Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas kaiš?

 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
Sveikas meitenes, kundzītes, dāmas! :P
Jau kādu laiku lasot lilit sarunas, kur dažādas meitenes uzdod sasāpējušos jautājumus par savām attiecībām, darbu u.c lietām un palasot atbildes, manī rodas jautājums - kas Jums kaiš? Tik ļoti daudz debīlu, negatīvu un augstprātīgu atbilžu. Neiet runa par diskusiju, kura tiešām ir muļķīga vai pašsaprotama, bet gan par normālām diskusijām, kur kāda izsaka savas sajūtas un to, ka kaut ko nespēj pieņemt, pārvarēt utt. Saprotams ir arī tas, ka diskusijas tāpēc jau ir, lai dalītos, apspriestu un izpalīdzētu, bet vairāk var izlasīt uzbraucienus un pārmetumus, nekā kaut ko noderīgu un labu.
Tas ir tāpēc, ka esot anonīmas, jūtaties neaizskaramas vai varbūt ir kādi citi iemesli? ?
03.09.2019 20:04 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
P.s diskusija vairāk attiecas uz TĀM dāmiņām, ne uz tiem, kas neko tādu neraksta..
03.09.2019 20:12 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
kas ir '' TĀS'' daminas?
03.09.2019 20:15 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Vai nu nosauc vārdus vai netaisi šādas diskusijas.
Un ko ar šo diskusiju gribēji panākt? Kādu atbildi gaidi?
Kā ari ja kaut kas nepatīk vari uzrakstīt privāti.
03.09.2019 21:12 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
laatviete @ 03.09.2019 20:15
kas ir '' TĀS'' daminas?

Nu itkā vajadzētu saprast, ka ar "TĀS" ir domātas sievietes, kuras konkrēti arī izsakas ar tāda veida komentāriem, kā minēju.
03.09.2019 22:06 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
un kas tad to dara? katra pasaka ko domā un viss,diskusijas, komunikācijas, viedokļi ir lietas kas jāpieņem ja ari tie ir slikti
Vajag teikt atklāti un tieši, saki!
Kā krievi saka '' Будь проще, и люди к тебе потянутся ''
03.09.2019 22:09 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
Gamergril @ 03.09.2019 21:12
Vai nu nosauc vārdus vai netaisi šādas diskusijas.
Un ko ar šo diskusiju gribēji panākt? Kādu atbildi gaidi?
Kā ari ja kaut kas nepatīk vari uzrakstīt privāti.

Un atkal sākās. ?
Ko tieši Tev tas dos, ka uzrakstīšu vārdus? Pietiek jau ar to, ka tādi cilvēki ir un daudz. Šeit vienīgi varbūt varētu sākt diskutēt par to, kas kuram liekas augstprātīgi un negatīvi, jo, manuprāt, tādu ir daudz, tāpēc arī izdomāju uzcept šo diskusiju.
Un vaitad vienmēr ir jāgaida atbilde? Es izteicu savu viedokli apmaiņā uzklausot citu grupas biedru viedokļus vai tā ir/nav un kā kuram liekas.
Nav vajadzība iet un katram rakstīt privāti, tā jau nav mana diskusija, kur izsaku savu sāpi, lai tagad bruktu citiem virsū par to, kāpēc tā un tā izsakās.
Ar šo es vēlējos izteikt savu redzējumu un uzklausīt citus. ;)
03.09.2019 22:12 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
laatviete @ 03.09.2019 22:09
un kas tad to dara? katra pasaka ko domā un viss,diskusijas, komunikācijas, viedokļi ir lietas kas jāpieņem ja ari tie ir slikti
Vajag teikt atklāti un tieši, saki!
Kā krievi saka '' Будь проще, и люди к тебе потянутся ''

Nu neiet jau runa par to, ka nepieņem ko citi saka, kā jau minēju, tāpēc tā ir diskusija.
Es vairāk nesaprotu, kāpēc ir jāraksta žults, ja cilvēks vienkārši paprasa viedokļus un palīdzību?! ? Vairāk jau pat tas neattiecas uz to, ka vienkārši izsaki savas domas.
03.09.2019 22:14 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
Kirikkk @ 03.09.2019 22:14

Nu neiet jau runa par to, ka nepieņem ko citi saka, kā jau minēju, tāpēc tā ir diskusija.
Es vairāk nesaprotu, kāpēc ir jāraksta žults, ja cilvēks vienkārši paprasa viedokļus un palīdzību?! ? Vairāk jau pat tas neattiecas uz to, ka vienkārši izsaki savas domas.
cik lasu šī briza diskusijas, neviena meitene neizsaka nekādu žulti. viss ir normāli un pieņemami, visiem savi viedokli
Ja tu redzētu, kas te agrāk notika, tad tagad neko neteiktu
03.09.2019 22:17 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
laatviete @ 03.09.2019 22:17
cik lasu šī briza diskusijas, neviena meitene neizsaka nekādu žulti. viss ir normāli un pieņemami, visiem savi viedokli
Ja tu redzētu, kas te agrāk notika, tad tagad neko neteiktu

Es pēdējās dienās bieži šeit iegriežos un lasu, par cik pati neesmu no tiem cilvēkiem, kas izsakas negatīvi uz katru stūri un katram cilvēkam, kas nāk pretī, tad man liekas ļoti stulbi un neforši lasīt komentārus, kur nav pateikts pilnīgi nekas noderīgs, tikai tik vien kā "tiec pāri savam/savai bla bla" vai "beidz būt tik (tāda un tāda)" utt, kaut gan diskusija ir kā normāla diskusija un meitene vienkārši vēlas dzirdēt sakarīgu padomu. Bet nuu, ja saki, kā šeit ir bijis agrāk, tad varbūt arī tiešām salīdzinoši viss ir līmenī. :)
03.09.2019 22:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Nē vienkārši es nesaprotu diskusijas jēgu. ? Gribēji publiski veļu mazgāt? Ja paskatās tad šāda diskusija ari izklausās ļauna un meklē vainīgos kurus nolikt.
Kā ari ja salīdzina tad agrāk te bija nenormāli vairāk ļaunu aizskarošu komentāru. Tagad tas viss ir pierimis.
Un atbildot uz tavu jautājumu - tad iespējams, ka tas ir dēļ tā ka anonīms forums un iespējams cilvēks vienkārši pa dzīvi ir sarkastisks.
04.09.2019 07:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Troļļus šeit necieš, iespējams, ka tās diskusija arī ir visskarbākās..bet viss pārējais , kas ir dzīves realitāte - mēs komentējam, dalamies savā viedoklī un savā pieredzē. Katram ir citādāks redzējums,Tev nepatīk citu komentāri - varbūt arī Tev kaut kas kaiš..muļķīgi tā spriest..
04.09.2019 09:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
Gamergril @ 04.09.2019 07:29
Nē vienkārši es nesaprotu diskusijas jēgu. ? Gribēji publiski veļu mazgāt? Ja paskatās tad šāda diskusija ari izklausās ļauna un meklē vainīgos kurus nolikt.
Kā ari ja salīdzina tad agrāk te bija nenormāli vairāk ļaunu aizskarošu komentāru. Tagad tas viss ir pierimis.
Un atbildot uz tavu jautājumu - tad iespējams, ka tas ir dēļ tā ka anonīms forums un iespējams cilvēks vienkārši pa dzīvi ir sarkastisks.

Tu raksti diezgan bezjēdzīgi. Nav sakara ne ar veļas mazgāšanu, ne arī diskusijas bezjēdzību.
Es esmu tieši tāds pats cilvēks, kurš izsaka savu viedokli un vēlas dzirdēt citu viedokļus par tēmu, kuru uzrakstīju!
Nevienu konkrēti ne nomelnoju (nomelnotu es tad, ja pēc tevis prasītā publiskotu vārdus), ne arī izsakos slikti. Es pasaku savu redzējumu, tāpēc gribēju zināt, vai arī citiem tā liekas. Ko tieši tu nesproti? ?
04.09.2019 10:50 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
woman_wonderland @ 04.09.2019 09:16
Troļļus šeit necieš, iespējams, ka tās diskusija arī ir visskarbākās..bet viss pārējais , kas ir dzīves realitāte - mēs komentējam, dalamies savā viedoklī un savā pieredzē. Katram ir citādāks redzējums,Tev nepatīk citu komentāri - varbūt arī Tev kaut kas kaiš..muļķīgi tā spriest..

Nekā muļķīga tur neredzu, tieši tā, kā pateici, katram ir savs redzējums, arī man tāds ir attiecībā uz šo tēmu. ;)
04.09.2019 10:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Domāju, ka tur apakšā slēpjas kādi kompleksi, vēlme apliecināties, gūt pārākuma sajūtu un visa pārējā pakate, ko labi noraksturotu kāds/a, kas vairāk draudzējas ar psiholoģiju kā es.
Runājot par reakciju uz diskusijām - jāvērtē katra diskusija individuāli. Ar šķietami nevainīgās diskusijās var atrast iemeslu par ko "uzriet". No mana skatu punkta ir pietiekami daudz problēmu, kuras, maigi izsakoties, ir vai nu stulbas vai pašu cilvēku radītas/uzturētas (to var bieži manīt no tā, kā progresē pati diskusija).
04.09.2019 13:55 |
 
Reitings 44
Reģ: 31.03.2019
Es šito parādību ciest nevaru! Tik ļoti izrādīt savu zemo kultūras līmeni, nemaz nerunājot ka šādi negāciju dirsieni ir absolūti bezjēdzīgi. Tā piemēram, uz jautājumu kur labāk rīkot bērnu ballīti , dažas saņemtās atbildes bija no sērijas "Mūsu bērnībā nekādu ballīšu nebija, mēs pagalmā dauzījām nātres ar mietu un ēdām rupjmaizi, un cik bija forši!" Nu wtf katru reizi kad ko tādu lasot!
Vienmēr pieturos pie principa- vai nu atbalsti, vai nu ej garām.
04.09.2019 14:31 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Vienmēr pieturos pie principa - vai nu atbalsti, vai nu ej garām.

Lai arī reizēm tā darīt ir labāk, tomēr pašos pamatos nepiekrītu šim principam.
04.09.2019 16:35 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Kirikkk
Es peikrītu Tev. It kā cilvēki šeit nāk vienmēr ar jautājumiem, kurus neērti izrunāt ar savējiem, vai vienkārši pajautāt viedokli, ar kaut ko padalīties, bet te ir TIK negatīvi cilvēki.
Es vairs netaisos pati savu topiku taisīt dēļ šī iemesla vien. Manuprāt dēļ šīs negativitātes vispār šis forums drīz nomirs.
Es reāli nesaprotu, kur rodas tāds negatīvisms. Un ja jautājums neērtāks/neierastāks, jo uzreiz bļauj - trollis, trollis,.
04.09.2019 16:37 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Es reāli nesaprotu, kur rodas tāds negatīvisms.

Sabiedrībā, vidē mums apkārt.
Un ja jautājums neērtāks/neierastāks, jo uzreiz bļauj - trollis, trollis,.

Cik nu ievēroju tas gan parasti tiek lietots pamatoti. Šajā forumā tiešām ir ļoti daudz troļļu.
04.09.2019 16:43 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.09.2019
garden34 @ 04.09.2019 14:31
Es šito parādību ciest nevaru! Tik ļoti izrādīt savu zemo kultūras līmeni, nemaz nerunājot ka šādi negāciju dirsieni ir absolūti bezjēdzīgi. Tā piemēram, uz jautājumu kur labāk rīkot bērnu ballīti , dažas saņemtās atbildes bija no sērijas "Mūsu bērnībā nekādu ballīšu nebija, mēs pagalmā dauzījām nātres ar mietu un ēdām rupjmaizi, un cik bija forši!" Nu wtf katru reizi kad ko tādu lasot!
Vienmēr pieturos pie principa- vai nu atbalsti, vai nu ej garām.

Wooh, beidzot kādi sakarīgi komentāri pie mana ieraksta. :)
Un jā, es laikam arī tā ļoti piespīlēti neturos pie -ja nav ko ietiekt, ej garām, bet arī diskutēju pēc tāda principa. Vai nu uzraksti ko foršu, ieteicamu un noderīgu, vai arī neraksti neko. Protams, ir arī izņēmuma gadījumi.
04.09.2019 16:53 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Srumun
Nu, nezinu, man neliekas, ka normālam cilvēkam vajadzētu uz visu reaģēt negatīvi un izgāzt savu žulti citiem.. ;)
Un nē, nepiekritīšu, ļoti bieži ''trollis'' nav pamatoti.
04.09.2019 16:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits