Sejas kopšanas rutīna

 
Reitings 38
Reģ: 15.08.2018
Sen nav bijusi šāda tēma un vēlētos zināt kā jūs kopjat savu seju ikdienā?!:-)
19.12.2018 13:26 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Foxes, izņemot maskas un micelāro, viss pārējais ir no Paula's Choice. Dienas krēms ir no viņu jaunās Defense līnijas. Kad izbeigsies retinola krēms, kas man gan arī ļoti patīk, domāju pārmaiņas pēc pamēģināt Defense līnijas naktskrēmu. Un viņu augļskābju eksfolianti ir labi.
20.12.2018 11:15 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Es nesen uzsāku lietot NL produkciju. Gan kosmētiku, gan kopšanas līdzekļus. Iesaku ogļu sejas masku un serumu. Pārējās preces vēl izmēģināšanai gaida savu kārtu. Par tām vēlāk varu dot atsauksmi.
20.12.2018 21:24 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pats pamats - Mixa Anti-Redness želeja sejas mazgāšanai (pārāk nesausina), dienai Madara SOS Hydra Recharge krēms, naktij - Madara Time Miracle Total Renewal nakts krēms. Acīm Madara Smart Antioxidants Anti-Fatigue acu krēms.
Ziemā mana āda paliek daudz sausāka, līdz ar to nāk klāt papikdus soļi, piemēram pirms sejas mazgāšanas ar želeju attīru to ar Missha hidrofīlo eļļu, pirms krēma lietoju nelielu daudzumu kādas dabīgās eļļas, kas nekairina manu ādu (visbiežāk jojobas, dažreiz argāna, ja ļoti sausa āda, tad kaņepju). Varbūt izklausās daudz, bet patiesībā ļoti minimālistiska rutīna, ko vēl vairāk apcirpt man būtu grūti.
Mans personīgais viedoklis ir tāds, ka rūpes par ādu nāk tikai par labu - protams, ja tās ir korektas. Līdz zināmam vecumam seju var mazgāt ar ūdeni un nekāda vaina, bet vēlāk tas mainās. Sausā un vēl jo vairāk dehidrētā ādā krunciņas veidojas ātrāk, mēdz būt neveslīgs skats. Es domāju, ka labāk rūpēties no sākta gala, nevis sākt tikai tad, kad jau kaut kas neapmierina.
20.12.2018 23:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits