IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Mc.Queen @ 14.06.2023 11:16
Brendija, atstāsti un paskaties jaunākās Karadžanas bildes! ?
Esmu Parīzē bijusi. Nesaprotu kāpēc jāatrunājās katru reizi, kāpēc paliek centrā!
Cilvēki, kuri iemīlējušies bauda viens otru, kaut putekļainā kaktā, nevis katru dienu iet skatities vai Eifelis nav savu formu mainījis.
Lai jau dzīvo un CEĻO kā grib.
Bet te iepriekš teica, ka tad kad turks uz Rīgu atbrauc, tad gan nepaņem Radissonu netālu no Brīvības pieminekļa un neiet katru dienu uz Mildu skatīties un Vērmanītī zilu slushie dzert, bet ēd saldumus Imantas dzīvoklī. :D
Jau jau tik ļoti patīk atpūsties pa viesnīcām un būt centrā!

Tāpēc, ka Rīga taču nav Parīze, vai ne? Jūs jau variet te minēt, ko gribat, tikai nevajag dirst. Šitā visa apmelošana tiešām jau iet pāri robežām. Nedz jūs ziniet, kur viņš dzīvo, nedz jūs ziniet, ar ko viņš dzīvo, un kur strādāt bet sauciet Jeļenu par meli, bet pašas izdomājat pašus lielākos melus, kādi vien var būt. Jums tiešām tik ļoti "p*š zināt visu par viņas vīru???
14.06.2023 11:59 |
 
Reitings 802
Reģ: 23.08.2016
Francūži paši to Eifelis ikdienā neredz. Kas Ševketam liek strādāt un sievai sūtīt naudu - nezinu. Gan jau dzīvē Eiropā ir solis augšup no Turcijas, pat ar visu melno darbu. Plus turku ģimenes kultūra, tā pamest arī nevar. Gan jau dzīvo dubulto dzīvi.
Bet neticu stastiem par kaut kādu tur lielo mīlestību. Izskatās, ka Jeļena nemaz negrib dzīvot kopā, jo apzinās, ka ar turku nekāda medus maize nebūs. Bet ir forši un ērti ik pa laikam paceļot + čalis sūta naudu. Ševkets ticis uz Eiropu un var lepoties ar balto sievu -pat ja nedzīvo kopā.
14.06.2023 12:03 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Man jau te var atrasties pilnībā viss, uz ko atbildēt, visa tā jūsu žults pa 2 dienām ir pilnīgs bllšits par jebko- par jeļenas apģērbu, par meitas apģērba, par vīra dzīvesvietu, utt. Nedomājat, ka esat baigi advancētas, lai kaut ko spriedelētu par šo pāri. Un nosaukt viņu attiecības par neīstām, tas bija vislielākais aplums, kādu esmu izlasījusi pēdējā gada laikā. Šis tiešām saucas par skaudību. Variet mani norakt un saukt par jeļenu, bet jūs neesat normālas, cik jūsos ir liels naids attiecībā uz šīm attiecībām. Ko, pašām skauž, ka netika smukais turks jums?
14.06.2023 12:05 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Jeļena ir ar dīvainībām (visiem ir tādi, mazāki, lielāki) un ar problēmām (ēšana). Man patīk viņas stils (garās, nosegtās kleitas), interesanti, jo pavisam kas cits nekā daudziem citiem, bet tas ir gaumes jautājums. Bet daudzas lietas, par kuriem viņai piekasās, nav objektīvas un ir smieklīgas, protams, tā ir ar daudziem, kuri liek savu profilu atklāti.
1) Salīdzināt attālumu no Parīzes mikrorajona, kur dzīvo viņas vīrs, un no Rīgas centra līdz Rīgas mikrorajonam ir savādi.
2) Skaidrs, ka vīrs nedzīvo centrā vai plašos apartamentos mikrorajonā, citādi nebūtu jēga strādāt Francijā, ja tērētu naudu šādām lietām. Tā dzīvo daudzi, kuri piepelnās ārzemēs un sūta naudu uz LV.
3) Ja viņa brauc uz Parīzi, droši vien grib izbaudīt vairāk nekā sēdēt mikrorajonā, kaut vai tā pati centra dzīve.
4) Attiecības ir tik dažādas, ir cilvēki, kas LV ietvaros nedzīvo vienā mājoklī, piemēram, bijusī izglītības ministre Inga Šuplinska ar vīru dzīvo atsevišķi, kaut gan ir kopā.
Iespējams, Karadžanas vīrs pelna kaut kādam mērķim un tas ir pāris gadu jautājums.
Iespējams, viņiem abiem tā ir izdevīgi, jo gribēja ģimeni, bērnu, bet ne baigo mīlestību.
Iespējams, viņiem ir mīlestība, bet patīk savs brīvais laiks.
Bērnu, arī bērnudārza vecumu, apģērbs labi tiek risināts ārzemēs ar formām. Tur ir arī brīvās dienas, kad velk ko grib. Manas māsas meita savelk visu iespējamo un neiespējamo virsū, 101 sprādzīte un ko tik vēl, un iestāsti viņai, ka tas nav ērti vai gaumīgi. Tā arī iet uz bērnudārzu tajās dienās un neviens nesūdzas. Tas jau sākot ar 3 gadiem.
14.06.2023 12:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Uvavy @ 14.06.2023 12:11
Jeļena ir ar dīvainībām (visiem ir tādi, mazāki, lielāki) un ar problēmām (ēšana). Man patīk viņas stils (garās, nosegtās kleitas), interesanti, jo pavisam kas cits nekā daudziem citiem, bet tas ir gaumes jautājums. Bet daudzas lietas, par kuriem viņai piekasās, nav objektīvas un ir smieklīgas, protams, tā ir ar daudziem, kuri liek savu profilu atklāti.
1) Salīdzināt attālumu no Parīzes mikrorajona, kur dzīvo viņas vīrs, un no Rīgas centra līdz Rīgas mikrorajonam ir savādi.
2) Skaidrs, ka vīrs nedzīvo centrā vai plašos apartamentos mikrorajonā, citādi nebūtu jēga strādāt Francijā, ja tērētu naudu šādām lietām. Tā dzīvo daudzi, kuri piepelnās ārzemēs un sūta naudu uz LV.
3) Ja viņa brauc uz Parīzi, droši vien grib izbaudīt vairāk nekā sēdēt mikrorajonā, kaut vai tā pati centra dzīve.
4) Attiecības ir tik dažādas, ir cilvēki, kas LV ietvaros nedzīvo vienā mājoklī, piemēram, bijusī izglītības ministre Inga Šuplinska ar vīru dzīvo atsevišķi, kaut gan ir kopā.
Iespējams, Karadžanas vīrs pelna kaut kādam mērķim un tas ir pāris gadu jautājums.
Iespējams, viņiem abiem tā ir izdevīgi, jo gribēja ģimeni, bērnu, bet ne baigo mīlestību.
Iespējams, viņiem ir mīlestība, bet patīk savs brīvais laiks.
Bērnu, arī bērnudārza vecumu, apģērbs labi tiek risināts ārzemēs ar formām. Tur ir arī brīvās dienas, kad velk ko grib. Manas māsas meita savelk visu iespējamo un neiespējamo virsū, 101 sprādzīte un ko tik vēl, un iestāsti viņai, ka tas nav ērti vai gaumīgi. Tā arī iet uz bērnudārzu tajās dienās un neviens nesūdzas. Tas jau sākot ar 3 gadiem.

Nu tur daudz kas ir tisnība, bet daudz arī nav. Piemēram, es zinu, kur viņas vīrs dzīvo, ar ko dzīvo un kur strādā (tāpēc mani tik ļoti trigero visas šīs aplamības, ko šeit raksta un apmelo viņu ģimeni.). Par tām kleitām- piekrītu, atšķirīgs stils un gaumes jautājums ( man patīk), bet tur kāda rakstīja, ka tā kā putnubiedēklis, un nez kā vīram blakus tādam atrasties. Vispār jau tā ir tieši vīra izvēle attiecībā uz šo apģērbu (giggle), un esmu vairāk kā pārliecināta, ka viņa sieviņa viņam liekas vairāk sexy šādā apģērbā, nekā meitenes ar īsiem brunčiem.
Par ko gan negribētu piekrist - ka viņu attiecības esot neīstas. Nu tur tā nav, jo zinu, ka viņiem patiesībā ir grūti uzturēt attāluma attiecības. Brīvība-jā, zinot Jeļenu, man liekas, ka viņai reizēm gribas to brīvību, bet mīlestība tur ir, un liela savādāk neprecētu.
14.06.2023 12:20 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Brendija @ 14.06.2023 12:20

Nu tur daudz kas ir tisnība, bet daudz arī nav. Piemēram, es zinu, kur viņas vīrs dzīvo, ar ko dzīvo un kur strādā (tāpēc mani tik ļoti trigero visas šīs aplamības, ko šeit raksta un apmelo viņu ģimeni.). Par tām kleitām- piekrītu, atšķirīgs stils un gaumes jautājums ( man patīk), bet tur kāda rakstīja, ka tā kā putnubiedēklis, un nez kā vīram blakus tādam atrasties. Vispār jau tā ir tieši vīra izvēle attiecībā uz šo apģērbu (giggle), un esmu vairāk kā pārliecināta, ka viņa sieviņa viņam liekas vairāk sexy šādā apģērbā, nekā meitenes ar īsiem brunčiem.
Par ko gan negribētu piekrist - ka viņu attiecības esot neīstas. Nu tur tā nav, jo zinu, ka viņiem patiesībā ir grūti uzturēt attāluma attiecības. Brīvība-jā, zinot Jeļenu, man liekas, ka viņai reizēm gribas to brīvību, bet mīlestība tur ir, un liela savādāk neprecētu.

Es atkal neko par viņiem nezinu, tikai sekoju Jeļenai, tāpēc tie bija minējumi par attiecībām.
Man liekas, ka īsi svārki, kleitas vispār vairs nav modē, es arī pati velku midi vai maxi.
14.06.2023 12:28 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
Brendija @ 14.06.2023 12:20

Nu tur daudz kas ir tisnība, bet daudz arī nav. Piemēram, es zinu, kur viņas vīrs dzīvo, ar ko dzīvo un kur strādā (tāpēc mani tik ļoti trigero visas šīs aplamības, ko šeit raksta un apmelo viņu ģimeni.). Par tām kleitām- piekrītu, atšķirīgs stils un gaumes jautājums ( man patīk), bet tur kāda rakstīja, ka tā kā putnubiedēklis, un nez kā vīram blakus tādam atrasties. Vispār jau tā ir tieši vīra izvēle attiecībā uz šo apģērbu (giggle), un esmu vairāk kā pārliecināta, ka viņa sieviņa viņam liekas vairāk sexy šādā apģērbā, nekā meitenes ar īsiem brunčiem.
Par ko gan negribētu piekrist - ka viņu attiecības esot neīstas. Nu tur tā nav, jo zinu, ka viņiem patiesībā ir grūti uzturēt attāluma attiecības. Brīvība-jā, zinot Jeļenu, man liekas, ka viņai reizēm gribas to brīvību, bet mīlestība tur ir, un liela savādāk neprecētu.

Tas brídis ,kad best friend izplāpājas,ka Jelenas virs nedzivo viens ,jo vinai esot info ar ko vinš dzivo!
14.06.2023 12:34 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.05.2023
Dāmas, Karadžanai ir atsevišķa diskusija :) Personīgi man viņa neliekas interesanta personība, lai viņu tik daudz apspriestu - ir par traku :)
14.06.2023 12:40 |
 
Reitings 92
Reģ: 31.10.2022
Linus @ 13.06.2023 22:24
Man pamatīgs cepiens par fabrikanti (vai okartes skatuve tā bija?) Sabīni Blūmu - Blūmani (ex Prenclavu), Kašera brāļa sievu- tas viņas bērns citas krāsas arī pazīs??? Viss bēšos pasteļos, viss instagramam, tur Beitika nobāl ???

Un kas par to? Skauž, ka tu nevari bērnam iekārtot trendīgu istabu, lai bildē izskatās Pinterestīgi? Varu saderēt, ka tam bērnam ir arī vesela mantu kaste ar krāsainajām rotaļlietām, tikai, atzīsti pati, bildē neizskatītos gaumīgi. Jūs te nevar saprast, tad, kad ir tā daudzkrāsainība un spilgtums, sauc par bezgaumību un vecmodīgumu, bet tad, kad izvēlas tos pasteļtoņus, tad atkal nav labi.
14.06.2023 12:50 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
SantaBarbara @ 14.06.2023 12:34

Tas brídis ,kad best friend izplāpājas,ka Jelenas virs nedzivo viens ,jo vinai esot info ar ko vinš dzivo!
🤦‍♂️😀 tāpëc arī no laika gala mani šis profils visvairāk apsaukālja ne pa keksi, aaiai Lenčiks
14.06.2023 13:00 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 14.06.2023 12:34

Tas brídis ,kad best friend izplāpājas,ka Jelenas virs nedzivo viens ,jo vinai esot info ar ko vinš dzivo!

Jā, un es tur neredzu neko sliktu. Labāk, lai jūs ziniet patiesību, nevis turpmāk izdomājat bullšitu par viņas ģimeni. Viņas vīrs dzīvo kopā ar savu brālēnu, un īrē 2stāvīgu māju, nevis vienistabas dzīvoklīti. Rajonu neatceros, bet tas tiešām nebija baigi tuvu centram, bet tur bija tāds privātmāju rajons. Jeļena pie viņiem ir bijusi. Normāla zolīda ģimene un viņiem arī ir mašīna, ko dala uz 2. Nezinu, kāpēc vienmēr piemin metro, ja patiesībā ir mašīna, ar ko var izbraukāt. Bet varbūt tiešām pie vainas ir sastrēgumi.
14.06.2023 13:01 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
Brendija @ 14.06.2023 13:01

Jā, un es tur neredzu neko sliktu. Labāk, lai jūs ziniet patiesību, nevis turpmāk izdomājat bullšitu par viņas ģimeni. Viņas vīrs dzīvo kopā ar savu brālēnu, un īrē 2stāvīgu māju, nevis vienistabas dzīvoklīti. Rajonu neatceros, bet tas tiešām nebija baigi tuvu centram, bet tur bija tāds privātmāju rajons. Jeļena pie viņiem ir bijusi. Normāla zolīda ģimene un viņiem arī ir mašīna, ko dala uz 2. Nezinu, kāpēc vienmēr piemin metro, ja patiesībā ir mašīna, ar ko var izbraukāt. Bet varbūt tiešām pie vainas ir sastrēgumi.

Es nezinu, vai vajag stāstīt tādas detaļas, bet nu katram sava galva uz pleciem.
Kāpēc metro - varbūt tajā brīdī mašīnu lieto brālēns vai arī ceļa laika patēriņš un degvielas izmaksas būtu apmēram tas pats, kas viesnīcas izmaksas.
Katrā ziņā mani tas vispār nemulsina. Mana māsa dzīvo ārzemēs un, atbraucot uz LV, paliek viesnīcā, jo mums nevienam nav tādas savrupmājas, kur nespiežoties var palikt. Ir brīva istaba, bet tas tāpat rada neērtības. Mani vecāki tikko bija ciemos pie kādas radinieces ārzemēs un es teicu - ņemiet viesnīcu, bet nē, tā radiniece apvainosies. Manuprāt, ja brauc pie kāda ciemos, viesnīca rada lielāku neatkarības sajūtu.
14.06.2023 13:13 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Brendija @ 14.06.2023 13:01

Jā, un es tur neredzu neko sliktu. Labāk, lai jūs ziniet patiesību, nevis turpmāk izdomājat bullšitu par viņas ģimeni. Viņas vīrs dzīvo kopā ar savu brālēnu, un īrē 2stāvīgu māju, nevis vienistabas dzīvoklīti. Rajonu neatceros, bet tas tiešām nebija baigi tuvu centram, bet tur bija tāds privātmāju rajons. Jeļena pie viņiem ir bijusi. Normāla zolīda ģimene un viņiem arī ir mašīna, ko dala uz 2. Nezinu, kāpēc vienmēr piemin metro, ja patiesībā ir mašīna, ar ko var izbraukāt. Bet varbūt tiešām pie vainas ir sastrēgumi.

Patiesībā esmu nedaudz pārsteigta, ka Jeļena nekad nav to minējusi. Tur nav nekā tāda, ko slēpt. Varbūt arī atklāsi, kur viņš strādā?
14.06.2023 13:21 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.06.2023
once upon a time @ 14.06.2023 10:29

Es Alises aktivitātēm sekoju līdzi jau sen, personīgi nekad runājušas neesam, bet viņa mani savulaik ir iedvesmojusi ar to, ko dara. Es nesalīdzinu Alisi ar ietekmelēm. Es runāju par sievietēm, kas ir tikpat dabiskas gan izskatā, gan ķermeņa kopšanā, un tādas es zinu uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, no kurām neviena nav ietekmele. Nedomāju arī, ka ir veselīgas šādas diskusijas, kura tad ir visskaistākā. Nenoturējos uzrakstīt, jo komentārs, uz kuru atbildēju, ir tiešām acīmredzami muļķīgs. Ikvienam, kam ir acis un spēja redzēt, redz, ka Alisei ir tiešām laba figūra, perfekta sejas āda, par celulītu kaut ko man komentēt liekas vispār stulbi.
Zinu, ka šis ir internets, bet reizēm grūti tolerēt blēņas. :)

Alise ir smuka meitene, man patīk, ka nav "uzlabota" ar injekcijām utt. Ķermenis - es arī tādu sev gribētu! Bet viņas pasniegšanas stils mani atgrūž. Vismaz senāk, tagad nesekoju. Pārāk daudz akcenta uz to, cik ļoti sevi mīl, plikas bildes utt. Kad pārsaucās uz kaut kādu vēdisko vārdu, tad sapratu, ka viņas saturs nav manā gaumē un atsekojos.
14.06.2023 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 29.03.2010
Brendija @ 14.06.2023 12:05
Man jau te var atrasties pilnībā viss, uz ko atbildēt, visa tā jūsu žults pa 2 dienām ir pilnīgs bllšits par jebko- par jeļenas apģērbu, par meitas apģērba, par vīra dzīvesvietu, utt. Nedomājat, ka esat baigi advancētas, lai kaut ko spriedelētu par šo pāri. Un nosaukt viņu attiecības par neīstām, tas bija vislielākais aplums, kādu esmu izlasījusi pēdējā gada laikā. Šis tiešām saucas par skaudību. Variet mani norakt un saukt par jeļenu, bet jūs neesat normālas, cik jūsos ir liels naids attiecībā uz šīm attiecībām. Ko, pašām skauž, ka netika smukais turks jums?

Ļoti smuks un man skauž.🤣🤣
Ko nu lai daru?
14.06.2023 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 29.03.2010
Brendija @ 14.06.2023 13:01

Jā, un es tur neredzu neko sliktu. Labāk, lai jūs ziniet patiesību, nevis turpmāk izdomājat bullšitu par viņas ģimeni. Viņas vīrs dzīvo kopā ar savu brālēnu, un īrē 2stāvīgu māju, nevis vienistabas dzīvoklīti. Rajonu neatceros, bet tas tiešām nebija baigi tuvu centram, bet tur bija tāds privātmāju rajons. Jeļena pie viņiem ir bijusi. Normāla zolīda ģimene un viņiem arī ir mašīna, ko dala uz 2. Nezinu, kāpēc vienmēr piemin metro, ja patiesībā ir mašīna, ar ko var izbraukāt. Bet varbūt tiešām pie vainas ir sastrēgumi.

Ja,jau īrē māju, tad kāpēc Karadža viesnīcā palika?🤣
14.06.2023 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 2481
Reģ: 20.06.2013
guccibabe @ 14.06.2023 13:24

Ļoti smuks un man skauž.??
Ko nu lai daru?
viņš ir turks vispār? Izskatās pēc kurda
14.06.2023 13:33 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Kad pavisam nejauši kaut ko uzrakstīju par karadžanu un tad panesās 😀😁
14.06.2023 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
Par to skaudību, ka netika "smukais turks". Nē, nu, protams, vīrietis simpātisks, nesmuks nav, bet mani personīgi nesaista vīrieši, kas sver 70kg. Un būšu godīga - manās acīs viņš vairāk izskatās pēc či.. romu tautības vīrieša. 😁
14.06.2023 14:39 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
Bet vispār blakus grupā viena citēja/pārrakstīja Egitas storijus, un sanāca diez gan smieklīgi, kādu bezsakaru viņa tur runā. Ar Jeļenas storijiem būtu vēl smieklīgāk "Otrdiena ir sākusies un mūsu otrdienas pastaiga arī jau ir sākusies. Esam izgājuši pastaigā..." :D
14.06.2023 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits