izmaksā vīrietis

 
Reitings 17
Reģ: 06.06.2016
Tik tā prātoju.
Kapēc lai vīrietis izmaksātu sievietei vai uzturētu sievieti,ja viņa pate par sevi ir pašpietiekama persona (protams ir dažādi kopā dzīvošanas modeļi un situācijas).
Bet pa lielam, domāju, daudzi cilvēki gribētu, lai viņus uztur, nodrošina, dāvina dāvanas utt.
Es te arī prātoju, ka jā, ļoti jauki, ka mans vīrietis kad ejam piemēram kur paēst, vienmēr samaksā par mani un tomēr, kapēc viņš to dara? Kapēc tik ļoti ir iegājies, ka tieši vīrietis ir finansiāli atbīldīgais?
Vai šis gadījumā nav novecojis attiecību modelis?
-------
Sanāk, ka sievieti jāuztur vai jāizmaksā tikai tapēc, ka viņa ir sieviete?
26.03.2019 23:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es tacu stastiju par kolegi krietni gados kas skira laulibu , visi atstaja viram
.un panema pieticigu ires dzivokli ar tuksam sienam. Alga neliela. Bet panema klat darbinu un cilveks ir laimigs.
27.03.2019 15:45 |
 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Nu klau, Tu domā, ka visas sievietes 30 gados pelna tūkstošus? Itkā nav 30gadīgu sieviešu, kas pelna aptuveni to pašu summu.
Varbūt sievietei ir dzīvoklis, apmaksā komiunālos un paliek pāri tīri okei priekš mēneša

Tīri ok, nevis, lai atļautos drēbes, ceļojumus, kosmētiku, mašīnu. Nu tā, atļautos neknapinoties.
.
Mani vienkārši tracina šis - jā, mani tagad uztur vīrietis, savu algu es tērēju savām iegribām, bet, ja mēs izšķirsimies, tad man nekas nemainīsies un es dzīvošu tikpat labi, jo es pati visu varu!
Nekas nemainīsies un viņas tiešām puslīdz var visu pašas tām, kas arī kopdzīvē ar vīrieti sedz vismaz daļu tēriņus - ja ne pusi, tad kādus 40%.
Vienkārši mēs te atgriežamies pie iepriekšējās diskusijas.
27.03.2019 15:47 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es protams nezinu kā citām dāmām šeit vīrieši uzskata,bet mans draugs parasti ja ejam kur izklaidēties, paēst maksā viņš jo uzskata ka viņam kā vīrietim ,tas nu neteikšu,ka ir pienākums,bet vienkārši uzskata ka tas ir pašsaprotami, viņš kā reiz teica ka nespēj iedomāties skatu,ka viņš sēdētu ēstu kāda kafejnīcā lielu karbonādi ar kartupeļiem un salātiem, kamēr es salātus ar kādu mazu gabaliņu gaļas un pēc tam es izvilktu ārā maciņu un maksātu par to, kā viņš teica ka viņu prāt tas iedragātu viņa vīrišķību. Protams es varētu par sevi samaksāt un viņš par sevi, bet viņš tā negrib.
27.03.2019 15:53 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu naudas zina mainisies , bet ari plusi jo sueviete uz sevi viena teres daaaudz mszak. Pattika,saimniecibas preces un etc sievietei vienai bus sttiecigi mazak. Tscu plusi vuebai dzivojot ir loti,loti daudz. Tiesi tik vienkarsi. Un LV dnav visi miljonari, daudziem ir samera pieticigss algas bet cilveki ir laimigi!
27.03.2019 16:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja kas cosmo daudzas atzina ka kosmetikai,firuerom un drebem nsudu tere rerti un maz. Un ari jaunas meitenes, tapec nelaimigas vinas nejutas. Daudzss taoat atxina ka dzivo Rigss cebtra vai tam tuvu un auto ir pilnigi lieks. Rotenis,sabiedrisjais ,kajam pat veseligi! Bet ja sievietei vajag tonnu lupatas kosmetiku ,jaunu auto tad ni japelna virs 2 tk vai jaturas ar zobiem un nagiem pie veca:-P
27.03.2019 16:05 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Sognare, es maksāju šad tad ejot paēst uz kafejnīcu, un ne uz bistro, jo daram to reti, tāpat iesaistos maksājumos. Piemeram es maksāju par dāvanām kad jubilejas bernam, savai gimenei, partiku 90%, telefona rekins, sadzīves preces-kimija, mazgasanas lidz.
27.03.2019 16:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
daudz kur vīrieši, tāpat kā sievietes labi pelna pat gaterī civilizētā var labi nopelnīt, ap 1,5k.
Man pietiktu, ja mans vīrietis pelnītu 1,7-2k mēnesī. Mums abiem pietiktu. Un viņš pats saka, ka gribētu tā pelnīt un es varētu darīt to ko vēlos

Un daudz, daudz vairāk pelna tos EUR 600-700. Paskaties tālāk par tiešo paziņu loku. Un vispār 1.7 līdz 2k uz diviem nu galīgi nav tā summa, kad var atļauties viens neko nedarīt. Tie nav slikti ienākumi Latvijas līmenī, bet tomēr tālu no haļavas.
ķipa ja sieviete 20 gados pelnīs 500 eiro, tad 30 gados viņa obligāti arī pelnīs 500 eiro? Izaugsme nekad nekāda nenotiek?

Lielākoties arī nenotiek. Vai notiek ļoti lēni.
Nesaku, ka ir neiespējami pelnīt labi, tieši otrādi, tas ir pilnīgi reāli, tikai uz to ir jātiecas. Taču dominējošais vairākums to nekad neiespēs.
27.03.2019 16:16 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nu naudas zina mainisies , bet ari plusi jo sueviete uz sevi viena teres daaaudz mszak. Pattika,saimniecibas preces un etc sievietei vienai bus sttiecigi mazak. Tscu plusi vuebai dzivojot ir loti,loti daudz. Tiesi tik vienkarsi. Un LV dnav visi miljonari, daudziem ir samera pieticigss algas bet cilveki ir laimigi!

Neatkarīgi no dzimuma dzīvojot vienatnē ir daudz plusu.
27.03.2019 16:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
MaijaGardi protams nav tā ka es kā karaliene sēžu un par neko nemaksāju, pārtiku, sadzīves ķīmiju, kopšanas līdzekļus, pērku es, bērnam drēbes uz pusēm ( var kādu reizi es var kādu reizi draugs , kaķim barību, smiltis. :-Dbet tā vai tā draugs uzskata ka viņam kā ģimenes galvai ir lietas par kurām viņš maksā un to uzskata par pašsaprotamu, ne es viņam liku to darīt.:-)
27.03.2019 16:27 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Man pietiktu, ja mans vīrietis pelnītu 1,7-2k mēnesī. Mums abiem pietiktu. Un viņš pats saka, ka gribētu tā pelnīt un es varētu darīt to ko vēlos

Man nepietiktu. Un celojumam uz maldivu salam visa gada garuma ari nepietiktu. Un pec rakstita var saprast, ka tavs virietis tadu naudu sobrid nepenla, lidz ar to ta nestradasa aprobezojas ar majsaimniecibu un kadiem bezmaksas kursiem. Varbut celojums paris reizes gada :D
27.03.2019 16:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Dazau damu laimigas dzives moto ir skaidrs cauru gadu tikai maldivas un sopings! Maldivas skaisti,bet cauru gadu tikai ur celot briesmigi liekas:-D. Un nemitigi pirkt tonnam katru menesi kosmetiku( kuea rik atri nemaz neizlietojas) un kaudzem lupatas redz esot laimes un veiksmes formula! Insta cacu filiale:-D
27.03.2019 16:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet sievietes taču arī ir dažādas, kāda pelna 500 ja un tā varbūt pelnīs visu dzīvi, kāda uzkāps pa karjeru un pelnīs 3x vairāk vēlāk, kāda vispār nāk no turīgas ģimenes un neatkarīg ir vai nav vīrietis blakus, dzīvo ļoti labi un tā dzīvos visu dzīvi un trūkumu nekad neredzēs. Utt.
Un vēl kas, ne visām vajag ceļojumus uz maldīvam, dārgu kosmētiku un lupatas katru mēnesi, auto un tamlīdzīgas ekstras. Tas ka kādai tas nav vajadzīgs un pietiek ar savu algu kas nav tūkstoši, nenozīmē ka viņa dzīvo sliktāk, kādai arī pietiek un ir laimīga ar savu algu zem 1000 un dzīvojot viena...
Tas ka tu dzīvotu sliktāk nenozīmē ka visām tā būtu.
27.03.2019 17:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un vēl kas, ne visām vajag ceļojumus uz maldīvam, dārgu kosmētiku un lupatas katru mēnesi, auto un tamlīdzīgas ekstras. Tas ka kādai tas nav vajadzīgs un pietiek ar savu algu kas nav tūkstoši, nenozīmē ka viņa dzīvo sliktāk, kādai arī pietiek un ir laimīga ar savu algu zem 1000 un dzīvojot viena...
Tas ka tu dzīvotu sliktāk nenozīmē ka visām tā būtu

Šo varu par sevi teikt, principā dzīvojam diezgan labi, varam daudz ko atļauties,ja gribētu varētu tērēt uz smotkām dārgu kosmētiku, bet man tas nav vajadzīgs, varu kaut nomazgāties ar lētu dušas želeju, par 1€ , kosmētiku varu nopirkt ne to dārgāko, drēbes arī pērku reti tikai tad ja tik tiešām , tāpat ceļojumā varētu, bet tas mums nav primārais mērķis,:-)
27.03.2019 17:14 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Ta bija atbilde uz so:
ko var dirst jebkurš cilvēks dzīvē gribētu darīt to ko viņš vēlās un viņam nebūtu jāstrādā algots darbs un jāpelna iztika. Varētu snorkelēt Maldīvu salās vai nodarboties ar gleznošanu vai sportu.

Es tikai gribeju paradit, ka jedziens 'virietis strada, sieviete skaista' Latvijas robezas nenozime nekadus celojumus un nebeidzamus skaistumkopsanas proceduras vai sevis izglitosanu, bet mazgat, tirit, gatavot un bernus audzinat. Seit pat kada mineja, ka pavadijusi 3 stundas pie plits, kamer nestradaja. Un es saprotu, ka kadai tas varbut sniedz gandarijumu, bet ir sievietes, kas labak izvelas pelnit naudu ar savu laiku.
27.03.2019 17:18 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Un atvainojiet, bet ja man maksatu 500 eiro menesi par to, ka 8 stundas smagi stradaju un iztereju visu savu energiju, es ari butu nelaimiga. Bet, ja sieviete mak nopelnit un ir ieguldijusi sava izglitiba, neredzu neko sliktu izveleties stradasanu, nevis tradicionalo majsaimnieces un mammas lomu.
27.03.2019 17:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Turklst perkot biezi kosmetiku , ir nacies velak to lidinat ara. Jo nu ja,ari kosmetikai ir termini
Un damas nu nepelna te visas virs 2 tk ko reaali pieradijat VID marta nodoklu tema piemeram :-D
27.03.2019 17:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar daudzas temss nevilus pierwda to ka cosmo 99%. nepelna pat 1,5 tk....Tiesam to nemanat? Nsv ko te telot miljonares vao damas sr LV labakam karjeram, un ceret ka visi tam tices. :-D
27.03.2019 17:32 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Es laikam esmu paaraak liela feministe, lai viirieti uzskatiitu par gjimenes galvu! :-D:-D
Neuzskatu, ka muusdienu sabiedriibaa viirietis ir finansiaali atbildiigs par visu gjimeni, tas taa pavisam noteikti nav manaa gjimenee/ citaas gjimenees pazinju lokaa.
Man, piemeeram, patiik taa sajuuta, kad guustu profesionaalus panaakumus, un, nav ko liegties, arii patiik sanjemt pieklaajiiga lieluma algu un buut neatkariigai. Patiik dziivot labos apstaakljos, nopirkt sev to, ko veelos, un braukt atvaljinaajumos, nevienam sponsoreeshanu neluudzot un citu cilveeku pelniito naudu neteereejot. Arii paarstraadaajusies nejuutos. Mans viirietis pelna apmeeram taapat, liidz ar to mees abi muusu kopdziivee ieguldaam liidziigi. Nespeeju iedomaaties shaadaa situaacijaa nestraadaat un dziivot tikai uz mana viiriesha algas, tad arii mees atljauties vareetu divreiz mazaak - nu kam tas vajadziigs? :-) Protams, man nav nekas pret to, ja mans viirietis man daavina daavanas un izmaksaa vakarinjas. Jo man arii patiik vinjam daavanas daavinaat! :-)
Iespeejams, es domaatu citaadaak, ja mans viirietis buutu miljonaars. :-D Pienjemu, ka tad es paardomaatu savu karjeru un varbuut uzsaaktu kaadu mazu riskantu biznesinju, nebaidoties par savu ieguldiijumu zaudeeshanu un pelnjas neguushanu. Un tad arii neiebilstu, ja viirietim naaktos mani uztureet. Bet tas ir vairaak "kaa buutu, ja buutu" nereaalistisks scenaarijs :-)
27.03.2019 17:35 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Gribētu nestrādāt un dzīvot uz vīrieša rēķina tikai tad, ja vīrieti būtu miljonārs, kura ienākumi nāk pasīvi, jo tad arī varētu kopā ceļot un visu pārējo darīt :-D Bet, ja nav bērnu, tad man nav skaidrs, ko var daudz mājās berzt un spodrināt? Ja abi atnāk mājās pēc plkst.5 - 6, tad nav jau vairs, kad māju sajaukt, lai tā vajadzētu tīrīt katru dienu. Ja katru dienu velta 20min tīrīšanai, tad vienmēr arī ir tīra. Ēst gatavot.. nu labi, pat ja 3h, ko visu pārējo laiku? Man nepatīk kaut kur baigi doties vienai. Labāk strādāju, nopelnam kopā ar draugu 2x vairāk (nu labi, es paredzu, ka arī nākotnē nepelnīšu tik pat cik viņš, bet kaut vai 1,5x vairāk) un tad varam kopā braukt atvaļinājumā, paņemt foršas brīvdienas un ātrāk iekrāt savai mājai!
27.03.2019 17:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
bet tā vai tā draugs uzskata ka viņam kā ģimenes galvai ir lietas par kurām viņš maksā un to uzskata par pašsaprotamu, ne es viņam liku to darīt.

Kas nu tas par "ģimenes galvu", kas pat pēc bērna piedzimšanas ir "draugs". Kāda gan tur ģimene. Žēl padsmit eiro laulības apliecībai?
27.03.2019 22:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits