Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu ataudzēšana

 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Sveikas!
Vai ir kāda lietojusi hair jazz šapmunu un kondicioneri,matu augšanai? Vai tiešām viņš dod rezultātus kā solīts?
Un vēl esmu dzirdējusi ,ka kokusriektu eļļa matu saknēs palīdz matus atrāk ataudzēt matus? :-)
Jauku dienu dāmas!(l)
22.12.2018 13:29 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Hair jazz nav vērts . Vējā izmesta nauda būs. Labāk padzert kādus labus vitamīnus, iesaku perfectil , bet darbojas tikai ja lieto pirmo reizi.
Lietojot pirmo reizi man sāka augt pavisam jauni papildus matiņi, friziere pat brīnijās ka pie maniem garajiem matiem tik ļoti redzams kā nāk un aug papildus klāt jaunie mati. Palika veselīgi un tiešām skaisti +kādus 4 mēnešus vispār mati nekrita ārā, tā ka tiešām nekrita, labi ja viens mats dienā. :-D
Bet nu lietoju otro reizi pēc 1.5 gada kad atkal sāka pavairāk krist ārā, diemžēl vairs nelīdzēja vai līdzēja minimāli .
ĢĀ arī mammai ieteica šos vitamīnus.
22.12.2018 14:18 |
 
Patīk
Reitings 77
Reģ: 07.07.2018
Atsakies no fēna, dod priekšroku matiem pašiem izžūt. Lieto matu eļļas, maskas. No vitamīniem es dzeru naktsveces eļļu, neko sliktu par to nevaru teikt. :) Agrāk man mati arī neauga, vienkārši nolūza, bet tiklīdz sāku atteikties no matu fēnošanas, matiem struktūra palika labāka, un matiņi sāka ātrāk augt. :)
23.12.2018 15:13 |
 
Reitings 93
Reģ: 02.12.2017
Man personīgi atteikšanās no fēna, matu taisnotāja un matu krāsošanas reizi mēnesī neradīja absolūti nekādas izmaiņas.
Labāk patiešām ir lietot vitamīnus.
23.12.2018 15:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits