IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 100
Reģ: 28.01.2022
gribuiemestkapeiku @ 02.06.2023 14:31
Ja es dzīvotu tuvāk Jelgavai, es goda vārds, katru nakti viņu terorizētu. Es apmētātu māju ar jeb ko, ar visu, es mestu sūdus pagalmā, da jeb ko, es gribu,lai viņa tiek terorizēta. Es ceru viņas meitai nav palicis neviena drauga,es ceru,ka viņas abas cieš no pamatīga mobinga,es ceru,ka viņas tiek terorizētas 24/7, ka viņas abas kuces vakaros raud,jo netiek galā ar uzbrukumiem. Es ceru viņas sajuks prātā no naida,ko saņem. Es tām kucēm novēlu visu to sliktāko, es ceru,ka visa Latvija viņas ienīst. Es ļooti ceru,ka viņa saņems sodu, ka dienesti pievērsīsies un,ka viņa tiks aizliegta televīzijā
Manifestējam šo enerģiju 🫶🏻
02.06.2023 15:00 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Te Bindru ģimenes režisore/producente skaidro, ka saimnieki neesot ņēmuši vērā šova ieteikumus :) Pie šīs dāmas tad arī jāvēršas ar jautājumiem, kāpēc vispār filmēja suņa nodošanu ķēdei, lai gan tāpat jau skaidrs, ka paredzēja haipu. https://twitter.com/MedneVineta/status/1664385698558795776
02.06.2023 15:00 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
sidzha @ 02.06.2023 14:55

"Mēs neesam vienaldzīgi un iestājamies par šo problēmu, nenoslaukot to zem paklāja, bet skaļi par to runājot un meklējot cilvēcīgus, un pareizus risinājumus. Medija pienākums bieži vien ir atspoguļot lietas, kas var radīt rezonansi, nepatiku un sašutumu, bet tas liek mums aizdomāties par to, kas notiek mums apkārt, izkāpjot ārā no paša veidotiem burbuļiem," teikts paziņojumā."
Tā ir plika diršana. Neko šovs negribēja izcelt, tikai skatījumus. Viņuprāt, tas suns arī varējis sapūt pie tās ķēdes un ne pirkstu nepakustinātu. Tik pat bezatbildīgi kā viņu šovu varoņi! Tā nav mana sabiedrība, tas nav mans burbulis! Es bērniem mācu atbildību par saviem lēmumiem!
Ja šovs būtu nepieļāvis, ka suns tiek pamest, tad viņo varētu tikai kaut ko pļūtīt, ka aktualizē problēmu un meklē risinajumus. Līdz šim viņi tikai reklamēja, ka var darīt ko grib, kā grib, kāpt pār citu galvām un par to nekas nebūs!!!

Vai ne?
Ja nebūtu soc. tīklos ažiotāža un cilvēki dusmīgi, vispār neko viņi necilātu. Tagad ir spiesti kkā reaģēt un viņu izvēle, diemžēl ir vnk stulbi atrakstīties. Ja plāns būtu bijis ''nepaslaucīt zem paklāja'', tad viņi censtos nepieļaut šādu likteni sunim, nosodītu Agritu, pārtrauktu līgumu, paziņotu, ka viņu oficiālā nostāja ir pret šādām lietām un tādēļ šādiem cilvēkiem dot ētera laiku vairs netaistās un ja ne citādi, tad uzreiz panāktu, ka suns nonāk vismaz patversmē, nevis kkur pie ķēdes un tiek savainots. Un vispār, es ceru, ka Estere arī dabū nosodījumu. Nevis tikai Agrita, jo viņa ir tāda pati radies iespaids, ka līdz šim nav nācies atbildēt par lēmumu sekām. Cerams, ka tagad dabū pēc pilnas programmas.
Protams, šoviem vajag dramatiskus personāžus, ne velti tur Magone ar savu draudzeni-pensionāri ir gadiem. Bet ir tomēr arī robežas, kur vajadzētu padomāt līdzi, vai tādi cilvēki tiešām jārāda un bezatbildība jāpopularizē.
02.06.2023 15:05 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Merilda @ 02.06.2023 15:00
Mani gan vairāk satrauc tas zoofils, es izlasīju un man vnk fiziski palika slikti, kā man tā sunīša žēl, ko viņš ir izcietis ???
Es šokā, ka te cepjas tikai par Agritu.

Ja zoofilu rādītu 360TV/STV, ceptos arī par to. Saprotiet, noziegumi pret cilvēkiem un dzīvniekiem notiek katru dienu, mazāki un lielāki. Bet ne katru dienu to rāda TV, sižetus pārpublicē visādi apollo, tvnet utt un nevis ar nosodošiem tekstiem, bet ar pašas Agritas atstāstījumu, kāpēc viņa atdot suni. Ir taču skaidrs, ka katru dienu, otro dienu kāds suns tiek atdots patversmei, jo beidzās spēlēšanās ar lelli. Patversmes, biedrības taisa akcijas. Tagad tiek vākti paraksti par cietumu dzīvnieka slepkavības gadījumā. Uzskatu, ka vajag runāt arī ne tikai šādā gadījumā par sodu palielināšanu. Tātad VISUR runā par atbildīgumu, bet kaut kādu mātīti, kura šādi izrīkojas, popularizē TV un mediji.
Loģiski, ka tas aprakstītais gadījums ar zoofilu ir ārprāts. Bet NEVIENS TV, medijs to nenormalizē.
02.06.2023 15:08 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Paga, nopietni, viņi sākuši tagad taisnoties? Es ar viņiem sarakstījos FB messengerī un plkst.12.45 pateicu, ka viņiem ir arī sūdīgi PR speciālisti un sociālo tīklu pārvaldītāji, ka uzreiz šo situāciju nerisināja ar atvainošanos utt. un pierakstīju kaut ko tādu, ka tikai nesāciet tagad to darīt pēc mana ieteikuma, tas būs smieklīgi. Tad es pateicu, ka var man neatbildēt, jo man viņu nostāja ir skaidra un centīšos šo situāciju risināt citā veidā.
02.06.2023 15:11 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Saistībā ar iniciatīvu par cietumsodiem Jelgavā pie tiesas būšot pikets. Cik saprotu, tur zirgu nonāvēja un notiks tiesa. Pie piketa apraksta rakstīts, ka veltīts arī citiem.
Ceru, ka Agrita ies garām.
02.06.2023 15:17 |
 
Reitings 2052
Reģ: 09.12.2021
Tak skaidrs, ka ļumīgā Agrita taisnosies kā var tagad.
Izliksies balta un pūkaina utt.
Ka nepilngadīgo Esteriti aizskar Sauliete, saukdama par kucēm utt.
Un būs cilvēki, kas pavilksies uz to.
02.06.2023 15:22 |
 
Reitings 227
Reģ: 28.02.2023
Kas resnajai bija ar to zagšanu? Tagad visur uzpeld tāda informācija.
02.06.2023 15:32 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Labāk jau būtu, ja tā 17gadīgā meitene nonāktu pie psihologa parunāties. Nenobriedušai psihei viss šis heita vilnis varētu būt nesagremojams. Galu galā šī meitene nav nekas cits kā savas mātes audzināšanas produkts. Mātes man nav žēl. Cilvēki šādas lietas tik ātri neaizmirst - re, gadu pēc apzagšanās ukraiņu palīdzības noliktavā daudzi to tīri labi atceras. Bet joprojām ir tādi, kas gatavi no viņas kaut ko pirtk Čoganā, vot tas man liekas jocīgi. Pēc šī keisa, ceru, cilvēki apdomās, vai no tādām rokām var ko ņemt.
02.06.2023 15:32 |
 
Reitings 11984
Reģ: 06.07.2022
Hermesmel @ 02.06.2023 15:32
Kas resnajai bija ar to zagšanu? Tagad visur uzpeld tāda informācija.

Kosmētikas ražotājs Stenders nodeva organizācijai kastes ar produkciju, ko sūtīt uz Ukrainu. Noliktavā kā brīvprātīgā rosījās arī šī te mimra. Pēc tam viņa storijā rāda, kā iet pie manikīres vai kur tur, un dāvaniņā pasniedz... ko domājies - taisni akurāt Stendera labumus :) Pēc tam viņas fīdā labdarības organizācijas aktivitātes vairs nebija manāmas, droši vien tika palūgta turpmāk savu labo sirdi un čaklās rociņas ukraiņiem nepiedāvāt.
02.06.2023 15:35 |
 
Reitings 11453
Reģ: 05.03.2020
man Agrita nekad nav patikusi, vispār nebrīnos par šo situāciju, diemžēl. speciāli atradu to, ko rakstīju par viņu iepriekš, laiks tikai apstiprina manus vārdus..
Agrita man ir NL antipātiju priekšgalā un pāriešana uz Chogan to nemaina, jo cilvēks jau ir tas pats. Chogan ir zaudētājs, jo man Agrita nekad neasociēsies ar labu reputāciju. Viņa ir liekulīga mele, lišķīga, shēmotāja un krāpniece. Nu tas ir tāds cilvēks, ar kuru es nekad, nekad nekādas lietās neiesaistītos, jo uzticība visam, ko viņa saka vai dara ir tieši 0. Dīvaini, ka tā pati Taņa vai Sandra to neredz, bet gan ar laiku sapratīs, kas viņa par fruktu ir.
02.06.2023 15:40 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
EmilijaArm @ 02.06.2023 15:32
Labāk jau būtu, ja tā 17gadīgā meitene nonāktu pie psihologa parunāties. Nenobriedušai psihei viss šis heita vilnis varētu būt nesagremojams. Galu galā šī meitene nav nekas cits kā savas mātes audzināšanas produkts. Mātes man nav žēl. Cilvēki šādas lietas tik ātri neaizmirst - re, gadu pēc apzagšanās ukraiņu palīdzības noliktavā daudzi to tīri labi atceras. Bet joprojām ir tādi, kas gatavi no viņas kaut ko pirtk Čoganā, vot tas man liekas jocīgi. Pēc šī keisa, ceru, cilvēki apdomās, vai no tādām rokām var ko ņemt.

Man arī nedaudz jocīgi izteikt tādus vārdus kā "kuce" (piemēram, kā Sauliete, lai gan kopumā es viņas viedoklim ļoti piekrītu) uz padsmitnieci, it īpaši, ka pati esmu pieaugusi. Es vēl gribētu cerēt, ka kaut kas viņā mainīsies. Kurš gan mēs nedarījām stulbības? Varbūt ne tādas, kas vērstas pret dzīvu būtni, bet kaut kādas citas.
Bet no otras puses - no cik gadiem tad var saukt cilvēku pie atbildības? Pēc likuma no 14. Tātad ir kādreiz bijusi izšķiršanās par šo vecumu kā par tādu, kad cilvēkam tomēr jāsaprot, kas ir pareizi un kas nav. Tā kā izskatās, ka no TV viņu ģimene nesaņem nosodījumu, tad, iespējams, sabiedrības nosodījums ir vienīgais, ko viņa saņems par šo rīcību. Tiesa, es tā baigi nemaz arī neredzēju pret viņu vērstu, jo viņa, kā saprotu, visur noslēgusi profilus.
Man liekas (gribētos cerēt), ka viņai skolasbiedros ir dzīvniekmīļi, kuri viņu nosodīs.
02.06.2023 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 1718
Reģ: 26.03.2010
EmilijaArm @ 02.06.2023 15:35

Kosmētikas ražotājs Stenders nodeva organizācijai kastes ar produkciju, ko sūtīt uz Ukrainu. Noliktavā kā brīvprātīgā rosījās arī šī te mimra. Pēc tam viņa storijā rāda, kā iet pie manikīres vai kur tur, un dāvaniņā pasniedz... ko domājies - taisni akurāt Stendera labumus :) Pēc tam viņas fīdā labdarības organizācijas aktivitātes vairs nebija manāmas, droši vien tika palūgta turpmāk savu labo sirdi un čaklās rociņas ukraiņiem nepiedāvāt.
vēl jau Stenderim bija highligtos Agritas storiji saglabāti, kā brīvprātīgie, kas palīdz Ukrainai. Kad šis Agritas nesmukums nāca gaismā, arī no Stendera highligtiem visi Agritas storiji pazuda.
Es par to zoofilu ne mazāk šūmējos, šeit viņš stāsies tiesas priekšā neapšaubāmi, tomēr lai vai kādas, bet ir normas, kas paredz atbildību par tādam darbībām. Bet kas ir Agritas gadījumā? Ētika, morāle, ko nosaka pati sabiedrība un viss, tāpēc arī šūmešanās vairāk ir par Agritu. Vēl tam Ķengaraga kroplim nu vispār vnk šausmīgi pretīgi, deģenerācijas augstākā pakāpe. Bet šis nebūs gadījums, kad Agrita varēs izšmaukt, ko tad es, redzat, tur ir vēl trakāks gadījums!
02.06.2023 15:44 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Kura te minēja,ka estere jauna var nesagremot heitu. Vienalga. Lai nesagremo. 17 gados prāts arī ir pašam. Man viņas vecumā arī bija suns,jau paliels, mamma dusmās reizi izšpļāva man,lai pārmācītu,ka atdos viņu citiem,ja es neņemšos ar viņu. Man pietika viena teikuma un es darīju visu,lai tas suns ir man un nekad es viņu nevienam neatdotu. Viņa pati ir pretīga un ir pelnījusi to, viņas vecums nav attaisnojums.
02.06.2023 15:47 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
EmilijaArm @ 02.06.2023 15:35

Kosmētikas ražotājs Stenders nodeva organizācijai kastes ar produkciju, ko sūtīt uz Ukrainu. Noliktavā kā brīvprātīgā rosījās arī šī te mimra. Pēc tam viņa storijā rāda, kā iet pie manikīres vai kur tur, un dāvaniņā pasniedz... ko domājies - taisni akurāt Stendera labumus :) Pēc tam viņas fīdā labdarības organizācijas aktivitātes vairs nebija manāmas, droši vien tika palūgta turpmāk savu labo sirdi un čaklās rociņas ukraiņiem nepiedāvāt.

Jēziņ.. ir dzirdēti lieli skandāli par ziedojumu izlietošanu ne paredzētajam mērķim, amorāli, bet Agritas gadījumā vispār nesaprotami, Stenders produkti ir lēti, pašai nebija naudas? Interesanti, vai teiksim maizi arī zaga.
02.06.2023 15:48 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
gribuiemestkapeiku @ 02.06.2023 14:31
Ja es dzīvotu tuvāk Jelgavai, es goda vārds, katru nakti viņu terorizētu. Es apmētātu māju ar jeb ko, ar visu, es mestu sūdus pagalmā, da jeb ko, es gribu,lai viņa tiek terorizēta. Es ceru viņas meitai nav palicis neviena drauga,es ceru,ka viņas abas cieš no pamatīga mobinga,es ceru,ka viņas tiek terorizētas 24/7, ka viņas abas kuces vakaros raud,jo netiek galā ar uzbrukumiem. Es ceru viņas sajuks prātā no naida,ko saņem. Es tām kucēm novēlu visu to sliktāko, es ceru,ka visa Latvija viņas ienīst. Es ļooti ceru,ka viņa saņems sodu, ka dienesti pievērsīsies un,ka viņa tiks aizliegta televīzijā

Da labi, Estere un Agrita iet riņķī stāstīdamas, ka cilvēki visu ir pārpratuši un naidīgi, ka Agrita ir bezpalīdzīga māmiņa, kura ir nepatiesi apsūdzēta, jo pārstrādājusies - “suns tak netika atdots patversmē” - tas nekas, ka pie ķēdes līdz asinīm. Agritai putniņi čivina un Relax brīvdienas, pārējie vienkārši ir sliktie Latvieši. Un ir gana daudz cilvēku, kuri mierina Agritu sakot, ka viss ir kārtībā un lai ignorē naidu. Kāds Chogan smaržiņas negrib? Kamēr ir haips
02.06.2023 15:49 |
 
Reitings 2052
Reģ: 09.12.2021
https://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=40511
Agrita ar māsu kaut kādus sūdus savārīja 2017.g.
02.06.2023 15:49 |
 
Reitings 2214
Reģ: 06.07.2021
Agrita ne tikai stendera produktus sazagās,tak Jelgavā tēloja māmiņu kluba pārstāvjus,iekasēja naudu,pazuda-abas ar māsu!
https://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=40511
02.06.2023 15:51 |
 
Reitings 3508
Reģ: 10.12.2022
Eliba @ 02.06.2023 15:51
Agrita ne tikai stendera produktus sazagās,tak Jelgavā tēloja māmiņu kluba pārstāvjus,iekasēja naudu,pazuda-abas ar māsu!
https://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=40511

Tāpēc jau nestrādā normālu darbu, visu laiku gribējās kaut nedaudz Agritu aizstāvēt, jo biju līdzīgā situācijā ar bērna tēvu, bet te jau sāk izkristalizēties, ka abi ir vienādi, tad jau to UGF toreiz ar apčakarēja speciāli, nekāds Jānis nebij pie vainas FUJ.
Piliens jūrā protams, bet es vairs to raidījumu un kanālu iekšā neslēgšu, kamēr tā ģimenīte netiks aizvākta no mana ekrāna.
02.06.2023 15:57 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Ooo,krāpnieces ar stāžu :) pretekle!!!! Es vāros no dusmām, kā to cilvēku cancelot???? Vienu brīdi daudzi nodirsa Jāni,ka vai kāds dzērājs, bet tagad saprotu,ka ar tādu dzīvojot nodzerties bija labākais scenārijs. Malacis Jānis,ka aizbēga
02.06.2023 15:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits