Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10824
Reģ: 05.03.2020
Kas ir tā otra meitene ar Annemariju bildēs? Kāda viņai loma šajā pasākumā? 😀
01.02.2023 06:46 |
 
Reitings 18
Reģ: 16.01.2023
Cik paskatījos tad tā otra meitene ir fotogrāfe, bija viņai bildes kur Didrihsonus ar Tenerife bija bildejusi 😃
01.02.2023 07:52 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
BekiLu @ 31.01.2023 23:08

Es visu laiku apbrīnoju viņas veidojumus ap bērnu , gan pēdējā storijā uz grīdas - kādēļ bērnam visapkārt jākrāmējas spilveni ?!) , gan arī to tīšanu tajās biezajās segās , un to segu likšana visur - baby bjornā, barošanas Krēsliņa utt. Pati saka , ka ļoti silts , bērns visu laiku bodijos, taču tajā pašā laikā visu laiku viņu “svīdina” tajās segās , vai vienkārši ietuntulē, lai bērns vispār nevarētu pakustēties . Būtu laikam interesanti dzirdēt kāds ir viņas motīvs tā darīt ?

Vai ne? Tur, kur būtu jābūt piesardzībai un bērnam piesprādzētam, tur tā nav. Bet reāli 7 mēnešu vecam bērnam, kuram dzīve sākas no grīdas/zemes, lai iepazītu un virzītos uz priekšu, tur visu norobežo 🤷‍♀️
Labi, ka spilveni riņķī, ka nav salikusi burkānus vai burkānu maisus 🤣
Ieliek galeriju un pasaka, ka pēc izskata līdzīgs Naurim, bet dēļ tā burkāna imidža - viss mammā 🤦‍♀️ viņš diez pats pateica, ka grib būt burkāns? 🤣🤦‍♀️
01.02.2023 07:57 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
HiacinteBurkaa @ 31.01.2023 23:07
Tik ļoti zb skatīties uz visām tām materiālajām lietām, ko viņa atrāda...Šitik maksā apartamenti, šitik buss, šitik burkāni... Nu bet pilnīgi pie pakaļas! Parādi īstas, dzīvas emocijas un to, ka no ceļojuma ķer kaifu! Būt tik skaistā vietā, kamēr mēs, latvieši, te salstam um īgņojamies, ir tāda laime... Bet nē, laime ir zibināt kājstarpi un kannas uz balkona, kamēr dēls iebāzts spilvenu cietoksnī ?

Un ieņēmusi galvā, ka tas visiem ir vissvarīgākais. Protams, ticu, ka daudzi raksta jautā, lai padalās. Tieši tāpat kā citām zināmām personām, kuras atspoguļo savus ceļojumus. Tikai, vai tu visu ceļojumu liec uzsvaru tikai un vienīgi uz to vai arī izbaudi un spēj norobežot brīdi, lai padalītos ar interesējošo info.
Bet aiz tā aizsega viņa reāli izmanto, lai varētu visu laiku uzsvērt cenas 🤣
Tukši, cik vien tukši tas viss var būt.
Redzot, kā visu vienmēr pagriež visās situācijās, kā pašai tai brīdī ērtāk runāt utt. Ticu, ka viņa tikpat "netīri" izturas arī pret Nauri.
Nauri, paņem Džeisonu, man tak jāgatavojas fočēties. Nauri, paņem lidmašīnā Džeisonu, man tak jāpaguļ, lai labi izskatos. Nauri, paņem Džeisonu, man jāapstrādā bildes, lai varam palaist back in stock utt🤣🤣🤣 tādām riktīgām pūslīgām prasībām. Līdz ar to pat tuviem rada iespaidu, ka viņa taaaaa močī, ka 3 h nav laika pat pačurāt 🤣
01.02.2023 08:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 31.01.2023 23:07
Tik ļoti zb skatīties uz visām tām materiālajām lietām, ko viņa atrāda...Šitik maksā apartamenti, šitik buss, šitik burkāni... Nu bet pilnīgi pie pakaļas! Parādi īstas, dzīvas emocijas un to, ka no ceļojuma ķer kaifu! Būt tik skaistā vietā, kamēr mēs, latvieši, te salstam um īgņojamies, ir tāda laime... Bet nē, laime ir zibināt kājstarpi un kannas uz balkona, kamēr dēls iebāzts spilvenu cietoksnī ?

O jaa. Tāda sajūta, ka tikai tādēļ aizbrauca, lai uztaisītu inspekciju cik kas maksā. Un tā katru reizi.
Informācija pati par sevi nav slikta, bet tā šķiet jau kā apsēstība. Pat pirmajā dienā ceļojumam, vēl no LV nav tikuši ārā, jau par cenām runā. Katrā teikumā, katrā storijā.
Zini ka daudziem varētu interesēt, nu tad ceļojuma beigās uztaisi mazo apskatu. Pāris storijos. Bet viņa visu laiku par katru eiro runā.
Kādreiz nebija tik traki. Atceros pāris gadus atpakaļ brauca kaut kur, tad viņa druscīt interesantāk arī stāstīja, tāpēc piesekoju. Tagad man šķiet viņai vienkārši runāt vairs nav ko. Visu laiku grib likt storijus par visu un reāli nav ko teikt un darīt citu tajos storijos kā atrādīt katru sū un teikt cik izmaksāja.
01.02.2023 08:34 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Es nesaprotu vienu( nē nē daudz ko no Didi nesaprotu) ka viņi ar savu nabagu domāšanu un netīro muhļīšanu vispār varēja iedomāties taisīt kaut kādus biznesa kursus . Viņiem jābaidās ,ka viņiem var pievērst pastiprinātu uzmanību taču.
01.02.2023 09:13 |
 
Reitings 1994
Reģ: 11.10.2022
Īstenībā kad viņi ieliek savu "ģimenes bildi" vai reelu, Nauris izskatās pēc vientuļā tēva ar savu jauno draudzeni no vakarskolas.
01.02.2023 09:26 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Gudralapsa @ 01.02.2023 09:26
Īstenībā kad viņi ieliek savu "ģimenes bildi" vai reelu, Nauris izskatās pēc vientuļā tēva ar savu jauno draudzeni no vakarskolas.

😀😀😀
01.02.2023 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 1376
Reģ: 13.02.2009
Tās Elīnas kustības un pozas ar platām kājām..🤖 ne grama sievišķības. Viņa tiešām neredz sevi no malas?
01.02.2023 09:35 |
 
Reitings 543
Reģ: 25.01.2023
HiacinteBurkaa @ 01.02.2023 06:00
Pa to laiku Annemarija
https://failiem.lv/u/3q6j7ts8k

tās, kas seko viņai- vai bieži ir tā “savilktā ģīmja” bildes? tas tagad kaut kāds trends?
01.02.2023 09:35 |
 
Reitings 3280
Reģ: 08.09.2015
Vispār jau, ja interesē cenas katrā valstī (pārtika, degviela, īre utt), tad ir mājas lapas kurās tas ir atspoguļots.
Es personīgi, ja sekoju līdzi kādam viņa ceļojumā, tad ceru ieraudzīt kādas interesantas, skaistas vietas, ko apskatīt, kur paēst utt., attiecīgajā valstī. Un, kur paēst arī īsti neinteresē kaut kādas standarta ēstuves, kas ir uz katra stūra, domāju tadas pati atrastu, ja aizbrauktu uz konkrēto vietu. Ar Elīnu ir ļoti interesanti tādā ziņā, ka viņai ir visas iespējas palielināt savu sekotāju skaitu ar kvalitatīvu, interesantu saturu, jā, ne visiem ir iespēja tik daudz ceļot. Bet šeit izskatās, ka cilvēciņam labāk patīk lēta, muļķu slava un viņa to izbauda. Tā teikt, jo debīlāku saturu viņa rāda, jo pašai lielāks prieks.
01.02.2023 09:36 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
magdalena333 @ 01.02.2023 09:36
Vispār jau, ja interesē cenas katrā valstī (pārtika, degviela, īre utt), tad ir mājas lapas kurās tas ir atspoguļots.
Es personīgi, ja sekoju līdzi kādam viņa ceļojumā, tad ceru ieraudzīt kādas interesantas, skaistas vietas, ko apskatīt, kur paēst utt., attiecīgajā valstī. Un, kur paēst arī īsti neinteresē kaut kādas standarta ēstuves, kas ir uz katra stūra, domāju tadas pati atrastu, ja aizbrauktu uz konkrēto vietu. Ar Elīnu ir ļoti interesanti tādā ziņā, ka viņai ir visas iespējas palielināt savu sekotāju skaitu ar kvalitatīvu, interesantu saturu, jā, ne visiem ir iespēja tik daudz ceļot. Bet šeit izskatās, ka cilvēciņam labāk patīk lēta, muļķu slava un viņa to izbauda. Tā teikt, jo debīlāku saturu viņa rāda, jo pašai lielāks prieks.

Pāris lapas atpakaļ jau ieminējos, bet Didrihsoniem nekas no tā visa vienkārši neinteresē.
Es kaut kur aizbraucu, man interesē kultūra, cilvēki, ēdiens, dzērieni, daba, pilsētas, vērtības, kā viss notiek, kā cilvēki atpūšas, vēsture, utt utt utt.
Didrihsoniem interesē vienkārši eksistēt tajā vietā. Aizbraukt un pateikt “mēs šeit bijām”
Uztaisīt bildi instagramam, pāris saldus reelus #veiksmigibiznesmeņi, safočēt vienas un tās pašas šmotkas uz airbnb balkona, palaist omnivu bez maksas un kratīties mājās.
Un pačīkstēt.
Nekādas intereses kur vispār ir aizbraukuši.
Spilgtākais manās acīs bija Itālijas picu gadījums. Nekādas cieņas vnk…
Pafočēties uz balkona var arī mājās. Aizbraukuši ceļojumā? Nu vismaz pabaudiet to pasauli. Tā lai citiem skauž, nevis lai visi šausminās.
01.02.2023 09:47 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
HiacinteBurkaa @ 31.01.2023 23:07
Tik ļoti zb skatīties uz visām tām materiālajām lietām, ko viņa atrāda...Šitik maksā apartamenti, šitik buss, šitik burkāni... Nu bet pilnīgi pie pakaļas! Parādi īstas, dzīvas emocijas un to, ka no ceļojuma ķer kaifu! Būt tik skaistā vietā, kamēr mēs, latvieši, te salstam um īgņojamies, ir tāda laime... Bet nē, laime ir zibināt kājstarpi un kannas uz balkona, kamēr dēls iebāzts spilvenu cietoksnī ?

Viņa domā, ka visiem nereāli skauž viņas dzīve, bet es skatos un šausminos, un priecājos, ka tā nav mana dzīve
01.02.2023 09:53 |
 
Reitings 3110
Reģ: 29.12.2022
Ausmas tante @ 01.02.2023 09:53

Viņa domā, ka visiem nereāli skauž viņas dzīve, bet es skatos un šausminos, un priecājos, ka tā nav mana dzīve
zelta vārdi!
01.02.2023 10:22 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Tas īres dzīvoklis nav tik smuks, lai brauktu tur speciāli fotogrāfēt kolekciju.
01.02.2023 10:25 |
 
Reitings 3280
Reģ: 08.09.2015
Par to skaudību, katrs jau pielīdzina savai mēraukliņai. Varu iedomaties, ka Elīna savos jauniešu gados skatījās un siekalojās uz šādām pārpumpētām daiļavām, tāpēc domā, ka visas viņu tagad apskauž. Laikam viņas galviņā auto, dzīvoklis, kas izrādās ir pirkts par 50000€ (uz papīra) ir milzu bagātība, ko visiem skaust, domāju auto un dzīvoklis 50000€ vērtībā ir ļoti, ļoti lielai tautas daļai, un ne tikai dzīvokļi, bet arī mājas🙂 Un, protams, visvairāk visi apskauž viņas zemo intelektu.
01.02.2023 10:42 |
 
Reitings 22440
Reģ: 18.08.2022
Ar katru jauno reel ,kur vini tēlo baigi laimīgo-mįlošo påri var tikai pamanít to cik loti viniem jāpiepūlās,paliek arvien neėrtāk notēlot,neizskatas patiesi iemīlējušies,bet nu priekš publikas nav variantu ir jātēlo!
01.02.2023 10:44 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
mazaskudra @ 01.02.2023 09:47

Pāris lapas atpakaļ jau ieminējos, bet Didrihsoniem nekas no tā visa vienkārši neinteresē.
Es kaut kur aizbraucu, man interesē kultūra, cilvēki, ēdiens, dzērieni, daba, pilsētas, vērtības, kā viss notiek, kā cilvēki atpūšas, vēsture, utt utt utt.
Didrihsoniem interesē vienkārši eksistēt tajā vietā. Aizbraukt un pateikt “mēs šeit bijām”
Uztaisīt bildi instagramam, pāris saldus reelus #veiksmigibiznesmeņi, safočēt vienas un tās pašas šmotkas uz airbnb balkona, palaist omnivu bez maksas un kratīties mājās.
Un pačīkstēt.
Nekādas intereses kur vispār ir aizbraukuši.
Spilgtākais manās acīs bija Itālijas picu gadījums. Nekādas cieņas vnk…
Pafočēties uz balkona var arī mājās. Aizbraukuši ceļojumā? Nu vismaz pabaudiet to pasauli. Tā lai citiem skauž, nevis lai visi šausminās.

Atrast krutas naktsmītnes Airbnbnbnb, kuras var atļauties top klases biznesmeņi un tripvaizerī palasīt atsauksmes labām vietiņām ar bombīgiem ēdieniem pa lēto!
01.02.2023 10:51 |
 
Reitings 2145
Reģ: 28.01.2023
SantaBarbara @ 01.02.2023 10:44
Ar katru jauno reel ,kur vini tēlo baigi laimīgo-mįlošo påri var tikai pamanít to cik loti viniem jāpiepūlās,paliek arvien neėrtāk notēlot,neizskatas patiesi iemīlējušies,bet nu priekš publikas nav variantu ir jātēlo!

Nu pāra attiecības ar gadiem mainās, īpaši pēc bērniņa piedzimšanas. Nav un nebūs vairs tā kā bija sākumā, kad sāka satikties. Bet šiem jau protams jātelo kādi viņi salds pārītis, kas var i biznesu kopā veidot i bērniņu audzināt,i ceļot.. Meli, meli, meli...
01.02.2023 10:56 |
 
Reitings 7742
Reģ: 05.09.2022
*Bella* @ 31.01.2023 15:42
Jāāā, aizlidot uz Tenerifi, lai safočētu zābīšus un jacītes apartamentos uz balkona. Tas tiešām ir stulbuma Level up???‍♀️
😂😂👌
01.02.2023 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits