Gribas parunāties, izkratīt sirdi, uzklausīt pieredzes un viedokļus

 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
Sveiki visiem!?
Ir kāda jaunā māmiņa, kura ir laidusi pasaulē bērniņu agros gados, teiksim 18? Bērniņš bija plānots, kā uz to reaģēja citi? Vai esat laimīgas, ka bērniņš piedzima tik agri, nenožēlojat? Vēlos uzklausīt arī citu māmiņu/ne-māmiņu viedokļus par grūtniecību 18 gados.
Ar draugu laimīgās attiecībās dzīvojam mazliet vairāk kā 2 gadus. Īrējam dzīvokli, strādājam un visādi citādi dzīvojam brīnišķīgi. Jau kādu laiku atpakaļ, nolēmām par ģimenes pieaugumu, šonedēļ gaidāma vizīte pie ginekologa, un esmu mazliet satraukusies par to, ko teikt, ņemot vērā, ka man ir tikai 18. ? Vienmēr esmu gribējusi būt ''jauna mamma''.
15.07.2019 14:44 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
Laila Zuša @ 15.07.2019 16:36
Varbūt vispirms iegūstat augstāko izglītību un nostabilizējaties karjeras zinjā un, tad domājat par bērniem?? Ar bērnu tas būs daudz grūtāk izdarāms, nu priekš kam tā steigties.. Cik sapratu draugam ar nav augstākās izglitības...

Nē, draugam ir izglītība, mums abiem ir, tāpat kā mums ir darbs, auto un draugam savs īpašums.
dzerveneee @ 15.07.2019 16:04
Piekrītu Lottei.
Bērns 18 gados ir tikai iegriba un nekas vairāk. Pašai nav vēlme iegūt augstāko izglītību, darbu, aizbraukt ceļojumos ar savu puisi un vienkārši bezatbildīgi līdz rītam pie kāda ezera romantiski pavadīt laiku?
Nezinu, bet kā 18 gados var nebūt šī absurdā ideja '' glābt pasauli'' jeb padarīt to labāku? Centieni iegūt labu darbu, labi pelnīt un naudu tērēt sev, izskatam, izklaidēm utt.
Tiešām, paies gads, jaunajam puisim apniks šitas čakars ar sīko 19 gados, un tad sāksies. Preškam to vajag? Nekad neesi domājusi, ka varbūt vēl tikai atradīsi īsto mīlestību, bet tad tevi saistīs bērns ar bijušo? Un tu pat nezini uz ko spējīgi vecvecāki, ja bērni šķiras.
Un tā mūžīgā lieta-'' ak dievs, tik jauna un jau bērns. Noteikti ielidoja''
Kāpēc tu domā, ka mums nav darbs, izglītība, ka neveidojam karjeru? Kur tas tika pieminēts? Kur tu izrāvi faktu, ka draugam ir 19gadi?
15.07.2019 16:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja drīkst zināt, tad cik gadu ir šim vīrietim, kurš grib apbērnot jaunu meiteni?
Kāpēc tad sākumā negribat piem. precēties, bet bērnu?
15.07.2019 16:50 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Sveika! Tīri mans viedoklis - reģistrējiet attiecības. Mazas kāzas nemaksā daudz.:) Mana draudzene to neizdarīja, izšķīrās un ļoti lielas problēmas, gan par mantu, gan par bērnu.
15.07.2019 16:50 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Jā, kāpēc vispirms neapprecēties, neaizbraukt kāzu ceļojumumā un tad pēc gadiem diviem var domāt.
Ok, tu prasi mūsu viedokli, visas saka, ka par agru, tāpēc tagad tev nevajag attaisnoties mūsu priekšā
15.07.2019 16:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Dīvani, ka jaunās māmiņas šeit klusē.. jo diskusijā, kur meklē labāko draudzeni, tur bija ļoti daudz ''jauno māmiņu'' ap 20 gadiem
15.07.2019 16:57 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Es no savas puses iesaku tev netaisīt bērnus un neprecēties.
Tev būs ļoti daudz brīvā laika, vairāk finanses, arī šķirties ir krietni vieglāk un bez liekiem pārdzīvojumiem, kad esi brīva, nav jāpiecieš otrs, laulības vai bērnu dēļ.
Kā arī veidojot jaunas attiecības tu būsi krietni augstākā vērtē par vientuļo māmiņu (pastāv liela iespēja ka jums izjuks kopdzīve, pēc statistikas vairāk kā 50%)
15.07.2019 18:19 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man radās viens jautājums - vai arī draugs tik pat ļoti grib bērnu šobrīd kā tu? tiešām esi tik pārliecināta , ka viņš arī to tik ļoti vēlas, un ka nepaliksi pa vientuļo māti? protams nesaku ka tā būs un novēlu lai tā nav, taču zinu tiešām daudz sievietes, kam pirmais bērns bija 18 vai 19 gados, un tagad nu neviena vairs ar tā bērna tēvu kopā nav.
15.07.2019 22:36 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Mani 2centi.
Esmu cilvēks, kurš kļuva un ir tētis agrāk, nekā vienaudži.
1. Neklausies citos. Tikai Tu pati jūti ko gribi, kā gribi un kad gribi.
2. Bērns ir pārbaudījums, kuram neesi gatava/s jebkurā vecumā. Tas notikums, katram rezultējas individuāli.
3. Vairumā gadījumu, bērniņa atnākšana, Tevi kā indivīdu izmaina. Tu pieaudz, ātrāk izvērtē dzīves vērtības....tas noved arī pie profesionālās izaugsmes.
3. Šķiršanās. No tās Tu neesi vairāk pasargāta ne 18, ne 38 gados. Tā ir laimes spēle vairumā gadījumu.
4. Tāpat kā šķiršnanās- ja Tu nožēlo bērnu 18gados...Tu to nožēlotu arī 38. 38gados tik prātīgāka būdama uzliktu masku, ka neesi dzeguze. Bet bērns tāpat to justu.
Ko es gribēju pateikt- ja Tev ir mātes instinkti, viss būs lieliski. Ja nav, tad viņi arī nebūs. Ne tagad, ne vēlāk. Tikai vecāka būdama, sabiedrības morālā spiediena rezultātā, būsi spiesta vairāk sakost zobus un rādīt labas mātes fasādi.
15.07.2019 23:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
cowboy girl @ 15.07.2019 22:36
man radās viens jautājums - vai arī draugs tik pat ļoti grib bērnu šobrīd kā tu? tiešām esi tik pārliecināta , ka viņš arī to tik ļoti vēlas, un ka nepaliksi pa vientuļo māti? protams nesaku ka tā būs un novēlu lai tā nav, taču zinu tiešām daudz sievietes, kam pirmais bērns bija 18 vai 19 gados, un tagad nu neviena vairs ar tā bērna tēvu kopā nav.
protams, ka nav un nebūs arī. 18 gados hormoni trako, visu vajag, tai skaitā pasaulei pierādīt, ka 18 gados vari būt māte. Meitene nav padomājusi uz priekšu, ka, piemēram, 20 gados viņa satiks citu, kas būs '' īstā '' mīla.
Nesaku, ka šie uzreiz šķirsies, bet 19 gados, gan tev gan čalim gribēsies seksu vismaz 3x nedēļā, nevis skraidīt pie mazā.
Un par bērnu padomā, kā skolā viņu apsmies, ka māte 18 gados piedzemdējusi, klasesbiedri domās, ka mamma izsargāties nemāk un vienkārši ielidojusi. Ja par savu dzīvi vienalga, par bērnu padomā.
15.07.2019 23:12 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Man arī ir 18 un ļoti, tiešām ļoti patīk bērni, kā arī man bieži saka, ka es vienkārši esmu radīta, lai būtu mamma, bet tomēr domāju, ka vispirms ir svarīgi pārdomāt šo lēmumu visos sīkumos un es arī piekritīšu meitenēm, un teikšu, ka 18 tomēr nav īstais vecums 90% no cilvēku, lai kļūtu par vecākiem. Protams, ja esi tajos 10%, tad lai veicas un gan jau ginekologs sapratīs, ja tiešām parādīsi vēlmi - nav jau viņa teikšana šajā jautājumā.
15.07.2019 23:19 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Es arī gribētu bērnus ļoti agri, tomēr domāju, ka, piemēram, 22 gadi arī ir agri, bet cilvēks ir nedaudz atbildīgāks un ar lielāku pieredzi.
15.07.2019 23:20 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Un galīgi aizmirsu piebilst. Lai cik arī svarīgs Tev apkārtējo viedoklis(paziņas, kaimiņi un citi nesvarīgie)- balsties tikai uz savējiem, saviem ģimenes locekļiem, kuriem patiešām rūpi Tu. Piemēram, parunā par savām sajūtām un plāniem ar mammu☺️
Nosodījums Tev tiks no virspusējamiem lohiem tāpat. Vai Tev bērns 18 (ui cik ātri, laikam mauķele vai tml) vai 30 (nu tā gan lose, neveiksminiece novilka, gan jau nav normāla, ka tik ilgi novilka)??
15.07.2019 23:39 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Sabiedrības spiediens (jo īpaši sievietēm) No sērijas - "Nu kad tad tu precēsies" "Nu kad jums būs bērniņš" utml. ??
15.07.2019 23:58 |
 
Reitings 87
Reģ: 12.07.2019
Man neplānots bērns piedzima 19gados. Godīgi, nekad vairs nevēletos tik agri bērnu, kaut vai ļoti,ļoti mīlu un dievinu savu bērnu, bet otreiz tik agri NĒ. No apkārtējiem es jutu to aizspriedumu, ārprāc jauna mamma, neko nerubī, bet kaut kādā ziņā tā bija. Nožēloju,ka neizbaudiju ar vīru ilgu divvientulību, neizbaudiju 100% trakās ballītes, studentu dzīves, tāda sajūta,ka neesmu atradusi sevi šajā pasaulē, neesmu iepazinusi sevi kā pieaugušo cilvēku, dzīvoju ar sīrdī kādu tukšumu. Pagaidīšu,kad bērni paaugsies,tad sākšu meklēt sevi ? Tagad 24gadi un ir otrs bērns, pavisam savādāka domāšana un uztveršana uz visām situācijām. Bieži esmu domājusi, cik būtu forši,ja pirmais bērns būtu šajā vecumā, cits kaifs audzināt nekā bija 19. ES uzskatu,ka man,tiešām, iederējās teiciens "bērnam-bērns".
16.07.2019 00:08 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Interesanta Tev tā mīlestība Brunet- tāda, kuru nekad vairs nevēlētos tik agri. Man likās, kad sajūti mīlestību, tad esi gatavs norakstīt daudz vairāk nekā pāris tusēšanās gadus.
Es vismaz atdotu visas ballītes, lai iegūtu vairāk laika ar bērnu. Vismaz tajās ballītēs kur es biju - neko īstu neieguvu...laikam es slikts tusētājs??
Lai nu kā- katram savs☺️
16.07.2019 00:33 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
dzerveneee @ 15.07.2019 23:12
protams, ka nav un nebūs arī. 18 gados hormoni trako, visu vajag, tai skaitā pasaulei pierādīt, ka 18 gados vari būt māte. Meitene nav padomājusi uz priekšu, ka, piemēram, 20 gados viņa satiks citu, kas būs '' īstā '' mīla.
Nesaku, ka šie uzreiz šķirsies, bet 19 gados, gan tev gan čalim gribēsies seksu vismaz 3x nedēļā, nevis skraidīt pie mazā.
Un par bērnu padomā, kā skolā viņu apsmies, ka māte 18 gados piedzemdējusi, klasesbiedri domās, ka mamma izsargāties nemāk un vienkārši ielidojusi. Ja par savu dzīvi vienalga, par bērnu padomā.

Iepriekš tavus komentārus piecietu, bet tagad.. Kā tu zini, ka nav, ka nebūs vai būs? Virtuāli ielīdi galvā? Tu pat nepazīsti ne mani ne viņu. Es pasaulei necenšos pierādīt, ka 18 var vai nevar būt laba mamma.
Nujā, ir tādi cilvēki - ģimenes cilvēki, un ir tādi kā tu - ballītes un sekss. Smieklīgi, ka par cilvēka dzīvi var spriest tik padziļināti vienas diskusijas iespaidā. Tu jau nu noteikti esi tā vienmēr "pareizā", jau redzi cilvēkam cauri, pareģo nākotni, izlasot dažas rindas. ?
16.07.2019 01:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kikic_bum @ 16.07.2019 01:11

Iepriekš tavus komentārus piecietu, bet tagad.. Kā tu zini, ka nav, ka nebūs vai būs? Virtuāli ielīdi galvā? Tu pat nepazīsti ne mani ne viņu. Es pasaulei necenšos pierādīt, ka 18 var vai nevar būt laba mamma.
Nujā, ir tādi cilvēki - ģimenes cilvēki, un ir tādi kā tu - ballītes un sekss. Smieklīgi, ka par cilvēka dzīvi var spriest tik padziļināti vienas diskusijas iespaidā. Tu jau nu noteikti esi tā vienmēr "pareizā", jau redzi cilvēkam cauri, pareģo nākotni, izlasot dažas rindas. ?
nu un arī tu virtuāli ielīdi manā dzīvē un visu izzināji. ? Nē. Ballītes nekad neesmu cietusi. Man ir bijis tikai viens partneris, es studēšu uz augstāko izglītību. Dievinu lasīt, esmu ģimenisks cilvēks, kas spēlējas ar savām mazajām māsām. Nelietoju alkoholu, manā draugu sarakstā ir 5 cilvēki un esmu atvērtākais cilvēks pasaulē.
Un nē, es nedrāžos apkārt un ballīte manā kalendārā ir reizi gadā, kur dejoju ar savu puisi.
Un tu esi tas ģimenes cilvēks 18 gados? Kam tu ko gribi pierādīt???
TU PAJAUTĀJI VIEDOKLI, TEV TE ATBILDĒJA. Lieki tagad aizvainot citus, TAVĀ UZSKATĀ 18 gados uztaisīt sīko.
Bērnus es dievinu. Tā kā nevajag arī spriest. Pajautāju-atbildēja, liela muiža.
Uz priekšu, neviens jau neaizliedz, bet arī ginekologs pajautās tūkstoš reizes, vai tev viss labi un negribi pie psihologa aiziet.
16.07.2019 01:24 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Cik tad tavam draugam gadu ir?
16.07.2019 01:26 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
Freids @ 15.07.2019 23:39
Un galīgi aizmirsu piebilst. Lai cik arī svarīgs Tev apkārtējo viedoklis(paziņas, kaimiņi un citi nesvarīgie)- balsties tikai uz savējiem, saviem ģimenes locekļiem, kuriem patiešām rūpi Tu. Piemēram, parunā par savām sajūtām un plāniem ar mammu☺️
Nosodījums Tev tiks no virspusējamiem lohiem tāpat. Vai Tev bērns 18 (ui cik ātri, laikam mauķele vai tml) vai 30 (nu tā gan lose, neveiksminiece novilka, gan jau nav normāla, ka tik ilgi novilka)??

Šo diskusiju izveidoju, jo man pašai ir interesanti redzēt, ko citas/ti domā par jaunajām mammām/vecākiem, bet izskatās, ka šis viss ir iebraucis nepareizajās sliedēs. ?
Kā jau vienai meitenei privāti rakstīju - dīvaini, ka cilvēki šausminās, izdzirdot kombināciju 18 un bērns. Kaut kas tiem cilvēkiem liek uzreiz padomāt, ka bērns ir tikai "iegriba", nemīlēts, neaprūpēts, atstāts novārtā vai vēl labāk - uzaugs nabadzībā. Man bērns ir sapnis, un to spēs novērtēt tikai tie, kuri tiešām bērnus mīl un tie, kuri tik viegli pie tiem netiek.
16.07.2019 01:29 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Viss ir pareizajās sliedēs. Un tieši to redz '' kļūt par mammu 18gados'' arī citi. Tu vienkārši pajautāji un tev vienkārši atbildēja. Tāpat arī būs 99% sabiedrības nosodījums utt.
P. S cik tad tam tavam draugam gadu? Noslēpums?
16.07.2019 01:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits