Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
FB grupā
04.10.2022 14:54 |
 
Reitings 7706
Reģ: 05.09.2022
SallijaStar @ 04.10.2022 12:15
Ha, ielika atskaiti visām tām, kas saka, ka mazais nav mājās. Tā itkā nevarētu vecu bildi atsūtīt vai noskrīnot nedēļu vecu saraksti. Didra, vari necensties! :)
skaidraaks par skaidru ka berns maajaas nav . Citaadi jau sen buutu atraadiits. Mashiina arii nav redzams. Pirmo reizi muuzaa redzu taadus vecaakus, kas mazu ziidaini Shitaa meetaa apkaart, un pat nesatraucaas par to .🤨
04.10.2022 15:21 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Varbūt Elīnai beidzot būs iemesls uz ko norakstīt kāpēc vairs nebaro bērnu 🙂 Varbūt beidzot beigs savu melu kampaņu par krūts barošanu. Tiešām smieklīgi, nav paēdusi tāpēc neražojas piens, tā ka viņa būtu baigā ēdāja ikdienā. Tam pienam tieši svarīgāk ir uzņemtais šķidrums, ja uzņem pietiekami šķidrumu, un atslauc cik iepriekš (skaidrs, ka bērns pašu krūti nav redzējis) , tad pienam nepilnas dienas laikā plūsma netiek mainīta var jau muldēt, bet nu jau bišķi par daudz
04.10.2022 16:19 |
 
Reitings 173
Reģ: 23.07.2020
No šodienas Maximā burkāni 0,29 € 🥕🥕🥕🤣
04.10.2022 17:18 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Klau? Neesmu speciālists, bet kā var būt tādi ēšanas traucējumi, ka var sev vēderā sataustīt iekšējos orgānus? 😳
Esmu tieva, bet sev neko vēderā nesataustu 😳
Ne tik Didras dzīve, seja un prāta spējas ir anormālas, bet pat ķermenis.
04.10.2022 17:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Tortilja @ 04.10.2022 17:31
Klau? Neesmu speciālists, bet kā var būt tādi ēšanas traucējumi, ka var sev vēderā sataustīt iekšējos orgānus? ?
Esmu tieva, bet sev neko vēderā nesataustu ?
Ne tik Didras dzīve, seja un prāta spējas ir anormālas, bet pat ķermenis.

no kurienes tas, Telegramā?
04.10.2022 17:37 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Tortilja @ 04.10.2022 17:31
Klau? Neesmu speciālists, bet kā var būt tādi ēšanas traucējumi, ka var sev vēderā sataustīt iekšējos orgānus? ?
Esmu tieva, bet sev neko vēderā nesataustu ?
Ne tik Didras dzīve, seja un prāta spējas ir anormālas, bet pat ķermenis.
tas tak nav no ešanas traucejumiem.no ta var gastrita iedzīvoties vai čulu nopelnit.trakos gadijumos.iespejams orgāni nav sastajušies pa vietam pec dzemdībām.P.S.visam nobidas organi esot stāvokli.pec dzemdibam viss saiet atpakal vietās.acimredzot šeit Elīnai kautkas nenotika ,ka vajag, vai nu nevar pareizi aprakstit ,kada rakstura sāpes viņai ir,ja saistits tomer ar kuņģi.
04.10.2022 17:43 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Klau ,kā Jūs domājat vinai tiešām tajā klīnikā neko nepateica un neizstāstija pirms /pēc proceduras? Zinot ,ka vinai tā ir regulāri nevar saprast !
Parasti jau privati ejot serviss ir labāks ,kā pie valsts arstiem kur tiešām ir tāda attieksme
04.10.2022 18:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Njā, Elīnai viens orgāns esot vēderā vienā malā otrs otrā, bet esot jābūt taču vidū. Un taisnā zarna esot zigzagā. 😀
Laikam tas viens orgāns ir trūkstošās smadzenes, otrs veselais saprāts. Acīmredzami viņa pat neaptver kādus suņa murgus viņa tur tagad runā.
04.10.2022 18:17 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Olly30 @ 04.10.2022 17:43
tas tak nav no ešanas traucejumiem.no ta var gastrita iedzīvoties vai čulu nopelnit.trakos gadijumos.iespejams orgāni nav sastajušies pa vietam pec dzemdībām.P.S.visam nobidas organi esot stāvokli.pec dzemdibam viss saiet atpakal vietās.acimredzot šeit Elīnai kautkas nenotika ,ka vajag, vai nu nevar pareizi aprakstit ,kada rakstura sāpes viņai ir,ja saistits tomer ar kuņģi.

Arī es esmu divas reizes dzemdējusi. Pēc abām dzemdībām baroju bebi pati, un tā rezultātā ļoti nokritos svarā, bet man nav bijuši tādi traucējumi, kādi viņai. Nu nezinu, ja esi savu organismu ar kkādu nepilnvērtīgu uzturu sačakarējusi, tad varbūt.. Nezinu nevienu māmiņu, kurai šitik traki. Gan grūtniecība, gan pēcdzemdību periods.
04.10.2022 18:25 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Pirmkārt, tādas sāpes, bet , protams, Instagram iet uz urrā, neticu. Nākamais, tās kaut kādas izspiestās asaras, smieklīgi, izskatās pēc kārtējā teātra, kas tur arī grūtniecības laikā. Pagaidiet, pēc tam sekos Butterfly reklāmas. Pilnīgs teātris. Lai kur Elīna ietu, viņai vienmēr ir problēmas, ir laiks sākt analizēt sevi, savas darbības, kāpēc visu laiku viss viņai ir slikti.
Jautājums, vai viņa vispār informēja ārstu, ka viņai bijušas dzemdības, jo par tiem orgāniem saka, ka organismam vajag to pašu laiku, lai atgrieztos ierindā, cik ilga grūtniecības laiks. Plus, viņas diastāze, tas ir jārisina, bet viņai tak tam nav laika. Plus, ir jātiek galā ar ēšanas problēmu, bet to viņa arī nevēlas, jo ciskiņas beidzot ir tādas kā vienmēr gribējusi.
04.10.2022 18:28 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Tortilja @ 04.10.2022 18:25

Arī es esmu divas reizes dzemdējusi. Pēc abām dzemdībām baroju bebi pati, un tā rezultātā ļoti nokritos svarā, bet man nav bijuši tādi traucējumi, kādi viņai. Nu nezinu, ja esi savu organismu ar kkādu nepilnvērtīgu uzturu sačakarējusi, tad varbūt.. Nezinu nevienu māmiņu, kurai šitik traki. Gan grūtniecība, gan pēcdzemdību periods.
Nu tapec saku vai nu kautkas nav aizgajis ka vajag vietā jo nu organi gan 2 menešu laika jabut savas vietas,organisms visparigi atjaunojas 9 menešu laika pec dzemdibām,vai nu nezin ka aprakstit savas sāpes domājot ka tie ir orgāni.Tur varbut dajebkas.Ne viņa ir arsts ,ne mēs
04.10.2022 18:49 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
Es ļoti atvainojos, bet Didra ir … Ko tieši viņa ir darījusi tajā konsultācijā pirms procedūrām??? Viņa komunicēt, uzdod svarīgus jautājumus vispar klātienē māk??Vai tur tik pat debili ķiķināja kā intervijās pie Džiļa un Zuša?🤦‍♀️Vai tikai komunicet māk caur ekrānu pie spoguļa?! Kad vina gatavojās procedurai, saķēru galvu- paciņu medikamenta izšķīdināt glāzē un dzert virsū no pudeles??? Mamamia, tās zāles pacina jāizšķīdina 1l ūdens un tā 4x… Uzlika uz galda un šī klusē un 2 proceduri vietā veic vienu un samaksā par divām? Jēziņ, bet tā laikam notiek, ja galvā ir tikai lupatas, kurcītes, jaciņas un zābīši..Man tiešām no sirds viņas žēl..
04.10.2022 18:55 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 18:13
Klau ,kā Jūs domājat vinai tiešām tajā klīnikā neko nepateica un neizstāstija pirms /pēc proceduras? Zinot ,ka vinai tā ir regulāri nevar saprast !
Parasti jau privati ejot serviss ir labāks ,kā pie valsts arstiem kur tiešām ir tāda attieksme
nu ne vienmēr,man salidzinašanai ir 2 neirologi.valsts pirmajam bernam un privatais otrajam.mana gadijuma.valsts vairak izdarīja pirmajā vizītē neka privātais. Ari man apskaidroja ,ko viņs taisās darīt, neka privatais.samaksaju 35 eiro par paris vardiem uz berna pusi.un slēdzienu.Tāoec nezinot klīniku grūti spriest,kadas būtu atsauksmes
04.10.2022 19:00 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 18:13
Klau ,kā Jūs domājat vinai tiešām tajā klīnikā neko nepateica un neizstāstija pirms /pēc proceduras? Zinot ,ka vinai tā ir regulāri nevar saprast !
Parasti jau privati ejot serviss ir labāks ,kā pie valsts arstiem kur tiešām ir tāda attieksme

Ne vienmēr. Tas ir tikai mīts. Uzskatu,ka tas atkarīgs no paša ārsta, jo ir ārsti kas uķinās ar valsts kvotu pacientiem, vienkārši privātam tu maksā par laiku t.i negaidi rindu.
04.10.2022 19:05 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Rumblerx @ 04.10.2022 18:55
Es ļoti atvainojos, bet Didra ir … Ko tieši viņa ir darījusi tajā konsultācijā pirms procedūrām??? Viņa komunicēt, uzdod svarīgus jautājumus vispar klātienē māk??Vai tur tik pat debili ķiķināja kā intervijās pie Džiļa un Zuša??‍♀️Vai tikai komunicet māk caur ekrānu pie spoguļa?! Kad vina gatavojās procedurai, saķēru galvu- paciņu medikamenta izšķīdināt glāzē un dzert virsū no pudeles??? Mamamia, tās zāles pacina jāizšķīdina 1l ūdens un tā 4x… Uzlika uz galda un šī klusē un 2 proceduri vietā veic vienu un samaksā par divām? Jēziņ, bet tā laikam notiek, ja galvā ir tikai lupatas, kurcītes, jaciņas un zābīši..Man tiešām no sirds viņas žēl..

Kopumā piekrītu, bet es ar neiedomātos ārstiem vēl speciāli piekodināt, kāda procedūra jāveic. Paļautos, ka viņi zina, ka ievēro grafiku utt. protams, tik sūdīgi viņai jau nav, ja jau var taisīt storijus. Un vēders sāp un pūšas pēc kolonoskopijas. Tas ir normāli, jo zarnas kārtīgi izspaidītas
04.10.2022 19:07 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Serviss var būt slikts gan pie valsts, gan privātajiem.
Reāli kolonoskopijas/gastroskopijas saraksts ir konveijers- tur parasti nestāsta sīkumos par procedūru utt, jo tam ir jānotiek ārsta konsultācijā pirms tam. Procedūras dienā ir garš saraksts ar pacientiem, kas visi (ne tikai Elīna) ir samaksājuši naudu un gaida uz izmeklējumu. Nav tur iekļauts, paredzēts laiks pacientus konsultēt. Protams attieksmei gan tāpēc nav jābūt rupjai- nekad neatbalstu rupju personāla attieksmi pret pacientu.
Ej nu sazin vai viņai izskaidroja pirms tam, vai nē. Vajadzēja vai vispār nevajadzēja tieši šos izmeklējumus. Gadās diemžēl ārsti, kas neizskaidro bet aizdomīgi bieži tieši Elīnai neviens neko nepasaka.
Neticu, ka sāpes ir tik lielas- pie tādām sāpēm nav ne vēlmes, ne spēka nopozicionēt telefonu un filmēt.
04.10.2022 19:13 |
 
Reitings 609
Reģ: 11.08.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 18:13
Klau ,kā Jūs domājat vinai tiešām tajā klīnikā neko nepateica un neizstāstija pirms /pēc proceduras? Zinot ,ka vinai tā ir regulāri nevar saprast !
Parasti jau privati ejot serviss ir labāks ,kā pie valsts arstiem kur tiešām ir tāda attieksme
Arī ja nepateica, neizstāstīja, ir mēle un runāt/uzdot jautājumus neviens nav aizliedzis. Nu bļ$£¥ tā ir TAVA veselība, šo procedūru veic TEV, nu jautā, nu?! Tava veselība ir svarīga tikai tev un taviem tuvākajiem, jebkuram ārstam tu esi tikai viens no pacientiem, kuri nāk un iet katru dienu! Un es vnk neticu, ka konsultacija pirms proceduras Didrai neiztaustija vēderu, kur tad tie organi ir aizpeldējusi, kā lietot medikamentu, kā sagatavoties, kādas sajutaa var but pirms proceduras/ proceduras laikā/pēc. Bet, ja gatavojoties izmeklejumam vel japaspej safilmēties, izlikt atlaides un reklamas buķikā un safilmeties ig storijus, nu kontad var gaidīt.. Bet ir cilvēki, kuri pirms jebkuras manipulācijas ar sevi ievāc informāciju un apmeram zin, ks vinu sagaida. Ā, pareizi, didrai tacu ārpus buķika un močīšanas nekas neinteresē. Nu un tad mes te esam kur esam.
04.10.2022 19:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu te viņai reāli atspēlējās visas tās reizes, kad taisīja drāmu ne par ko, kad cepās par to nabaga nagu meistari ar bērēm, kad žurnāls Santa itkā bija baigie maitas - šoreiz, ja tiešām attieksme bijusi briesmīga - neviens jau netic!!
Nu ir kaut kāds wtf izdarīt tikai vienu procedūru, protams. Procedūra un klīnika tik pieprasīta, ka nav laika auklēties, tas nav forši, piekrītu. Bet nu tāda mums te ir veselības sitēma, varbūt vajadzēja labāk par šo padomāt aģitējot vēlēšanās, nekā par geju laulībām
04.10.2022 19:21 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Rumblerx @ 04.10.2022 19:13
Arī ja nepateica, neizstāstīja, ir mēle un runāt/uzdot jautājumus neviens nav aizliedzis. Nu bļ$£¥ tā ir TAVA veselība, šo procedūru veic TEV, nu jautā, nu?! Tava veselība ir svarīga tikai tev un taviem tuvākajiem, jebkuram ārstam tu esi tikai viens no pacientiem, kuri nāk un iet katru dienu! Un es vnk neticu, ka konsultacija pirms proceduras Didrai neiztaustija vēderu, kur tad tie organi ir aizpeldējusi, kā lietot medikamentu, kā sagatavoties, kādas sajutaa var but pirms proceduras/ proceduras laikā/pēc. Bet, ja gatavojoties izmeklejumam vel japaspej safilmēties, izlikt atlaides un reklamas buķikā un safilmeties ig storijus, nu kontad var gaidīt.. Bet ir cilvēki, kuri pirms jebkuras manipulācijas ar sevi ievāc informāciju un apmeram zin, ks vinu sagaida. Ā, pareizi, didrai tacu ārpus buķika un močīšanas nekas neinteresē. Nu un tad mes te esam kur esam.
nebija viñai šis izmeklējums nepieciešams. Pati storijà teica, ka speciàliste teikusi, ka īsti nav vajadzības, bet ja Didra grib, var uztaisīt.
04.10.2022 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits