IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4051
Reģ: 10.04.2023
Nezinu vai kāds šeit minēja, bet pamanījāt, ka martā pēkšņi vairāki ietekmeļi kļuva verificēti instagramā? Izrādās, ka par to ir jāmaksā 15$ mēnesī. Un visiem tiem, kam rādās March 2023 verificētais datums par to maksā. Un te nu vairāki tēloja, ka Instagrams beidzot to zilo ķeksi iedevis. Tas pats Amuna Dāvis tēloja story- Wow mani Instagrams izdomāja verificēt beidzot. Nesaprotu, kādā jēga bija cilvēkiem tā dirst, ka Instagrams to izdarījis kad paši beigās par to maksā. Un vai tiešām jēga maksāt 15$ mēnesī tikai,lai zils keķsis būtu😁😁
10.04.2023 05:28 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
Lauma Ruby @ 10.04.2023 05:28
Nezinu vai kāds šeit minēja, bet pamanījāt, ka martā pēkšņi vairāki ietekmeļi kļuva verificēti instagramā? Izrādās, ka par to ir jāmaksā 15$ mēnesī. Un visiem tiem, kam rādās March 2023 verificētais datums par to maksā. Un te nu vairāki tēloja, ka Instagrams beidzot to zilo ķeksi iedevis. Tas pats Amuna Dāvis tēloja story- Wow mani Instagrams izdomāja verificēt beidzot. Nesaprotu, kādā jēga bija cilvēkiem tā dirst, ka Instagrams to izdarījis kad paši beigās par to maksā. Un vai tiešām jēga maksāt 15$ mēnesī tikai,lai zils keķsis būtu??
tā glupā evelīna arī, pēkšņi verificēta palika martā🤣🤣🤣🤣🤣
10.04.2023 09:06 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Lauma Ruby @ 10.04.2023 05:28
Nezinu vai kāds šeit minēja, bet pamanījāt, ka martā pēkšņi vairāki ietekmeļi kļuva verificēti instagramā? Izrādās, ka par to ir jāmaksā 15$ mēnesī. Un visiem tiem, kam rādās March 2023 verificētais datums par to maksā. Un te nu vairāki tēloja, ka Instagrams beidzot to zilo ķeksi iedevis. Tas pats Amuna Dāvis tēloja story- Wow mani Instagrams izdomāja verificēt beidzot. Nesaprotu, kādā jēga bija cilvēkiem tā dirst, ka Instagrams to izdarījis kad paši beigās par to maksā. Un vai tiešām jēga maksāt 15$ mēnesī tikai,lai zils keķsis būtu??

Es īsti nesapratu, kāpēc tieši martā? Tipa zemākas cenas kļuva? Iepriekš bija dārgāka verificēšana? Nevaru sasaistīt ar to martu.
10.04.2023 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Brendija @ 10.04.2023 09:08

Es īsti nesapratu, kāpēc tieši martā? Tipa zemākas cenas kļuva? Iepriekš bija dārgāka verificēšana? Nevaru sasaistīt ar to martu.

Līdz tam tas bija bezmaksas pasākums (man tā šķiet), un to piešķīra IG pats (automātiski nē, bet tas laikam pašam bija jāpiesaka un IG to izskatīja). Tagad nopērc zilo zīmīti, un visi domā, ka esi kruts. Katra kaimiņu Anna vai Pēteris var uzlikt šo zilo ķeksi, attiecīgi par to maksājot katru mēnesi. Tāpat kā tviterī.
Nav vairs nekāda "īpašā statusa".
10.04.2023 09:13 |
 
10 gadi
Reitings 1976
Reģ: 31.01.2012
Kārena @ 10.04.2023 01:21
Jā, visu laiku redzu, kā ģimene aiziet līdz mašīnai, un pie bagāžnieka noģērbjas! ??

Protams, ka neviens nenoģērbj, un tas ir skumji, cik daudziem nešķiet svarīga sava bērna drošība. Es savu bērnu ziemā mašīnas pārbraucieniem ģērbju vairākās kārtās + vilnas kombinezons pa virsu. Ja vajag, uzsedzu sedziņu vai līdz mašīnai aiznesu ietītu pledā.
Bet, nu, ņemot vērā tos 5 dislike pie mana komentāra, ko var gaidīt. Cilvēkiem ne tikai autosēdeklī likt bērnu ziemas drēbēs liekas ok, bet arī kārtīgi nepiesprādzēt, vest ar jostām, kas nošļukušas no pleciem.
10.04.2023 09:14 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Meitenearputniem @ 10.04.2023 01:07
bērnus nedrīkst virsdrēbes vēst! Un vispār pieaugušajiem arī nevajadzētu braukt virsdrēbes

Nu nopietni? Tu ziemas salā aizejot uz mašīnu arī noģērb bērnu un tikai tad sprādzē krēslā? Nemaz nerunājot, ka mašīnā ir auksti… bože moj, piesieties pie katra sīkuma ir baigi slimi!
Nemètājas jau berns Jeļenai pa mašīnu nepiesprādzēts, tā ka nevajag pārspīlēt. Nezinu nevienu bērnu, kurš pirms kāpšanas mašīnā tiek izģērbts līdz “pareizajàm” drēbēm, kad var sprādzēt.
10.04.2023 09:20 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
cupcake2 @ 10.04.2023 09:14

Protams, ka neviens nenoģērbj, un tas ir skumji, cik daudziem nešķiet svarīga sava bērna drošība. Es savu bērnu ziemā mašīnas pārbraucieniem ģērbju vairākās kārtās + vilnas kombinezons pa virsu. Ja vajag, uzsedzu sedziņu vai līdz mašīnai aiznesu ietītu pledā.
Bet, nu, ņemot vērā tos 5 dislike pie mana komentāra, ko var gaidīt. Cilvēkiem ne tikai autosēdeklī likt bērnu ziemas drēbēs liekas ok, bet arī kārtīgi nepiesprādzēt, vest ar jostām, kas nošļukušas no pleciem.

Ar zīdaini tā var darīt, bet kā tu bērnu ietītu segā vari aiznest līdz mašīnai, ja viņam ir kaut 1+ gads un kurš staigā. Visi pledi un segas aiziet pa gaisu mašīnā, bērni rāmi nesēž.
10.04.2023 09:23 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
mazaaduuda @ 10.04.2023 09:13

Līdz tam tas bija bezmaksas pasākums (man tā šķiet), un to piešķīra IG pats (automātiski nē, bet tas laikam pašam bija jāpiesaka un IG to izskatīja). Tagad nopērc zilo zīmīti, un visi domā, ka esi kruts. Katra kaimiņu Anna vai Pēteris var uzlikt šo zilo ķeksi, attiecīgi par to maksājot katru mēnesi. Tāpat kā tviterī.
Nav vairs nekāda "īpašā statusa".

Skaidrs paldies, ka izskaidroji. Nu jā, vairs nav nekas spešl. Žēl.
10.04.2023 09:26 |
 
10 gadi
Reitings 1976
Reģ: 31.01.2012
Pinky winky @ 10.04.2023 09:20

Nu nopietni? Tu ziemas salā aizejot uz mašīnu arī noģērb bērnu un tikai tad sprādzē krēslā? Nemaz nerunājot, ka mašīnā ir auksti… bože moj, piesieties pie katra sīkuma ir baigi slimi!
Nemètājas jau berns Jeļenai pa mašīnu nepiesprādzēts, tā ka nevajag pārspīlēt. Nezinu nevienu bērnu, kurš pirms kāpšanas mašīnā tiek izģērbts līdz “pareizajàm” drēbēm, kad var sprādzēt.

Tā piesprādzēšana, kas ir Jeļenas video, ir gandrīz līdzvērtīga nesprādzēšanai vispār. 🤦🏼‍♀️ Pie straujākas bremzēšanas vai sadursmes, tās jostas bērnu nenoturētu. Viņa vienkārši izslīdētu ārā. Vēl video viņa pajautā, vai nav karsti - tad jau nākošajam kadram būtu jābūt, kur attaisa jaku.
Ar zīdaini tā var darīt, bet kā tu bērnu ietītu segā vari aiznest līdz mašīnai, ja viņam ir kaut 1+ gads un kurš staigā. Visi pledi un segas aiziet pa gaisu mašīnā, bērni rāmi nesēž.

Kā var aiznest ietītu pledā? Ietin pledā, paņem rokās un aiznes. 🤦🏼‍♀️ Manam bērnam ir pusotrs gads. Nekad nav bijusi problēma. Sega mašīnā var kaut kādā brīdī tikt aizmesta prom, bet tad tur jau ir silti un tāpat tā jāņem nost.
Labi, netaisīšu te nekādu māmiņu forumu. Es visu pateicu. Man tiešām žēl, ka cilvēkiem sava bērna drošība neliekas īpaši svarīga, jo taču neērti aiziet 5min ātrāk uz mašīnu un to uzsildīt vai vienkārši saģērbt atbilstoši. Nerunājot jau par PAREIZU drošības jostu lietošanu! Es tiešām esmu šokā. Lai katram tādam bērniņam papildus sarģenģelis.
10.04.2023 09:41 |
 
Patīk
Reitings 3163
Reģ: 09.08.2016
Piekrītu Cupcake.
Bērni krēsliņā nav jāliek kombinezonos un biezajās, pufīgajās jakās. Arī pieaugušajiem tas būtu jāievēro. Vēl nesen redzēju šādu atgādināju Drošas braukšanas skolas video, ja nemaldos.
Bet Jeļenai jau nav svarīgi cik drošs ir manikīrs, ka tik "smuki blingi". Tāpat jau nav svarīgi cik pareizi bērns piesprādzēts, ka tik skaista rozā jaciņa mugurā.
10.04.2023 10:44 |
 
Patīk
Reitings 3163
Reģ: 09.08.2016
Andža: Gribu savā 33.dzimenē 33k sekotājus, tagad ir 31,6. Uzspiežu uz profila - 31,4 :D
10.04.2023 10:46 |
 
Reitings 1462
Reģ: 26.06.2019
Labi, netaisīšu te nekādu māmiņu forumu. Es visu pateicu. Man tiešām žēl, ka cilvēkiem sava bērna drošība neliekas īpaši svarīga, jo taču neērti aiziet 5min ātrāk uz mašīnu un to uzsildīt vai vienkārši saģērbt atbilstoši. Nerunājot jau par PAREIZU drošības jostu lietošanu! Es tiešām esmu šokā. Lai katram tādam bērniņam papildus sarģenģelis.

Piekrītu, ka droši nav sprādzēt biezajos kombinezonos, bet ja sieviete no rītiem ir viena ar bērniem, es fiziski nespēju iedomāties kā var aiziet uzsildīt mašīnu? Man arī nācās vest zīdaini kombinezonā, jo nevaru atstāt dzīvoklī kopā ar piecgadnieku kamēr sildu mašīnu. Esmu mēģinājusi izdomāt kā to samenedžēt, bet jo vairāk bērnu, jo lielāks mulsums šajā tēmā
10.04.2023 11:49 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
cupcake2 @ 10.04.2023 09:41

Tā piesprādzēšana, kas ir Jeļenas video, ir gandrīz līdzvērtīga nesprādzēšanai vispār. ??‍♀️ Pie straujākas bremzēšanas vai sadursmes, tās jostas bērnu nenoturētu. Viņa vienkārši izslīdētu ārā. Vēl video viņa pajautā, vai nav karsti - tad jau nākošajam kadram būtu jābūt, kur attaisa jaku.
Kā var aiznest ietītu pledā? Ietin pledā, paņem rokās un aiznes. ??‍♀️ Manam bērnam ir pusotrs gads. Nekad nav bijusi problēma. Sega mašīnā var kaut kādā brīdī tikt aizmesta prom, bet tad tur jau ir silti un tāpat tā jāņem nost.
Labi, netaisīšu te nekādu māmiņu forumu. Es visu pateicu. Man tiešām žēl, ka cilvēkiem sava bērna drošība neliekas īpaši svarīga, jo taču neērti aiziet 5min ātrāk uz mašīnu un to uzsildīt vai vienkārši saģērbt atbilstoši. Nerunājot jau par PAREIZU drošības jostu lietošanu! Es tiešām esmu šokā. Lai katram tādam bērniņam papildus sarģenģelis.

Ja pat arī nedaudz vaļīgi izskatās, tāpat nevar teikt, ka jostas nenoturētu un izslīdētu ārā. Tu tik ļoti pārspīlē un dramatizē. Tur reāli nekur izlīdēt nevar, jo no visām pusēm ir jostas saslēgtas.
Es ļoti ceru, ka tu būsi tik piekasīga un atbildīga arī turpmāk attiecībā pret savu bērnu un vizināsi viņu arī atmuguriskā veidā krēsliņā līdz pat tiem apmēram 7 gadiem, kā tas ir teikts augstākajos drošības noteikumos. 🤝 Deal?
10.04.2023 12:15 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
vainadzite @ 10.04.2023 12:15

Ja pat arī nedaudz vaļīgi izskatās, tāpat nevar teikt, ka jostas nenoturētu un izslīdētu ārā. Tu tik ļoti pārspīlē un dramatizē. Tur reāli nekur izlīdēt nevar, jo no visām pusēm ir jostas saslēgtas.
Es ļoti ceru, ka tu būsi tik piekasīga un atbildīga arī turpmāk attiecībā pret savu bērnu un vizināsi viņu arī atmuguriskā veidā krēsliņā līdz pat tiem apmēram 7 gadiem, kā tas ir teikts augstākajos drošības noteikumos. ? Deal?
Tas auto vispar ir drošs?😀
10.04.2023 12:21 |
 
Reitings 97
Reģ: 31.10.2022
HARDLUXURY @ 10.04.2023 12:21
Tas auto vispar ir drošs??

Debīliķe pamodās, apsveicu.
10.04.2023 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 1976
Reģ: 31.01.2012
lote_te @ 10.04.2023 11:49

Piekrītu, ka droši nav sprādzēt biezajos kombinezonos, bet ja sieviete no rītiem ir viena ar bērniem, es fiziski nespēju iedomāties kā var aiziet uzsildīt mašīnu? Man arī nācās vest zīdaini kombinezonā, jo nevaru atstāt dzīvoklī kopā ar piecgadnieku kamēr sildu mašīnu. Esmu mēģinājusi izdomāt kā to samenedžēt, bet jo vairāk bērnu, jo lielāks mulsums šajā tēmā

Zīdainim jau viegli - ir visi lodger bunker un citi speciāli ieliktņi/sedziņas, kas ir pietiekami silti, lai bērnu ģērbtu pāris mājas drēbju kārtās, un mašīnā var atvērt. Nu, teorētiski vienīgais variants laikam ir iet kopā ar bērniem, pasēdēt 5min, kamēr uzsilst, un tad izģērbt un speādzēt. Es gan nezinu, kādi ir drošības priekšnosacījumi 5 gadus veca bērna pārvadāšanai, neesmu tik tālu vēl tikusi. 😅
10.04.2023 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 1976
Reģ: 31.01.2012
vainadzite @ 10.04.2023 12:15

Ja pat arī nedaudz vaļīgi izskatās, tāpat nevar teikt, ka jostas nenoturētu un izslīdētu ārā. Tu tik ļoti pārspīlē un dramatizē. Tur reāli nekur izlīdēt nevar, jo no visām pusēm ir jostas saslēgtas.
Es ļoti ceru, ka tu būsi tik piekasīga un atbildīga arī turpmāk attiecībā pret savu bērnu un vizināsi viņu arī atmuguriskā veidā krēsliņā līdz pat tiem apmēram 7 gadiem, kā tas ir teikts augstākajos drošības noteikumos. ? Deal?

Tās jostas nav vaļīgi, tās jostas ir pilnīgi noslīdējušas nost no pleciem. Jā, varbūt ķermeņa apakšējā daļa līdz jostas vietai paliks vietā, bet pleci, krūšu daļa nu nekādi ne. Tā nav dramatizēšana. Jostas ir jāsprādzē tā kā tās ir paredzētas, nevis tā kā Karadžana to ir izdarījusi, nevis “nedaudz vaļīgi”, nevis pieaugušajiem josta padusē vai aiz muguras, lai tikai nepīkst mašīna.
Nē, līdz 7 gadiem atmuguriskā veidā nevedīšu. 😉 Bet bērnu piesprādzēšu normāli.
10.04.2023 12:51 |
 
Reitings 23045
Reģ: 18.08.2022
vainadzite @ 10.04.2023 12:23

Debīliķe pamodās, apsveicu.

Jelena has entered the chat….😁😀😁
10.04.2023 13:52 |
 
Reitings 363
Reģ: 10.03.2022
Kārena @ 10.04.2023 01:21
Jā, visu laiku redzu, kā ģimene aiziet līdz mašīnai, un pie bagāžnieka noģērbjas! ??
Es tā daru,ciest nevaru braukt ar jaku.
10.04.2023 14:00 |
 
Reitings 915
Reģ: 31.01.2015
Varbūt kāda nav izmesta no Līvas Bērziņas followeriem, un zina, vai kaut kas interesants notiek ar viņu?😁Ieraudzīju Maijas Rozītes storijos, un iedomājos.
10.04.2023 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)