Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Marcipaaans @ 06.12.2022 14:57
Šūšanas tehnologs ?
https://puaro.lv/cv/elina-didrihsone/

(Pēc pašas stāstītā) 🤣
06.12.2022 15:03 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
5G @ 06.12.2022 15:03

(Pēc pašas stāstītā) ?
viņi ir izlaiduši ceturto uzņēmumu butterflay. Un vidējās sociālās iemaksas GADĀ uz vienu darbinieku 320 eiro 😂
06.12.2022 15:05 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Monroe @ 06.12.2022 12:12
Ak jel, man ir labs darbs (kurā nav jāmočī 4 no rīta), 2 augstākās izglītības, vīrs, 3 bērni, protu 4 valodas, šobrīd mācos piekto, un man nekad to visu būvējot, nav bijis bērnus kādam jāatdod. Arī savām interesēm ir laiks un laikam ar vīru arī. Un strādāju 8h. Vienīgais secinājums, ka tur ir vai nu sūdīga laika plānošana, vai nu nespējīga komanda, vai nu kontrolfrīkisms pret saviem darbiniekiem, kas neļauj pašai pārdalīt laiku, bet raut visu pašai (cik redzu, daudz lieka tiek darīts arī). ?
P.S Alā nedzīvoju, smadzenes lietoju un esmu sapucējusies ?

1.Tu šeit forumā tērē savu laiku ar saviem resursiem valodām un pārējo.
2.Un šo laiku tērē arī kāds cits, kuram ir mazāki
resursi dzīvē, bet zini, kas nemainās - izdirstais Laiks, jo tas tiek tāpat iztērēts, neraugoties vai zini 5 valodas vai 2 valodas.
P. S. - kamēr tu te raksti par savu perfekto laimi, SVEŠIEM CILVEKIEM, uz kuriem tas neattiecas, tikmēr būtu jau iemācījusies, kādas frāzes vai vārdus, no 5 valodas. 😀
Un var redzēt xka tev trūkst novērtējums no apkārtējiem, un uzslavas, apbrīna.
😀Mājas jau neviens nevērtē tavus sasniegumus, tāpēc atnāci foruma pastāstīt.
06.12.2022 15:20 |
 
Reitings 361
Reģ: 25.07.2013
Wordrobe666 @ 06.12.2022 14:54

Bet atceries, ka tu esi tāds pats cilveks uz zemes, kas taisa izkārnījumus, čurā, pirž, utt.? TU nesi pasargata no nelaimem, traumām, slimībām,šķirsanas, sāpēm utt.
P. S - darbu var zaudēt -(dažādu iemeslu dēļ, (veselība, pārvākšanās), Virs var aiziet neceļos, ar citu sievieti, un pamest ģimeni, bērni var sarīkot nepatikšanas milzīgas. Un LAIMĪGA ģimenes dizve būs beigusies. Agrāk vai vēlāk.
Un tu nomirisi tāpat ar 2 vai bez divām izglītībam.
Seit ir labi redzams, ka vēlies sevi pozicionēt no augsta galā, lai pārējie no zemes skatās un apbrīno, par taviem dižajiem sasniegumiem.
Man pilnīgi veinalga, kas tur ir kas nav, sēžot šeit forumā tu esi pielīdzināma pārējiem.. Šobrīd.
Un te skaisti tika pasniegtas dizves skaistas lietas, kas ir apsveicamas, bet kur pārējais. Kas nav tik labs, veiksmīgs bijis tāva dzīvē. Grūtības jau nerakstīs. Jo pazeminās vērtību tavu?
Šito visu tavu tekstu var apgāzt uz otru pusi.
Un ko tu te taisies pierādīt. Visiem, cik veiksmīga esi. Pārāka jūties tagad? ?
Ja katra te sāks rakstīt un stāstīt, fantazēt. Kas tad mainīsies.?
Viss plūst un mainās, un perfekta ddzive var kādreiz beigties.

džēēz, kā kāds aizsvilās 😆😆😆
tev varbūt labāk nelasīt komentārus, ja tik ļoti grauž ka citi ir kaut ko savā dzīvē sasnieguši vai vienkārši ir laimīgi. Pēc vārdu plūdiem izskatās ka kaut kāda iemesla dēļ uztvēri to kā personīgu apvainojumu..
Neviens cilvēkam neliedz būt neizglītotam, vienam un nelaimīgam, bet nevajag jau klupt krāgā citiem kuri tādi nav.
06.12.2022 15:20 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
coffee lover @ 06.12.2022 15:20

džēēz, kā kāds aizsvilās ???
tev varbūt labāk nelasīt komentārus, ja tik ļoti grauž ka citi ir kaut ko savā dzīvē sasnieguši vai vienkārši ir laimīgi. Pēc vārdu plūdiem izskatās ka kaut kāda iemesla dēļ uztvēri to kā personīgu apvainojumu..
Neviens cilvēkam neliedz būt neizglītotam, vienam un nelaimīgam, bet nevajag jau klupt krāgā citiem kuri tādi nav.

Man varbūt, tēvs zin 8 valodas ir arī dabūjis divas augstākās izglītības. Bet e to nevienam foruma nestāstīšu, lai justu savu pārākumu. Par citām ģimenēm, kuras ir alkoholiķi vai narkomāni. Jeb nabadzība. Un zems līmenis.
06.12.2022 15:24 |
 
Reitings 177
Reģ: 23.07.2020
Forumā izlasījusi ,ka bērns nemaz nesmaida ,jo nepazīst šos abus 🤣🤣🤣🤣 un voalaaa , tagad lēkā bērnam apkārt kā orangutāns ,lai tik mazais pasmaidītu 🤣
Skumji un smieklīgi reizē...
06.12.2022 15:27 |
 
Reitings 2582
Reģ: 17.03.2022
Jāuzvedas ka diviem idiotiem, lai mazais pasmaidīt!! Vairāk laiku vajag pavadīt kopā, tad bēbītis biežāk smaidītu!!
06.12.2022 15:28 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
coffee lover @ 06.12.2022 15:20

džēēz, kā kāds aizsvilās ???
tev varbūt labāk nelasīt komentārus, ja tik ļoti grauž ka citi ir kaut ko savā dzīvē sasnieguši vai vienkārši ir laimīgi. Pēc vārdu plūdiem izskatās ka kaut kāda iemesla dēļ uztvēri to kā personīgu apvainojumu..
Neviens cilvēkam neliedz būt neizglītotam, vienam un nelaimīgam, bet nevajag jau klupt krāgā citiem kuri tādi nav.

Pēc komentāriem, izklausās kā jūs ticat visiem uz vārda, anonīmam cilvekam foruma. Kurš vārd sastādīt da jebko. Kaut maz ticamu tā uzreiz tā būs tagad absolūta patiesība? 😀Pat ja tā būtu patiesība, šādas mātītes, ne ar ko neatšķiras, pēc ,dzīves vajadzībām, ka citi. Bet pozicionē sevi kā nemirstošu radību uz zemes, kura būtu jāciena vien šo faktu dēļ.
06.12.2022 15:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Monroe @ 06.12.2022 12:12
Ak jel, man ir labs darbs (kurā nav jāmočī 4 no rīta), 2 augstākās izglītības, vīrs, 3 bērni, protu 4 valodas, šobrīd mācos piekto, un man nekad to visu būvējot, nav bijis bērnus kādam jāatdod. Arī savām interesēm ir laiks un laikam ar vīru arī. Un strādāju 8h. Vienīgais secinājums, ka tur ir vai nu sūdīga laika plānošana, vai nu nespējīga komanda, vai nu kontrolfrīkisms pret saviem darbiniekiem, kas neļauj pašai pārdalīt laiku, bet raut visu pašai (cik redzu, daudz lieka tiek darīts arī). ?
P.S Alā nedzīvoju, smadzenes lietoju un esmu sapucējusies ?

Tāpat tu esi čurajoša, kakājoša, pirdoša vabole. Kurai ir gan caureja, gan aizcietējums, un citas klasiskās problēmas, kas pārējiem.
Šis cilvēks viltīgi pastāsta visu pozitīvo, bet neglito, slikto , jau nevilks no skapja ārā.!!! 😀Ar ko nevarētu lepoties. Citu priekšā.
06.12.2022 15:55 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Jūtos pagodināta, tas bija mans nesenais heits par nesmaidošu un neguginošu mazuli 😄
Bet jums, dāmas, te šodien kaut kāds absolūts pilnmēness 🍿😄
06.12.2022 16:02 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Par storiju - vai tad džegingi nav legingi, tikai džinsīgi?
06.12.2022 16:03 |
 
Reitings 81
Reģ: 25.08.2022
Molle @ 06.12.2022 16:03
Par storiju - vai tad džegingi nav legingi, tikai džinsīgi?

Tāpēc jau viņa ir pašpasludināts šūšanas tehnologs, bet pati nemaz nemāk nevienu audumu, piegrieztni, nosaukt pareizi 😅
06.12.2022 16:07 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Ou, es jau sāku apšaubīt savas zināšanas viņas storiju dēļ. Nē, nu mazums kaut kas legingu pasaulē ir izmainījies. 😀
06.12.2022 16:09 |
 
Reitings 124
Reģ: 25.10.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 14:54

Bet atceries, ka tu esi tāds pats cilveks uz zemes, kas taisa izkārnījumus, čurā, pirž, utt.? TU nesi pasargata no nelaimem, traumām, slimībām,šķirsanas, sāpēm utt.
P. S - darbu var zaudēt -(dažādu iemeslu dēļ, (veselība, pārvākšanās), Virs var aiziet neceļos, ar citu sievieti, un pamest ģimeni, bērni var sarīkot nepatikšanas milzīgas. Un LAIMĪGA ģimenes dizve būs beigusies. Agrāk vai vēlāk.
Un tu nomirisi tāpat ar 2 vai bez divām izglītībam.
Seit ir labi redzams, ka vēlies sevi pozicionēt no augsta galā, lai pārējie no zemes skatās un apbrīno, par taviem dižajiem sasniegumiem.
Man pilnīgi veinalga, kas tur ir kas nav, sēžot šeit forumā tu esi pielīdzināma pārējiem.. Šobrīd.
Un te skaisti tika pasniegtas dizves skaistas lietas, kas ir apsveicamas, bet kur pārējais. Kas nav tik labs, veiksmīgs bijis tāva dzīvē. Grūtības jau nerakstīs. Jo pazeminās vērtību tavu?
Šito visu tavu tekstu var apgāzt uz otru pusi.
Un ko tu te taisies pierādīt. Visiem, cik veiksmīga esi. Pārāka jūties tagad? ?
Ja katra te sāks rakstīt un stāstīt, fantazēt. Kas tad mainīsies.?
Viss plūst un mainās, un perfekta ddzive var kādreiz beigties.

Ko tieši Tu vēlies pierādīt? Te nav saruna par vientuļajām mammām, bet par Didrihsoni. Viņas dzīve ir uz paplātes pēc viņas pašas vēlmes un es kaut kā neredzu, ka Elīnas vīrs būtu aizgājis neceļos, vai ka viņai nebūtu darba (kuru dekrēta laikā nevarētu vadīt komanda un vīrs) Kas viņai nav, tas ir sapratne, ko vajag bērnam un kas ir izglītība.
Es gribu pateikt to, ka visa pamatā ir PRIORITĀTES!!! Un var paspēt mazulim veltīt laiku, ja neiedomājas, ka esi neaizvietojama un vienīgā, kas spēs vienus un tos pašus bombīgos setiņus fočēt 2x mēnesī.
Un nevajag bērnus ķekša pēc, ja skaidri zina, ka viņiem nav laika, jo kā jau minēju, prioritātes tur ir citas! Labi, ka daudzas mammas to saprot un prezervatīvus beidz lietot tikai tad, kad ir gatavas ģimenei.
Tikmēr lai pērk tamagoči un trenējās ;)
06.12.2022 16:11 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Molle @ 06.12.2022 16:03
Par storiju - vai tad džegingi nav legingi, tikai džinsīgi?
laikam jā ... 🤭
06.12.2022 16:12 |
 
Reitings 22226
Reģ: 18.08.2022
Molle @ 06.12.2022 16:09
Ou, es jau sāku apšaubīt savas zināšanas viņas storiju dēļ. Nē, nu mazums kaut kas legingu pasaulē ir izmainījies. ?

Angliski parastie legingi ir leggings
Un ja ir dzinsa materiala ir jeggings
👍
06.12.2022 16:15 |
 
Reitings 124
Reģ: 25.10.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 15:20

1.Tu šeit forumā tērē savu laiku ar saviem resursiem valodām un pārējo.
2.Un šo laiku tērē arī kāds cits, kuram ir mazāki
resursi dzīvē, bet zini, kas nemainās - izdirstais Laiks, jo tas tiek tāpat iztērēts, neraugoties vai zini 5 valodas vai 2 valodas.
P. S. - kamēr tu te raksti par savu perfekto laimi, SVEŠIEM CILVEKIEM, uz kuriem tas neattiecas, tikmēr būtu jau iemācījusies, kādas frāzes vai vārdus, no 5 valodas. ?
Un var redzēt xka tev trūkst novērtējums no apkārtējiem, un uzslavas, apbrīna.
?Mājas jau neviens nevērtē tavus sasniegumus, tāpēc atnāci foruma pastāstīt.
Haha... un Tu, savukār, nevari rimties :) Kā es pavadu savu brīvo 10minūti, kamēr dzeru kafiju, ne Tev man norādīt - kur gribu, tur esmu, turklāt lekcijas būs tikai vakarā, tā kā nesatraucies par manu izaugsmes tempu, labāk domā par sevi :D
P.S. Man prieks, ka redzi, ka man trūkst apbrīna. Nebiju iedomājusies par to, ok eju stūrīti paraudāt un uzvilkt kādu kāsīti, lai priecīgāks prāts 🙃
06.12.2022 16:16 |
 
Reitings 124
Reģ: 25.10.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 15:24

Man varbūt, tēvs zin 8 valodas ir arī dabūjis divas augstākās izglītības. Bet e to nevienam foruma nestāstīšu, lai justu savu pārākumu. Par citām ģimenēm, kuras ir alkoholiķi vai narkomāni. Jeb nabadzība. Un zems līmenis.
Jēziņ, Tu vispār uztvēri pamatdomu? Ka plānojot savu laiku, visu ko var paspēt?
Šajā diskusijā es vairs neiesaistos, jo redzu satrakojušos būtni, kam, acīmredzot, uzkāpu uz varžacs, komentējot Elīnu. Lai mierīgs vakars, Elīn!
06.12.2022 16:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 15.05.2022
Ak tāpēc viņa pus nakti neguļ.. Jo reelus jātaisa 😀 aha, nu tagad skaidrs kāpēc guļ it kā tik maz un plus Naura komentārs toreiz par to kuram tad bijusi smaga nakts.. 😂 Es atvainojos, varbūt esmu par vecu tam, bet kur tādus reelus tieši montē? Ne pa tēmu jautājums, bet nu varbūt kādai laba sirds un var pateikt kādu labu aplikāciju..💙
06.12.2022 16:20 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kas te par knābāšanos notiek?
Vienu dienu nebiju forumā ielīdusi, vismaz 8 lapas un man, drāmas apsēstajai, pat lasīt apnika
06.12.2022 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits