Keeping up with Kivičs

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nu kā šovs par Kiviču?:-D
25.02.2019 20:34 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Par to karmu un likteni runājot .. Bet tiešām , es dzīvē pazīstu TIK , TIK daudz sieviešu kuras mūžīgi uzkjerās uz “ sliktajiem” tipāžiem. Mana mamma tai skaitā .. ir bijuši arī sakarīgi pielūdzēji , taču vienmēr slieksies pa labu uz tiem bad boys variantiem.
Miks jau arī neškjiet nekāds zelta gabaliñš . Cerams , ka šoreiz Madara nebūs iegrābusies atakal :-D
13.04.2019 12:40 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu miks tacu seksa guru!!! Re pat sieviesu copesanas kursus pasniedz.Sita driz bus lielu dalu lv blondinu iemeginajis .
13.04.2019 12:43 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nu gan cepiens. Ģimenei ar pieciem bērniem trūcīgos apstākļos ir svarīgākas prioritātes, kā uztraukties cik estētisks ir risinājums aizkariem vai durvju krāsojumam :-D
Redzēju tik treilera fragmentus, bet izskatās varbūt nedaudz sliktāk, kā vidējā aritmētiskā vecā laiku māja vai pavecāks dzīvoklis.
13.04.2019 12:48 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Nu, tak nav speciāli jāsēž un jāstreso par to estētiskumu, bet var taču, pērkot krāsas, tapetes, utt, visu smuki saskaņot. Ai, labi, it kā Tu kaut ko saprastu:-D:-P
13.04.2019 13:05 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Bet tiešām , es dzīvē pazīstu TIK , TIK daudz sieviešu kuras mūžīgi uzkjerās uz “ sliktajiem” tipāžiem. Mana mamma tai skaitā .. ir bijuši arī sakarīgi pielūdzēji , taču vienmēr slieksies pa labu uz tiem bad boys variantiem.

Skaidrojums tam tam ir ļoti vienkāršs, kā saka, - attraction is not a choice. Savukārt, liela daļa, tās kuras saiet kopā/aprec NEbad boy tipa viīriešus, parasti viņus arī krāp ar tiem pašiem bad boy tipa viriešiem. Smiekīgi, bet tā nu tas ir.
13.04.2019 14:09 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nu, tak nav speciāli jāsēž un jāstreso par to estētiskumu, bet var taču, pērkot krāsas, tapetes, utt, visu smuki saskaņot. Ai, labi, it kā Tu kaut ko saprastu

Var, protams, bet ne visiem tas ir tik ļoti svarīgi. Kā jau teicu, var būt citas prioritātes.
13.04.2019 14:22 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nu tā 5bērnu ģimenes māja bija tiešām šausmīga. Un nejau kosmētiskais remonts to glābs, koku zari stangu vietā, vai tādas šādas tapetes, bet tikai un vienīgi buldozers, kas nojauks to graustu. Prieks, ka cilvēki ir tikuši pie dzīvokļa.
Varēja just, ka Gundars ļoti mīl savu ģimeni(l). Tas arī šajā stāstā bija pats foršākais.
Kivičs vispār ir ļoti liels egoists. Iemesls, kāpēc izšķīrās no Madaras- viņai bērni bija svarīgāki. Viņš ir no tiem tipiem, kuri ir greizsirdīgi pat uz saviem bērniem. Tādiem, manuprāt, bērnus vispār nevajag.
13.04.2019 14:47 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Vai pareizi sapratu, Liene ir staavoklii?
13.04.2019 15:02 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu, tak nav speciāli jāsēž un jāstreso par to estētiskumu, bet var taču, pērkot krāsas, tapetes, utt, visu smuki saskaņot. Ai, labi, it kā Tu kaut ko saprastu

Pirmkārt, 5 bērnu vecākiem nav laika DIY projektiem- ne meklēt, ne taisīt. Otrkārt,DIY reizēm maksā vairāk kā nopirkt kaut ko gatavu. Treškārt, lai nokrāsotu durvis, vajag ne tikai krāsu (vismaz 6eur), bet arī otu, smilšpapīru (paies vairākas dienas) vai slīpējamo mašīnu (dārgi un tik un tā pusdiena paies slīpējot). Tās durvis ir tik briesmīgā stāvoklī, ka krāsa neglābs, robus vajag piešpaktelēt (jāpērk špaktele). Jaunas durvis var nopirkt pa apmēram 40eur. Vajag vēl putas, skrūves, špakteli durbju ailēm. Kopā tas izmaksās līdzīgi kā vecās uztūningojot, bet ātrāk un skaistāk. Un tagad iedomājieties jaunas durvis tajā graustā. Tapetes uz tādas virsmas kā viņu siena, neturēsies. Siena ir jāgruntē, jāšpaktelē, jāpērk līme un tapetes, tapešu līmes ota. Tapetes nav lētas. Vajag veselu dienu, lai salīmētu un vairākas dienas, lai sagatavotu virsmu. Kurš skatīsies bērnus? Lai to graustu uztūningotu, vajag ap 1000eur uz istabu. Kas ir kaut ko reāli remontējis, tas zina, cik kas maksā. Viena lieta ir kaut kādu padomju dzīvokli +/- normālā stāvoklī uzpucēt (līdzenas sienas, durvis)- krāsas bundžas un kwds tapetes rullis), cita- reālu graustu. Graustam krasa nelīdz- esmu redzējusi dzīvē un liekot roku uz sirds, saku,ka nav starpība vai grausts apķēpāts ar krāsu vai nav.
Man būtu paticis, ja šovs iedotu naudu (piesaistot sponsoru, kam ļautu reklamēties, piem., Depo, Krūza, Krauta, utml.) un Kivičs ar Skulmi tur pastrādātu :D Jo par ģimeni, bērnu audzināšanu tas pāris tik un tā nav nekādi padomdevēji. Pašiem palīdzību vajag. :D
13.04.2019 15:11 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Nu labi, tas tēvs tāds lādzīgs un labs cilvēks, bet tādi jau mēs esam teju visi. Neizdarība un vājais raksturs tomēr iet pa priekšu. Mani pārsteidza, ka viņš Kivičam "nogrieza" tās naudiņas, kuras piešķir par padarītajiem 3 uzdevumiem, jo redz Kivičs nav ticis pilnvērtīgi galā. Varēja jau pievērt acis, kā to iepriekš darījuši citi dalībnieki no tēt, brauc mājās. Vai arī viņš tiešām domāja, ka pēc dažu stundu viesošanās 3 dienu garumā svešs vīrietis neatgriezeniski panāks to, ka bērni pēkšņi pārstās strīdēties par mantām, pārvērtīs jauno dzīvokli par greznu mitekli u.c. Tie uzdevumi tak tādi etēriski, labākajā gadījumā jaunais tētis var iedot kādu labu padomu, jaunu pieeju, vai likt aizdomāties. Un nesapratu to argumentu, ka uzdevums par sievas uzprišināšanu neskaitās izpildīts, jo līdzi uz skaistuma procedūrām brauca nevis Kivičs, bet Skulme, kas ir sieviete un Kiviča cilvēks. Saprastu, ja šova veidotāji būtu to aizlieguši. Tikpat labi varētu pārmest, ka sievas matus un meikapu neveidoja pats Kivičs, bet gan profesionāļi.
13.04.2019 15:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Viedā minka, Tu te man neuzskaiti, kas, ko un kā. Tas viss ir skaidrs, bet, ja tagad ir pieci bērni, sēdēt un neko nedarīt? Karināt lupatas pie logiem? Redz, lupatai laiks bija, bet kam citam ne:-D
13.04.2019 16:19 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Es neredzēju to šovu, un tāpēc es rakstīju visu +/- teorētiski (spriežot pēc komentāriem)... Ka mūsdienās ir daudz avotu, ideju, utt, un, principā, jebkurš var mājokli uzlabot, netērējot milzīgus līdzekļus. Es neteicu, ka tagad 5 bērnu mātei dienām jāsēž internetā un jāpēta DIY, vai jāskrien pašai slīpēt durvis. To var izdarīt arī vīrietis. Un, ja lētāk nopirkt jaunas, tad kāpēc gan nē? Runa jau bija par to, ka ir iespējas... (t)
13.04.2019 16:25 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kur to tēta šovu var internetā redzēt?
13.04.2019 16:37 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vairoties nevajag kaa tarakaaniem, kad dirsa plika. Visa moraale. |-)|-)|-)
13.04.2019 18:29 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.04.2019
Skatos pirmo raidījumu "mām,brauc mājas "
Un brīnos par to veci,kurš izskatās ka vairāk par 5 klasēm nav beidzis . Kaut ko bubina zem deguna , lamājas un rada vidējo pirkstu . Šausmas . :-/
13.04.2019 21:47 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Šausmas, šausmas. Lilit cukurdūkulītes reālo dzīvi ieraudzījušas. Šausmas, šausmas. 8-)
Welcome to the real world! Jā, Latvijā ir ļoti nabadzīgi cilvēki, kam svarīgāk par jauniem aizkariem ir kā nopirkt maizi. Jā, ir arī tādas ģimenes, kas dzīvo bomžatņikos un viņiem tas skaitās ok, jo neko labāku nevar atļauties. Jā, lielākā daļa no šīm ģimenēm pārtiek no pabalstiem un ražo bērnus dēļ šiem pabalstiem. Un jā - šādi cilvēki eksistē un pie tam diezgan lielā skaitā un nemaz nav jāmeklē tālu dziļos laukos, bet var ieskriet kādā no Rīgas vecajām gandrīz graustu mājām un sastapt tur vismaz divas tādas ģimenes.
13.04.2019 21:55 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Un brīnos par to veci,kurš izskatās ka vairāk par 5 klasēm nav beidzis . Kaut ko bubina zem deguna , lamājas un rada vidējo pirkstu . Šausmas
Tu laikam tālāk par savu kāpņu telpu neesi nekad bijusi. Iesaku iziet ielās un aizstaigāt vismaz līdz Centrāltirgus tunelim. :-P
13.04.2019 21:57 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.04.2019
Izrādas izbijis cietumnieks . Tad nav ko teikt. :-/
13.04.2019 22:02 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.04.2019
Uzskatu,ka tādiem cilvēkiem nav jālien tv . Tas tikai manas domas .
13.04.2019 22:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Var tikai pabrīnīties cik daudzām te ir laiks un vēlēšanās tupēt pie tv vai datora un skatīties tādu sviestu, plusā vēl te nākt un diskutēt par nabadzīgu ģimeni un par to ka varēja vismaz krāsas mājā saskaņot (t)
13.04.2019 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits