Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, katrs bērns ir savādāks ar noteikumu, ka vecāki veicina bērna attīstību, bet bērnam savs temps. Ja, bērnam netiek palīdzēts iepazīt pasauli, tad attīstība būs
daudz lēnāka un tā nav norma. Jā, Džeisons jau kaut kur iepaliek, un pēc tā ko mēs redzam, tad visticamāk tā ir vecāku vaina ne tāpēc, ka bērniņš ir lēnāks. Un man izskatās, ka Džeisonam ir tonuss, kas arī var kavēt attīstību, varbūt kļūdos
23.11.2022 10:14 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
reina @ 23.11.2022 09:18
iiieviiite
Es uzskatu, ka man ar vecākiem ir emocionāli vēsākas attiecības tieši tā iemesla dēļ, ka - vajadzības spiesti! - mēdza ielikt sētiņā un iet strādāt lauku darbus. Mamma pati teica - atnācu, redzu, ka noraudājusies, bet satinusies pati sedziņā un aizmigusi. Ir ļoti liels bloks pateikt "mīlu tevi" mammai, tētim vispār nekad ko tādu neteiktu (skolas laikā par tēti vienmēr bija jociņš, lai uzmin, kurā klasē togad ar māsu iesim). Kaut no malas mums it kā ir ļoti labas attiecības, cieņa, palīdzēšana utt. Bet emocionālajā ziņā - redzu, ka citiem tādas izpausmes nāk organiskāk laukā.
Un, protams, tajos laikos ar bērniem nebija tādas auklēšanās, kā es veltu šodien savam bērnam. Kaut pašai piens ātri beidzās, pat naktī no pudeles barojot, to darīju, cieši piekļaujoties, lai ir tas āda, smarža kontakts.
Protams, lai dēls izaug un tad redzēs to īsto ainu, bet redzu, ka emocionāli mīļāks, drošāks paust savas jūtas viņš ir jau tagad mazotnē.

Man laikam līdzīgi bērnībā gāja, attiecības itkā ir labas, bet apķeršanās, “es tevi mīlu” vai kas tamlīdzīgs liekas ļoti dīvaini ar vecākiem. Arī skatos, cik dabīgi tas nāk citiem.
Bet nezinu vai tas tiešām ir no pirmā dzīves gada, drīzāk jau no vēlāka laika, bērnudārza vecuma.
Itkā baigi traumēta nejūtos, ir viss ok pa lielam 😀
23.11.2022 10:15 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Bērns noteikti izaugs un izaugs normāls un kustīgs un, līdz ko bērni sāk kustēties, tā vairs gribot pat, nevar iespundēt ne ratos, ne sēdekļos. Nekur šis nepaliks arī Džeisonam.
Es pati vairs Didriksoniem nesekoju, bet palasos šo diskusiju gan un reāli jau izklausās, ka ir sevi izsmēlušies. Ne par ko citu jau arī šeit vairs neviens nešausminās - firzūra, bērna atstāšana. Vēl pavīd apģērba jautājums.
Absolūti gan šie cilvēki, gan šī lapa ir sevi izsmēlusi. Didriksoni noteikti to saprot un tāpēc aizvien debilāki gājieni tiek rādīti, jo lai tikai runātu, lai turpinātu uzturēt dzīvu visu šo epopeju, kaut vai tupi ik dienas ierakstīt, kā atkal nabaga bērns atstāts. Nekā cita jau vairs nav ko runāt.
23.11.2022 10:19 |
 
Reitings 367
Reģ: 15.02.2022
Džeisons atkal krēslā iebāsts. Žēl tas bērns.
23.11.2022 10:21 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Lula @ 23.11.2022 10:15

Man laikam līdzīgi bērnībā gāja, attiecības itkā ir labas, bet apķeršanās, “es tevi mīlu” vai kas tamlīdzīgs liekas ļoti dīvaini ar vecākiem. Arī skatos, cik dabīgi tas nāk citiem.
Bet nezinu vai tas tiešām ir no pirmā dzīves gada, drīzāk jau no vēlāka laika, bērnudārza vecuma.
Itkā baigi traumēta nejūtos, ir viss ok pa lielam ?

PSRS es laikos tā nebija pieņemts.
Mūs apčubināja, auklēja, nevienam nenogrūda, rūpējās, bet kaut mums attiecības ar vecākiem ir ļoti labas, bet tāda skaušanās, mīlestības izpausmes mums nenotiek. Tā vienkārši nekad nav bijis pieņemts. Un tā ir ar vairumu, cik ir runāts ar vienaudžiem, kolēģiem. Tajos laikos visi visus "nemīlēja", kā tas ir tagad... "mīlu tevi" vietā, nevietā.
Es savos gados pat ne reizi dzīvē neesmu redzējusi, kā mani vecāki izrāda jūtas viens otram vai mīļojas savā starpā, apskaujas. Kad vaicāju mammai par to, viņa teica, ka tā nebija pieņemts un viss.
Savus bērnus es audzinu citādāk. Bet tagad ir "pieņemts" citādāk, var gan jūtas izrādīt, gan publiski bučas dot vīram, utml.
Tie bija citi laiki. Tā ir
23.11.2022 10:27 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Molle @ 23.11.2022 10:27

PSRS es laikos tā nebija pieņemts.
Mūs apčubināja, auklēja, nevienam nenogrūda, rūpējās, bet kaut mums attiecības ar vecākiem ir ļoti labas, bet tāda skaušanās, mīlestības izpausmes mums nenotiek. Tā vienkārši nekad nav bijis pieņemts. Un tā ir ar vairumu, cik ir runāts ar vienaudžiem, kolēģiem. Tajos laikos visi visus "nemīlēja", kā tas ir tagad... "mīlu tevi" vietā, nevietā.
Es savos gados pat ne reizi dzīvē neesmu redzējusi, kā mani vecāki izrāda jūtas viens otram vai mīļojas savā starpā, apskaujas. Kad vaicāju mammai par to, viņa teica, ka tā nebija pieņemts un viss.
Savus bērnus es audzinu citādāk. Bet tagad ir "pieņemts" citādāk, var gan jūtas izrādīt, gan publiski bučas dot vīram, utml.
Tie bija citi laiki. Tā ir
sviests. Man tad vismaz paveicies ar mīļumu un apskāvieniem bērnībā, kā arī ar vecākiem. Tāds “nebija pieņemts” pilnīgas muļķības.
23.11.2022 10:32 |
 
Reitings 63
Reģ: 29.10.2022
Man izkatās tā, ka Elīna nemazgā arī seju nost no make up,lai ietaupītu laiku un kosmētiku.
No rīta pieceļas un umauc kosmētiku pa virsu vecajai.
Viņai laikam liekas kamēr jauna ,tas ir ok.😀😆😅
Tāpēc parasti ir vecās sliedes uz sejas redzamas.
Un vakar negāja dušā,lai saglabātu zīmējumus,tad nu seja arī nav mazgāta,cik nu ar vatīti patīrīts nost no acīm un vaigu kontūras.
Nav brīnums,ka viņai arī intīmā hig klibo.
Ja jau no vakardienas plkst 4.00 nav bijusi dušā un dupsi mazgājusi.
Mēs ļoti labi zinām cik ātrā laikā vai dienas gaitā tā zona piesvīst un tā ir mūsu smarža tur lejā,bet nu Elīna tur uztur halahaustu..
23.11.2022 10:37 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es reāli esmu pārliecināta, ka ar to bērnu un audzināšanu nav TIK traki, kā šeit tiek runāts. Es tiešām domāju, ka, lai arī bērns tiek omēm bieži, noteikti nav tā, ka mājās ienes un noliek stūrī un izbeidzas. Es tiešām tam atsakos ticēt un ja kāda grib mani apstrīdēt, tad "storijos to neredz" nav nekāds arguments.
Viņiem tomēr ir bizness. Jauni cilvēki, neprot menedžēt savu laiku... Liekas, ka būtu jocīgi iedomāties, ka Elīna paliekot stāvoklī jau sāks mājās sēdēt, adīt zeķītes un visu pirmo bērnu dzīves gados sēdēs un tikai mammosies. Ātri vien sāks atsekot visi, kam bēbji nav aktuāli, bet biznesam tas nepalīdz.
Es, piemēram, tiešām esmu atsekojusi visām, kam esmu sekojusi intereses pēc (tā pati Beitika, patika viņas profils, līdz pieteicās bebis un par cik man tas nav aktuāli vairs, saturs palika nesaistošs man. Tā ir vēl ar kaudzīti zināmo sieviešu. Bet tas liekas tikai normāli, kas kuram aktuāls). Tāpat Buterrfly puse sekotāju ir tīnes, kas staigā kroptopos un plikās pakaļās, milzu zābakos. Nu neienterēs viņām bēbjošanās un mammošanās. To viņi saprot noteikti, līdz ar to, tas saturs ir tik pat tīnisks, cik sekotāji.
23.11.2022 10:38 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Marcipaaans @ 23.11.2022 10:32
sviests. Man tad vismaz paveicies ar mīļumu un apskāvieniem bērnībā, kā arī ar vecākiem. Tāds “nebija pieņemts” pilnīgas muļķības.

Man ir izcili vecāki. Katrs audzina savus bērnus tā, kā uzskata par pareizu un vajadzīgu. Iedomāties, ka tas, kā tu biji audzināts un tas, kas no tevis ir sanācis ir vispareizāk, liekas muļķīgi.
Pareizās audzināšanas metodes nav. Jebkurš cilvēks aizejot pie psihoterapeita tāpat uzzinās par savām "bērnības traumām". 😁Un ja tev liekas, ka tev nav - aizej pie ārsta un noteikti atradīs arī tavas perfektās bērnības traumas.
23.11.2022 10:52 |
 
Reitings 8525
Reģ: 05.07.2020
23.11.2022 11:24 |
 
Reitings 8525
Reģ: 05.07.2020
🤦🏻‍♀️
23.11.2022 11:25 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Molle @ 23.11.2022 10:19
Bērns noteikti izaugs un izaugs normāls un kustīgs un, līdz ko bērni sāk kustēties, tā vairs gribot pat, nevar iespundēt ne ratos, ne sēdekļos. Nekur šis nepaliks arī Džeisonam.
Es pati vairs Didriksoniem nesekoju, bet palasos šo diskusiju gan un reāli jau izklausās, ka ir sevi izsmēlušies. Ne par ko citu jau arī šeit vairs neviens nešausminās - firzūra, bērna atstāšana. Vēl pavīd apģērba jautājums.
Absolūti gan šie cilvēki, gan šī lapa ir sevi izsmēlusi. Didriksoni noteikti to saprot un tāpēc aizvien debilāki gājieni tiek rādīti, jo lai tikai runātu, lai turpinātu uzturēt dzīvu visu šo epopeju, kaut vai tupi ik dienas ierakstīt, kā atkal nabaga bērns atstāts. Nekā cita jau vairs nav ko runāt.

Ja tā būtu, tad bērnunamu zīdaiņi, nonākuši ģimenes aprūpē, paliktu aprūpējami dārzeņi, bet 99% gadījumos viņi sāk strauju attīstību - kā fizisku, tā emocionālo.
Bērna novārtā pamešana un viņa vajadzību neievērošana ļoti būtiski ietekmē bērna attīstību. Kustības, emocijas, valodas attīstību - pilnīgi visu.
23.11.2022 11:37 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Par to piesaisti ar vecākiem es piekrītu. Mani bērnībā arī vairāk auklēja un pieskatīja vecmamma, kamēr vecāki strādāja, tēvs vispār ārzemēs strādāja. Un tagad ir tā, ka kaut kādas īpašas jūtas pret vecākiem es neizjūtu, jā, man bija viss, nekā netrūka, bet nebija uzmanība un mīlestība tik daudz. Tas rezultējās ar to, ka es nevaru pateikt saviem vecākiem “es tevi mīlu”, apskauties man nepatīk un tas liekās dīvaini, par viņiem es principā nekad nedomāju.. tieši šo iemeslu dēļ tagad es savu bērniņu mīļoju, bučoju, nēsāju rociņās un katru dienu viņam saku cik ļoti es viņu mīlu.
23.11.2022 11:44 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Elemelekaramele @ 23.11.2022 11:37

Ja tā būtu, tad bērnunamu zīdaiņi, nonākuši ģimenes aprūpē, paliktu aprūpējami dārzeņi, bet 99% gadījumos viņi sāk strauju attīstību - kā fizisku, tā emocionālo.
Bērna novārtā pamešana un viņa vajadzību neievērošana ļoti būtiski ietekmē bērna attīstību. Kustības, emocijas, valodas attīstību - pilnīgi visu.

Parunāsim pēc 5 gadiem, kad Džeisons jau būs piecgadnieks un tad varēs redzēt, kas tur ir vai nav attīstījies. Pagaidām bēbis storiju laikā sēž Babybjornā un visiem jau ir pasaules gals. Lūk, ja viņa translētu online video 24/7 un ja tiešām visu dienu viņš tur nosēdētu, tas gan būtu briesmīgi.
Storiju uzņemšanas laikā noteikti iespundē to bērnu, kā tad gorīsies netraucēti.
Par to, kas notiek, kad storijs beidzas, neviens nezina. Piefantazēt klāt liekas muļķīgi.
Vienīgais, par ko es brīnos, ka neviens no ģimenei pietuvinātajām personām neko nekad nav teicis par šo ģimenīti. Parasti taču ir kāds, kas zina kaut ko vairāk.
23.11.2022 11:47 |
 
Reitings 6984
Reģ: 13.04.2022
Es jau neko, bet didrai tā frizūra nu tik traki savilkta, ka acis jau formu mainījušas :D
23.11.2022 11:59 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Molle @ 23.11.2022 11:47

Parunāsim pēc 5 gadiem, kad Džeisons jau būs piecgadnieks un tad varēs redzēt, kas tur ir vai nav attīstījies. Pagaidām bēbis storiju laikā sēž Babybjornā un visiem jau ir pasaules gals. Lūk, ja viņa translētu online video 24/7 un ja tiešām visu dienu viņš tur nosēdētu, tas gan būtu briesmīgi.
Storiju uzņemšanas laikā noteikti iespundē to bērnu, kā tad gorīsies netraucēti.
Par to, kas notiek, kad storijs beidzas, neviens nezina. Piefantazēt klāt liekas muļķīgi.
Vienīgais, par ko es brīnos, ka neviens no ģimenei pietuvinātajām personām neko nekad nav teicis par šo ģimenīti. Parasti taču ir kāds, kas zina kaut ko vairāk.

Piekrītu, protams, ka neredzam 24/7, bet neredzu jēgu izmantot babybjornu tikai storiju laikos, jo viņš vēl nekur aiziet pats nespēj, ne storiju laikos, ne citā laikā. Domā, pirms tam Naurim viņš bija rokās un tad ielika krēslā un taisīja kafiju? Viņš nekad nav redzēts rokās, viņš nekad redzēts dzīvojamies uz grīdas. Vienīgais brīdis, ko esmu redzējusi, kad viņš vispār var pakustināt rociņas un kājiņas - kad maina pamperu. Nē, es domāju, ka viņš savu nomoda laiku pavada krēslā. Un pēc izteikumiem par kašķīgiem vakariem un fonā Džeisonu krēslā, domāju, ka viņš vnk raud tajā krēslā vakaros. Ja kāds domā, ka tāpēc Didra izņems viņu no tā krēsla un ļaus attīstīties tā, kā zīdainim tas būtu jādara, domāju, ka jūs maldāties. Uzgriezīs skaļāk TV.
23.11.2022 12:00 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Molle @ 23.11.2022 10:52

Man ir izcili vecāki. Katrs audzina savus bērnus tā, kā uzskata par pareizu un vajadzīgu. Iedomāties, ka tas, kā tu biji audzināts un tas, kas no tevis ir sanācis ir vispareizāk, liekas muļķīgi.
Pareizās audzināšanas metodes nav. Jebkurš cilvēks aizejot pie psihoterapeita tāpat uzzinās par savām "bērnības traumām". ?Un ja tev liekas, ka tev nav - aizej pie ārsta un noteikti atradīs arī tavas perfektās bērnības traumas.
lasīt proti? Es nevienu reizi neteicu, kas ir pareizi/nepareizi. Mans uzsvars bija uz “tā nebija pieņemts”. Un tieši tā, katra audzina pa savam, nevis apgalvo par pilnīgi visiem, ka lūk tā nebija pieņemts. Vienam bija, citam nebija. Nevis visiem.
23.11.2022 12:07 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
iiieviiite @ 23.11.2022 09:04
meitenes, nenomētājiet mani uzreiz ar tomātiem un tā, bet es gribētu saprast, vai tiešām tā mātes klātbūtne ir tik svarīga bērna pirmajos gados, kurus viņš tāpat neatcerēsies, kad būs pieaudzis? es, piemēram, tiku audzināta nabadzīgos apstākļos, vecāki mani bieži vien atstāja vecvecākiem (līdz kādiem 2 gadiem, kamēr sāku iet dārziņā), lai paši varētu strādāt, bet es to laiku tāpat neatceros un tas nekādā veidā neietekmēja manas attiecības ar māti apzinātā vecumā. attiecības mums ir cieņpilnas un mīlošas, es palīdzu mātei materiāli utt.
nepārprotiet, es saprotu atšķirību starp to laiku, kad daudziem vecāki pelnīja iztiku un citas izvēles nebija. Didra izvēlas strādāt, kad to var nedarīt, bet runa nav par to. mēs varam abstrahēties no Didras temata, man tiešām interesē vai tā mātes klātbūtne neapzinātā vecumā nav pārvērtēta? un es pat vairāk nerunāju par krūts barošanu, jo par to viedokļi arī cik saprotu mēdz dalīties, es tieši vairāk par auklēšanu, gulēšanu un laika pavadīšanu kopā, kamēr bērns ir mazulis.
cik daudzas no jums ir runājušas un vilkušas paralēles par to laiku, kad jūs bijāt mazuļi un vecāku iesaisti bērnkopībā, kā tas atspoguļojās uz jūsu attiecībām vēlāk, esat par to domājušas? tiešām ir tā, ka tās, kuras auklēja 24/7 ir labākās attiecībās ar saviem vecākiem, nekā tās, kurām vecāki, piemēram, vairāk pievērsa uzmanību, kad bērns jau bija mazliet vecāks?
PS. kā var noprast pēc jautājuma, man bērnu nav, tādēļ es tikai spriedelēju, bet man tiešām šo visu lasot ir tāda nesaprašana, vai šī Didras kritizēšana nav mazliet pārspīlēta, jo itkā man jau bija līdzīgs variants (un es domāju, ka daudzām no mums tā bija), bet tas neietekmēja manas attiecības ar māti ne skolas laikos, ne vēlāk.
ir tāda lieta ka ceturtais trimestris,tie ir pirmie trīs berna mēneši,kad bērns vēl juta ka divi vienā ar mammu .un tad viņam visvairāk vajag mammu. Un , protams,mamma var strādāt un darīt savas ikdienas lietas,bet tad katru brīvo brīdi tad atdos Max savam bērnam ar patiesu atdevi. Un bērni ļoti labi jūt mammas emocijas. Man pašai ir bijis ka es sastresojos un bērns no tā arī vairāk uzvilkts ,tad atnāk kāds kurš pārņem pieskatīšanu un ir pilnīga miera ,tad bērns nomierinās. Un otra lieta ,kad bērnam ir stress viņš jau no mazotnes nonākot mammas rokas nomierinās,ja jūt to mammas siltumu un mīlestību. Nē velti piedzimstot ,iespēju robežās mammai ieteicams uzreiz veidot ada-ada kontaktu . Nezinu kā lv ,bet man pat papiros pēc slimnīcas atzīmēja,vai ir vai nav šīs kontakts bijis.
Un šis " cieņpilnas attiecības"arī ir katram savs skatījums . Mēs tagadējie pieaugušie esam tā sauktā nemīlēta paaudze ( lasīju viena žurnāla) ,jo vecākiem vienmēr ir bijušas citas prioritātes un cieņa pret vecākiem bieži vien tika jaukta ar bailēm . Man vecāki arī strādāja,bet ne jau no pirmajām dienā.,bet katru brīvo brīdi bija blakus cik varēja .
23.11.2022 12:12 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Karliina @ 23.11.2022 11:44
Par to piesaisti ar vecākiem es piekrītu. Mani bērnībā arī vairāk auklēja un pieskatīja vecmamma, kamēr vecāki strādāja, tēvs vispār ārzemēs strādāja. Un tagad ir tā, ka kaut kādas īpašas jūtas pret vecākiem es neizjūtu, jā, man bija viss, nekā netrūka, bet nebija uzmanība un mīlestība tik daudz. Tas rezultējās ar to, ka es nevaru pateikt saviem vecākiem “es tevi mīlu”, apskauties man nepatīk un tas liekās dīvaini, par viņiem es principā nekad nedomāju.. tieši šo iemeslu dēļ tagad es savu bērniņu mīļoju, bučoju, nēsāju rociņās un katru dienu viņam saku cik ļoti es viņu mīlu.
wow, piekrītu arī iepriekš rakstītajam, un es visu laiku domāju, kapēc man ir tik grūti mammu parasti apskaut, dot bučas, pateikt “ mīlu tevi”, tas nekad nav nācis laukā tā dabiski un harmonoski, bet arī bērnudārzā gāju jau no 1g.v, un visas vasaras laukos pie vecvecākiem. Tas nenozīmē, ka es savus vecākus nemīlu, bet nav tā piesaiste tik cieša un dabiska. Un ar savu bērnu tieši pretēji, mīļoju cik varu, un cenšos pēc iespejas vairāk veltīt savu uzmanību viņam. Tapēc šis lielas tik dīvaini ar Elīnu. Ja viņai tas trūka bērnībā, tad kapēc nerīkojas pretēji un savam dēliņam to visu nedod, kas viņai trūka 🤯
23.11.2022 12:34 |
 
Reitings 5950
Reģ: 27.02.2022
Aj jūs te atkal par savām pieredzem... Visi tiešām palaida garām, ka tā smule savus zimejumus nenomazgaja? 🤣 Iedomajas kāda ir gultas veļa 🤪 to kā sīko audzina, nezin neviens un nezinasiet. Sikais pie omam, jūs te sausminas, sīkais mājās, tāpat atrod pie kā pasausminaties 😅
23.11.2022 12:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits