Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Angļu kokerspaniels

 
Reitings 103
Reģ: 27.04.2014
Sveikas meitenes! (l)
Meklēju kādu, kurai ir Kokers un kura var padalīties ar sava mīļuļa īpašībām, dzīvesstilu, kopšanu un citiem vissīkākajiem sīkumiem. Vairāk jau interesē stāsti par tādu suņuku, kas ir ģimenes mīlulis, nevis istāžu karalis/karaliene. :-P:-D
25.12.2018 19:33 |
 
Reitings 103
Reģ: 27.04.2014
Up
26.12.2018 13:49 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Nesen mani vecāki paņēma kokerspaniela kucēnu. Tagad ir 4 mēneši kucēnam. Mīlāku suni neesmu redzējusi. Ļoti draudzīgs un mīlīgs, visu laiku nāk mīļoties. Nekur no mājām tālu negrib iet. Pastaigas beidzas visai ātri, jo grib atpakaļ mājās. Ēd sauso barību, plus vārītu gaļu, olas, biezpienu. Ēd visu ko dod, nav izvēlīgs. Pirms ēšanas austiņas sasien astē, lai neiet ēdienā. Patīk mazgāties.
27.12.2018 10:56 |
 
Reitings 103
Reģ: 27.04.2014
Vai, cik jauki! Piekrītu visam teiktajam, jo pašai arī šobrīd blakus guļ 5 mēnešu kokera kucēns. Kā ar uzvedību, kad atstāj kādu laiku vienu? Ir doma mācīt kaut kā speciāli? Manējais izrāda lielu pieķeršanos saimniekam, kas mani ļoti uztrauc, jo nevēlos lai viņam sāktos kādi pārdzīvojumi, ja uz kādu laiku jāpaliek vienam. Vēl uztrauc pastaigu laikā saslapinātās ausis, it kā katru reizi nākot mājā tiek mācīts gaidīt kamēr tiek nosusināts ar lupatu, bet tāpat jau var sasust. Esmu dzirdējusi, ka pastaigas laikā tiek aplikta tāda kā kokvilnas šallīte ar gumijām ap ausīm.
03.01.2019 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits