Situācija RD ELECTRONICS

 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Situācija sekojoša:
Nepieciešama saimniecībā elektroierīce. Labu laiku pētu piedāvājumus interneta veikalos un šodien kā reiz precei, uz kuru jau iepriekš metu aci, RD ELECTRONICS veikalā ĻOTI maza cena. Tai un vēl līdzīgām no tās pašas firmas. Es daudz nedomāju, iemetu grozā to un vēl trīs līdzīgās, samaksāju internetbankā. Saņemu epastā un uz telefonu ziņu, ka prece ir apmaksāta, ir uz vietas, lai braucu pakaļ. Tā arī darīju. Veikalā uzrādu vajadzīgos papīrīšus. Pretī saņemu ziņu, ka šiem esot kaut kādas problēmas ar sistēmu bijušas, tapēc šādām tādām precēm esot nepareizas cenas bijušas norādītas. Preci nedošot. Varot piedāvāt atgriezt naudu vai 5 % atlaidi. Vai lai ejot prom.
Bet tā taču nav mana problēma, ka šiem sistēmas kļūdas vai vēl sazin kas - es izvēlējos preci, to apmaksāju, man atsūta ziņu, ka prece sagatavota izņemšanai.
Preces bija uz vietas, pēc sazvanīšanās ar menedžeri lielākā no tām steigšus tika sākta pakot kastē un nesta prom. Tas smieklīgi un jocīgi.
Aizgāju, protams. Ar varu jau no rokām un plaukta ārā neraušu.
Ko sakat par šo?
20.01.2019 20:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bute, tagad 500niekam aug pievienotā vērtība - ECB pārtrauc tās drukāt :-D
20.01.2019 21:55 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Man gan šķiet, ka viņi vienkārši atgriezīs naudu tuvākajās dienās, bet njā, PTAC gan jau varēs palīdzēt.
20.01.2019 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits