populārās latviešu instagrammeres

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
pēc skandāla ar Didrihsoni, metos instagramā meklēt,kas viņa ir. kopš tā laika piesekoju arī dažām citām instagram lietotājām no Latvijas. Varbūt kāda vairāk zina ar ko viņas nodarbojās ikdienā, jo izskatās,ka daudzas tikai ceļo un ceļo
piemēram, Juta Valdmane un Linda Raklinska - visu laiku ceļo. Tā pati Linda izskatās,ka arī dzīvo ļoti turīgi, dzīvoklis labā vietā.
Nē es neskaužu, tikai interesē vai k'\ada zina ar ko viņas nodarbojas?
Tā pati Kristine Danenbergsone, Elizabete Gorina
droši varat pieminēt vēl kādas, kurām vēl nesekoju:-D:-D
30.12.2018 14:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un daudzys veidus ka radit sadu iespaidu pastastija RU ig slavenoba viena vinam veltita sovamAuto izire uz 1 st lai lie kliba kruta piebraikru un foto butu,dzivokli uz foto sesijam,kleitas somas..ko tik neizdoma izradas.Citas saka blaut tu dura kapec visus noslepumus izliec
06.01.2019 17:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A vel tur bija..krievija daudzi veikali piedava atvest apgervubuz majam ar kurjeru, uzlaiko un nolerc ko gribi..super vispar. Luk in sai atves 4 kleitas ,visas majas uzlaiko,foce un noperk tikai vienu kam ltaha ilgaku laiku naudu. A foto ir ar visam
..:-D
06.01.2019 17:26 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Cik man zināms, lielākā daļa blogeres nestrādā pilna laika darbu. Tās ir dāmas, kurām ir noveicies, ka vīrietis var atļauties uzturēt visu mājsaimniecību, dažas ir arī dekrētā.
06.01.2019 17:39 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Galvenais jautājums topikā, kur to visu ņem, vai pelna labi, vai tā ir īsta dzīve. Tad te mūsu vietējā blogere izstāsta knifiņus, ka sākumā pati prasīja no uzņēmumiem savām foto sesijām, ar piebildi, ka tiks minēti brendi blogā un instagram, taču vēlāk jau paši sākuši piedāvāt savus brendus. Fonam izīrē viesnīcas numuru bezmaksas ar reklāmu. Dārgi aksesuāri ir jāatgriež, taču mērķis jau bija tos nobildēt. Abiem labi - blogerim skaistas bildes, brendiem reklāma.
https://www.youtube.com/watch?v=qhUlsYrVKIM
Taču tas nenozīmē, ka visi tā bildes taisa, jo, piemēram, CallMeMaddie pati kombinē savus nopirktos apģērbus, meklē fonu, bildē mamma tā vismaz no vlogiem saprasts.
06.01.2019 17:41 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Instagram blogerēm par postu maksā no 50 - 200 €. Šaubos,ka mēneša laikā viņām ir tik daudz kampaņas, lai varētu nopelnīt vismaz 1000€. Tāds pusslodzes darbs vien sanāk, lai paralēli vīra algai var atļauties iet uz brančiem bildes taisīt :-D
06.01.2019 17:42 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Man nav iebildumu pret to, ka aizņemas preces, izīrē viesnīcas, utt. Lielās blogeres pelna ar to savu kabatas naudu, attiecīgi ir staigājošas reklāmas un mārketinga blakus produkts. Problēma ir ar to, ka tik daudzas pērk sekotājus, lai tikai izceltos zīmolu un dzeltenās preses priekšā. Retā vairs to dara tādēļ, ka patīk. Visas izsalkušas pēc naudas.
06.01.2019 17:47 |
 
Reitings 114
Reģ: 29.11.2018
Pec riidzinieces pieredzes turigi cilveeki vispaar neeksistee, taa visas ir iluuzija, jo vinjai nekaa no taa visa vienkaarshi nav un taalaak par savu shauro pieriiti neredz. Protams, ir taadi kadri kaa burkaans, bet ir arii pilniigi normaali dziivot virs videejaa.
06.01.2019 17:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te galvena problema tada ka siem feik stastiem daudzas sveti tic! Un tiesam naivi uzskata ka madaras,lienes un etc ir bagatas...smiekligi patiesiba
06.01.2019 17:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A atceraties nesen vakafinu sica sabiedrubas dama kas visiem krita uz nerviem...var pameklet zinu info dama 6 menesus dzivoja bez elektribas...rekinus redz izradas ir jamaksaaa....
06.01.2019 17:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://jauns.lv/raksts/izklaide/18034-sabiedribas-dama-drake-jau-menesi-rigas-centra-dzivo-bez-elektribas
Žurnāls „Kas Jauns” vēsta, ka Elita Drāke uzsākusi pamatīgu strīdu ar sava īrētā dzīvokļa namsaimniekiem, kuri Drāki grib „izlikt” no četru istabu dzīvokļa. Drāke jau pirms kāda laika atteikusies maksāt par mitekli avārijas mājā, un nonācis tik tālu, ka ierosināti tiesu darbi un sabiedrības dāmas dzīvoklim pirms vairāk nekā mēneša atslēgta elektrība.
:-D
06.01.2019 17:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nika2016. gada 16. augustā 07:11
īrētu dzīvokli nevar atstāt mantojumā, jo īres tiesības nemantojas pēc likuma. Laikam bija deklarēta dzīvokli, kuru īrēja tēvs, un tagad atnākusi dzīvot "ar savu baznīcu' un diktē kārtību. Parasti tas īpašniekiem nepatīk. Pat tad, ja kas nav īsti labi. Re, tajā īres naudā jau ietilpst gan sētnieks, gan atkritumu izvešana, gan trepju apgaismojums. Lai nu cik sliktā stāvoklī māja, tas ir jāmaksā. Un, rādās, ka kundze ar Latvenergo ar nedraudzējas, jo neba jau īpašnieki patvaļīgi atslēdza elektrību, ja saistības ar Latvenergo tika kārtotas.
sis komentārs labi visu paskaidro
06.01.2019 18:01 |
 
Reitings 79
Reģ: 06.10.2014
Elita Drāke jau nav blogere. Izbijusi dzeltenās preses zvaigzne, kura vienkārši sa p i su sies dzīvē :-D , kas 50 gadu vecumā joprojām gaida cukura tētuku, kas uzsauks labo dzīvi!
06.01.2019 18:04 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Paskatijos vairaakas blogeres.Dazaam smukaakas, gaumiigaakas bildes,citaam nee.
Kas mainaas muusu dziivee,ja tas,ko sievietes raada nav taisniiba?Es nesekoju nevienai,bet tajaa pasaa laikaa man patiik redzeet interesantas bildes,smukus cilveekus utt.
Man patiik kaa teica dizaineris Toms Fords-biezi taa varbuut ir arii fantaazija,izteele,bet ja tas dod cilveekam pozitiivu laadinu,tad tas ir solis uz prieksu pasa izaugsmee.Daudziem dod iedvesmu ,citu vienkaarsi pozitiivi ietekmee.
Tas laikam ir peedeejais ,kas mani intereseetu,cik tas cilveeks pelna,no kurienes to neemis utt.Es pozitiivi iedvesmojos no redzeetaa.
Tiesi to pasu es varu teikt par graamataam,filmaam-man nav obligaati jaatic tam ,vai tas ir noticis reaali,vai nee.
06.01.2019 18:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
No redzeetaam loti patik Daarta Daneevica!Taa visa kompoziicija ,loti simpaatiska aktrise.
06.01.2019 18:20 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Domāju, ka daudzām turīgi vīri.
Kā arī, ja sāk palikt populārāks, viņus jau aicina uz visādiem pasākumiem utt., foršās vietās, kur sataisīt bildes.
Vienreiz kaut kur dzirdēju un sasmējos par to, ka influenceri apsēžoties kādā restorāna vasaras terasē, uzņem bildes un iet prom, tā arī neko nepasūtot. :D
Protams, gan jau daudzas strādā. Tā pati CallMeMaddie kaut kur pieminēja, ka strādā no mājām, līdz ar to pati var savu ikdienu regulēt un paspēt uz kādiem pasākumiem, kurus ielikt vlogā un tā. Šķiet, ka teica, ka strādā kaut ko ar tekstu rediģēšanu vai ko taml.
Arī Evelīna Pārkere, pati studē, bet jau strādā ar tādiem brendiem kā coca cola un addidas. Domāju, ka tie normāli maksā.
06.01.2019 18:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kā arī, ja sāk palikt populārāks, viņus jau aicina uz visādiem pasākumiem utt., foršās vietās, kur sataisīt bildes.
Vienreiz kaut kur dzirdēju un sasmējos par to, ka influenceri apsēžoties kādā restorāna vasaras terasē, uzņem bildes un iet prom, tā arī neko nepasūtot.
++tiesi ta! ;-)
06.01.2019 18:27 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
No redzeetaam loti patik Daarta Daneevica!Taa visa kompoziicija ,loti simpaatiska aktrise.

Man agrāk viņa patika kā aktrise, piesekoju arī insatgramā, arī smukas bildes bija. Bet tad vienai bildei kāda meitene (vēl bērns izskatījās, max 15 gadi) kaut ko viņai bija pajautājusi instagram komentāros, pilnīgi normālu jautājumu. Un Dārta kaut kā bija ļoti asi un uzbraucoši atbildējusi. Tas man kaut kā uzreiz visu priekšstatu par viņu mainīja. Nu cmoon, pat, ja nepatīk jautājums, tad kaut vai neko neatbildi, jo tā meitene tiešām bija bērns.
06.01.2019 18:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits