Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu pieaudzēšana

 
Reitings 170
Reģ: 22.04.2019
Sveikas, meitenes. ? Vai kāda no jums ir pieaudzējusi matus un var dalīties ar pieredzi? Vai tas ļoti bojā matus???‍♀️ Kur labāk pieaudzēt matus, kādā tehnikā? ??‍♀️
Daudz kas ir par to lasīts internetā, bet tehnoloģijas mainās un dzīve iet uz priekšu, varbūt kaut kas ir mainījies matu pieaudzēšanā. ?
22.09.2019 20:28 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Kam jau ir labi mati, pieaudzēšana neko daudz nesabojās un pat, ja sabojās, mati ātrāk atgūsies. Ja plāni un trausli, tad labāk nevajag.
22.09.2019 20:45 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man ir bijuši pieaudzēti uz kapsulām.
Izskatās jau smuki, bet nebija vērts. Manuprāt.
Dārgi maksā, un IR jāiet uz profilaksēm reizi 3 mēnešos, kur tev uzliks jaunas kapsulas. Man bija īstie mati, nevis sintētiskie. Tāpat nebija kaut kas ok, jo tonis nedaudz atšķīrās un paša matu tekstūra arī.
Tāpat šampūni un kondic jāpērk bez sulfātiem. Noņemšanās bija liela.
Pēc pusgada noņēmu.
Labāk tad jau tos clip in matus, kurus vari no rīta uzlikt un vakarā noņemt.
22.09.2019 22:12 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Man mājās stāv tie clip in mati - lieku tikai tad, kad mājās ir kāds, kas ieliek un kārtīgi apskatās vai viss tiešām perfekti salikts. Man tomēr diezgan jocīga sajūta pa dienu ar viņiem staigājot, jo nav mani ??
23.09.2019 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Apmēram 4 gadus staigāju ar pieaudzētiem matiem.
Kapsulas, dabīgie mati. Pirku stellinā (tur pat var arī pieaudzēt, bet man bija sava meistare).
Izmaksas dārgas, bet es negāju uz profilaksēm. 6 mēnešus staigāju ar matiem, tad mainīju. Kapsulas pati pratu izņemt (ir speciāls līdzeklis). Nekādus speciālus šampūnus neizmantoju un speciāli nekā nemazgāju. Tikai ķemme bija speciālā un pēc matu mazgāšanas nobraucu ar taisnotāju.
Man ir tumši mati, tāpēc arī toni pieskaņot bija viegli, ja tonis nesakrita- nokrāsoju pieaudzētos matus. Mani mati ļoti gari attauga pašai, tāpēc vairs nav vajadzība pieaudzēt (tagad mati līdz dibenam).
Ja ir plāni mati ar taisnu griezumu īpaši neiesaku pieaudzēt, izskatās parasti dīvaini.
Pašai man mati biezi un ar pakāpenisko griezumu, tāpēc īsti pieaudzētos nevasrēja vispār pamanīt.
23.09.2019 08:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits