IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 22035
Reģ: 16.04.2023
Sakaltusī Agrita noņēmusi komentēšanas opciju savā IG.
01.06.2023 22:17 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.07.2020
Šodien pa internetu klejoja video, kur kāds vīrietis ieliek suni vannā un pats čurā tam virsū, liek to visu tam paciest. Vīrietim jau bija saruna ar policiju un suns ir izņemts ārā.
01.06.2023 22:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 26.08.2022
SantaClub @ 01.06.2023 22:17
Sakaltusī Agrita noņēmusi komentēšanas opciju savā IG.

Pieļauju ka birst abnormāli daudz vēstuļu.
Estere ir uzlikusi privātu kontu un noņēmusi opciju aizsūtīt message. Nu bet tur jau viņas ir lietas kursā par savu “varoņdarbu” tagad kaunā lien zemē. Domā ka pēc laika šīs aizmirsīsies…
01.06.2023 22:47 |
 
Reitings 178
Reģ: 26.08.2022
kapibara @ 01.06.2023 22:07
Viņa bija grūti atrast normālu saimnieku, kurš neliktu pie ķēdes? Tak daudz sekotāju. Neviens neatradās..dīvaini.
Jeb atdeva pirmajam, kas gribēja.
Mauka pretīgā.

Mēs jau par šo runājam pirms laika, kad viņai bija tik doma, ka sunim ir vajadzīgas jaunas mājas. Teica te viena forumiste, ka atdos pirmajam kas pieteiksies, pat īsti nepārbaudīs vai ir ok un kādi saimnieki. Nu re taisnība bija viņai/viņam. Cilvēkam ir tīrs pohuj uz visiem 10000% kā var pēc tam filmēt storiju, kamēr Mailo rej. Tur skumjas bija notēlotas TV priekšā. Pretīga, bezsirdīga vecene. Karma un vēlreiz Karma viņu piemeklēs..Sunim tagad dzīve pie ķēdes…
01.06.2023 22:50 |
 
Reitings 5686
Reģ: 20.09.2022
Piliite89 @ 01.06.2023 22:47

Pieļauju ka birst abnormāli daudz vēstuļu.
Estere ir uzlikusi privātu kontu un noņēmusi opciju aizsūtīt message. Nu bet tur jau viņas ir lietas kursā par savu “varoņdarbu” tagad kaunā lien zemē. Domā ka pēc laika šīs aizmirsīsies…

Es domāju, ka kaunā nelien zemē, jo meita bija aizmirsusi tos visus solījumus, kurus solīja ņemot suni un māte, tā vieglprātīgi, ar smaidu sejā, tam visam padevās. Noņēma komentārus, atslēdza iespēju saņemt vēstules, lai nesaņemtu negatīvas ziņas, jo saprot, ka tādu būs daudz. Jau pēc pirmajām ziņām, ka suni taisās atdot, saņēma daudzas vēstules ar pārmetumiem.
Diemžēl, ne visi suņu saimnieki izvērtē kam atdot suni un kam nē. Arī suņu saimnieki mēdz būt ne tie godīgākie un mēdz slimus suņus ietirgot, bet tas jau ir cits stāsts. Un, ņemot suni, šķiet, ka saruna notika saimnieces klābūtnē. Jau tad varēja saprast, ka tas lēmums ņemt suni nav rūpīgi pārdomāts..
01.06.2023 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 3184
Reģ: 29.01.2009
Timma tāds lohs. Caur insts storijiem kārtot attiecības. Pat ja tas kaut kāds haips kārtējais. Jau uz Didras līmeni velk.
01.06.2023 23:10 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Pret Agritu ir ļoti daudz FB komentāru. Es ceru, ka visas negācijas turpināsies un visi vienmēr atcerēsies to, cik viņa ir pretīga mātīte. Estere ir stulba, bet cerams, ka vēl pieaugs un sapratīs, ka mātes ieaudzinātās vērtības ir greizas.
Kad Agrita bija resna (agrāk es neteiktu "resna", bet izteiktos politkorekti) un saņēma negācijas, es nesapratu, kāpēc, nesekoju viņai. Tagad saprotu, ka nejau resnums tur bija pie vainas. Šajā gadījumā es ceru, ka heita komentāri turpināsies gan pret viņu, gan meitu. Varbūt meitai būs kaut kāds klikšķis smadzenēs.
01.06.2023 23:18 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Piliite89 @ 01.06.2023 22:50

Mēs jau par šo runājam pirms laika, kad viņai bija tik doma, ka sunim ir vajadzīgas jaunas mājas. Teica te viena forumiste, ka atdos pirmajam kas pieteiksies, pat īsti nepārbaudīs vai ir ok un kādi saimnieki. Nu re taisnība bija viņai/viņam. Cilvēkam ir tīrs pohuj uz visiem 10000% kā var pēc tam filmēt storiju, kamēr Mailo rej. Tur skumjas bija notēlotas TV priekšā. Pretīga, bezsirdīga vecene. Karma un vēlreiz Karma viņu piemeklēs..Sunim tagad dzīve pie ķēdes…

FB vienā dzīvnieku grupā raksta, ka esot piedāvājuši sameklēt mājas sunim, bet viņa nav atbildējusi. Viņai pilnīgi pie d* tas viss.
01.06.2023 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 1719
Reģ: 26.03.2010
wiwa @ 01.06.2023 23:18
Pret Agritu ir ļoti daudz FB komentāru. Es ceru, ka visas negācijas turpināsies un visi vienmēr atcerēsies to, cik viņa ir pretīga mātīte. Estere ir stulba, bet cerams, ka vēl pieaugs un sapratīs, ka mātes ieaudzinātās vērtības ir greizas.
Kad Agrita bija resna (agrāk es neteiktu "resna", bet izteiktos politkorekti) un saņēma negācijas, es nesapratu, kāpēc, nesekoju viņai. Tagad saprotu, ka nejau resnums tur bija pie vainas. Šajā gadījumā es ceru, ka heita komentāri turpināsies gan pret viņu, gan meitu. Varbūt meitai būs kaut kāds klikšķis smadzenēs.
tas pat nav heits. Nevēlos to saukt par heitu. Tā ir sabiedrības neapmierinātība ar viņam amoraliem, egoistiskiem, bezatbildīgiem lēmumiem. Ja viņa uzskata, ka nevienam nav tiesības izteikt kritiku, tad viņai nav tiesības rīkoties pretēji dzīvnieka interesēm, dzīvnieka, kas nevar savas tiesības aizstāvēt, nespēj bez cilvēka izdzīvot, nespēj socializēties! Sabiedrība aizstāv tikai šī dzīvnieka intereses pār kura tā vecene savas ērtības nostādījusi augstāk! Jo redz viņai slinkums bija izvest suni pastaigā, audzināt, uzņemties atbildību par SAVAS nevīžības un neizdarības sekām!
01.06.2023 23:28 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Šīs tēmas sakarā lūdzu parakstīt iniciatīvu par reālu cietumsodu dzīvnieku slepkavām. Ar to varētu aiziet vispār bargāki sodi par pārkāpumiem pret dzīvniekiem.
Inciatīva: https://manabalss.lv/realu-cietumsodu-dzivnieku-slepkavam/show
01.06.2023 23:30 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
sidzha @ 01.06.2023 23:28
tas pat nav heits. Nevēlos to saukt par heitu. Tā ir sabiedrības neapmierinātība ar viņam amoraliem, egoistiskiem, bezatbildīgiem lēmumiem. Ja viņa uzskata, ka nevienam nav tiesības izteikt kritiku, tad viņai nav tiesības rīkoties pretēji dzīvnieka interesēm, dzīvnieka, kas nevar savas tiesības aizstāvēt, nespēj bez cilvēka izdzīvot, nespēj socializēties! Sabiedrība aizstāv tikai šī dzīvnieka intereses pār kura tā vecene savas ērtības nostādījusi augstāk! Jo redz viņai slinkums bija izvest suni pastaigā, audzināt, uzņemties atbildību par SAVAS nevīžības un neizdarības sekām!

Jā, es nepareizi izteicos, gribēju teikt - ceru, ka šis netiks aizmirsts. Esmu pilnībā šīs sabiedrības daļas pusē.
01.06.2023 23:31 |
 
Reitings 5356
Reģ: 10.01.2023
IceCream @ 01.06.2023 23:10
Timma tāds lohs. Caur insts storijiem kārtot attiecības. Pat ja tas kaut kāds haips kārtējais. Jau uz Didras līmeni velk.
nu vieņiem tur interesanti. Saprotu, ka Annai ir savi skeleti skapī😁
01.06.2023 23:33 |
 
Reitings 668
Reģ: 10.03.2022
Vot tas ir kaut kas, suni, protams, nebij jākar pie kēdes, bet vai sašutumam par suni pie kēdes jābūt lielākam nekā par nolaisto Kiviču bērnu?
Kiviču meita bez matiem, izpuvušiem zobiem sūc pudeli kā mauglis un TV liek mīksto, sabiedrība liek mīksto, iestādes liek mīksto, blakus tēmā tik forumnieces pašausminās. A te par suni gatavas nolinčot. Suns vērtīgāks par cilvēkbērnu sabiedrībai 🤣
01.06.2023 23:40 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Mākoņmaliņa @ 01.06.2023 22:45
Šodien pa internetu klejoja video, kur kāds vīrietis ieliek suni vannā un pats čurā tam virsū, liek to visu tam paciest. Vīrietim jau bija saruna ar policiju un suns ir izņemts ārā.

Un šādiem lopiem arī viss beidzas tikai ar sarunu. Pretīgi. Tiešām iemest cietumā lai pasēž un padomā. Blin es nevaru, reāli sirds sāp par mazajām sirsniņām. Viņi taču ir tik neaizsargāti no šādiem izdzimteņiem.
01.06.2023 23:40 |
 
Reitings 1022
Reģ: 31.01.2015
Es gan domāju, ka Esterei un Agritai par šo vispār nav kauna. Es pat pieļauju, ka viņas sāks stāstīt, ka pret viņām ir vērsts mobings 😁un kādas viņas tagad nabadzītes. Pārvērtīs sevi par upurēm, stāstīs, cik sabiedrība briesmīga.
01.06.2023 23:45 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Kāda tā Krasta - kā putnubiedēklis saplūkātos šortos un saņurcītu t-kreklu.Tāda nevīža. Atceros vēl, kad reklamējās un uz sporta tērpa tauku pleķi virsū. Kaut ko viņa reāli nesaprot.
01.06.2023 23:57 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Es domāju šobrīd visiem ir jābombardē 360TV, 1188.lv un STV, jo viss tas pieder pie vienas šņagas. Kā oficiāls e-pasts viņiem norādīts [email protected], domāju uz turieni būs iedarbīgāk sūtīt vēstules. Kā primāro* gribētos, lai to stulbeni vairs nerāda pa TV un nepopularizē. Papildus gribētos, lai PVD pārbauda, vai suns tagad tiks/tiek turēts atbilstošos apstākļos. Šim domāju rīt pieķerties.
Primāro - šeit domāts tieši, ko prasīt no TV. Loģiski, ka suņa turpmākais liktenis ir svarīgāks, bet TV par to neparūpēsies.
01.06.2023 23:57 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Maija Armanjeva nu tāda politiķe - nav ko teikt. Varētu davilkt līdz Gobzemim. Ritīga musinātāja.
02.06.2023 00:01 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Sarma1986 @ 01.06.2023 23:40
Vot tas ir kaut kas, suni, protams, nebij jākar pie kēdes, bet vai sašutumam par suni pie kēdes jābūt lielākam nekā par nolaisto Kiviču bērnu?
Kiviču meita bez matiem, izpuvušiem zobiem sūc pudeli kā mauglis un TV liek mīksto, sabiedrība liek mīksto, iestādes liek mīksto, blakus tēmā tik forumnieces pašausminās. A te par suni gatavas nolinčot. Suns vērtīgāks par cilvēkbērnu sabiedrībai ?

1) Sabiedrība neliek mīksto par Kiviču Miu. Personīgi neesmu rakstījusi, bet zinu, ka ir cilvēki, kuri rakstīja gan Norvēģijas (kad viņi tur bija), gan Latvijas bāriņtiesai, tāpat saukuši policiju, kad šie abi dzēra un bērns bija viens ar abiem dzērājiem.
2) Viens neizslēdz otru. Ir cilvēki, kas dara lietas labā gan par bērniem, gan par dzīvniekiem. Ir tikai, kas par bērniem un tikai, kas par dzīvniekiem. Katram ir sava kapacitāte un lauciņš, kur darboties. Ja visi koncentrētos tikai uz 1 tēmu, tad visas pārējās aizietu nebūtībā.
3) Pārkāpumi pret dzīvniekiem ir nopietna lieta. Nevajag kultivēt tagad šeit uzskatu, ka tas ir nieks, jo kaut kur notiek kaut kas ar cilvēkiem. Neviens to nenoliedz. Kāpēc nevari pieņemt, ka slikti ir gan izturēties slikti pret bērnu, gan slikti pret dzīvniekiem? T.i., tu teiksim par cilvēku, kas sit savu bērnu, teiksi - ai, nu citur bērnus vispār nogalina, ko tad šis?
02.06.2023 00:14 |
 
Reitings 133
Reģ: 17.10.2022
vilkluse @ 01.06.2023 13:09
fuj, cik tā Agrita pretīga vecene. Zog ziedojumus, krāpjas ar nodokļiem, emocionāli pazemo savus bērnus un ņirgājas par dzīvniekiem. Un tādu mēslu vēl pa tv rāda un apmaksā plastisko ķirurģiju.
Tā vecene var taisīt cik operācijas grib, viņa nekad nebūs skaita. Tādu iekšējo puvumu nav iespējams noslēpt.
To kanālu, pa kuru rāda šo padibeni, vairs neskatīšos, un ziņu raksti par šo personu nevienu klikšķi no manis nesaņems.
Es vairs tos kanālus,kur rāda Slavenības bez filtra un Ģimene burkā neskatos, kopš Kabalu čuhņas sāgas. Pretīgi,ka tie kanāli rāda šādus radījumus,kā Kambalas, Agrita, Magone,Kiviči utt...
02.06.2023 00:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits