novērojusi, ka mūsu mazajā Latvijā ar mazo iedzīvotāju skaitu sastrēgumi ir stipri pabriesmīgi, salīdzinot ar pāris citām Eiropas lielajām pilsētām, un arī sabiedriskais transports stipri apsteidz mūsējo

Dāmas, jums Latvijā vispār nav ko sūdzēties par sastrēgumiem. Dzīvojot visu dzīvi Latvijā, kad ir pierasts mērot attālumus tikai Latvijas līmenī- jā varbūt tā liekas milzīga problēma, bet salīdzinot ar citām pasaules lielajām pilsētām, tās ir pupu mizas. Turklāt Latvijā ir ļoti laba infrastruktūra kājāmgājējiem un sabiedriskā transporta pieejamība ir izcila, bet to, es domāju, spēj novērtēt tikai tie, kas kādu laiku ir dzīvojuši ārpus Latvijas tiešām lielās pilsētās ar vairākiem miljoniem iedzīvotāju.
14.06.2023 19:50 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
cory @ 14.06.2023 19:50

Dāmas, jums Latvijā vispār nav ko sūdzēties par sastrēgumiem. Dzīvojot visu dzīvi Latvijā, kad ir pierasts mērot attālumus tikai Latvijas līmenī- jā varbūt tā liekas milzīga problēma, bet salīdzinot ar citām pasaules lielajām pilsētām, tās ir pupu mizas. Turklāt Latvijā ir ļoti laba infrastruktūra kājāmgājējiem un sabiedriskā transporta pieejamība ir izcila, bet to, es domāju, spēj novērtēt tikai tie, kas kādu laiku ir dzīvojuši ārpus Latvijas tiešām lielās pilsētās ar vairākiem miljoniem iedzīvotāju.

Piekrītu, tie , kas ir padzīvojuši ārpus Latvijas zina, ka mūsu sastrēgumi ir tiešām nieks, salīdzinot , kas ir piedzīvots citur.
14.06.2023 20:03 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Ietekmelllis @ 14.06.2023 19:44

No kurienes tada info?

Zināmi avoti.
Pats interesantākais, ka tad, kad šeit runā par kebabiem un vienistabas dzīvokļiem, tad gan nevienam neienāk prātā uzprasīt, no kurienes tāds info. Jo te jau visu labāk zina... Vai drīzāk grib, lai ir tā, kā te runā. Meles visas jūs, tikai lai nomelnotu visus raksta totālāko bullšitu.
14.06.2023 20:31 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
cory @ 14.06.2023 19:50

Dāmas, jums Latvijā vispār nav ko sūdzēties par sastrēgumiem. Dzīvojot visu dzīvi Latvijā, kad ir pierasts mērot attālumus tikai Latvijas līmenī- jā varbūt tā liekas milzīga problēma, bet salīdzinot ar citām pasaules lielajām pilsētām, tās ir pupu mizas. Turklāt Latvijā ir ļoti laba infrastruktūra kājāmgājējiem un sabiedriskā transporta pieejamība ir izcila, bet to, es domāju, spēj novērtēt tikai tie, kas kādu laiku ir dzīvojuši ārpus Latvijas tiešām lielās pilsētās ar vairākiem miljoniem iedzīvotāju.

Jā, laikam gan, esmu dzīvojusi gan ārpus Latvijas, gan ceļojusi. Tiešām novērtēju kā pie tik maz iedzīvotājiem visu var salaist dēlī
14.06.2023 20:37 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Brendija @ 14.06.2023 20:31

Zināmi avoti.
Pats interesantākais, ka tad, kad šeit runā par kebabiem un vienistabas dzīvokļiem, tad gan nevienam neienāk prātā uzprasīt, no kurienes tāds info. Jo te jau visu labāk zina... Vai drīzāk grib, lai ir tā, kā te runā. Meles visas jūs, tikai lai nomelnotu visus raksta totālāko bullšitu.

Ar ko saistīta tā brālēna firma? Kādā sfērā darbojas?
14.06.2023 20:39 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Uvavy @ 14.06.2023 13:21

Alise ir smuka meitene, man patīk, ka nav "uzlabota" ar injekcijām utt. Ķermenis - es arī tādu sev gribētu! Bet viņas pasniegšanas stils mani atgrūž. Vismaz senāk, tagad nesekoju. Pārāk daudz akcenta uz to, cik ļoti sevi mīl, plikas bildes utt. Kad pārsaucās uz kaut kādu vēdisko vārdu, tad sapratu, ka viņas saturs nav manā gaumē un atsekojos.

Same here. Augums ir pasakains, bet cauri sit negants raksturs un, pardon, arī stulbums, mazizglītotība - to jau pierādīja arī tas mēnešreižu skandāls, kad divas dumiķes pūlējās savām sekotājām ieborēt, ka cietušas no toksiskā šoka sindroma un tamponi esot vainīgi. Tāda prasta meiča, influencēt viņai neko nevajadzētu. Bet augums gan debešķīgs.
14.06.2023 20:41 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Brendija @ 14.06.2023 20:31

Zināmi avoti.
Pats interesantākais, ka tad, kad šeit runā par kebabiem un vienistabas dzīvokļiem, tad gan nevienam neienāk prātā uzprasīt, no kurienes tāds info. Jo te jau visu labāk zina... Vai drīzāk grib, lai ir tā, kā te runā. Meles visas jūs, tikai lai nomelnotu visus raksta totālāko bullšitu.
tu jau par mani arī visu labāk ( vismaz agrāk) zināji, ne? Čabulīt? Un kādiem vārdiem pati mani aprakstiji, kad izskatijos savaadak ( sliktak) ka tagad? Un tu uzmet lupu par Jelenas « apsaukasanu “ , kas reali nemaz nav apsaukāšana , bet fakta konstatacija!
14.06.2023 20:55 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Diez kas nav,ka jāīrējās kopā ar brālēnu Parīzes putekļainajā rajonā, lai var savai baltajai sieviņai Chanel šallīti nopirkt. :)
14.06.2023 21:05 |
 
Reitings 142
Reģ: 10.04.2023
Fakts nr1. Kad Karadža tik tikko apprecējās , viņa vairākas reizes uzsvēra, ka ar vīru kopā ( Latvijā) nedzīvos, jo vīram ir labs darbs turcijā. Apprecējās un vīrs aizplenēja uz Franciju un par turcijas karjeru aizmirsa , tātad grozat kā gribat, viņš savu sieviņu apzināti meklēja no eiropas. Un var jau Jeļena pierakstīt pilnus forumus par savu veiksmīgo vīru, bet jau uz viņu paskatoties ir skaidrs , ka nekāds biznesmens šis nav, pliks kā baznīcas žurciņa, kas to vēl zin vai to šallīti pirka vīrucis, vai pati Jeļenačka sagrabināja, lai tikai varētu iziet vienreiz dzīvē no brenda veikala ar brenda maisiņu un sataisīt 100 bildes.
Viss šis fake dzīvesveids ir smieklīgs, ne tas turks smuks , ne bagāts.
Vispār šķiet, vai tā nav kāda slimība dzīvot savā iedomu pasaulē, šķiet viņa internetā uzbur kaut kādu savu iedomāto dzīvi , un akli pati tam visam tic, kaut patiesībā pavisam parasta sieviete, tikai smagi iestrēgusi tīņu gados.
14.06.2023 22:23 |
 
Reitings 35
Reģ: 07.06.2022
Jūs taču esat pilnīgas loses. Ja nemaldos Karadžanai bija izveidota speciāla grupa. Nu tad ejiet tur un piedrišat entās lapas ar viņu, nevis 100 reizi runājat par VIENU un to PAŠU 10+ lapu garumā.
14.06.2023 22:43 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Kā Karadžanas māsu atrast IG?
14.06.2023 22:44 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Ak, kā te dažām sāk grauzt, kad sāk atklāties kaut kāda patiesība. Protams, protams, jums jau nekad nebūs gana. Atradīsiet, kur piekasīties pilnībā pie jebkā. Nu davaj tagad vēl atcerēaimies gadu vecu šallīti. Tomēr, cik ļoti te kādai grauž tā šallīte, ka pat pēc gada tā ir jāatceras. Tev jau laikam vīrs pat Zaras šallīti nekad nav nopircis (ja tev tāds ir), ja jau tik ļoti uzsver par to šallīti.
14.06.2023 22:46 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
BalamuteSalija @ 14.06.2023 22:23
Fakts nr1. Kad Karadža tik tikko apprecējās , viņa vairākas reizes uzsvēra, ka ar vīru kopā ( Latvijā) nedzīvos, jo vīram ir labs darbs turcijā. Apprecējās un vīrs aizplenēja uz Franciju un par turcijas karjeru aizmirsa , tātad grozat kā gribat, viņš savu sieviņu apzināti meklēja no eiropas. Un var jau Jeļena pierakstīt pilnus forumus par savu veiksmīgo vīru, bet jau uz viņu paskatoties ir skaidrs , ka nekāds biznesmens šis nav, pliks kā baznīcas žurciņa, kas to vēl zin vai to šallīti pirka vīrucis, vai pati Jeļenačka sagrabināja, lai tikai varētu iziet vienreiz dzīvē no brenda veikala ar brenda maisiņu un sataisīt 100 bildes.
Viss šis fake dzīvesveids ir smieklīgs, ne tas turks smuks , ne bagāts.
Vispār šķiet, vai tā nav kāda slimība dzīvot savā iedomu pasaulē, šķiet viņa internetā uzbur kaut kādu savu iedomāto dzīvi , un akli pati tam visam tic, kaut patiesībā pavisam parasta sieviete, tikai smagi iestrēgusi tīņu gados.

Man vispār tā plātīšanās ar to Chanel šallīti likās tik smieklīga. Taisīt unpacking video šallītei un pēc tam kā aksesuāru matos iepīt Chanel lentīti kas bija pie maisiņa. Lakšari lajf, es teiktu.
14.06.2023 22:48 |
 
Reitings 522
Reģ: 07.04.2022
BalamuteSalija @ 14.06.2023 22:23
Fakts nr1. Kad Karadža tik tikko apprecējās , viņa vairākas reizes uzsvēra, ka ar vīru kopā ( Latvijā) nedzīvos, jo vīram ir labs darbs turcijā. Apprecējās un vīrs aizplenēja uz Franciju un par turcijas karjeru aizmirsa , tātad grozat kā gribat, viņš savu sieviņu apzināti meklēja no eiropas. Un var jau Jeļena pierakstīt pilnus forumus par savu veiksmīgo vīru, bet jau uz viņu paskatoties ir skaidrs , ka nekāds biznesmens šis nav, pliks kā baznīcas žurciņa, kas to vēl zin vai to šallīti pirka vīrucis, vai pati Jeļenačka sagrabināja, lai tikai varētu iziet vienreiz dzīvē no brenda veikala ar brenda maisiņu un sataisīt 100 bildes.
Viss šis fake dzīvesveids ir smieklīgs, ne tas turks smuks , ne bagāts.
Vispār šķiet, vai tā nav kāda slimība dzīvot savā iedomu pasaulē, šķiet viņa internetā uzbur kaut kādu savu iedomāto dzīvi , un akli pati tam visam tic, kaut patiesībā pavisam parasta sieviete, tikai smagi iestrēgusi tīņu gados.

Plāni nekad nevar pamainīties un vēl labāks piedāvājums nekad dzīvē nevar būt?
Fakts tāds, ka tu kā nīdēja nekad neko necienīsi, kas būs saistīts ar Jeļenu, tev vienmēr viss būs slikti. Pilnībā vienalga īstais Chanel vai nē, vai kaut vai atrādīs kādu villu Dubaijā, kur apmetīsies, vienalga taču nīdīsi. Slima esi tu, nevis viņa. Jo viņa dzīvo tā, kā grib, nevis tā, kā šizofrēniķes, kuras izseko diendienā un apzelē vairāku dienu garumā te kā vissvarīgākās pasaules ziņas. Pasaki vēl, ka man nav taisnība. 😁
14.06.2023 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 679
Reģ: 13.08.2010
Jā, es arī lasu un brīnos, kā jums neapnīk runāt par viņu😁 ir taču tik daudz aktîvāku un iedvesmojošāku ig profilu un to saimnieki, ko varētu apspriest 🙂
14.06.2023 22:54 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Brendija @ 14.06.2023 11:59

Tāpēc, ka Rīga taču nav Parīze, vai ne? Jūs jau variet te minēt, ko gribat, tikai nevajag dirst. Šitā visa apmelošana tiešām jau iet pāri robežām. Nedz jūs ziniet, kur viņš dzīvo, nedz jūs ziniet, ar ko viņš dzīvo, un kur strādāt bet sauciet Jeļenu par meli, bet pašas izdomājat pašus lielākos melus, kādi vien var būt. Jums tiešām tik ļoti "p*š zināt visu par viņas vīru???

Bet nu reāli?
Kāpēc, kad Ševkets ir Latvijā, viņi tikai līdz Jūrmalai aizbrauc? I to-retu reizi?
Latvijā taču nav nedz drausmīgā metro, nedz trakie sastrēgumi. Ar 1.tramvaju kaut uz Juglu brauc :)
Ar vilcienu var nokļūt visās Latvijas daļās un viesnīcas Latvijā kādas 10x lētākas, kā Parīzē.
Bet nē, Latviju nevar atrādīt, kā ‘lakšerī’ un par Latvijas brīvības pieminekli nevar stāstīt 70x saviem sekotājiem :D
14.06.2023 23:06 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
BalamuteSalija @ 14.06.2023 22:23
Fakts nr1. Kad Karadža tik tikko apprecējās , viņa vairākas reizes uzsvēra, ka ar vīru kopā ( Latvijā) nedzīvos, jo vīram ir labs darbs turcijā. Apprecējās un vīrs aizplenēja uz Franciju un par turcijas karjeru aizmirsa , tātad grozat kā gribat, viņš savu sieviņu apzināti meklēja no eiropas. Un var jau Jeļena pierakstīt pilnus forumus par savu veiksmīgo vīru, bet jau uz viņu paskatoties ir skaidrs , ka nekāds biznesmens šis nav, pliks kā baznīcas žurciņa, kas to vēl zin vai to šallīti pirka vīrucis, vai pati Jeļenačka sagrabināja, lai tikai varētu iziet vienreiz dzīvē no brenda veikala ar brenda maisiņu un sataisīt 100 bildes.
Viss šis fake dzīvesveids ir smieklīgs, ne tas turks smuks , ne bagāts.
Vispār šķiet, vai tā nav kāda slimība dzīvot savā iedomu pasaulē, šķiet viņa internetā uzbur kaut kādu savu iedomāto dzīvi , un akli pati tam visam tic, kaut patiesībā pavisam parasta sieviete, tikai smagi iestrēgusi tīņu gados.

Es gan uz 10000% atceros, ka viņa teica - plāno dzīvot kopā, bet kur - neminēja. Kad pieteicās bērns, viņa uzreiz teica, ka dzemdēs un nākamos gadus pavadīs Latvijā, jo šeit medicīna labāka, viņa grib saprast visu, kas notiek, ja rodas problēmas bērnam utt. + Viņai ir darbs. Kopš bērna ieņemšanas nekad nebiju dzirdējusi, ka viņa domātu par iespēju dzīvot Turcijā. Un tas ir ļoti gudri, ka vēlas audzināt vismaz pirmajos gados bērnu tur, kur par visu ir droša, ir atbalsts, savas finanses.
Jeļenas vīra situāciju nezinu, bet tik daudzi dzīvo šķirti, jo kāds no ģimenes, pārsvarā vīrietis, pelna naudu ārzemēs un tie vispār pārsvarā ir zemas kvalifikācijas darbi. Man tiešām nav saprotams, kādēļ par to nolikt. Un Jeļenas vīra gadījumā nav pat tādu faktu, ka viņš piepelnās "sliktā" darbā.
Pagaidām no tā, cik mums tiek rādīts, viņš ir labāks par daudziem vīriešiem Latvijā, kas savus bērnus finansiāli nekā nebalsta.
Vispār te tās sarunas par Jeļenas vīru, it kā viņš būtu izlicis savu dzīvi publiski. Parasti saka - ja izliec publiski, esi gatavs kritikai. Jeļena ir izlikusi tikai dažus faktus un bildes, nevis likusi jums runāt par visu viņa biogrāfiju, darba vietām, brālēniem utt.
14.06.2023 23:21 |
 
Reitings 7742
Reģ: 09.09.2021
Enazenaz @ 14.06.2023 23:06

Bet nu reāli?
Kāpēc, kad Ševkets ir Latvijā, viņi tikai līdz Jūrmalai aizbrauc? I to-retu reizi?
Latvijā taču nav nedz drausmīgā metro, nedz trakie sastrēgumi. Ar 1.tramvaju kaut uz Juglu brauc :)
Ar vilcienu var nokļūt visās Latvijas daļās un viesnīcas Latvijā kādas 10x lētākas, kā Parīzē.
Bet nē, Latviju nevar atrādīt, kā ‘lakšerī’ un par Latvijas brīvības pieminekli nevar stāstīt 70x saviem sekotājiem :D

Ševkets noteikti rukā Parīzē, lai ātrāk atdotu dzīvokļa kredītu. Un domāju, ka Latvija viņu neinteresē, kad viņš ir šeit.
14.06.2023 23:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits