Attiecību statuss FB

 
Reitings 86
Reģ: 19.09.2017
Vai ir pamats uztraukumam vai nē? Esmu puisim teikusi, ka savu fb draugu sarakstu patīrīju - vai viņš arī to nevēlētos izdarīt, jo laikā vēl, kad meklēja attiecības, saaicināja daudz svešu meiteņu. Slinkums esot sarakstu pārbaudīt. Jautāju viņam, kāda jēga no tik daudz nepazīstamiem cilvēkiem fb.
Arīdzan statusu viņš nevēlas publiskot, un nenorāda nekādu info. Tikai viena mūsu kopīgā bilde ir viņa profilā. Esmu teikusi, ka vēlos, lai viņš norāda statusu, bet viņš paliek pie sava, ka nepubliskos savu personīgo dzīvi. Un jā, vēl divas vienīgās bildes ir viņa profila bildes. Nepublicē neko, izņemot share postus.
Tādēļ jautājums: vai viņš mani slēpj un nevēlas dzēst ārā arī tās svešinieces, nevis tādēļ ka slinkums, bet tādēļ ka nav kaut kas tīrs? Vai vienkārši mēdz būt tādi cilvēki, kas nepubliskojas un nevēlas lai kāds par viņiem ko zina?
Man tiešām to nesaprast kā cilvēkam, kas vienmēr ar interneta draugiem padalās savas dzīves jaunumos:-/
26.03.2019 14:28 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es arī neko nekur nepubliskoju pārāk. Ir pāris bildes instagram un viss. Statuss nav FB vai citur. Nelieku salkanos tekstus vai neizrādu nepieciešamību parādīt pasaulei cik ļoti viņu mīlu. Es to daru un rādu tieši viņam. Bet tajā pašā laikā nenosodu nevienu, kas publisko savu mīlas dzīvi. Katrs dara kā vēlās. Klusāk dzīvosi laimīgāks būsi.
27.03.2019 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits