IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2044
Reģ: 31.01.2012
fioanaa @ 14.06.2023 09:12

Es gan nepiekrītu, daudzas bezbērnu sievietes izsaka daudz jēdzīgākus viedokļus, nekā tās, kuras ir mammas un uzskata savu viedokli tikai par vienu pareizāko. Un tad ņemas šeimot otru, kā tad tā var. Un tad vēl ir cita suga, kuras domā, ka jo vairāk bērnu, jo ir ar kaut ko gudrākas.

Nevajag jaukt ar "jažematj" mammām, kas saviem bērniem ļauj visu un uzskata, ka viņu enģelītis ir perfekts pat tad, kad viņš kādam demolē māju, jo "viņš taču ir bērns, bērni tā dara". Bet cilvēks, kas ne dienu nav pieredzējis to, ko nozīmē būt ar to pašu toddleri, kuram tu esi tuvākais cilvēks, līdz ar to - še, visa manu emociju buķete - nu, nevar objektīvi spriest par kaut ko. Uz kā ir balstīts bezbērnu sievietes jēdzīgais viedoklis? Ne jau, nu, pieredzi.
Pirms bērniem man arī likās - ja manējais kādreiz veikalā taisīs histēriju - ņemšu aiz rokas un iesim prom. Bet realitātē, ko tad, kad tu 10min staigā pa to veikalu, pielasi pilnus ratus ar pārtiku, un pēkšņi tavam bērnam šitā iepirkšanās apnīk un sākas bļaušana? Es metīšu visu pie malas un iešu ārā? Nu, ne tak. Man to pārtiku vajag. Tas, ka kādam apkārt tas varbūt besij, nu, man pilnīgi pie pakaļas. Atklāšu noslēpumu - man arī tas besij. Bērni ir bērni, un ir lietas, ko nav iespējams kontrolēt. Bet tas jēdzīgais bezbērnu viedoklis parasti ir - mans bērns tā neuzvedīsies, vienmēr būs tīrs un skaisti saģērbts, nekad nebūs melns aiz naga. Un, ārprāts, kā var iedot friškas? Manējais ēdīs tikai 100% veselīgu un organisku pārtiku. Bullshit.
14.06.2023 10:22 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
SALOMEJA @ 14.06.2023 10:05
Smieklīgi komentāri par pārāk bēšām vai pārāk krāsainām bērnu drēbēm. Vēl atceros, kā te nodirsa Stužukas Antonu, jo meitas drēbes bija no Pepco :D Da kāda starpība, visi šie bērniņi ir apģērbti un mīlēti. Nevienam bērnam no tām drēbēm nebūs morāla trauma, bet te kaut kādām bābām acs raustās :D

es piekrītu👍🏻
bet runa jau patiesībā nav par drēbēm. kas tajā visā trigerē, ka cilvēki cenšas izlikties turīgāki nekā ir patiesībā. piemēram, ja tā pati Jelena ieliktu reel “kā budžeta variantā padarīt dzīves vietu mājīgāku”, vai “kur iegādāties luxury zīmolu lietu replikas”, es pavisam citādāk uz viņu skatītos. tas kas kaitina ir tas, ka lec augstāk par savu pakaļu, bet tas viss ir tik švaki… pepco veikalam nav ne vainas, ja netēlo luksusa dzīves veidu. AnnaPanna kādreiz bija pepco vēstnese un es tieši pateicoties viņai iegriezos šajā veikalā un iegādājos tīri labas lietiņas vasarnīcai!👍🏻👍🏻
14.06.2023 10:23 |
 
Reitings 1001
Reģ: 08.06.2022
Sebii @ 14.06.2023 10:20

Kas vaina ģērbt bērnu spilgtās krāsās? Man šķiet, ka šī diskusija par bērnu drēbju krāsu ir pilnīgi bezjēdzīga. Katra mamma un katrs tētis var ģērbt bērnu kā grib. No drēbīšu krāsas bērns neizaugs nelaimīgāks :D
Nezinu gan, kas Alisē tik skaists, vidējā latviešu sieviete, nav nekāda super puper princese. Ir daudzas daudz simpātiskākas ietekmekles LV kā viņa, tāpēc šķiet, ka tavs komentārs nu ir baigi pārspīlēts. Protams, ja vien tu pati neesi Alise :D

Es Alises aktivitātēm sekoju līdzi jau sen, personīgi nekad runājušas neesam, bet viņa mani savulaik ir iedvesmojusi ar to, ko dara. Es nesalīdzinu Alisi ar ietekmelēm. Es runāju par sievietēm, kas ir tikpat dabiskas gan izskatā, gan ķermeņa kopšanā, un tādas es zinu uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas, no kurām neviena nav ietekmele. Nedomāju arī, ka ir veselīgas šādas diskusijas, kura tad ir visskaistākā. Nenoturējos uzrakstīt, jo komentārs, uz kuru atbildēju, ir tiešām acīmredzami muļķīgs. Ikvienam, kam ir acis un spēja redzēt, redz, ka Alisei ir tiešām laba figūra, perfekta sejas āda, par celulītu kaut ko man komentēt liekas vispār stulbi.
Zinu, ka šis ir internets, bet reizēm grūti tolerēt blēņas. :)
14.06.2023 10:29 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
sakuraszarins @ 14.06.2023 02:15
Paskatījos alisewild, kartējas inluenceres/ slavenības profilu, kuru neviens nezina.
Seja drausmīga, nekopta un izskatās pēc zirga pakaļas. Savu celulītaino pakaļu un drausmīgos pupus būtu labāk neradījusi. Mati arī ļoti nekopti, izskatās, ka šampūnu nelieto vispār. Neviens normāls vecis uz šo nepiekritīs.
Un, ka vispār viņas erotiskas bildes iederas, viņas eko/zero waste/ vegan dzīvesstila. It kā visus grib mācīt, bet dažus normālus teikumus nevar no sevis izspiest. Kartēja mele kuras vērtība maksimums ir pieci centi.
Izskatās arī ļoti liekulīgā. Labāk, lai iet pīpēt savu zālīti un radīt pliko miesu mēžam, lai neviens to neredz.

Ooo! Alise satraucas, kāds izaugšot bērns, kam mamma ir forumnience.
Tad man ir jautājums, kāds nez izaugtu bērns, kam mamma 7x dienā tin kāsi un ir appīpējusies 24/7, un kura blakus istabā filmē plikvideo priekš OnlyFans, un kuras kājstarpes bildes uz visiem laikiem klejos pa internetu
14.06.2023 10:34 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Es arī nesaprotu tās Karadžanas atrunas par palikšanu centrā. Ja es brauktu satikt savu vīru, es brauktu pie viņa paša, pavadīt laiku ar viņu, nevis katru dienu iet skatīties uz Eifeļtorni.
Kāpēc tieši centrā jāpaliek un jāatrunājās ar sastrēgumiem. Godīgumu cilvēki novērtē vairāk nekā lēkšanu augstāk par savu pakaļu. Luxury life, bet vīram jāīeē kāda istabiņā kopā ar citiem kebabniekiem.
14.06.2023 10:36 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Mc.Queen @ 14.06.2023 10:36
Es arī nesaprotu tās Karadžanas atrunas par palikšanu centrā. Ja es brauktu satikt savu vīru, es brauktu pie viņa paša, pavadīt laiku ar viņu, nevis katru dienu iet skatīties uz Eifeļtorni.
Kāpēc tieši centrā jāpaliek un jāatrunājās ar sastrēgumiem. Godīgumu cilvēki novērtē vairāk nekā lēkšanu augstāk par savu pakaļu. Luxury life, bet vīram jāīeē kāda istabiņā kopā ar citiem kebabniekiem.

GODĪGUMU CILVĒKI NOVĒRTĒ VAIRĀK NEKĀ LĒKŠANU AUGSTĀK PAR SAVU PAKAĻU
šis ir vēstījums katram influencerim❤️❤️
14.06.2023 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Man liekas, ka AliseWild izskatās normāli. Nepatīkams ir nevis viņas izskats, bet personība - ārprātā uzpūtīga, uzskata, ka viņas viedoklis ir vienīgais pareizais šajā pasaulē.
Apple of my eye @ 14.06.2023 10:34

Ooo! Alise satraucas, kāds izaugšot bērns, kam mamma ir forumnience.
Tad man ir jautājums, kāds nez izaugtu bērns, kam mamma 7x dienā tin kāsi un ir appīpējusies 24/7, un kura blakus istabā filmē plikvideo priekš OnlyFans, un kuras kājstarpes bildes uz visiem laikiem klejos pa internetu

Šis!!! :D
Piedur, ka gandrīz vienmēr appīpējusies persona, kuras pupus var redzēt viss internets un kurai pašai bērnu nav, satraucas par to, kādi diez bērni ir tām citām...
14.06.2023 10:48 |
 
Reitings 4866
Reģ: 27.03.2023
Tā vegāniskā Alise ir tik ļoti aizmirsta kā vecā tēva zeķes bēniņos. Neviens par Tevi vairs nerunā un nevienam Tu neinteresē. Laikam Onlyfans followeri krītas tāpēc kaut kā jāmēģina par sevi atgādināt. Plus kaut kā pašapziņa arī jāpaceļ un jaātceras priekš viņas labos laikus, kad tika forumā apspriesta un kad it kā kāda esot viņu fotogrāfejusi no pretējā mājas loga! hahaha :D :D
14.06.2023 10:54 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
SALOMEJA @ 14.06.2023 10:05
Smieklīgi komentāri par pārāk bēšām vai pārāk krāsainām bērnu drēbēm. Vēl atceros, kā te nodirsa Stužukas Antonu, jo meitas drēbes bija no Pepco :D Da kāda starpība, visi šie bērniņi ir apģērbti un mīlēti. Nevienam bērnam no tām drēbēm nebūs morāla trauma, bet te kaut kādām bābām acs raustās :D
karadžanas gadījumā apdirš nevis krāsu ,bet to ka pašam bērnam tajās drēbes nav ērti .
14.06.2023 10:54 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
cmykk @ 14.06.2023 10:44

GODĪGUMU CILVĒKI NOVĒRTĒ VAIRĀK NEKĀ LĒKŠANU AUGSTĀK PAR SAVU PAKAĻU
šis ir vēstījums katram influencerim❤️❤️

Brīnos, kā var būt tik pārņemtiem ar vienu vienīgu cilvēku jau vairāku dienu garumā. Laižu garām šo bezjēgu, bet šis jau sāka iet pāri visām robežām! Jums nekad neienāca prātā, ka vienīgās, kas šeit melojat esat jūs? Un melojat tā, ka paliek nepatīkami lasīt šo visu šļuru? Jums nekad neienāca prātā, ka viņa melotu tad, ja teikty tā kā jums gribas, ka vīrs dzīvo ar kebabniekiem un dala vienu iatabu un pats strādā kebabā. Vai tikai šādu variantu jūs akceptētu, teiktu, ka viņa ir godīga (PAT,JA MELOTU), tikai tāpēc, lai apmierinātu jūsu žultaino skaudību uz šo pāri?! Lai viņi dzīvo, kā grib! Esmu patiesi laimīga par viņiem, un man ir pilnībā vienalga, kur viņi paliek. Kaut dzelzceļa stacijā vai 5zvaigžņu viesnīcā-tas nemaina būtību, ka šim pārim ir patīkami sekot. Bet jā, jums jau gribas, lai viņiem viss ir slikti, brīnos, cik daudz nelaimīgas vecmeitas šeit sēž.🦂
Mc.Queen patiešām nedotos uz centru? Tu tā kā nopietni? Esmu bijusi Parīzē vairākos rajonos, un tur TIEŠĀM nav ko darīt. Tikai netīrumi un putekļi. Ja tā, tad man tevis žēl, ka tu tālāk par savu putekļauno dzīvoklīti kaut kur nostāk neko neredzētu. Ka tik palikt vīra dzīvoklī, un pātbaudīt, vai tur nav vēl kāda sieviete. Kāds neuzticības līmenis šeit atklājies 😃
14.06.2023 11:01 |
 
Reitings 802
Reģ: 23.08.2016
Ir Jeļena drusku dīvaina, domāju, ka viņai nav viegli, māsa ir actually tikusi pie turīgāka vīra un ārzemēs dzīvo savu estētisko dzīvi. Protams, ka viņa grib parādīt, ka arī viņa ir tikusi pie sava sapņa. Drusku jau žēl no malas skatīties, bet viņa liekas jauks cilvēks, un par meitiņu ļoti rūpējas.
Par Parīzi saprotu, tas brauciens viņai tāpat ir kā atvaļinājums. Es arī gribētu palikt centrā un ar komfortu. Tas, ka viņai nav luxury life nav nekas jauns, drīzāk brīnos, ka cilvēki vēl par to cepjas. Bet viņa taču arī liek tos lētos matus, fake Chanel somas utt. Vienmēr tāda ir bijusi - drusku citā realitātē.
14.06.2023 11:13 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Brendija @ 14.06.2023 11:01

Brīnos, kā var būt tik pārņemtiem ar vienu vienīgu cilvēku jau vairāku dienu garumā. Laižu garām šo bezjēgu, bet šis jau sāka iet pāri visām robežām! Jums nekad neienāca prātā, ka vienīgās, kas šeit melojat esat jūs? Un melojat tā, ka paliek nepatīkami lasīt šo visu šļuru? Jums nekad neienāca prātā, ka viņa melotu tad, ja teikty tā kā jums gribas, ka vīrs dzīvo ar kebabniekiem un dala vienu iatabu un pats strādā kebabā. Vai tikai šādu variantu jūs akceptētu, teiktu, ka viņa ir godīga (PAT,JA MELOTU), tikai tāpēc, lai apmierinātu jūsu žultaino skaudību uz šo pāri?! Lai viņi dzīvo, kā grib! Esmu patiesi laimīga par viņiem, un man ir pilnībā vienalga, kur viņi paliek. Kaut dzelzceļa stacijā vai 5zvaigžņu viesnīcā-tas nemaina būtību, ka šim pārim ir patīkami sekot. Bet jā, jums jau gribas, lai viņiem viss ir slikti, brīnos, cik daudz nelaimīgas vecmeitas šeit sēž.?
Mc.Queen patiešām nedotos uz centru? Tu tā kā nopietni? Esmu bijusi Parīzē vairākos rajonos, un tur TIEŠĀM nav ko darīt. Tikai netīrumi un putekļi. Ja tā, tad man tevis žēl, ka tu tālāk par savu putekļauno dzīvoklīti kaut kur nostāk neko neredzētu. Ka tik palikt vīra dzīvoklī, un pātbaudīt, vai tur nav vēl kāda sieviete. Kāds neuzticības līmenis šeit atklājies ?

Tu runā kā Liene Kirpiča! :))
nevienam šeit neskauž laimīgais pāris. vismaz es personīgi nekad nēesmu sapņojusi par turku vīru😅😅
14.06.2023 11:14 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Brendija, atstāsti un paskaties jaunākās Karadžanas bildes! 😉
Esmu Parīzē bijusi. Nesaprotu kāpēc jāatrunājās katru reizi, kāpēc paliek centrā!
Cilvēki, kuri iemīlējušies bauda viens otru, kaut putekļainā kaktā, nevis katru dienu iet skatities vai Eifelis nav savu formu mainījis.
Lai jau dzīvo un CEĻO kā grib.
Bet te iepriekš teica, ka tad kad turks uz Rīgu atbrauc, tad gan nepaņem Radissonu netālu no Brīvības pieminekļa un neiet katru dienu uz Mildu skatīties un Vērmanītī zilu slushie dzert, bet ēd saldumus Imantas dzīvoklī. :D
Jau jau tik ļoti patīk atpūsties pa viesnīcām un būt centrā!
14.06.2023 11:16 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Brendija @ 14.06.2023 11:01

Brīnos, kā var būt tik pārņemtiem ar vienu vienīgu cilvēku jau vairāku dienu garumā. Laižu garām šo bezjēgu, bet šis jau sāka iet pāri visām robežām! Jums nekad neienāca prātā, ka vienīgās, kas šeit melojat esat jūs? Un melojat tā, ka paliek nepatīkami lasīt šo visu šļuru? Jums nekad neienāca prātā, ka viņa melotu tad, ja teikty tā kā jums gribas, ka vīrs dzīvo ar kebabniekiem un dala vienu iatabu un pats strādā kebabā. Vai tikai šādu variantu jūs akceptētu, teiktu, ka viņa ir godīga (PAT,JA MELOTU), tikai tāpēc, lai apmierinātu jūsu žultaino skaudību uz šo pāri?! Lai viņi dzīvo, kā grib! Esmu patiesi laimīga par viņiem, un man ir pilnībā vienalga, kur viņi paliek. Kaut dzelzceļa stacijā vai 5zvaigžņu viesnīcā-tas nemaina būtību, ka šim pārim ir patīkami sekot. Bet jā, jums jau gribas, lai viņiem viss ir slikti, brīnos, cik daudz nelaimīgas vecmeitas šeit sēž.?
Mc.Queen patiešām nedotos uz centru? Tu tā kā nopietni? Esmu bijusi Parīzē vairākos rajonos, un tur TIEŠĀM nav ko darīt. Tikai netīrumi un putekļi. Ja tā, tad man tevis žēl, ka tu tālāk par savu putekļauno dzīvoklīti kaut kur nostāk neko neredzētu. Ka tik palikt vīra dzīvoklī, un pātbaudīt, vai tur nav vēl kāda sieviete. Kāds neuzticības līmenis šeit atklājies ?

ja nav argumentu, tad tiek piesaukta skaudība 100% gadījumos. ieslēgsim kritisko domāšanu- jo vairāk te aizstāvības runas no Jeļenes draugiem un tuvieniekiem jo trakāk tā situācija eskalējas.
ir tā māsas dzīve milzīgs trigger point Jelenai. patiniet viņas fb, paskatieties vecās bildes, var redzēt cik ļoti viņai pašai arī ir gribējies to bērniņu, visu laiku bildējas ar ratiem un māsas dēlu… visiem ir dzīvē problèmas, arī man! bet es tās nelieku publiski apspriešanai un tā ir milzīga atšķirība.
14.06.2023 11:22 |
 
Reitings 574
Reģ: 25.01.2023
Mc.Queen @ 14.06.2023 11:16
Brendija, atstāsti un paskaties jaunākās Karadžanas bildes! ?
Esmu Parīzē bijusi. Nesaprotu kāpēc jāatrunājās katru reizi, kāpēc paliek centrā!
Cilvēki, kuri iemīlējušies bauda viens otru, kaut putekļainā kaktā, nevis katru dienu iet skatities vai Eifelis nav savu formu mainījis.
Lai jau dzīvo un CEĻO kā grib.
Bet te iepriekš teica, ka tad kad turks uz Rīgu atbrauc, tad gan nepaņem Radissonu netālu no Brīvības pieminekļa un neiet katru dienu uz Mildu skatīties un Vērmanītī zilu slushie dzert, bet ēd saldumus Imantas dzīvoklī. :D
Jau jau tik ļoti patīk atpūsties pa viesnīcām un būt centrā!

gan jau Ševeks pats to Eifeli redz retu reizi…
14.06.2023 11:23 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Meitenearputniem @ 14.06.2023 10:54
karadžanas gadījumā apdirš nevis krāsu ,bet to ka pašam bērnam tajās drēbes nav ērti .
Visu jau es neskatīšos, bet piemēram vakar un šodien kas ir tai meeitenītei neērts uzvilkts?😳
14.06.2023 11:25 |
 
Reitings 285
Reģ: 31.10.2022
cmykk Ko tu tā uzēdies? 🙅Labāk parādi, kas tad tev skaitās gaumīgas kleitas mazām meitenēm? Ieliec bildes vai linkus, savādāk katrs ar "skaistu, kvalitatīvu, ērtu un gaumīgu" apģērbu saprot ko citu.
14.06.2023 11:25 |
 
Reitings 11026
Reģ: 16.09.2022
Alise, neaizmirsti, ar ko tu pati saki saja "briesmigaja foruma" 😀😀😀😀 https://forums.dieviete.lv/forums/topic/211196-instagram/
14.06.2023 11:25 |
 
Patīk
Reitings 3304
Reģ: 09.08.2016
Skaudība vai ne skaudība, bet kā jums liekas - cik ilgi var pastāvēt tādas attiecības, laulība no attāluma?
Satiekas reizi dažos mēnešos. Labi, ir mūsdienu tehnoloģijas, var katru dienu sazvanīties facetime, bet tas neaizstāj fizisko kontaktu pieaugušajiem, bērniem - vecāka fizisko klātbūtni, palīdzību utt.
Es kā vīrietis negribētu kaut kur strādāt, īrēt istabiņu, lai tik sūtītu naudu sievai, lai var apmaksāt kopīgo dzīvokli, kurā pats nemaz reāli nedzīvo, 3x gadā paciemojas.
14.06.2023 11:30 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
cmykk @ 14.06.2023 11:23

gan jau Ševeks pats to Eifeli redz retu reizi…

Drošvien tikai ,kad sieva atbrauc ciemos vai kādas darīšanas centrā,Savādāk sež tajā puteklainajā rajonā ,ko Brendija pieminēja.
Bet nu ikdienā būsim reali paši vietējie ne jau to Eifeli katru dienu arī redz ,mēs jau Riga dzivojot ari ,katru dienu neejam lūrēt uz Mildu ,bet nu kad radi no laukiem atbrauc ,tad jau lidz piemineklim arī sanāk aizstaigāt.😀
14.06.2023 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)