Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Puuce.Puuciigaa @ 29.09.2022 21:48

Kafija kuņģim jau vispār ir baigais kairinātājs. Ja vēl daudz dienā. Eļļā fritēti kartupeļi, čipsīši.
Brīnos, ka viņai puika ir mierīgs pie tiem kafijas apjomjem, jo tas kofeīns taču nonāk pienā. Citas mammas barojot sūdzas, ka mazulim punči sap no apēstā, bet tur sūdus rij nonstopā un baro ar krūti un nekāda vaina.
Neticami. Neticami nudien. Tas krūstabrošanas stāsts ir tiešām neticams.
tapec es neticu ka baro ar kruti, marinēti gurķi, kāposti, kafija… viņa ēd pilnīgi visu ko neiesaka ēst barojot ar krūti! Tur ir skaidrs ka nebaro, bet ko var izlikties.. mums jau vienalga, galvenais lai mazais laimīgs un apmierināts
29.09.2022 22:00 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Olly30 @ 29.09.2022 20:37
man ka reiz tieši tas komplekts izskatijas piemīligs. Un iecekoju ka uz šoko brūniem matiem rozā krāsa tik slikti neizskatas.pat labāk ka blondinēm.Pilnigi melniem,kā modelei ari neizskatitos rozā.Es skatijos ,ka izskatas ar matiem nevis seju.Ja cepure ir pardošanai tad uz kautka to cepuri jauzvelk?Labi jūsu domas var pilnibā atškirties un ka izskatas uz Elinas nekas nepatikt?par gaumi nestrīdas.Bet tieši sis komplekts man personigi patika.Lai nav tā ka es atkal aizstavu. ir komplekti ,kas man nepatik.
Tikai neaizmirsti, ka tā rozā krāsa dzīvē nav tāda, kā bildē. Paskaties uz viņas ZAĻAJIEM nagiem. :D
29.09.2022 22:00 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
dille @ 28.09.2022 20:47
Tik daudzās ģimenēs ir nevaru, negribu,aizlaižos,bet mīlu- tēti, vecvecāki
Elīna ir, i e s p ē j a m s, tāda mamma, bet Nauris ir ļoti labs tētis. Un arī vecvecāki labi, ģimenes locekļi iesaistās
.Beidzat piekasīties!!!!

Ja Nauris būtu labs tētis, viņš nepieļautu, ka viņa bērna autokrēsliņš, kurā atrodas nepiesprādzēts bērns, tiek vienkārši nolikts uz nolaistas sēdekļa atzveltnes, jo citādāk koferiem nav vietas.:)
29.09.2022 22:03 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Puuce.Puuciigaa @ 29.09.2022 15:29

Nu neplivinies ar to nesmuko cepuri pa storijiem un viss. Velc un sildi savu ķirbi, bet nebāzies storijos ar to, cik burvīgi man izskatās, ja tā nav. Nedaudz ar kritisku aci tomēr arī ir jāpaskatās uz sevi...
Tad kāda velna pēc seko viņai, ja tik ļoti krīt acīs? Izklausās , ka smadzenes tik pat daudz vai pat mazāk kā Didrihsoniem!
29.09.2022 22:18 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
noskatījos ziloni studijā. Didra tur sēž tāda, kā dumja meitene un neko nesaprot ko runā apkārtējie, par kādu tēma ir runa. Un tad kad viņai kko jautā ir darbs, darbs, darbs 24/7.
nesaprotu kada jega vinu sauc uz intervijam, ja visas ir vienadas un neko jaunu nepasaka
29.09.2022 23:08 |
 
Reitings 258
Reģ: 11.02.2022
sauliiite.paula @ 29.09.2022 23:08
noskatījos ziloni studijā. Didra tur sēž tāda, kā dumja meitene un neko nesaprot ko runā apkārtējie, par kādu tēma ir runa. Un tad kad viņai kko jautā ir darbs, darbs, darbs 24/7.
nesaprotu kada jega vinu sauc uz intervijam, ja visas ir vienadas un neko jaunu nepasaka
tas bija šodienas raidījums?
29.09.2022 23:35 |
 
Reitings 322
Reģ: 15.08.2022
Arī noskatījos Ziloni studijā.
Viņai laikam prātā ir iedēstīta pāliecība, ka nemitīgs darbs = baigi labi un cēli. Šī ir viena no lietām, kas izklausās ļoti "pareizi" - cilvēks tik cītīgi strādā, iegulda darbā sevi visu, strādā, strādā, strādā. Bet man gribētos teikt, ka ar nemitīga strādāšana nav lieta, ar ko lepoties, tas drīzāk norāda uz neprasmi menedžēt savu laiku. Work smart, not hard.
Nedzīvoju viņas dzīvi, protams, un varbūt viņai tik tiešām tas dod dvēseles piepildījumu, bet es laikam nojūgtos, ja mana dzīve 24/7 būtu darbs. Lai arī cik ļoti man patiktu kaut ko darīt, es nojūgtos, ja tas būtu jādara katru dienu visu laiku, līdz vēlām naktīm 😁
29.09.2022 23:42 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
SmiekliNāk @ 29.09.2022 23:35
tas bija šodienas raidījums?
https://play.tv3.lv/show/zilonis-studija,serial-4601326/serija-8,episode-4648825
30.09.2022 00:15 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lololili @ 29.09.2022 23:42
Arī noskatījos Ziloni studijā.
Viņai laikam prātā ir iedēstīta pāliecība, ka nemitīgs darbs = baigi labi un cēli. Šī ir viena no lietām, kas izklausās ļoti "pareizi" - cilvēks tik cītīgi strādā, iegulda darbā sevi visu, strādā, strādā, strādā. Bet man gribētos teikt, ka ar nemitīga strādāšana nav lieta, ar ko lepoties, tas drīzāk norāda uz neprasmi menedžēt savu laiku. Work smart, not hard.
Nedzīvoju viņas dzīvi, protams, un varbūt viņai tik tiešām tas dod dvēseles piepildījumu, bet es laikam nojūgtos, ja mana dzīve 24/7 būtu darbs. Lai arī cik ļoti man patiktu kaut ko darīt, es nojūgtos, ja tas būtu jādara katru dienu visu laiku, līdz vēlām naktīm ?

Jau labu laiku par šo domāju. Didra tiešām nemāk menedžēt savu laiku un darba apjomu. Itkā skrien, dara un močij, bet nav laika nekam.
Cik šausmīgi daudz ir jābūt darbam, ka tu visu dienu esi noskrējies kā suns? Un tā katru dienu, vienalga darba diena vai svētdiena.
Tik daudz šmotku jaunajās kolekcijās un viņas visas jāfočē. Okey. Vienu brīdi bija meitenes kuras fočējās kopā ar viņu, tagad atkal izskatās ka pa lielam viena pati.
Nu šī jau ir lieta ko noteikti var nogrūst modelēm. Ne jau viņas dēļ tās drēbes pērk.
Bet man liekas ka viņai nedaudz bail visu to fočēšanos atdot modelēm, jo viņai patīk domāt ka bez viņas buķiks nevar.
Varbūt bez viņas nepārtrauktās stāstīšanas un laiviņiem buķiks nevar. Bet mājaslapas un instagrama bildes gan varēja nodot citām meitenēm. Tad arī sanāktu laiks visam kam.
Paturpināšu vēl gan jau. Neesmu sen forumā bijusi, kaut kur jāizliek kas sakrājies 😂
30.09.2022 06:35 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nākamais.
Tā nemitīgā strādāšana ir mūsu vecāku un vecvecāku paaudzes tāda kā pozitīvā lieta. Tas ir tas ko novērtēja otrā cilvēkā - o, viņš ir strādīgs, nav slinks, māk savu amatu, nav bail no darba.
Mūsdienās jau labu laiku, jo labāk tu māki sakārtot savu dzīvi tā, ka tev ir mazāk jāstrādā, jo foršāk. Un ja vēl labi par to saņem, pfff vispār labi. Tu nodarbojies ar saviem hobijiem, ir laiks ģimenei, vari pabūt viens un/vai ar draugiem, utt utt.
Jo tagad visi zin, ka tikai strādājot 24/7 pilnu dzīvi nenodzīvosi. Brīvais laiks ir tas kas parāda kas tu patiesībā esi.
Bet Elīnai nekas no tā ko iepriekš pateicu, neko neizsaka. Ne draugi, ne hobiji, nekas. Tikai ģimene varbūt ar to gan tiekās ik pa laikam.
30.09.2022 06:44 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Un Džeisons, kad izaugs liels varēs teikt, ka viņa vecākiem vienīgais, kas eksistēja bija darbs. Kā tagad Nauris un Elīna bazūnē, kas viņiem pietrûcis ģimenē, tad Džeisons pēc gadiem teiks to pašu - vecākiem priekš manis nekad nebija laika. Biju nodrošināts materiāli, bet pietrūka laika ar ģimeni, domājot ar to ceļojumus, kur nav viss saistīts ar lupatām, vecāku klātesamība, kur nav pa vidu telefons utt.
30.09.2022 06:55 |
 
10 gadi
Reitings 1027
Reģ: 20.05.2013
Puuce.Puuciigaa @ 29.09.2022 21:48

Kafija kuņģim jau vispār ir baigais kairinātājs. Ja vēl daudz dienā. Eļļā fritēti kartupeļi, čipsīši.
Brīnos, ka viņai puika ir mierīgs pie tiem kafijas apjomjem, jo tas kofeīns taču nonāk pienā. Citas mammas barojot sūdzas, ka mazulim punči sap no apēstā, bet tur sūdus rij nonstopā un baro ar krūti un nekāda vaina.
Neticami. Neticami nudien. Tas krūstabrošanas stāsts ir tiešām neticams.
viņa taču nebaro to bērnu ar savu pienu. Tā fantazèšana storijos ir smieklīga, visur fonà piena maisījumi bet šī stāsta ka dod savu pienu. Aha .. 😃
30.09.2022 07:27 |
 
Reitings 160
Reģ: 07.03.2022
mazaskudra @ 30.09.2022 06:35

Jau labu laiku par šo domāju. Didra tiešām nemāk menedžēt savu laiku un darba apjomu. Itkā skrien, dara un močij, bet nav laika nekam.
Cik šausmīgi daudz ir jābūt darbam, ka tu visu dienu esi noskrējies kā suns? Un tā katru dienu, vienalga darba diena vai svētdiena.
Tik daudz šmotku jaunajās kolekcijās un viņas visas jāfočē. Okey. Vienu brīdi bija meitenes kuras fočējās kopā ar viņu, tagad atkal izskatās ka pa lielam viena pati.
Nu šī jau ir lieta ko noteikti var nogrūst modelēm. Ne jau viņas dēļ tās drēbes pērk.
Bet man liekas ka viņai nedaudz bail visu to fočēšanos atdot modelēm, jo viņai patīk domāt ka bez viņas buķiks nevar.
Varbūt bez viņas nepārtrauktās stāstīšanas un laiviņiem buķiks nevar. Bet mājaslapas un instagrama bildes gan varēja nodot citām meitenēm. Tad arī sanāktu laiks visam kam.
Paturpināšu vēl gan jau. Neesmu sen forumā bijusi, kaut kur jāizliek kas sakrājies ?

Viņa daudz nodarbojas ar lietām, kuras varētu nedarīt. Tā mūžīgā fočēšanās.. Labi, saprotu, ka viņa tak ir uzņēmuma seja. Bet to noteikt var darīt citas meitenes,kuras jau pat kustās un gorās kā viņa. Viņa mēģina sev iestāstīt, ka baigi močij un dara svarīgas lietas, lai nepaliktu malā, jo Nauris jau to reālo biznesu tomēr bīda. Grib justies kā baigā uzņēmēja. Nu nevajag mums katru dienu tos 100 storijus kā viņa lopsē burkānus, dzer savi piekto kafiju jau pirms pusdienlaika vai gatavojas kārtējai tiešraidei no Turcijas tirgus. Tas tāds pašapmāns viņai😄
30.09.2022 08:27 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Kā ar priekšvēlēšanu aģitācijas aizliegumu? Didra šodien aģitē par Šleseru. Influencerus tas neskar?
30.09.2022 08:28 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Standarts, izdzēsusi jau konkrēto šlesera storiju. Neuztaisîju screenshotu.
30.09.2022 08:30 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Viņai jau nav variantu, ko tad viņa darīs brīžos, kad nemočīs? Viņai nav nekādu interešu, nav draugu, nav jau baigās izvēles, ja vienīgā interese dzīvē ir lupatu bode. Tad sēdētu un blenztu sienā visu dienu!
30.09.2022 08:31 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Ļoti, ļoti skumji skatīties un klausīties viņā... ja cilvēks kaut nedaudz apjaustu, ka par viņu tik daudzi ņirgājas. Nevis teikt, ka viņai ir pilnīgi vienalga, ko citi domā un runā aiz muguras... šis ir savādāk... ja vien pieņemtu kādu kritiku. Kaut no Dieva bērniem, ne no vienkārši nolicējiem. Viss, kas nāk no viņas mutes ārā, ir tiešām tukši. Jo vairāk intervijās viņa parādās pēdējā laikā, jo vairāk nāk ārā tas, kas patiesībā sirdī iekšā. Kad kāds runā inteliģentāk, viņa nopietni klusē ar nopietnu seju, jo izskatās, ka gremo, ko saka...
Skumji ir tas, kas Dieva Vārds tiek piekabināts tikai pielikšanas pēc, lai izklausās īpaši. Bet tas, kāds ir patiess Dievs ir pilnīgi pretstatā ar viņas valodu un pārējo. Un es nerunāju par tiem lētajiem, muļķīgajiem ikdienas vārdiem leksikā... bet gan par lietām, par kurām dalās, piemēram, par veselību... ja tu esi ar Dievu, tad arī veselības lietās uzticies Viņam. Arī par to, ka Dievs nav paredzējis, ka tu skrien ar izkārtu mēli un ģimene un bērns ir kaut kur rindā...
Diemžēl visa šī darba (drīzāk fotografēšanās utt.) padarīšana ir balstīta uz sevis pabarošanu. Jo cilvēks izteikti barojas tikai no sevis izrādīšanas... tāpēc jau aizmiglojas acis uz visu pārējo. Neko nedzird, neko citu neredz.
Es pieļauju, ja pazustu IG, viņa vienkārši nemācētu dzīvot, jo nav, kam sevi rādīt. Nav patiess sirds piepildījums un patiesi motīvi.
Tiešām man viņas ir žēl. Kaut neminētu Dievu, nekabinātu klāt tikai teikšanas pēc. Ticu, ka sirdī velk pie Viņa, bet tomēr pārējās lietas stāv tam pāri. Jo, ja tu seko Dievam, tad tava dzīve atspoguļo Viņa dabu, to, kāds Viņš ir. Nenosodu. Bet tāda ir Patiesība. Tad nu var spriest, cik daudz atziņas viņai tai visā patiesībā ir...
Jo vairāk viņa kur parādās, jo vairāk nāk ārā tā lepnība, tikai grūti saprast, par ko. No kā tā radusies... no nomestiem kg un pāri pa 100 k sekotāji? Ja tas piepilda viņas sirdi, tad žēl... jo uz kāda pamata dzīve un prieks? Un sekundē izzūdošām vērtībām ☹
30.09.2022 08:52 |
 
10 gadi
Reitings 603
Reģ: 29.01.2009
Tāda politikas eksperte, ka maz neliekās - biznesmene.
30.09.2022 09:09 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Strādāšana jau arī ir relatīva.
Man ir gadījušies kolēģi, kas skrien apkārt un visiem stāsta, cik ļoti strādā un kā pārguruši, bet reāli izdarītais darba apjoms ir mazāks, kā tiem, kas klusi visu izdara mierīgi un tad apsēžas padzert kafiju (samērīgos daudzumos).
Protams labāk strādāt, nekā dzert utt. Bet te tā strādāšana liekas ļoti haotiska un reizēm gandrīz paniska, lai aizpildītu un kompensētu kaut kādu tukšumu dzīvē.
30.09.2022 09:09 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Tak kāda strādāšana 24/7? Tā visa ir maska, lai viņa tiktu apbrīnota. Nu tīri loģiski, kas ir tā viņas lielā strādāšana, bildes, live, šad tad kādu sieniņu sataisīt, komplektiņu salikt?! Nu pieļauju, ka no katalogiem izvēlas lupatas kuras pasūtīt. Bet vai tiešām ir 24/7?! Viņa reāli nestrādā tai veikalā, nestāv aiz kases, nepako, nenodarbojas ar nodokļiem, atskaitēm, viņa pat īsti nezina cenas precēm. Visu par uzņēmumu atbild Nauris, preci pieņem pārsvarā Nauris. Elīna patiesībā no uzņēmuma nepārzin neko. Bildes edito, nu kas par stulbumu, pirmkārt bildes izskatās šausmīgi, un tādu lietu arī var uzticēt fotogrāfei. Tas ir mans novērojums, es neredzu neko tādu, kas ir 24/7 strādā. Man tas izskatās, ka pūš Naurim pilnas ausis, ka viņa ir super aizņemta, nu sēžot telefonā vai pie datora un kaut ko mākslīgi strādā, un, protams, arī sabiedrībai ir jātic cik Elīna ir aizņemta.
30.09.2022 09:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits