Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Nu par Elīnas situāciju nevaru teikt - wow, cik negaidīts pavērsiens. Redzot ko un kā viņa ēd, par kafijas daudzumiem nerunājot. Lielākā problēma viņas ārstēšanās procesā būs tas, ka nestāsta ārstam kā patiesībā ir - gan kafijas, svaigu dārzeņu ēšana daudzumos vai tieši pretēji - treknu ēdienu lietošana uzturā. Protams,ka citiem tas kuņģis ir jūtīgāks, tai skaitā man, bet jau savu organismu zinu, neēdu to no kā man būs slikti,dedzinās vai sāpēs vēders. Te cilvēks domā,ka zāles atrisinās visas problēmas un pie visa vainīgs ir tas,ka viņa bija stāvoklī, bet ja viņa tālāk bliezīs litriem kafijas un ēdīs svaigus dārzeņus, neko daudz tas nedos par ar vismodernākajiem medikamentiem.
Žēl ārsta,jo te ir darbs ar vējdzirnavām. Pēc tam teiks, ka atkal lielas summas tērē un visa pasaule ir vainīga, bet patiesīā kuņģa problēmas ir diez gan ok uzturēt kaut cik kontroles līmenī ar uzturu sākot.
15.10.2022 11:12 |
 
Patīk
Reitings 32073
Reģ: 12.10.2022
Kāpēc ievērot diētu un ēst normālas porcijas, normālu ēdienu, kuros ir kalorijas, ja var dzert zāles, kuros nav kaloriju?
Es domāju, ka šāda loģika Elīnai stāv galvā.
15.10.2022 11:44 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
SantaBarbara @ 15.10.2022 10:40

Nu ar tiem skabajiem kapostiem man liekas tā pratigi,ja ir gastrits un komplektā ir paaugstinats skabes limenis ,tad tie kaposti tikai vel vairak kairinas kungja glotadu !
Man arī ir gastrīts ar loti paaugstinātu skabes limeni lidz ar to es kapostiem labāk eju ar līkumu!
Es domāju vina ēd tos kapostus,priekš vedera izejas ,izklausas ka cīnās ar hronisku aizcietejumu ,lidz ar to cenšas max škiedrvielas uztura lietot,neēd maizi,galu u.c produktus!

Nedaudz muļķīgi no Tavas puses pieņemt, ka Elīna zina, ko nozīmē šķiedrvielas 🤣 visticamāk mammīte pateica, ka no kāpostiem būs caureja, tāpēc arī lopsē.
15.10.2022 11:49 |
 
Reitings 330
Reģ: 07.10.2022
Kur jau atkal bērns nogrūsts? Pati laiž uz tiešraidi.
15.10.2022 11:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
5G @ 15.10.2022 11:49

Nedaudz muļķīgi no Tavas puses pieņemt, ka Elīna zina, ko nozīmē šķiedrvielas ? visticamāk mammīte pateica, ka no kāpostiem būs caureja, tāpēc arī lopsē.

Kad Elīna bija stāvoklī, viņai bija baigās problēmas ar aizcietējumiem. Viņa par to stāstīja telegram, stāstīja, ka ir tik traki, ka ārsts izrakstīja pat klizmas, jo pulverīši nepalīdzēja.
Domāju, ka viņa arī kaut kur uzzināja info, ka kāposti viņai palīdzēs (atceros, ka viņa bija arī pie uztura speciālista), iespējams, ka viņai joprojām ir tā aizcietējumu problēma vai arī tā pierada (iepatikās), ka tik labi iziet vēders, ka turpina to darīt arī pēc grūtniecības.
15.10.2022 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 2702
Reģ: 29.01.2009
Cik izdevīgi visā vainot grūtniecību, vēl jo vairāk dēļ tā, ka piedzima veselīgs puisītis nevis instagram meitina.
15.10.2022 13:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
Miss Dee @ 15.10.2022 13:40
Cik izdevīgi visā vainot grūtniecību, vēl jo vairāk dēļ tā, ka piedzima veselīgs puisītis nevis instagram meitina.

Savā ziņā tā arī ir, jo problēmas gan jau bija arī pirms grūtniecības, bet grūtniecība visu saasināja tā, ka sāka traucēt un vairs nevarēja sadzīvot.
Ja viņa nebūtu palikusi stāvoklī, gan jau mierīgi dzīvotu tā vēl piecus gadus un neietu pie ārstiem, neārstētos un turpinātu dzert pretsāpju zāles, katru reizi kad būtu saasinājumi…
15.10.2022 14:02 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
SantaBarbara @ 15.10.2022 10:40

Nu ar tiem skabajiem kapostiem man liekas tā pratigi,ja ir gastrits un komplektā ir paaugstinats skabes limenis ,tad tie kaposti tikai vel vairak kairinas kungja glotadu !
Man arī ir gastrīts ar loti paaugstinātu skabes limeni lidz ar to es kapostiem labāk eju ar līkumu!
Es domāju vina ēd tos kapostus,priekš vedera izejas ,izklausas ka cīnās ar hronisku aizcietejumu ,lidz ar to cenšas max škiedrvielas uztura lietot,neēd maizi,galu u.c produktus!
Viņa ēd kāpostus un burkānus, jo tur ir maz kaloriju. Viņa ne uz ko citu ēdienā neskatās. Pat augu pienu izvēlējās pēc kalorijām. Man būtu nulle pārsteiguma, ja viņa vispār nebūtu dzirdējusi par tādām šķiedrvielām.
15.10.2022 14:46 |
 
Reitings 54
Reģ: 11.04.2022
vivii @ 15.10.2022 14:02

Savā ziņā tā arī ir, jo problēmas gan jau bija arī pirms grūtniecības, bet grūtniecība visu saasināja tā, ka sāka traucēt un vairs nevarēja sadzīvot.
Ja viņa nebūtu palikusi stāvoklī, gan jau mierīgi dzīvotu tā vēl piecus gadus un neietu pie ārstiem, neārstētos un turpinātu dzert pretsāpju zāles, katru reizi kad būtu saasinājumi…

Bija, bija jau pirms grūtniecības. Atceros, ka sūdzējās, ka sāpot un pūšoties vēders. Brauca uz Dobeli pie ģimenes ārsta ar šo problēmu, un Nauris veda vēl uz kaut kādu klīniku, lai Elīna zāles dabūtu. Un stāvoklī viņa vēl nebija. Tas bija šķiet septembris 2021.gada. Katrā ziņā vasaras beigas. Izdevīgi jau protams vainot grūtniecību, nevis ēšanas paradumus, un atzīt, ka pati vien ir vainīga. Un svaru arī strauji zaudēja tieši pašā grūtniecības sākumā, kas bieži gadās pie problēmām ar kuņģi. Grūtniecības sākumā jau toč Džeisons tur neko nepareizajās vietās nesabīdija.
15.10.2022 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Pirmām kārtām jau neapstrādāti dārzeņi pūš vēderu, tos burkānus vajag ēst vārītus. Ja ilgstoši ēd svaigus dārzeņus, saldumus, plus litriem dzer kafijas, tad vēdera pūšanās nepāries nekad, to pat cilvēks bez medicīniskās izglītības saprot. Ja viņa ir bijusi pie uztura speciālista, tad ko tieši viņa tur ir klausījusies? Kādas zāles jādzer, vai ko?
Es pati kad izslēdzu no uztura dzīvnieku izcelsmes produktus, pirmajā mēnesī ēdu visu svaigu, likās, ka vēders vienkārši pārsprāgs! Kad sāku ēst apstrādātus produktus, un vairāk iekļaut olbaltumvielas, tad pūšanās pārgāja. Skatoties uz Elīnu, liekas, ka cilvēkam kaut vai vari pie pieres pielīmēt lapiņu ar tekstu "ko nedarīt" , un viņa vienalga to neredzēs!
15.10.2022 15:06 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Svētā Didra vakar rimčikā saltiņus pirka, prašņāja pārdevēju, kas par garšiņām ir 🤣
15.10.2022 16:18 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Iztērēt 500 eiro par izmeklējumu, tad aiziet uz dārgu klīniku vizītē un nākamajā dienā aiziet uz Rimi un sapirkt visus tos pašus produktus, kas kairinās kuņģi pēctam. Īsākā pamācība kā tērēt naudu uz dārgiem izmeklējumiem un ārstiem, bet negaidīt rezultātu
15.10.2022 17:10 |
 
Patīk
Reitings 32073
Reģ: 12.10.2022
Marcipaaans @ 15.10.2022 16:18
Svētā Didra vakar rimčikā saltiņus pirka, prašņāja pārdevēju, kas par garšiņām ir ?
Varbūt sāks pīpēt Saltus, jo tie nomāc kāri pēc ēdiena, jo ir garšīgi? Tur vispār 0 kcal :D
15.10.2022 17:20 |
 
Patīk
Reitings 32073
Reģ: 12.10.2022
Redz, Elīna ar savu melošanu ir novedusi tik tālu, ka nespēju normāli noticēt tam, ko viņa stāstīja par Nauri un ēdienu. Ka mēģina izdabāt vīram, ko šis gribēšot vakariņās.
1. Es nezinu, vai Elīna pati taisa kaut ko normālu, izņemot kūkas šad tad;
2. Ja viņa mēģina izdabāt Naurim un līst ārā no ādas, jo viņš ir tik izlepis, ka liek gatavot Elīnai to un to, beigās vēl negaršo, tad nu pizgec :D
Tad nu jautājums: vai Elīna ir kārtējo reizi mele un stāsta šo visu, bet nemaz negatavo ēst, vai arī lien no biksēm ārā, lai izpatiktu Naurim un darīt pilnīgi visu, ko viņš saka?!
15.10.2022 17:27 |
 
Reitings 548
Reģ: 23.01.2022
Marcipaaans @ 15.10.2022 16:18
Svētā Didra vakar rimčikā saltiņus pirka, prašņāja pārdevēju, kas par garšiņām ir ?

Video, bildes.. vai arī nav noticis
15.10.2022 17:46 |
 
Patīk
Reitings 32073
Reģ: 12.10.2022
PatrishaS @ 15.10.2022 17:46

Video, bildes.. vai arī nav noticis
Pat ja būtu bildes vai video, to šeit publicēt nevar. Tā kā pašai tev būs jāpieņem lēmums - ticēt vai neticēt.
15.10.2022 18:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
VanessaAdeliina @ 15.10.2022 17:27
Redz, Elīna ar savu melošanu ir novedusi tik tālu, ka nespēju normāli noticēt tam, ko viņa stāstīja par Nauri un ēdienu. Ka mēģina izdabāt vīram, ko šis gribēšot vakariņās.
1. Es nezinu, vai Elīna pati taisa kaut ko normālu, izņemot kūkas šad tad;
2. Ja viņa mēģina izdabāt Naurim un līst ārā no ādas, jo viņš ir tik izlepis, ka liek gatavot Elīnai to un to, beigās vēl negaršo, tad nu pizgec :D
Tad nu jautājums: vai Elīna ir kārtējo reizi mele un stāsta šo visu, bet nemaz negatavo ēst, vai arī lien no biksēm ārā, lai izpatiktu Naurim un darīt pilnīgi visu, ko viņš saka?!

Domāju, ka maksimāli izdabā Naurim, jo viņa taisa ēst un kādreiz, kad rādīja vairāk savus ēdienus, tad tie izskatījās daudz labāk nekā, piemēram, Lienes Kivičas gatavotās pļuras.
Nu pēc tā, ko viņa ir rādījusi, ko gatavo, var redzēt , ka cilvēks prot gatavot un sanāk neslikti. Protams, par gaumi nestrīdas un bieži viss bija ļoti “krēmīgs”, bet spriežot pēc Naura, viņam tieši tā patīk.
15.10.2022 18:01 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
VanessaAdeliina @ 15.10.2022 17:27
Redz, Elīna ar savu melošanu ir novedusi tik tālu, ka nespēju normāli noticēt tam, ko viņa stāstīja par Nauri un ēdienu. Ka mēģina izdabāt vīram, ko šis gribēšot vakariņās.
1. Es nezinu, vai Elīna pati taisa kaut ko normālu, izņemot kūkas šad tad;
2. Ja viņa mēģina izdabāt Naurim un līst ārā no ādas, jo viņš ir tik izlepis, ka liek gatavot Elīnai to un to, beigās vēl negaršo, tad nu pizgec :D
Tad nu jautājums: vai Elīna ir kārtējo reizi mele un stāsta šo visu, bet nemaz negatavo ēst, vai arī lien no biksēm ārā, lai izpatiktu Naurim un darīt pilnīgi visu, ko viņš saka?!
nu no storijiem.pat ja patti need,tad gatavot viņai patik.ipaši sātigus ēdienus.Tas laikam tads pretstats.maz ieliek ,ka gatavo.bet recepšu klasts nav no pliekanajiem.hailaitos ir receptes saglabatas .Nauris pavars nebus tas uzreiz ir redzams.Pa daudz viņam labas ipašibas būs😁
15.10.2022 18:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5038
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 15.10.2022 18:05
nu no storijiem.pat ja patti need,tad gatavot viņai patik.ipaši sātigus ēdienus.Tas laikam tads pretstats.maz ieliek ,ka gatavo.bet recepšu klasts nav no pliekanajiem.hailaitos ir receptes saglabatas .Nauris pavars nebus tas uzreiz ir redzams.Pa daudz viņam labas ipašibas būs?

Nauris tiešām nav pavārs, viņš māk uzcept olu, desas, tostermaizes un uztaisīt kellogsus :D
Vai pasūtīt ēdienu, aiziet paēst “pa kluso”😂
Starpcitu, nesen Elīna rādīja vienu kebabnīcu, kur kā izrādās, Nauris jau sen ejot, neesot tik Elīnai atklājis to vietu un man bija tāds - noooopietni? Ja mans vīrs tā būtu izdarījis, es viņu tur pat uz vietas, dzīvu apraktu un nolamātu! A Elīna samierinās, ka vecim tādi noslēpumu!
15.10.2022 18:58 |
 
Reitings 22407
Reģ: 18.08.2022
vivii @ 15.10.2022 18:58

Nauris tiešām nav pavārs, viņš māk uzcept olu, desas, tostermaizes un uztaisīt kellogsus :D
Vai pasūtīt ēdienu, aiziet paēst “pa kluso”?
Starpcitu, nesen Elīna rādīja vienu kebabnīcu, kur kā izrādās, Nauris jau sen ejot, neesot tik Elīnai atklājis to vietu un man bija tāds - noooopietni? Ja mans vīrs tā būtu izdarījis, es viņu tur pat uz vietas, dzīvu apraktu un nolamātu! A Elīna samierinās, ka vecim tādi noslēpumu!

Naurim vienkarshi ēst gribas 😁
Diez kas nav ja sieva uz mūžīgās dietas😁 Elīnai patīk gatavot ,bet ne jau ikdienā ,jo nav laika ,pašai pietiek ar 2 kg burkānu ,bet Naurim ēst gribas,kas cits atliek,kā iet pa kluso paēst,neaizmirsīsim ka Didra katru kapeiku vēl skaita!
15.10.2022 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!