Cik reali ir izveidot nopietnas attiecibas 15 gadu vecuma?

 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
Sveikas meitenes!
Es nolemu pacelt temu par pusaudzu attiecibam. Cik reali 15 gados izveidot ko nopietnu? Tadu kas butu ta verts? Ka jus domajat?
29.06.2019 22:51 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Piekrītu, ka nu ar seksu noteiktu nevajag steigties. Turklāt tiekaties tikai pusgadu(jā, citi pārguļ jau pēc otrās tikšanas reizes, bet parasti tie ir cilveki nopietnāka vecumā). Nezinu, cik puisim gadu, bet piedod, es gan velreiz padomātu pirms teiktu, ka mums ir nopietni plāni, ja jau viņš tevi gatavs vilkt gulta...
29.06.2019 23:38 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
Beechiks @ 29.06.2019 23:35
Es ar savu vīru sagājām, kad viņam bija 16 un man 17, kopā esam 10 gadus un vienu no tiem esam precējušies.

Tev ari ir paveicies . Manam pusim oktobri paliek 16 bet man junija palika 15. Un kop esam jau kops janvara. Un uz citu meiteni nav ne paskatijies.
29.06.2019 23:39 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
konotiek @ 29.06.2019 23:38
Piekrītu, ka nu ar seksu noteiktu nevajag steigties. Turklāt tiekaties tikai pusgadu(jā, citi pārguļ jau pēc otrās tikšanas reizes, bet parasti tie ir cilveki nopietnāka vecumā). Nezinu, cik puisim gadu, bet piedod, es gan velreiz padomātu pirms teiktu, ka mums ir nopietni plāni, ja jau viņš tevi gatavs vilkt gulta...
.
Es par to vel neesu drosa un visticamak ka gaidisu 18
29.06.2019 23:40 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Madara Ozola @ 29.06.2019 23:39

Tev ari ir paveicies . Manam pusim oktobri paliek 16 bet man junija palika 15. Un kop esam jau kops janvara. Un uz citu meiteni nav ne paskatijies.
Ak tu naivā... "Uz citām nav paskatijies"
29.06.2019 23:42 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
MGTOW101 @ 29.06.2019 23:38
Tās ir ilūzijas, vīrieši nav monogāmi, tā dabā ir iekārtots, jāpsēklo pēc iespējas vairāk mātītes.
Īpaši mūsdienās.... Dažas meitenes vēl dzīvi ilūzijā ka atradīs īsto/vienīgo un dzīvos kopā laimīgi līdz nāve mūs šķirs. (Ha ha)

Zinu bet vinam tas nezin kapec izdodas. Ari mans biologiskais tevs bija savas seklas kaisitaijs pa pasaui. Man ir vismaz 10 pusbrali un pusmasas tikpat....
29.06.2019 23:43 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
Kalme @ 29.06.2019 23:38
Nu es gribētu teikt tā - ja tie tiek pareizi lietoti, prezervatīviem ir diezgan ļoti augsts drošības līmenis. Ārkārtas gadījumiem pastāv arī ārkārtas kontracepcija (bet tas gan tikai ĀRKĀRTAS gadījumā, jo čakarē hormonus). Bet svarīgākais - ja jūti, ka viņš ir cilvēks, kurš jebkurā gadījumā uzņemas atbildību par savu rīcību, tad nevajadzētu būt nekādiem šķēršļiem :)

Paldies! Paldies jums visam par padomiem jo ar mammu par to runat nevar. Vina vienkarsi neklausas...
29.06.2019 23:44 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Piedod, bet pati tu škieti bērna prātā(nu esi jau arī bērns pēc gadiem :D) - viņs uz citām nav paskatījies(kā zini, visu laiku 24\7 klāt vibam esi, varbūt ar citām sarakstās, teledonu pārbaudi(ari beerniskigi), daudzi ir meģinājuši mūs samaidot un nesanāc, atvaino, izskatās pēc bērnu spēlītēm kam tiks klases smukākais čalis.
Nezinu, cik viņs atbildīgs, bet no tevis rakstītā nešķiet, ka kaut viens būtu gatava uzņemties atbildību. Jautājums: ja runāja par seksu, tieši teica, ka grib vai uzmākties sāka un ko pats par drosību? viņš vispār runāja par to? Vai arī vienkārši - klau, pazaudējam nevainību? es, protams, saprotu, ka jaunatne musdienās visu zina jau par tam lietām, bet nu šādiem aspektiem būtu vērts pieveerst uzmanibu, vai tu tiki par drosibu doma vai ari vins? turklat, šaja vecumā es neieteiktu steigties, vai tad slikti pabucoties, aiziet uz ķīnīti, tik nenormāli gribas seksu?
piedod, ka tik uzbrūkoši, no malas sķiet - yeey, pirmās attiecības, pirmais skūpsts, puagads, rozā brilles on un mans nakamais viirs
buusu riebiga un jautaasu vai puisi vecaaki pazist, ko saka?(par seksu pielauju nezina, bet par puisi ka cilveku?)
29.06.2019 23:47 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Žēl, ka mamma neklausās. Mammai jābūt padomdevējam, bet tagad nedaudz maigāk, rezumē - gadiem nav nozīmes, bet tā kā abi esat nepilnngadīgi un pielauju domu pirmās attiecība, tad gribas sasteigt un šķiet uz mūžu puisis. Es noteiti nepiekristu, pavero reakciju vina, pabaudiet tās pastaigas, kino vai kur jūs ejat. Bučojaties, uz prieksu, bet tik tālu iet paslaik neieteiktu.
29.06.2019 23:51 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
konotiek @ 29.06.2019 23:47
Piedod, bet pati tu škieti bērna prātā(nu esi jau arī bērns pēc gadiem :D) - viņs uz citām nav paskatījies(kā zini, visu laiku 24\7 klāt vibam esi, varbūt ar citām sarakstās, teledonu pārbaudi(ari beerniskigi), daudzi ir meģinājuši mūs samaidot un nesanāc, atvaino, izskatās pēc bērnu spēlītēm kam tiks klases smukākais čalis.
Nezinu, cik viņs atbildīgs, bet no tevis rakstītā nešķiet, ka kaut viens būtu gatava uzņemties atbildību. Jautājums: ja runāja par seksu, tieši teica, ka grib vai uzmākties sāka un ko pats par drosību? viņš vispār runāja par to? Vai arī vienkārši - klau, pazaudējam nevainību? es, protams, saprotu, ka jaunatne musdienās visu zina jau par tam lietām, bet nu šādiem aspektiem būtu vērts pieveerst uzmanibu, vai tu tiki par drosibu doma vai ari vins? turklat, šaja vecumā es neieteiktu steigties, vai tad slikti pabucoties, aiziet uz ķīnīti, tik nenormāli gribas seksu?
piedod, ka tik uzbrūkoši, no malas sķiet - yeey, pirmās attiecības, pirmais skūpsts, puagads, rozā brilles on un mans nakamais viirs
buusu riebiga un jautaasu vai puisi vecaaki pazist, ko saka?(par seksu pielauju nezina, bet par puisi ka cilveku?)
.
Mamma vinu iepazina . Un neko sliktu neteica. Pat teica ka vinai vins skietot labs un mils. Nu nezinu iespejams ka esmu berna prata tur tev taisniba. Mamma jau ari reizem saka meitin nolaidies uz planetas zeme. Roza brilles noteikti. Bet tas ka tu saki ka uzbrukosi no malas man interese jusu viedoklis ja reiz majas nevaru par to runat. Paldies tev ari par kritiku.
29.06.2019 23:53 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
konotiek @ 29.06.2019 23:51
Žēl, ka mamma neklausās. Mammai jābūt padomdevējam, bet tagad nedaudz maigāk, rezumē - gadiem nav nozīmes, bet tā kā abi esat nepilnngadīgi un pielauju domu pirmās attiecība, tad gribas sasteigt un šķiet uz mūžu puisis. Es noteiti nepiekristu, pavero reakciju vina, pabaudiet tās pastaigas, kino vai kur jūs ejat. Bučojaties, uz prieksu, bet tik tālu iet paslaik neieteiktu.

Labi ta ari darisu. Paverosu vinu kad atkal tiksimies un tad jau manis . Vispar es laikam pardomaju. Paldies jums!
29.06.2019 23:55 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Kalme @ 29.06.2019 23:38
Nu es gribētu teikt tā - ja tie tiek pareizi lietoti, prezervatīviem ir diezgan ļoti augsts drošības līmenis. Ārkārtas gadījumiem pastāv arī ārkārtas kontracepcija (bet tas gan tikai ĀRKĀRTAS gadījumā, jo čakarē hormonus). Bet svarīgākais - ja jūti, ka viņš ir cilvēks, kurš jebkurā gadījumā uzņemas atbildību par savu rīcību, tad nevajadzētu būt nekādiem šķēršļiem :)
Piekrītu, obligāti prezervatīvu un ja gribi būt pavisam droša palūdz lai viņš nebeidz vagīnā, bet mutē, sperma nav pretīga, mierīgi vari norīt, garšo pēc miltiem ar ūdeni, minimāli iesāļa/rūgtena.
29.06.2019 23:59 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Piedošanu, bet man neliekas pareizi 15 gados nodarboties ar seksu. Tas ir daaaaudz par agru. Un 15 gados runāt par nākotni, ģimeni? Ir jādomā par bezrūpīgo dzīvi tajā vecumā, jāmācās un jādomā, ko darīs pēc devītās klases,nevis par to, kur cels ģimenes māju un cik bērnu kopā būs. Nesaprotu kāpēc bērni ātri cenšas kļūt pieauguši.
30.06.2019 00:00 |
 
Reitings 22
Reģ: 29.06.2019
MGTOW101 @ 29.06.2019 23:59
Piekrītu, obligāti prezervatīvu un ja gribi būt pavisam droša palūdz lai viņš nebeidz vagīnā, bet mutē, sperma nav pretīga, mierīgi vari norīt, garšo pēc miltiem ar ūdeni, minimāli iesāļa/rūgtena.

Labi... es velreiz pardomasu bet liekas ka tas bija parsteidzigs lemums
30.06.2019 00:04 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
miss99 @ 30.06.2019 00:00
Piedošanu, bet man neliekas pareizi 15 gados nodarboties ar seksu. Tas ir daaaaudz par agru. Un 15 gados runāt par nākotni, ģimeni? Ir jādomā par bezrūpīgo dzīvi tajā vecumā, jāmācās un jādomā, ko darīs pēc devītās klases,nevis par to, kur cels ģimenes māju un cik bērnu kopā būs. Nesaprotu kāpēc bērni ātri cenšas kļūt pieauguši.

Tāpēc ka dzīvo kaut kādās pasaku ilūzijās, tieši tā ir jābauda, nevajag neko nopietnu, bet tai pat laikā jābūt atbildīgiem par sekām, mūsdienu informācijas laikmetā jauniešiem vajadzētu būt ļoti zinošiem par sex/izsargāšanos, var iztikt bez mammas padomiem.
30.06.2019 00:07 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Mīļā,baudi jaunību ne par ilgtspējīgām attiecībām domā. Citādi savos 30,40 gados sāksies otrā jaunība un gribēsi iztrakoties,flirtēt,justies iekārojama,jo jaunībā nesanāca to izbaudīt. Nevajag tik ātri censties pieaugt.
30.06.2019 00:08 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Madara Ozola @ 30.06.2019 00:04

Labi... es velreiz pardomasu bet liekas ka tas bija parsteidzigs lemums

Es arī neiesaku pārsteigties, ja pati nejūties līdz galam droša. Ja būs īstais - viņš gaidīs. Bet tomēr jūs abi esat ļoti jauni, tur par nekādu kopīgu nākotni vēl nav vērts fantazēt.
Bet gaidīt tos mistiskos 18 tikai tāpēc, ka, lūk - tā pieņemts - nu nezinu... tici man, visdrīzāk arī tajos 18 bērni tev nebūs ne prātā un parūpēties par viņiem nevarēsi labāk, kā šobrīd. Neesmu arī no tiem, kas uzskata, ka sekss ir tikai priekš ilgstošām, nopietnām attiecībām. Tāpēc mans viedoklis - ļoti stingri ievērota kontracepcija no abām pusēm. Un apdomā visu vēlreiz.
30.06.2019 00:20 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Man šķiet, ka nav īsti jēga uztraukties un baigi domāt, vai šīs attiecības izveidosies nopietnas, kas būs tālāk utt. Vienkārši izbaudiet, audziet un attīstīties kopā attiecībās un tad jau redzēsiet. Protams, esiet atbildīgi, ja nodarbojaties ar seksu, kā arī, galvenais, nedari neko, ko nevēlies, kā jau iepriekš meitenes minēja - ja draugam tu esi nozīmīga, viņš tevi nesteidzinās un neko neuzspiedīs. Veiksmi !
30.06.2019 00:26 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Sex vispār nav nekas īpašs, vismaz vīrietim, kāpēc sievietes uz to tik ļoti iespringst? Gaida īpašo puisi, ievēro kaut kādu noilgumu, ja atdosies 1 vai 2 randiņā domās ka vieglas. uzvedības? Galvenais izsargāties, darīt TO skaidrā prātā, tad vis būs ok.
30.06.2019 00:30 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Kad man bija 15 arī domāju, ka esmu atradusi lielo mīlu kaut gan biju diezgan apdomīga un saprātīga priekš tā vecuma. Draugam bija 18, un seksu, protams, viņš gribēja, bet neko neuzspieda un bija gatavs gaidīt, un es esmu šobrīd viņam pateicīga par to, jo 15 gados noteikti nebiju ne fiziski, ne psiholoģiski tam gatava. Ja godīgi, tad vienkārši izmantoju citas metodes, lai draugu apmierinātu, to gan galīgi nenožēloju, jo interese kā jau pusaudžiem par šo visu bija liela, gribējās pamēģināt.
30.06.2019 00:33 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Sekss noteikti var pagaidīt. Ap to pašu vecumu bija man attiecības kādus 2 gadus. Neseksojām. Bučojāmies, gramstījāmies, bet tas arī viss. Mierīgi var iztikt. Nevainību tikai ap 20 zaudēju un jūtos sev pateicīga par to :) seksa nozīme ātri vien nodeldējas, attiecības tik jaunā vecumā ir īpašas arī bez tā.
30.06.2019 03:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits