IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
krixis3 @ 04.02.2023 08:57
nu tikai nevajag. Normālas krunciņas viņas vecumā. Daudz smieklu krunciņu. NORMĀLA, DABIGA āda. Es labāk uz tādu skatos, nekā uz ar botoksu piepumptam pierēm. Tā pati kalmane, Paula Kalniņa vai kā tur , Rozīte un Didrihsone augšgalā. un vesela virkne. Pretīgi. Visas ar paviana dibenu lūpu vietā un ādu nostieptu ka zīdaiņa dibens. Fu
“tajā vecumā”? Nu nu, cik tad gadu? Ja 33-36, tad pat tā pati Karadžana , Sauliete, Evelina (Loc), atkal forma utt utt ( varu turpināt bezgalīgi) izskatās 101 reizi jauneklīgāk un labāk. Ljolj. Nedaudz pāri 30 ir viss, liels vecums un seja, kā smilšpapīrs ir realitāte.Ljol kvadrātā.
04.02.2023 09:02 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
HARDLUXURY @ 04.02.2023 09:02
“tajā vecumā”? Nu nu, cik tad gadu? Ja 33-36, tad pat tā pati Karadžana , Sauliete, Evelina (Loc), atkal forma utt utt ( varu turpināt bezgalīgi) izskatās 101 reizi jauneklīgāk un labāk. Ljolj. Nedaudz pāri 30 ir viss, liels vecums un seja, kā smilšpapīrs ir realitāte.Ljol kvadrātā.
šogad paliek 33 gadi šķiet. Āda tīra ok,bet tās izskats viņai ļoti neveselīgs . Nezinu skumji, pa lielam atdzīvināt patiešām varētu ar tām uzacim ,bet man smieklīgi šķiet,ka viņa uzskata,ka nevajag,bet tiklīdz kā kāds raidījums vai fotosesija,tad ir uzacis,kāpēc tad neiet bez ja jau tā lepojas
04.02.2023 09:37 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
Meitenearputniem @ 04.02.2023 09:37
šogad paliek 33 gadi šķiet. Āda tīra ok,bet tās izskats viņai ļoti neveselīgs . Nezinu skumji, pa lielam atdzīvināt patiešām varētu ar tām uzacim ,bet man smieklīgi šķiet,ka viņa uzskata,ka nevajag,bet tiklīdz kā kāds raidījums vai fotosesija,tad ir uzacis,kāpēc tad neiet bez ja jau tā lepojas
34 šogad paliek.
04.02.2023 09:40 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
Meitenearputniem @ 04.02.2023 09:37
šogad paliek 33 gadi šķiet. Āda tīra ok,bet tās izskats viņai ļoti neveselīgs . Nezinu skumji, pa lielam atdzīvināt patiešām varētu ar tām uzacim ,bet man smieklīgi šķiet,ka viņa uzskata,ka nevajag,bet tiklīdz kā kāds raidījums vai fotosesija,tad ir uzacis,kāpēc tad neiet bez ja jau tā lepojas

Es par to pašu! Uz sesijām un tv, uzacis dažrn ne dažādākās.. Cepuri nost, ka tik daudz pašlepnuma, ka rāda sevi bez filtriem. Bet, atceros, ka reiz viņa kādā q&a teica, ka ļoti nožēlo , ka jaunības gados bez maz vai dzīvojusi solārijā. Un te nu ir sekas. Viņas sejas āda ir ļoti draņķīgā stāvoklī, jo sevišķi ap acīm. Man ir 35 un krietni mazāk grumbu ap acīm. Stiliņš arī savdabīgs, bet viņai mati gan ir skaisti!
04.02.2023 09:47 |
 
Reitings 756
Reģ: 03.11.2022
Diez, kas Vavilovai noticis pēdējà laikā? No starojošas, vnm pozitīvas, tagad tāda nomākta un skumja liekas…
04.02.2023 10:51 |
 
Reitings 1810
Reģ: 04.01.2022
HARDLUXURY @ 04.02.2023 09:02
“tajā vecumā”? Nu nu, cik tad gadu? Ja 33-36, tad pat tā pati Karadžana , Sauliete, Evelina (Loc), atkal forma utt utt ( varu turpināt bezgalīgi) izskatās 101 reizi jauneklīgāk un labāk. Ljolj. Nedaudz pāri 30 ir viss, liels vecums un seja, kā smilšpapīrs ir realitāte.Ljol kvadrātā.

Es domāju, ka Dvinskai ir slikta ģenētika. Neko tur nevar darīt pat ar supertruper ādas kopšanas rituāliem. Iedzimta tāda āda. Cik esmu redzējusi, viņas tēvam ir ļoti krunkaina sejas āda. Vienkārši ar to jāsamierinās.
Tas tāpat kā ar strijām. Kādai nav nevienas strijas grūtniecībā pat neko nesmērējot, kādai saplīst viss vēders lupatās.
04.02.2023 11:20 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.12.2021
Ainulai @ 04.02.2023 11:20

Es domāju, ka Dvinskai ir slikta ģenētika. Neko tur nevar darīt pat ar supertruper ādas kopšanas rituāliem. Iedzimta tāda āda. Cik esmu redzējusi, viņas tēvam ir ļoti krunkaina sejas āda. Vienkārši ar to jāsamierinās.
Tas tāpat kā ar strijām. Kādai nav nevienas strijas grūtniecībā pat neko nesmērējot, kādai saplīst viss vēders lupatās.

Taisniba, genetika loti daudz ietekme. Ruta izskatas vecaka par saviem gadiem 100%, bet ir lietas, kuras vina varetu darit, lai izskatitos labak. Man personigi skiet, ka vina varetu meginat Botox un varetu meginat stiprakus produktus, pienemsim to pasu retinolu, un tad seja izskatitos jaunaka, vienmerigaka utt. Tai pat laika, man skiet vinai ari vinas matu garums un matu krasa isti nepiestav, un padara vecaku.
04.02.2023 12:01 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Lilynim @ 04.02.2023 12:01

Taisniba, genetika loti daudz ietekme. Ruta izskatas vecaka par saviem gadiem 100%, bet ir lietas, kuras vina varetu darit, lai izskatitos labak. Man personigi skiet, ka vina varetu meginat Botox un varetu meginat stiprakus produktus, pienemsim to pasu retinolu, un tad seja izskatitos jaunaka, vienmerigaka utt. Tai pat laika, man skiet vinai ari vinas matu garums un matu krasa isti nepiestav, un padara vecaku.
kas ir retanol?
04.02.2023 12:24 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.12.2021
Retinols/Retanoids principa palidz atbrivoties no ta teikt “sausas” adas un palidz stimulet kolagena atjaunosanos ada, lidz ar to palidz atbrivoties no grumbinam, no nevienmeriga adas tona utt. Un tas tiesam strada.
Protams, ne visi var lietot, jo tiem kam ir baigi jutiga ada tas var but krietni pa skarbu..tai skaita ari grutnieces.
Bet uzskatu, ka ari mazliet Botox nevienam nekaite, ja to dara ar meru un tam kam domats, nevis 20 gadiga meitene, kurai vispar grumbas nav. To var izdarit loti estetiski un skaisti, nevis tik maksligi cik citas sievietes mil parspilet.
Ir loti daudz jaunas meitenes, kas ar visu ko parspile un tad jau tas izskatas pec cirka, tad ar visi sausminas cik sis proceduras ir sliktas, kaut gan procedura nav pie vainas, bet gan cilveks kurs neredz vairs robezu. Ta teikt meeru visam vajag zinaat.
04.02.2023 12:43 |
 
Reitings 4791
Reģ: 20.09.2022
Lilynim @ 04.02.2023 12:01

Taisniba, genetika loti daudz ietekme. Ruta izskatas vecaka par saviem gadiem 100%, bet ir lietas, kuras vina varetu darit, lai izskatitos labak. Man personigi skiet, ka vina varetu meginat Botox un varetu meginat stiprakus produktus, pienemsim to pasu retinolu, un tad seja izskatitos jaunaka, vienmerigaka utt. Tai pat laika, man skiet vinai ari vinas matu garums un matu krasa isti nepiestav, un padara vecaku.

Bet kāpēc kādam kaut kas būtu jādara tikai tāpēc, ka citam liekas, ka kaut kas jāuzlabo? Ja cilvēks jūtas labi tāds kāds viņš ir - dabīgs, kāpēc vispār kaut kur kaut kas ir jāinjicē? Tikai tāpēc lai apkārtējiem liktos ok? Un mati viņai ir fantastiski! Veselīgi, skaisti, mirdzoši un tieši tādā garumā kādi viņi ir šobrīd, tie ir izcili.
04.02.2023 13:05 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
Vizla glauni atzīmēja jubileju, forši. Saprotu, ka KP atveda visas viņas draudzenes uz ASV?
04.02.2023 13:24 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.12.2021
amnēzija @ 04.02.2023 13:05

Bet kāpēc kādam kaut kas būtu jādara tikai tāpēc, ka citam liekas, ka kaut kas jāuzlabo? Ja cilvēks jūtas labi tāds kāds viņš ir - dabīgs, kāpēc vispār kaut kur kaut kas ir jāinjicē? Tikai tāpēc lai apkārtējiem liktos ok? Un mati viņai ir fantastiski! Veselīgi, skaisti, mirdzoši un tieši tādā garumā kādi viņi ir šobrīd, tie ir izcili.
Man drikst but mans viedoklis. Tev drikst but tavs. Un ja reiz runa aizgaja par to, ka vina izskatas krietni vecaka par saviem gadiem, es tikai pateicu to, kas man liekas uzlabotu vinas izskatu, un ka jau teicu, man drikst but mans viedoklis.
Starpcitu, neteicu, ka mati nav veseligi, bet, ka sis konkretais garums un krasa, padara vinu vecaku 😊 tapat man ari vinas uzacis ne visai, tas viss koptelas man liekas parak blavs, bet ja, protams, ja vina sadi ar sevi jutas OK tad ta ir vinas izvele. Es sadi nejustos OK 😂
04.02.2023 13:27 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Lilynim @ 04.02.2023 13:27
Man drikst but mans viedoklis. Tev drikst but tavs. Un ja reiz runa aizgaja par to, ka vina izskatas krietni vecaka par saviem gadiem, es tikai pateicu to, kas man liekas uzlabotu vinas izskatu, un ka jau teicu, man drikst but mans viedoklis.
Starpcitu, neteicu, ka mati nav veseligi, bet, ka sis konkretais garums un krasa, padara vinu vecaku ? tapat man ari vinas uzacis ne visai, tas viss koptelas man liekas parak blavs, bet ja, protams, ja vina sadi ar sevi jutas OK tad ta ir vinas izvele. Es sadi nejustos OK ?

man šķiet, ka botox, filleri un citu skaistuma procedūru normalizēšana mums ir sabojājusi priekšstatu par to, kā cilvēkam jānoveco, ja tā var teikt. Man personīgi nekas nav pret šīm procedūrām, bet man nešķiet ok citām sievietēm norādīt, kas viņām jādara ar savu izskatu, ja viņas nav lūgušas viedokli un viņas ir apmierinātas. Mani, piemēram, neuzrunā tās pārlieku nostieptās sejas un perfekti spīdīgās un gludās pieres, it īpaši sievietēm pēc 50, izskatās pēc vaska figūrām, bet katram savs. Ja arī kāda krunciņa parādījusies agrāk nekā vajadzētu, kas it kā padara vecāku, neuzskatu, ka tas ir kaut kas traģisks, novecot nav nekāds apkaunojums, drīzāk privilēģija. Un konkrēti Dvinska, manuprāt, izskatās lieliski bez kosmētikas - gluda, skaista āda, bet tajā pat laikā dabīga.
04.02.2023 13:42 |
 
Reitings 4791
Reģ: 20.09.2022
Lilynim @ 04.02.2023 13:27
Man drikst but mans viedoklis. Tev drikst but tavs. Un ja reiz runa aizgaja par to, ka vina izskatas krietni vecaka par saviem gadiem, es tikai pateicu to, kas man liekas uzlabotu vinas izskatu, un ka jau teicu, man drikst but mans viedoklis.
Starpcitu, neteicu, ka mati nav veseligi, bet, ka sis konkretais garums un krasa, padara vinu vecaku ? tapat man ari vinas uzacis ne visai, tas viss koptelas man liekas parak blavs, bet ja, protams, ja vina sadi ar sevi jutas OK tad ta ir vinas izvele. Es sadi nejustos OK ?

Nu, tad Tu dari tā kā Tu gribi un Tev patīk, bet viņa darīs tā kā viņa grib un tā kā viņai patīk.
04.02.2023 13:45 |
 
Reitings 4791
Reģ: 20.09.2022
nē nu jā @ 04.02.2023 13:42

man šķiet, ka botox, filleri un citu skaistuma procedūru normalizēšana mums ir sabojājusi priekšstatu par to, kā cilvēkam jānoveco, ja tā var teikt. Man personīgi nekas nav pret šīm procedūrām, bet man nešķiet ok citām sievietēm norādīt, kas viņām jādara ar savu izskatu, ja viņas nav lūgušas viedokli un viņas ir apmierinātas. Mani, piemēram, neuzrunā tās pārlieku nostieptās sejas un perfekti spīdīgās un gludās pieres, it īpaši sievietēm pēc 50, izskatās pēc vaska figūrām, bet katram savs. Ja arī kāda krunciņa parādījusies agrāk nekā vajadzētu, kas it kā padara vecāku, neuzskatu, ka tas ir kaut kas traģisks, novecot nav nekāds apkaunojums, drīzāk privilēģija. Un konkrēti Dvinska, manuprāt, izskatās lieliski bez kosmētikas - gluda, skaista āda, bet tajā pat laikā dabīga.

Tieši tā. Un novecosim visi, kurš ātrāk, kurš vēlāk, bet visi. Žēl, ka daži cilvēki baidīdamies no novecošanas ir pārlieku pārspīlējuši ar visām tām injekcijām.. pat pasmaidīt normāli nevar.
04.02.2023 13:51 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Pinky winky @ 04.02.2023 10:51
Diez, kas Vavilovai noticis pēdējà laikā? No starojošas, vnm pozitīvas, tagad tāda nomākta un skumja liekas…
man liekas Vavilova ir izdegusi. Perfekcioniste. Nav attiecîbas, ex jau cita. Maģistra studijas un darbs Àrlietu ministrijā. Sadarbības ar vairs nav īpaši
04.02.2023 14:02 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
amnēzija @ 04.02.2023 13:51

Tieši tā. Un novecosim visi, kurš ātrāk, kurš vēlāk, bet visi. Žēl, ka daži cilvēki baidīdamies no novecošanas ir pārlieku pārspīlējuši ar visām tām injekcijām.. pat pasmaidīt normāli nevar.

Botokss nav jādara par normu, vēl jo vairāk tāpēc, ka lielākoties nekādus baigos uzlabojumus ilgtermiņā neredzu. Paskatoties uz daudzām Holivudes aktrisēm ap 50, neko skaistu tur neredzu, tāpat neviens viņām nedod ne 30, ne arī 40 gadus. Tās nostieptās, uzpūstās sejas izskatās baisi. Zeltiņa uzskatāmākais piemērs, kā cilvēks pats var sevi sakropļot.
Te tika minēts, ka visiem uzlabojumiem jābūt bez pārspīlējumiem. Bet tas jau nenotiek vienā dienā - sākumā tu nedaudz iešpricē vienā vietā, pēc tam divās. Bet to laiku dabiskais novecošanas process jau netiek apturēts, tas iet savu gaitu un nākas ķerties pie aizvien smagākas artilērijas.
04.02.2023 14:04 |
 
Reitings 256
Reģ: 11.11.2021
chiepinja @ 04.02.2023 14:02
man liekas Vavilova ir izdegusi. Perfekcioniste. Nav attiecîbas, ex jau cita. Maģistra studijas un darbs Àrlietu ministrijā. Sadarbības ar vairs nav īpaši
ātri exam jau cita
04.02.2023 14:34 |
 
Patīk
Reitings 10704
Reģ: 18.09.2021
Sarma1986 @ 03.02.2023 23:25
Kāpēc Jelinska visu laiku pielavās pie pavāra un viñu filmē? Viñai īpašas jūtas pret to čali? Citus darbiniekus tikai, ja nejauši patrāpās.

Jā, pat Oļegu tā netago kā pavāru :D
Bet man vairāk likās tikko tas storijs ar aitām, kurā viņa iečiepstēja "čau visiem", tāpat kā ejot iekšā restorānā, un ietagoja atkal pavāru. Ķip tas domāts, ka darbinieki ir kā aitas? Man likās kaut kāds dīvains "jociņš", kas parāda viņas pārākuma sajūtu par citiem
04.02.2023 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
chiepinja @ 04.02.2023 14:02
man liekas Vavilova ir izdegusi. Perfekcioniste. Nav attiecîbas, ex jau cita. Maģistra studijas un darbs Àrlietu ministrijā. Sadarbības ar vairs nav īpaši

Kā IG atrast to bijušo?
Atceros bija tāds nekāds
04.02.2023 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits