Attiecības pēc bērna

 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Sveikas!
Nesen uzzināju,ka jau kārtējā no manām paziņām pēc bērniņa dzimšanas vairs nav kopā ar bērnu tēvu. Sanāca tā apdomāt,cik tad tādi gadījumi pašai zināmi un jāsaka,ka diezgan daudz.
Pašai man gan vel bērniņu nav,tieši tāpēc radās jautājums -kas tad ir tas,kas pēc jaundzimušā bērniņa partneriem tik ļoti vienam otrā nepatīk,ka jāšķiras? Kur Jūsuprāt ir tas stūrakmens?:-/
13.03.2019 21:32 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Jautājums.. cik ļoti puisis iesaistās un cenšas, lai sievietei galvā nebūtu bebīšlietas vien? Ja visu dienu pavada ar mazuli un māmiņai nav aktīvu palīgu.. tā vien sanāks.

konkrēti tajā gadījumā, par kuru rakstīju, puisis iesaistās tiešām ļoti daudz, principā kad viņš ir mājās, tad ar bērnu ņemas viņš. Bērns arī vairs nav tik ļoti maziņš, es protams saprotu, ka pirmos kādus 6 mēnešus ir pilnīgi apgriezusies pasaule gaisā, viss ir jauns un nezināms un loģiski, ka kamēr pierod, varētu neūt laika citām tēmām. bet vēlāk...nezinu, man liekas, ka mūsdienās cilvēki mazliet par daudz ieciklējas uz bērniem un tajā procesā pazaudē paši sevi.
14.03.2019 20:11 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas ir atbildības trūkums. Galu galā mūsdienās cilvēki kādu laiku dzīvo kopā, iepazīst viens otru. Un, ja pieņem lēmumu radīt bērnu, tad vajadzētu apzināties, ka tā ir atbildība uz visu mūžu, ka vecāku pienākums ir nodrošināt bērnam iespēju izaugt īstā un mīlošā ģimenē.
14.03.2019 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits