Make Lilit great again

 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Hey!
Ko jūs vēlētos mainīt Lilitā?
Es, piemēram, gribētu tādu opciju, kur var taisīt aptaujas. ?
06.08.2019 09:41 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Boden @ 06.08.2019 21:16
Ja tā turpinasies, te nepaliks vairs daudz aktīvu cilvēku!

Šis forums izmirs tāpat kā sirups.lv forums. Tur bija līdzīga problēma
06.08.2019 21:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Keanu @ 06.08.2019 21:02

Varbūt tu gribi būt par adminu?

Tā nav laba doma. Pirmkārt, es te ienāku pārāk reti, godīgi sakot, tieši tādēļ, ka te nav vispār nekādas kontroles. Otrkārt, es jau esmu admins citā forumā, kā dēļ arī zinu, kā jāstrādā adminu komandai, lai viss būtu normāli, pat, ja es gribētu, reāli izvērtējot savas iespējas, skaidrs, ka atbildību divos forumos es nepavilktu. Man ir arī darbs, ģimene un zināma līmeņa atkarība no Netflix :D
Ritss @ 06.08.2019 21:04
Ja vairāk cilvēku sāktu lasīt žurnālu LILIT, tad arī forumā būtu vairāk tautas un arī kāds admins :D

Paša žurnāla popularitātei ar foruma apmeklētājiem ir maz sakara. Var ļoti patikt žurnāls, bet, ienākot un ieraugot bardaku, kas te ir, palikt te negribas. Kamēr nav sakārtotas vides, cilvēki te uzturēties arī nevēlēsies.
Keanu @ 06.08.2019 21:02
Stulbākais ir tas, ka nevienu neinteresē mūsu ieteikumi, skumji

Šis ir patiešām skumji. Vēl skumjāk ir tad, kad administrācija uztaisa šādu te tēmu ar aicinājumu lietotājiem izteikties, kas, viņuprāt, būtu jādara un tad neņem vērā neko no ieteikumiem. Es nezinu, vai varētu teikt, ka man paveicies, bet es nebiju te ienākusi laikā, kad te plosījās pēdējais admins. Lasot par to, kā tas te izpildījās, es skaidri saprotu, ka ar manu raksturu, kas nespēj pastāvēt malā, kad notiek kādas netaisnības, man būtu bijis stabils bans. Īsumā - izcils paraugs tam, kā nebūtu jāuzvedas adminam.
06.08.2019 21:20 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Alexxa @ 06.08.2019 21:20

Tā nav laba doma. Pirmkārt, es te ienāku pārāk reti, godīgi sakot, tieši tādēļ, ka te nav vispār nekādas kontroles. Otrkārt, es jau esmu admins citā forumā, kā dēļ arī zinu, kā jāstrādā adminu komandai, lai viss būtu normāli, pat, ja es gribētu, reāli izvērtējot savas iespējas, skaidrs, ka atbildību divos forumos es nepavilktu. Man ir arī darbs, ģimene un zināma līmeņa atkarība no Netflix :D
Paša žurnāla popularitātei ar foruma apmeklētājiem ir maz sakara. Var ļoti patikt žurnāls, bet, ienākot un ieraugot bardaku, kas te ir, palikt te negribas. Kamēr nav sakārtotas vides, cilvēki te uzturēties arī nevēlēsies.
Šis ir patiešām skumji. Vēl skumjāk ir tad, kad administrācija uztaisa šādu te tēmu ar aicinājumu lietotājiem izteikties, kas, viņuprāt, būtu jādara un tad neņem vērā neko no ieteikumiem. Es nezinu, vai varētu teikt, ka man paveicies, bet es nebiju te ienākusi laikā, kad te plosījās pēdējais admins. Lasot par to, kā tas te izpildījās, es skaidri saprotu, ka ar manu raksturu, kas nespēj pastāvēt malā, kad notiek kādas netaisnības, man būtu bijis stabils bans. Īsumā - izcils paraugs tam, kā nebūtu jāuzvedas adminam.

Tu būtu ļoti laba admine mums, bet jā - ģimene ir svarīgākais. :)
Kāda jēga no foruma, ja tas nevar funkcionēt normāli un mūs nevar neviens pieskatīt. Agri vai vēlu tas nogrims kā Titāniks
06.08.2019 21:25 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
Šajā forumā vajag vairāk džekus! :D
06.08.2019 21:30 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Keanu @ 06.08.2019 21:25

Tu būtu ļoti laba admine mums, bet jā - ģimene ir svarīgākais. :)
Kāda jēga no foruma, ja tas nevar funkcionēt normāli un mūs nevar neviens pieskatīt. Agri vai vēlu tas nogrims kā Titāniks

Ir vēl viena nianse. Pat, ja es nolemtu laiku, ko veltu admina pienākumiem, veltīt nevis amerikāņiem, bet šim te forumam, tā visa tāpat būtu tukša spriedelēšana, jo again - kurš te ko ņem vērā no tā, ko vēlas lietotāji? Nemaz nerunājot par to, kas notiktu, ja lietotāji sāktu prasīt adminu no sava vidus. Pilnīga utopija šim forumam, lai gan forumi, kuros vismaz daļa administrācijas ir no lietotāju vidus, parasti funkcionē labāk - šādi admini vienmēr zina, kurš forumā ir normāls lietotājs, kurš spameris, kurš trollis un kurš nekaitīgs, vienkārši ne pārāk gudrs.
Nefunkcionējošas administrācijas dēļ, pa burbuli ir nogājuši daudzi savulaik labi forumi. Tagad var tikai atcerēties ar tādām nostaļģiskām skumjām.
06.08.2019 21:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Alexxa @ 06.08.2019 21:31

Ir vēl viena nianse. Pat, ja es nolemtu laiku, ko veltu admina pienākumiem, veltīt nevis amerikāņiem, bet šim te forumam, tā visa tāpat būtu tukša spriedelēšana, jo again - kurš te ko ņem vērā no tā, ko vēlas lietotāji? Nemaz nerunājot par to, kas notiktu, ja lietotāji sāktu prasīt adminu no sava vidus. Pilnīga utopija šim forumam, lai gan forumi, kuros vismaz daļa administrācijas ir no lietotāju vidus, parasti funkcionē labāk - šādi admini vienmēr zina, kurš forumā ir normāls lietotājs, kurš spameris, kurš trollis un kurš nekaitīgs, vienkārši ne pārāk gudrs.
Nefunkcionējošas administrācijas dēļ, pa burbuli ir nogājuši daudzi savulaik labi forumi. Tagad var tikai atcerēties ar tādām nostaļģiskām skumjām.

Es domāju, ka vispār būtu vērts izvērtēt un nobalsot par adminu, tādu, kuru visi respektētu, nu vismaz lielākā daļa, un ar pieredzi. Reti kurš admins ar 18-21 gadu vecumu varētu savest kārtībā šo bērnudārzu.
06.08.2019 21:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Keanu @ 06.08.2019 21:36

Es domāju, ka vispār būtu vērts izvērtēt un nobalsot par adminu, tādu, kuru visi respektētu, nu vismaz lielākā daļa, un ar pieredzi. Reti kurš admins ar 18-21 gadu vecumu varētu savest kārtībā šo bērnudārzu.

Balsojumu jau var sarīkot, tikai - kam Tu iesniegsi rezultātus?
Admins, kuru respektētu pilnīgi visi lietotāji, nav vēl redzēts, vienmēr kādam kaut kas nepatiks. Ar to jārēķinās. Adminam ir soģa loma un vienmēr būs kāds, kurš uzskatīs, ka kāds sods bija nepamatots, vai arī ka kaut ko vajadzēja darīt savādāk. Tā ir adminu darba nesmukā puse. Reizēm pat ir žēl kādu sodīt, jo saprotams, ka tas cilvēks vienkārši ir aizsvilies un nav savaldījies, bet tas ir jādara, citādi stihiskie noteikumu pārkāpēji sāk dumpi par to, kāpēc viņi ir sodīti, bet šis te viens ne. Tajā pat laikā, kad tāds neapdomīgais dabū brīdinājumu, atrodas cits bariņš, kas auro, ka vajadzēja taču šoreiz piedot. Tās ir tādas lietas, ar ko ir jārēķinās, tāpēc arī ir grūti sameklēt normālus adminus - adekvātie, dēļ šīs puses, ne visai grib, jo normāls cilvēks kārtīgi padomās, cik ļoti viņš grib izsaukt uz sevi kaudzi negāciju, pie kam, teju vai ikdienā, tāpēc šie parasti paši nepiesakās uz tādām vietām, atliek vien mēģināt viņus pierunāt. Bet tie, kas priecājas par iespēju banot citus, vispār tādā amatā nebūtu jālaiž, viņi savas prioritātes ir skaidri norādījuši un tur nekas labs nav gaidāms.
06.08.2019 21:51 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Būtu labi, ja varētu kaut kā verificēt profilus, lai lasot komentārus uzreiz (neskatoties profilu) būtu skaidrs, vai komentētājs ir šodien reģistrējies trollis vai kāda vecā lietotāja, kas šeit komentē jau gadiem. Īpaši tas noderētu tēmās, kur, piemēram, lūdz ieteikt autoskolu vai kādu produktu - jo tad sarodās visādi fake profili, kas reklamē konkrēto lietu, nevar saprast, kuras atsauksmes ir reāla pieredze nevis reklāma.
Ja verificēšanas sistēma tiktu ieviesta, varētu sapņot arī par to, ka forumā atļauts reģistrēties tikai no 18, citādāk izskatās, ka te saradies pilns ar bērniem.
06.08.2019 21:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Arta* @ 06.08.2019 21:52
Būtu labi, ja varētu kaut kā verificēt profilus, lai lasot komentārus uzreiz (neskatoties profilu) būtu skaidrs, vai komentētājs ir šodien reģistrējies trollis vai kāda vecā lietotāja, kas šeit komentē jau gadiem. Īpaši tas noderētu tēmās, kur, piemēram, lūdz ieteikt autoskolu vai kādu produktu - jo tad sarodās visādi fake profili, kas reklamē konkrēto lietu, nevar saprast, kuras atsauksmes ir reāla pieredze nevis reklāma.
Ja verificēšanas sistēma tiktu ieviesta, varētu sapņot arī par to, ka forumā atļauts reģistrēties tikai no 18, citādāk izskatās, ka te saradies pilns ar bērniem.

Verificēt profilus anonīmā forumā ir ļoti grūts uzdevums, bet faktiski to pašu efektu var panākt ar reitingu sistēmu, ko minēju iepriekš. Tos reitingus pat var skaitīt dažādos veidos - var pēc tā, cik sen reģistrējies, var pēc komentāru daudzuma, ja ievieš "like", tad var pēc saņemto "like" daudzuma. Trollis pāris dienās nekā nesavāks tādu reitingu, kāds ir regulārajiem lietotājiem, neatkarīgi no tā, kuru no šīm sistēmām izmanto. To reitingu, kaut kādā zvaigznīšu veidā, vajadzētu rādīt pie lietotājvārda, lai visiem viss uzreiz ir redzams, kurš ir kas.
06.08.2019 22:03 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Piekrītu Alexxa par komentāru un diskusiju dzēšanu. Bezjēdzīgs ieteikums.
Un adminu te vajag, bet normālu (!), nevis parodijas, kas te bija iepriekš. Mans iepriekšējais profils arī tika vienā jaukā dienā izdzēsts. Par ko? Joprojām mistērija. Maitas.
06.08.2019 23:52 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Un nedomāju, ka ir jēga te kaut ko aktīvi veidot, jo cilvēku, kuri te vēlētos uzturēties, ir tik maz, ka tas ir bezjēdzīgi. Tie, kuri ir aizgājuši, diez vai atgriezīsies. Jebkurā gadījumā forums būtu miris dabīgā nāvē, jo arī pirms dievietes epopejas lietotāju te bija arvien mazāk.
06.08.2019 23:55 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
woman_wonderland @ 06.08.2019 11:24
Izspert ārā tos mazgadīgos, kas šeit troļļo

Jocīgs piedāvājums! Uz kāda pamata mest ārā lietotājus? Patīk vai nepatīk!
07.08.2019 08:14 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Keanu @ 06.08.2019 12:46

Man jau arī liekas, ka adminu vispār šeit nav, bardaks šeit ir

Ir, ir!
Aicinu aktīvāk lietot foruma iespēju Nosūdzēt, protam, ja ir pamats.
07.08.2019 08:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Jocīgs piedāvājums! Uz kāda pamata mest ārā lietotājus? Patīk vai nepatīk!

Tiešām jocīgs? :D Kad šeit bija pa pilnam lietotāju, un aktīvi jūs viņus tāpat izdzēsāt :D tad nedabrojās princips patīk/nepatīk?
07.08.2019 08:29 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Alexxa @ 06.08.2019 21:51

Balsojumu jau var sarīkot, tikai - kam Tu iesniegsi rezultātus?
Admins, kuru respektētu pilnīgi visi lietotāji, nav vēl redzēts, vienmēr kādam kaut kas nepatiks. Ar to jārēķinās. Adminam ir soģa loma un vienmēr būs kāds, kurš uzskatīs, ka kāds sods bija nepamatots, vai arī ka kaut ko vajadzēja darīt savādāk. Tā ir adminu darba nesmukā puse. Reizēm pat ir žēl kādu sodīt, jo saprotams, ka tas cilvēks vienkārši ir aizsvilies un nav savaldījies, bet tas ir jādara, citādi stihiskie noteikumu pārkāpēji sāk dumpi par to, kāpēc viņi ir sodīti, bet šis te viens ne. Tajā pat laikā, kad tāds neapdomīgais dabū brīdinājumu, atrodas cits bariņš, kas auro, ka vajadzēja taču šoreiz piedot. Tās ir tādas lietas, ar ko ir jārēķinās, tāpēc arī ir grūti sameklēt normālus adminus - adekvātie, dēļ šīs puses, ne visai grib, jo normāls cilvēks kārtīgi padomās, cik ļoti viņš grib izsaukt uz sevi kaudzi negāciju, pie kam, teju vai ikdienā, tāpēc šie parasti paši nepiesakās uz tādām vietām, atliek vien mēģināt viņus pierunāt. Bet tie, kas priecājas par iespēju banot citus, vispār tādā amatā nebūtu jālaiž, viņi savas prioritātes ir skaidri norādījuši un tur nekas labs nav gaidāms.

Precīzi teikts ‼?
07.08.2019 08:30 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Atbalsts @ 07.08.2019 08:17

Ir, ir!
Aicinu aktīvāk lietot foruma iespēju Nosūdzēt, protam, ja ir pamats.

Nav runa par nosūdzēšanu, bet kvalitatīvu forumu, daudzfunkcionālu.
07.08.2019 09:12 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Keanu @ 07.08.2019 09:12

Nav runa par nosūdzēšanu, bet kvalitatīvu forumu, daudzfunkcionālu.

Lūdzu konkrētāk, ko tieši?
Monitorings notiek visu laiku. Vienai liekas, ka tas ir tollis, otrai nē, tāpēc ir iespēja Nosūdzēt. Bet tikai dēļ tā, ka nepatīk mēs nedzēsīsim lietotājas. To līdz šim neesam darījušas un arī turpmāk neplānojam.
07.08.2019 09:29 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Atbalsts @ 07.08.2019 09:29

Lūdzu konkrētāk, ko tieši?
Monitorings notiek visu laiku. Vienai liekas, ka tas ir tollis, otrai nē, tāpēc ir iespēja Nosūdzēt. Bet tikai dēļ tā, ka nepatīk mēs nedzēsīsim lietotājas. To līdz šim neesam darījušas un arī turpmāk neplānojam.

1. Vēstuļu sadaļa. Tai ir jābut labi pārskatāmai, līdzīgi kā inbox vai gmail. Lai ir iespēja sūtīt bildes vai video privāti.
2. Komentāri. Like/dislike sistēma, kā arī labošana jebkurā laikā.
3. Noteikumu un brīdinājumu sistēmas sakārtošana. Būtu labi, ja tā būtu kā atsevišķa sadaļa, kuru varētu ātri atrast. Un pietiekami skaidri sadalīts un uzrakstīts. Īsi un kodolīgi.
Pagaidām viss, ja kādam ir citas vēlmes, tad lai ziņo.
07.08.2019 09:41 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Atbalsts @ 07.08.2019 09:29

Lūdzu konkrētāk, ko tieši?
Monitorings notiek visu laiku. Vienai liekas, ka tas ir tollis, otrai nē, tāpēc ir iespēja Nosūdzēt. Bet tikai dēļ tā, ka nepatīk mēs nedzēsīsim lietotājas. To līdz šim neesam darījušas un arī turpmāk neplānojam.

Ā, un būtu labi, ja būtu notifu funkcija, piemēram, ja kāds atbild uz tavu komentāru. Tas, protams, paliek jūsu ziņā. Un arī aptauja jau sēž tur vairākas nedēļas.
07.08.2019 09:47 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
Keanu @ 07.08.2019 09:41

1. Vēstuļu sadaļa. Tai ir jābut labi pārskatāmai, līdzīgi kā inbox vai gmail. Lai ir iespēja sūtīt bildes vai video privāti.
2. Komentāri. Like/dislike sistēma, kā arī labošana jebkurā laikā.
3. Noteikumu un brīdinājumu sistēmas sakārtošana. Būtu labi, ja tā būtu kā atsevišķa sadaļa, kuru varētu ātri atrast. Un pietiekami skaidri sadalīts un uzrakstīts. Īsi un kodolīgi.
Pagaidām viss, ja kādam ir citas vēlmes, tad lai ziņo.

1. Tiešo ziņojumu sadaļa kā Inbox nebūs. Tur gan jau ir veikti uzlabojumi, bet par foto iespēju padomāsim.
2. Lietotāju ierakstu vērtēšana un reitings ir plānā. Būs!
07.08.2019 10:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits