Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10756
Reģ: 05.03.2020
un jā, labs novērojums par to, ka sākumā pat papuci veda līdzi, lai kaut ko "nokārtotu". tā biežā lidošana tiešām ir saistīta ar skaidro naudu, jo fiziski viņi tur neko baigi daudz pārvest nevar.
bet es laikam palaidu garām, kas pa "draugiem" šiem Daugavpilī? varbūt tās Prieka vēsts naudu vai Aināra kreiso naudu atmazgā kaut kādā veidā pēc šīs shēmas, jo viņu komandējumi pieauga proporcionāli tam, kad viņi sāka "interesēties par politiku".
par to "patipirku", skaidrs, ka ne pati. viņa neliktu katru reizi 5 slavinošus storijus pēc kārtas ar kaut ko, par ko pati ir samaksājusi. PATI. pamanījāt, ka tad, kad viņai tiešām kāds kaut ko uzdāvina - kaut kādu medu vai spilves burciņas, viņa to parāda ļoti ātri, max vienā storijā, pat īsti nenofilmējot vai neietagojot dāvinātāju? un ja tāda ir viņas attieksme pret īstām dāvanām, tad kāda tā būtu pret kaut ko, kas ir pašas pirkts? nebūtu neviena storija vai arī būtu žēlošanās storijs par to, cik tas ir dārgi. varbūt tur ir sistēma ir kaut kāda no sērijas, ka maksā dešuku par kaut ko, kas maksā, piemēram, 100 eiro. no sērijas #patipirku, bet ar 90% atlaidi. vai arī ja vajag VIDā kaut ko pierādīt, tad jau viss sarunāts un tiks izsniegts čeks, ka viss apmaksāts skaidrā uz vietas. nezinu, neesmu baigā shēmotāja, bet tur noteikti viss ir izdomāts kā rīkoties, ja VID kaut ko pieprasīs kā apstiprinājumu tam, ka #patipirka.
29.11.2022 08:20 |
 
Reitings 10756
Reģ: 05.03.2020
Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust.

jau sen gribēju saprast, vai tas ir kāds psiholoģisks mierinājums visiem tiem, kurus kritizē? ja mani kritizē, tad mani apskauž. ieteiktu vienreiz beigt pieminēt visur to skaudību un apskatīties uz apspriesto cilvēku skaidrām acīm.
un nē, nedomāju, ka viņai kaut kas nāks atpakaļ. mums ir tik daudz zagļu, shēmotāju, netaisnīgu cilvēku tajā pašā valsts pārvadē un citur, bet kaut kā gadu desmiti iet un nekas viņiem nenāk atpakaļ. redz, pat valdībā atkārtoti ievēl. tautai īsa atmiņa.
29.11.2022 08:27 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.11.2022
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas 😁 Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . 🤷🏻
29.11.2022 08:33 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??
ir grūti uztvert viedokli no cilvēka, kuram ir šāds rakstības stils.
29.11.2022 09:00 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)
zagļi ,orgānu un bērnu tirgotāji pefofiliem arī pelna ka var , kāpēc,tad viņus sodīt,ja? Un neaizmirsti,ka katrs nodokļu nemaksātājs tomēr dzīvo uz nodokļu maksātāju rēķina cits vairāk,cits mazāk,bet tomēr
29.11.2022 09:12 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
iiieviiite, pareizi Tu raksti, tas patipirku arī ir izshēmots. Tas pat nav tik sarežģīti naudiņu pārskaitīt, saņemt čeku un, tad skaidrā nauda atpakļ, un lūk , patipirku!
29.11.2022 09:18 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??

Ieteiktu iemācīties, ko vispār vārds - skaudība, nozīmē.
Kas vispār Elīnas dzīvē varētu skaust?
Ka tu neesi godīgs?
Ka tev visa dzīve ir teātris (priekš IG)?
Ka tu sevi nemīli?
Ka tu savu miesīgu bērnu nemīli?
Ka tev nav mīlošas attiecības ar partneri un ģimeni?
Ok, dzīvo lielā dzīvoklī, kurš atrodas foršā vietā. Bet manta nav apskaužama lieta, jo vienu dienu tev tā ir, otrā dienā sēdi zem tilta!
Mantu skauž tikai garā nabadzīgi cilvēki, kuri negrib kustināt savu dibenu, lai kaut ko sasniegtu.
29.11.2022 09:23 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)

Labu laiku lasi šo diskusiju, jo ir interesanti...kāpēc tad tu te esi un labu laiku lasi šo diskusiju? Tomēr patīk pašai iebāzt savu šņukuru Didriksonos. 😁
29.11.2022 09:32 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Visas lielās moralizētājas pašas sēž un pa kluso lasa sarunas, jo tik ļoti interesē...un tad atnāk un ievemj šeit. Varbūt beidz lasīt. Ej ārā un dzīvo savu dzīvi, kāpēc pašas sēžat un šo te lasāt tik aizrautīgi?
29.11.2022 09:34 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)
un kāpēc tu domā ka citi neko nedara ? Sanāk skolotājs nevar pamanīt un kritizēt skolēnus? Var . Tāpat arī mēs šeit varam izteikt viedokli un kritizēt xkad tas nesakrīt vai ir nepareizs
29.11.2022 09:37 |
 
Reitings 1708
Reģ: 11.10.2022
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??

Saulīt..🤦‍♀️
Pieņemšu, ka katrs saprot savādāk to, kas ir skaudība kā tāda.
No sava skatu punkta - mums vajadzētu gribēt kaut ko kas ir Elīnai, bet nav mums. Bet es ne sū*a negribētu neko, kas ir šiem liekuļiem.
Es tieši atbalstītu, ka cilvēki darītu to, kas patīk un pelna ar to. Bet šitiem tak viss ir pa čorno, samuhļīts, desmit mezglos melots,slēpts. Dara sūdu, uz savas veselības un sava bērna rēķina. Sludina garīgas, kristīgas vērtības, esot prostitūtas izskatā apenēs un garos zābakos.
Tā kā katram, kas kaut mazliet pieslēdz smadzeni, metas errors un bezspēcība, jo šis viss notiek publiski, bez sekām.
29.11.2022 09:41 |
 
Reitings 1398
Reģ: 13.09.2021
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??

Mazliet paanalizēsim kas tieši varētu skaust…
Transvestīta izskats divdesmitpiecos gados- tā kā vispār neskauž.
BIZNESS- tā kā arī nē, nekad negribētu tādu biznesu dēļ kura man savs jaundzimušais bērns stūrī jāgrūž, vai jāmočī septiņas dienas nedēļā. Neilgojos pēc tāda darba.
“Burkānu augums”- arī nebūs , gaumes jautājums, bet tomēr nekas skaists, netrenēts, nobadināts augums.
Slava- paldies, kam tādu vajag , ka 95% slava sastāv no tā , ka pat tevi ņirgājas.
Tā varētu turpināt. Es goda vārds nesaprotu kas tur vispār var skaust? Varbūt divpadsmitgadniecei kautkas no tā visa var šķists ok, bet negribu arī aizvainot divpadsmit gadīgu bērnu , tie man šķiet ir IZGLĪTOTĀKI un spriestspējīgāki.
29.11.2022 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 3297
Reģ: 29.01.2009
Molle @ 29.11.2022 09:32

Labu laiku lasi šo diskusiju, jo ir interesanti...kāpēc tad tu te esi un labu laiku lasi šo diskusiju? Tomēr patīk pašai iebāzt savu šņukuru Didriksonos. ?
Labu laiku lasa un pēkšņi no rīta atvērusi acis, skrien lasīt komentārus un pat reģistrējās, lai tik izteiktu savu viedokli kā visiem skauž. 😂 Plkst. 7 ar kko reģistrēts profils. 😂
29.11.2022 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 3297
Reģ: 29.01.2009
bubuciis @ 29.11.2022 08:33
Es savu dupsi kustinu ,bet liekas ,ka daudzām skauzh ,ka cilvēks pelna un Dara to,kas patīk. Ko un kā -tas ir cits stāsts ,karma atspēlēsies. Nevajag jau uzreiz tā cepties ,dāmas ? Liekas,ka reti kura spēj uzñemt kritiku vai citu viedokli ,zhēl . ??
Vakar redzēju tik tok video kurš ielikts, kad Didrihsone pie stūres, ziemas laikā, bez piesprādzēšanās, ar telefonu rokās un zipspuldzi spīdinot acīs filmē sevi dziedam. Tā ir apskaužama rīcība? Šobrīd, kad pedējās nedēļas laika ir ļoti briesmīgas avārijas ar letalām beigām. Viņai to telefonu vajadzētu dirsā iespraust, ar visu zipspuldzi, lai visi pa gabalu viņu jau redz. Bet pats skumjākais, ka komentāros es lasīju- jums visiem skauž, tad kad citi tā dara, tad neviens nerunā, jo Didrihsone ir tik populāra . Mca, mca sawles. Atbildi, ko tieši tur skaust? Ka cilvēkam ir nospļauties par apkārtējiem? Tāda debīlā mātīte arī tevi var notriekt stāvot pie luksafora. Viņai nospļauties pat par sahu bērnu. Cik redzu, tad bērns vienmēr pie kājām, pat virtuvē taisot ēst. Bērns sāk niķoties un tad tiek ar kāju pašūpināts. Viss tur ir slikti, nekas kas nav apskaužams.
29.11.2022 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 25.05.2009
L.. @ 28.11.2022 22:54

Jā, bet labi, ka ne Abibas vai Abdibas. Palicis tikai 1 komplekts. Pasteidzās!

Zeķes bērniem un viens pāris- mana teorija, ka iespējams tirgo kaut ko kas pašai Didrai (ja viņai maza kāja) vai Džeisonam nav derējis 😄
29.11.2022 10:55 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
kapriza__ @ 29.11.2022 10:33
Vakar redzēju tik tok video kurš ielikts, kad Didrihsone pie stūres, ziemas laikā, bez piesprādzēšanās, ar telefonu rokās un zipspuldzi spīdinot acīs filmē sevi dziedam. Tā ir apskaužama rīcība? Šobrīd, kad pedējās nedēļas laika ir ļoti briesmīgas avārijas ar letalām beigām. Viņai to telefonu vajadzētu dirsā iespraust, ar visu zipspuldzi, lai visi pa gabalu viņu jau redz. Bet pats skumjākais, ka komentāros es lasīju- jums visiem skauž, tad kad citi tā dara, tad neviens nerunā, jo Didrihsone ir tik populāra . Mca, mca sawles. Atbildi, ko tieši tur skaust? Ka cilvēkam ir nospļauties par apkārtējiem? Tāda debīlā mātīte arī tevi var notriekt stāvot pie luksafora. Viņai nospļauties pat par sahu bērnu. Cik redzu, tad bērns vienmēr pie kājām, pat virtuvē taisot ēst. Bērns sāk niķoties un tad tiek ar kāju pašūpināts. Viss tur ir slikti, nekas kas nav apskaužams.
āmen!
29.11.2022 12:28 |
 
Reitings 70
Reģ: 09.08.2022
Man patīk tas uzskats, ka visas, kas te komentē noteikti ir neglītas, nekompetentas, neizglītotas neveiksminieces, kurām skauž. Tā viņu nauda man vispār ir pie dirsas, domāju, ka ne es tāda vienīgā.
29.11.2022 13:08 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Pff. Klasika... Ja sajūsmā nečurā biksēs no visiem sniegpārsliņas izgājieniem, tātad skauž.
Sniegpārsliņa gan var uzvesties kā pēdējā cūka visu acu priekšā un "nevienam par to nav nekādas daļas"- tipiska pēcpadomju domāšana.
Attīstītajās valstīs viņi abi sēdētu cietumā. Jau par to vien, ka mašīnā nesprādzējas un tas ir nofilmēts.
29.11.2022 13:52 |
 
Reitings 2550
Reģ: 17.03.2022
Šis pāris noteikti nav skaudības vērts.... Didrihsoni, jūs vnk esat tik sekli cilvēki. Ja kādu gadu atpakaļ varēju vēl noklausīties Elīnas storijus līdz galam, tad tagad tas nav iespējams.
29.11.2022 13:58 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Zaicik @ 29.11.2022 13:52
Pff. Klasika... Ja sajūsmā nečurā biksēs no visiem sniegpārsliņas izgājieniem, tātad skauž.
Sniegpārsliņa gan var uzvesties kā pēdējā cūka visu acu priekšā un "nevienam par to nav nekādas daļas"- tipiska pēcpadomju domāšana.
Attīstītajās valstīs viņi abi sēdētu cietumā. Jau par to vien, ka mašīnā nesprādzējas un tas ir nofilmēts.
sociālie darbinieki jau sen pie durvīm klauvētu ārzemēs…
29.11.2022 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits