Stalkošana

 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Kā jūs reaģētu, ja uzzinātu, ka jūsu vīrietis laiku pa laikam stalko savas bijušās? Ne tikai bijušās, bet arī vienkārši meitenes, ar kurām viņam kaut kas ir bijis vai vienkārši kādreiz ļoti patikušas? It kā nekas tik traks jau nav, bet nezinu, man izraisa nepatīkamas emocijas, kad es pamanu, ka, piemēram, šodien savā brīvajā laikā atkal kārtējo reizi meklēja meitenes profilu, ar kuru kādreiz ir kaut ko mēģinājis veidot.
Nav tā, ka speciāli rakņājos viņa sociālajos tīklos, jo uzticos, un zinu, ka nekad mūžā nekrāptu, bet dažreiz lietojot vienu datoru sanāk netīšām pamanīt tādas lietas, un katru reizi jūtos kaut kā maksimāli stulbi.(t)
19.02.2019 13:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nezin kāpēc bet man šo lasot, ienaca prātā šis :D
19.02.2019 14:18 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es vienkārši zinu, ka jebkurā gadījumā, ja es ko tādu viņam ieminēšos, strīds par neuzticēšanos būs neizbēgams.

Ja vien viņš nav ļoti viegli aizkaitināms tips, varbūt strīda provocēšana, nevēloties godīgi atbildēt uz tādu jautājumu, ir kā aizsargreakcija? Varbūt pats apzinās, ka nav īsti tīrs, tāpēc vieglāk situāciju ir risināt ar pretuzbrukumu?
P.S. Manuprāt, šeit nav runa par neuzticēšanos. Drīzāk cilvēciska interese izprast sava vīrieša motīvus, regulāri lūrot uz ex profiliem. Mierīgi pajautā, vai viņam patiktu, ja Tu tā darītu.
19.02.2019 14:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Bet principā skatās profilus ļoti bieži. Krietni biežāk nekā reizi mēnesī.

Tāpat kā Tu nespeciāli/intereses pēc vairākas reizes mēnesī "netīšam" apskaties viņa interneta vēsturi, ka viņš bieži skatās citu meiteņu profilus. :-D Tikpat "nespeciāli", vienkārši intereses pēc viņš vairākas reizes mēnesī skatās bijušo vai meiteņu, kuras viņam patikušas profilus. :-D Nesapņo, tie nav "ziediņi, tas nav "vienkārši nevainīgas intereses pēc", bet tas ir iemesls jautājumiem, jo izskatās, ka čalis domās iespējams nav sevi piesējis attiecībām un prātā vēl patur rezervju variantus ar skatu nākotnē, ja gadītos labāka iespēja.
19.02.2019 14:40 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Es ļoti labprāt to arī izrunātu, bet zinu, ka, ja gadījumā uzsākšu šādu sarunu, pat kā joku, viņš uzsāks strīdu par to, ka pilnībā viņam neuzticos.

labākā aizsardzība ir uzbrukums? :-D
man kaut kā šī reakcija "akdievs, tu man neuzticies un lien manā vēsturē", tā vietā, lai izrunātu un tevi nomierinātu, liekas infantilisma augstākā pakāpe.
Man tas nepatiktu un liktos aizdomīgi. Es, hallo, es esmu tava dzīvē, nevis viņas.
Cik Jums gadu? 18-20? Tad tas saprotami, ka sāksiet par kaut ko tādu psihot, bet, ja vairāk, tad gan pārsteizoši!
19.02.2019 14:50 |
 
Reitings 75
Reģ: 21.06.2013
Draugam 26, un, ja godīgi man šāda viņa reakcija arī neliekas īsti ok, bet vienmēr likās, ka varbūt es pārspīlēju.
19.02.2019 14:53 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Agnesee tu pazīsti savu vīrieti un zini kā jādara vislabāk. Es noteikti saceltu haju un pat gribot nespētu paklusēt :-D:-D:-D jo brīžos kad es klusēju, es skatos uz viņu ar nosodošu skatienu un tad viņš pats skatās pretī un prasa Kas nav kārtībā? :-D
19.02.2019 16:28 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bet vai tad Tu viņam uzticies? Ja reiz zini, cik bieži viņš skatās tās meitenes, tad jau līdz galam neuzticies.
Es gan parunātu par šo tēmu, vienkārši, lai saprastu kas notiek. Ja jau čalis par to streso ir divi varianti (manuprāt protams). Vai nu viņš tiešām kaut ko slēpj vai arī Tu pārāk bieži izrādi neuzticību. Patiesību uzzināt Tu vari tikai pajautājot.
19.02.2019 16:42 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Bet kā var uzticēties, ka viņš stalko citas meitenes? To atklāt var nejauši, piemēram, rakstot kādu mājaslapu, iespējams, ka uzreiz automātiski piedāvā kādu konkrētu lapu, linku, utt. Un ja redzi, ka tur pavīd kādas zināmas meitenes vārds (jo vēsture nav izdzēsta), tad protams, ka rezultātā atver vēsturi un apskaties. Tālāk jau rodas jautājumi, un turpini pārbaudīt, cik bieži utt. Nesaku, ka tā arī bija autores gadījumā, bet pilnīgi iespējams, ka tā var notikt, izmantojot vienu datoru. Ko tur pēc tam pārmest par uzticēšanos, ja ir pamats neuzticēties? (t)
19.02.2019 17:13 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Es arī tādu regulāru stalkošanu neuztvertu par normālu, bet šeit, manuprāt, ir lielākas problēmas par bijušo meiteņu profilu pētīšanu. Ko nozīmē - negribas viņam neko jautāt, jo sāksies skandāls? Ja vien tu regulāri nerīko greizsirdības scēnas un nemēģini viņam kaut ko aizliegt, tas nav normāli ja viņš saasināti un ar "pretuzbrukumu" atbildētu uz mierīgā tonī izteiktu "klau, es pamanīju, ka tu cītīgi pēti savas bijušās soc. tīklos. Vai mēs varam par to parunāt?"
19.02.2019 17:46 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jā, es arī nesaprotu, kāpēc jābaidās kaut ko ieminēties. Man ir tā bijis, ka nejauši pamanu- bija ieslēgts bijušā drauga dators, kaut ko gribējām paskatīties par vienu veikalu facebook, tad nu viņš pats atvēra savu fb un searchā rakstīja to veikalu, bet tur pie nesenajiem pamanīju bijušo. Tā kā nezināju, cik bieži vai reti viņš skatās, tad uzreiz arī pajautāju un uzreiz saņēmu atbildi. Man tā ir vieglāk, nekā savā galvā kaut ko domāt. Par to, kāpēc skatās bijušos partnerus soc tīklos- es pati īsti nesaprotu to interesi, bet nu es pieļauju, ka cilvēki var būt ar dažādām ziņkārības pakāpēm, bet nu man būtu grūti pieņemt tik patiprinātu interesi kā tavā gadījumā :D
19.02.2019 18:14 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Es arī uzgāju nevēlamu informāciju kopējā datorā bet pavisam nejauši. Man bija tā ka iegāju pārlūka vēsturē jo nevarēju atcerēties viena interneta veikala. Zināju ka viņu skatījos iepriekšējā dienā ap četriem un tad nu rullējot uz leju vēsturi pamanīju interesantas lietas. Kā jau visām mājaslapām tad arī facebook aiz slīpsvītras ir norādīts cilva vārds uzvārds kas ir meklēts. Tad nu sāku skaīties kas tās par dāmām un secināju ka dažas bijušās un dažas vienkārši smukas beibes. Papētīju vesturi vēl kādu laiku atpakaļ un tad sanāca, ka viņš meklē viņas diezgan bieži. Sākumā neko neteicu, jo domāju ka varbūt interese pēc tā dara. Bet protams ziņkārība neizturēja un pārbaudīju vēsturi aŗī citas dienas un secināju ka tas turpinās. Tās bija kādas reizes 2-3 nedēļā. Man tas likās par biežu un tad prasīju kāpēc skatas tos profilus. Protams atbilde bija skandāls un ka es neuzticos un kāpēc vispar bāžos viņa datorā. Dators bija kopējs tā kā jā...:-D Pēc skandāla teica ka vairāk tā nedaīrs, bet pēc 2 mēnešiem izšķīrāmies, jo viņš teica ka atradis citu. Nu neko sev:-D
---
Macība-Nevēlamas lietas kopējos dators var uziet nemaz nemeklējot.
19.02.2019 18:38 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nav normāli. Ja jau tās ir vairākas reizes mēnesī, tā ir kaut kāda apsēstība. Varbūt kādai nav tikts pāri, varbūt tiek gaidīta izdevība piecirst, varbūt visas tādas skaistules, ka acu neatraut - bet jebkurā gadījumā tas nav ok.
19.02.2019 18:39 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Starpcitu, atcerējos, man draudzenei puisis regulāri skatijās uz bijušo un vienkārši smukām meitenēm, beigās pa kluso tikās ar to ex, atzinās, ka joprojām ir jūtas, un beibes apskatīja kad abi strīdējas - kipa mierinājums. Nesaku , ka tā ir tev, bet atcerējos situāciju.
19.02.2019 18:43 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cilvēki kuri ir apmierināti ar esošajām attiecībām pagātnes partnerus nestalko. Ja, vien tas nav saistīts ar šī brīža darba atiecībām vai draugiem utt.
Es,par saviem bijušajiem, atceros šādu tēmu iespaudā.
19.02.2019 20:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Cilvēki kuri ir apmierināti ar esošajām attiecībām pagātnes partnerus nestalko.

Cilvēki ir dažādi un tarakāni viņu galvās ir dažādi. Es tik kategoriski neizteiktos. ;-)
19.02.2019 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Haha, piekritīšu nu par dubultajiem standartiem. Pati citreiz paskatos skolas laiku loves, bet dzivesbiedram noteikti pateiktu, ko par tādu zinjkārību domāju :D man gan praktiski visi ex ir tajā pat fb draugos, “stalkot” gadās random piem. ieraugot kopīgu paziņu sabiedriskā vietā un attiecīgi sasaistot.
19.02.2019 22:31 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Es savulaik reizi, divas reizes mēnesī paskatījos kā iet manam bijušajam, kaut gan tobrīd jau biju attiecībās ar citu. Ar laiku interese, protams, norima. Spēju saprast, ja cilvēkam, pat esot attiecībās, var rasties interese paskatīties kā iet bijušajam vai skolas gadu pirmajai mīlestībai. Tas, ko ir grūtāk saprast, ir tas, kāpēc jāskatās visādas tinder draudzenītes vai senas randiņu partneres. Neviļus rodas sajūta, ka tās ir kā tāds rezerves variants, ja nu esošajās attiecībās kaut kas noiet greizi, tāpēc tiek regulāri apskatītas internetā. Bet es nesaku, ka tā tiešām ir. Iespējams, tie tikai mani tarakāni. Katrā ziņā, mani tiešām vairāk par citu meiteņu apskatīšanu uztrauktu nespēja ar otru cilvēku izrunāties bez bļaušanas un skandāliem.
19.02.2019 22:39 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Cilvēki ir dažādi un tarakāni viņu galvās ir dažādi. Es tik kategoriski neizteiktos.

Es par normāliem, bez tarakānu cilvēkiem.
Protams visiem mums ir kaut kādi “ tarakāni “, bet tak jāizvērtē ar kādiem tarakāniem cilvēks ir gatavs sadzīvot.
20.02.2019 05:35 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Sanāca smiekli. Sociālo tīklu radītāji ir teikuši; ja Tu kaut ko lieto par brīvu, prece esi tu pati.
Sociālo tīklu profili ir radīti lai tos aplūkotu, turklāt par velti izveidoti. Vietas, kur izrādīt sevi pasaulei, tusēt ar cilvēkiem, rakstīt par velti citiem. Rakstīt savas idejas, garadarbus, atkal par velti.
Profilu aplūkošana kaut reizi stundā nav nekāda stalkošana, droši varat skriet uz policiju, viņi pasmiesies un ieteiks apmeklēt psihiatru.
Protams, ja cilvēks staigā pa ielu pakaļ visu laiku, tad nedaudz savādāk.
Visādu vēstuļu sūtīšana sociālajos tīklos; tiem ir opcija lietotāja profilos liegt saņemt vēstules no konkrēta sūtītāja. Tāpat paši sociālie tīkli pēc sūdzības izskatīšanas var bloķēt pārkāpēju profilus.
Tādēļ policija, kamēr vien nav sūtīti nopietni draudi utml, ieteiks izmantot profila iestatījumu maiņu, sūdzēties soc tīkla adminiem utml.
Tas pats attiecas uz e pastiem, starp citu.
Telefona zvani; kamēr nav nopietnu draudu un nezvana naktīs, ieteiks izmantot black list opciju telefonā, vērsties pie operatora, ja tiešām zvana ļoti bieži vai naktīs. Operators par citu cilvēku trobelēšanu var atteikt turpināt sniegt pakalpojumu pārkāpējiem.
Pārlūka vēsture? Lodā viņa pa veča kompīti, rakājas. Ošņājas.
Ko darīs, ja pārlūku tur būs vairāki, vēsture tiks tīrīta, pie kam kārtīgi un pareizi.
Es arī tīru vēsturi, tad mazāk mērķreklāmu jāredz. Beibīte manu kompīti tāpat nevarētu palietot bez manas ziņas.
20.02.2019 07:41 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Tul, Tu vispār saprati par ko ir runa? :-D
Tak lai sauc ka grib to citu profilu lūrēšanu. Tāpat puse Latvijas sarunvalodā to sauc par stalkošanu. It kā grūti saprast, par ko runa :-D(t)
Dators viņiem kopīgs, nevis "veča kompītis":-D
20.02.2019 10:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits