Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10798
Reģ: 05.03.2020
Un, kā jau ierasts, pēc grūtiem laikiem nāk reklāmas pauze.

un kā parasti nevienas atzīmes par sadarbību vai reklāmu. diez vai pati pirka pa pilno cenu.
21.09.2022 07:53 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
Disra stresā nevar uz interviju … ai ai ai.. ko nu?! Nu žēl, ka viņa neiet bērnam līdzi pie ārsta, tad uzzinātu, ka pēc potēm varētu būt temperatūra un jau tad vajadzēja nopirkt svecītes, nevis pēc tam stresà skriet pakaļ. Un mīļā… jums vēl puņķi, klepus un saaukstēšanās nav bijusi.. ko tad Tu teiksi… bērns raudās un vienīgais kas varēs viņu nomierināt būs vecaki. Nevarēsi nogrūzt kādam citam.
Ja DiDRa barotu ar krūti, tad šādos gadojumos un vispār tik maziņš bērniņš atrastos tikai pie krūts.. tākā tas, ka viņa nebaro ar krūti vai savu pieniņu ir sen skaidrs.
21.09.2022 07:57 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Klausos viņas interviju, gandrīz neizturami.
Lielākais secinājums, ka viņai nav nekādas inteliģences un empātijas pret citiem. Tikai- es, es, es. Un arī nekādas kritiskas spējas paskatīties uz sevi no malas un pavērtēt, ko un kā dara.
"Mēs tur baigi neko nefilozofējam, mums nav nekāda biznesa plāna, grāmatas nelasu", uzdotos jautājumus nesaprot un vēl lepojas ar to. Domāju, ka agrāk vai vēlāk nāks noriets, jo reāli apnīk tas tukšums.
Skaidrs, ka visiem nav jābūt vienādiem un katrs var darīt to, kas pašam patīk, bet, ja cilvēks nav it nemaz vērsts uz attīstību un neinteresē pilnīgi nekas apkārt tālāk par savu veikalu, ir patiešām skumji. Viņa tā peras, ņemas un stāsta par savu "močīšanu" it kā valsti vadītu, nevis ģērbtu manekenus un kārtotu, atvainojos, lupatas. Tas, ka neprot menedžēt laiku un resursus, nav nekas slavējams.
Un tās pretrunas, Bulim intervijā stāsta, ka pelnam mēs ļoti labi, nopērk jaunu dzīvokli, te pie Džilindžera pīkst cik tas izmaksā, cik tas izmaksā, darbinieku skaitu nesauks.. vai tomēr nav tā, ka uzcenojums ir gana liels un pelna ļoti labi? Parēķinot viņas pašas pārvērtību izmaksas.
Un vēl par to, ka baznīcā maksā pamuļķim Jencītim un slavina, ka visa nauda aiziet Dievam, nu cmooooon. Meitenes, kas tur iepērkas, ar savu naudu atbalsta šo visu murgu 🥺
Brīnums, ka nekandidē tagad ar Šleseru kopā Latviju pirmajā vietā, bet gan jau sagaidīsim arī to.
Vairs sevi nekaitināšu un nesekošu viņas glupībām 😁
Kā sacīt jāsaka, stop making stupid people famous.
21.09.2022 09:23 |
 
Reitings 547
Reģ: 23.01.2022
Šī rīta storijos var redzēt,ka viesistabā uz dīvāna uzklāta guļvieta. Tiešām abi guļ atsevišķi?
21.09.2022 10:11 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
PatrishaS @ 21.09.2022 10:11
Šī rīta storijos var redzēt,ka viesistabā uz dīvāna uzklāta guļvieta. Tiešām abi guļ atsevišķi?

Nu, viņa pati to ne reizi vien minēja. Tā kā jā. Lai gan tas bija minēts tanī kontekstā, ka Nauris negribot sasmērēties ar viņas "brūno našķi". Bet ar to arī viss ir pateikts. Mīlestība ir tad, kad mīli pat savas sievas pļeku. Bet, ja nemīli, tad pat visniecīgākais sīkums (šajā gadījumā viņas brūnais našķis uz visa ķermeņa) šķiet pretīgs.
21.09.2022 10:18 |
 
Reitings 8697
Reģ: 05.07.2020
Tas netīrais telefona vāciņš, nu vai tad viņa pati neredz 🤦🏽‍♀️
21.09.2022 11:00 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
ewucis__ @ 21.09.2022 07:57
Disra stresā nevar uz interviju … ai ai ai.. ko nu?! Nu žēl, ka viņa neiet bērnam līdzi pie ārsta, tad uzzinātu, ka pēc potēm varētu būt temperatūra un jau tad vajadzēja nopirkt svecītes, nevis pēc tam stresà skriet pakaļ. Un mīļā… jums vēl puņķi, klepus un saaukstēšanās nav bijusi.. ko tad Tu teiksi… bērns raudās un vienīgais kas varēs viņu nomierināt būs vecaki. Nevarēsi nogrūzt kādam citam.
Ja DiDRa barotu ar krūti, tad šādos gadojumos un vispār tik maziņš bērniņš atrastos tikai pie krūts.. tākā tas, ka viņa nebaro ar krūti vai savu pieniņu ir sen skaidrs.

Un? Viņa pirmā, kas nebaro? 🤔 Nekur jau arī vairs nesaka, ka baro, lai teiktu, ka melo 🤔
21.09.2022 11:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Hiatinte @ 21.09.2022 11:02

Un? Viņa pirmā, kas nebaro? ? Nekur jau arī vairs nesaka, ka baro, lai teiktu, ka melo ?

Noteikti nav runa par to vai baro vai nebaro, bet to, ka stāsta kā baro, kaut nebaro. No otras puses - kāpēc viņai jāatskaitās par to, kā viņa ēdina savu bērnu? Bērniņš ir mierīgs, tātad puncis ir pilns un tas ir galvenais.
Ja arī melo par barošanu, tad noteikti tāpēc, ka zina, ka dabūs pārmetumu jūru. Ar garantiju.
Es domāju, ka to saprot visas mātes, kas bērnus barojušas ar maisījumu kādu apstākļu dēļ. Es viņas vietā arī neteiktu kā es baroju. Kāda velna pēc kādam tas ir jāzina. Labi, es arī nemelotu noteikti par to, bet kaut ko kādam skaidrot arī neietu.
Bērns ir paēdis. Mīlīgs, pufīgs un mīkstiņš mazulis. Tātad viss ir kārtībā.
21.09.2022 11:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5010
Reģ: 03.11.2012
Puuce.Puuciigaa @ 21.09.2022 11:26

Noteikti nav runa par to vai baro vai nebaro, bet to, ka stāsta kā baro, kaut nebaro. No otras puses - kāpēc viņai jāatskaitās par to, kā viņa ēdina savu bērnu? Bērniņš ir mierīgs, tātad puncis ir pilns un tas ir galvenais.
Ja arī melo par barošanu, tad noteikti tāpēc, ka zina, ka dabūs pārmetumu jūru. Ar garantiju.
Es domāju, ka to saprot visas mātes, kas bērnus barojušas ar maisījumu kādu apstākļu dēļ. Es viņas vietā arī neteiktu kā es baroju. Kāda velna pēc kādam tas ir jāzina. Labi, es arī nemelotu noteikti par to, bet kaut ko kādam skaidrot arī neietu.
Bērns ir paēdis. Mīlīgs, pufīgs un mīkstiņš mazulis. Tātad viss ir kārtībā.

Manuprāt, viņa grib būt “pareiza” sabiedrības acīs, jo lai kā viņa noliegtu to, ka uzaudzējusi biezu ādu, tāpat dziļi sirdī baidās no visiem izteikumiem par sevi, nosodījumiem utt.
Es arī baroju tikai ar maisījumu un kā man besija tas cilvēku uzspiestais viedoklis un mūžīgie jautājumi! Man gan tas nelika justies slikti, jo man bija vissvarīgākais, lai bērnam labi, ne citu viedoklis, bet tas bija ļoti, ļoti kaitinoši.
Es Didras vietā , vispār nebūtu to tēmu pacēlusi un afišējusi, viņas privātā lieta, mazāk zin-mazāk citi runā 😁
21.09.2022 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
Hiatinte @ 21.09.2022 11:02

Un? Viņa pirmā, kas nebaro? ? Nekur jau arī vairs nesaka, ka baro, lai teiktu, ka melo ?
ko un??? Viņa visu laiku teica, ka mammas pieniņš vislabākais utt. Pēc viņas ikdienas un dzīves ritma bija skaidrs, ka tā barošana vien būs liels fufelis. Man tīri vienalga ar ko baro.. es šeit nerunāju, ka ja baro ar maisījumu tad pi**ec.. viss ir ok, ja bērns paēdis. Bet krūti dod bērnam ne tikai tad lai pabarotu, bet arī kā mierinājumu un tuvību ar mammu. Viņa to nav darījusi, jo viņai tas nešķiet (laika ziņā) vajadzīgs. Atsūknēja un ar pudelīti pabaroja, jo viņai zīdīšanai nebija laika un nejau tāpēc, ka piena nebūtu. Tākā viņa un viņas dzīve ir viens liels ir feiks.
21.09.2022 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
ewucis__ @ 21.09.2022 07:57
Disra stresā nevar uz interviju … ai ai ai.. ko nu?! Nu žēl, ka viņa neiet bērnam līdzi pie ārsta, tad uzzinātu, ka pēc potēm varētu būt temperatūra un jau tad vajadzēja nopirkt svecītes, nevis pēc tam stresà skriet pakaļ. Un mīļā… jums vēl puņķi, klepus un saaukstēšanās nav bijusi.. ko tad Tu teiksi… bērns raudās un vienīgais kas varēs viņu nomierināt būs vecaki. Nevarēsi nogrūzt kādam citam.
Ja DiDRa barotu ar krūti, tad šādos gadojumos un vispār tik maziņš bērniņš atrastos tikai pie krūts.. tākā tas, ka viņa nebaro ar krūti vai savu pieniņu ir sen skaidrs.

Karteja ekomamma. Un kas, ka nebaro ar kruti?
Didra man nepatik, vet sita nemsabas par to, ar ko baro jau ir par daudz. Ne tavs berns, lai izlemtu.
Un ta starpcitu, ne vienmer pups ir atbilde uz visam problemam.
21.09.2022 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 38
Reģ: 29.01.2009
joselyn @ 21.09.2022 12:49

Karteja ekomamma. Un kas, ka nebaro ar kruti?
Didra man nepatik, vet sita nemsabas par to, ar ko baro jau ir par daudz. Ne tavs berns, lai izlemtu.
Un ta starpcitu, ne vienmer pups ir atbilde uz visam problemam.
beidz filozofēt. Es neesmu eko mamma 😀 bet, ja ir zīdīšana tad bērnam tas ir mierinājums, palīdz atslābināties un pārciest stresu, slimības utml. Bet Tu neesi tik gudra, lai to izprastu :D
21.09.2022 14:22 |
 
Reitings 988
Reģ: 06.01.2020
Par to,ka Nauris ar Montu pārguleja ,nu jeibogu😀
kristieši skaitās vēl. Skaidrs tad kādēļ draudzība pazuda. Es virietim nevarētu ko tādu piedot ,bet Elīna jau visu feiko. Tad jau skaidrs,ka agrāk vai vēlāk Nauris Elīnu var iemainīt pret jebkuru citu 🤷🏽‍♀️
Bet kāpēc tagad tik tas te nāca gaismā?😀
21.09.2022 14:46 |
 
Reitings 160
Reģ: 07.03.2022
Lai man piedod Kanye, bet šis ir tas ko es redzu
https://failiem.lv/u/hnnvjb3dd
21.09.2022 14:59 |
 
Reitings 7138
Reģ: 13.04.2022
ok, es still nesaprotu - kāpēc dažas preces var nopirkt gan uz vietas, gan internetveikalā, bet dažas tikai tajos mistiskajos čatos?
21.09.2022 15:01 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
amoreamore @ 21.09.2022 15:01
ok, es still nesaprotu - kāpēc dažas preces var nopirkt gan uz vietas, gan internetveikalā, bet dažas tikai tajos mistiskajos čatos?

2 varianti. Pirmais - dažas lietas nav pietiekoši lielā skaitā, lai čakarētos un liktu i-veikalā, ja ir tikai 5 kleitas, vieglāk tās pārdot vienkārši pa taisno čatā. Otrais variants - vajag kādu ekstra piķi, ko neapliek ar nodokli un var sev nadziņus uztaisīt, jo, cik saprotu, caur čatiem ja pērk, ir kaut kādi personīgie konti uz kuriem nauda jāskaita. Tad tā ripo pa taisno viņiem maciņos 🤭
21.09.2022 15:13 |
 
Reitings 7138
Reģ: 13.04.2022
didras profilā tas jaunais reels...nu jebal, viņa vienkārši stāv pie mustanga un gaida savu pusvīrieti, UN VIENALGA TĀ VIŅAS FLAMINGO KĀJA. nu taču salīmējiet kāds viņai tās kājas kopā.
21.09.2022 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 1275
Reģ: 06.04.2010
meitenes, jūs tiešām domājat ka Monta pārgulēja ar Nauri nu wtf :DD ka var ko tādu izdomāt.
padomājat loģiski - nekāda labā draudzība nevar iznākt starp vadītāju un darbinieci, it sevišķi ja vadītāja ir Elīna. Pat ja tā ir tava māsīca tikuntā domāju Elīna bija prasīga un bija savi kašķi kas laika gaitā izveidojas, un tas ir normāli ;) domāju Montai arī iegrieza tas pirmais skandāls kas bija Elīnai un abas saprata ka nav vienkārši pa ceļam. Tik pat labi tad var teikt Kalendy arī pārgulēja ar Nauri tapēc viņas vairs nerunā, Laura Vizla arī tad jau pārgulēja ar Nauri tapēc Laura vairs nefočējas pie Elīnas u.tt. tak domājiet :D
21.09.2022 16:23 |
 
Reitings 547
Reģ: 23.01.2022
Lindy @ 21.09.2022 16:23
meitenes, jūs tiešām domājat ka Monta pārgulēja ar Nauri nu wtf :DD ka var ko tādu izdomāt.
padomājat loģiski - nekāda labā draudzība nevar iznākt starp vadītāju un darbinieci, it sevišķi ja vadītāja ir Elīna. Pat ja tā ir tava māsīca tikuntā domāju Elīna bija prasīga un bija savi kašķi kas laika gaitā izveidojas, un tas ir normāli ;) domāju Montai arī iegrieza tas pirmais skandāls kas bija Elīnai un abas saprata ka nav vienkārši pa ceļam. Tik pat labi tad var teikt Kalendy arī pārgulēja ar Nauri tapēc viņas vairs nerunā, Laura Vizla arī tad jau pārgulēja ar Nauri tapēc Laura vairs nefočējas pie Elīnas u.tt. tak domājiet :D

Monta nemaz nebija viņas māsīca. Man liekas Elīna pati kādreiz teica,ka ir tikai draudzenes ,bet kaut kādu iemeslu dēļ par māsīcu sauca 🤷🏻‍♀️
21.09.2022 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 1275
Reģ: 06.04.2010
PatrishaS @ 21.09.2022 16:26

Monta nemaz nebija viņas māsīca. Man liekas Elīna pati kādreiz teica,ka ir tikai draudzenes ,bet kaut kādu iemeslu dēļ par māsīcu sauca ??‍♀️

nu to es tiesam nezinu, bet jebkurā gadījumā pat ja jūs esat baigi labās draudzenes kopā strādājat un tava draudzene ir veikala vadītāja Elīna ar tādu raksturiņu, nu loģiski ka būs kašķi un draudzība izjūk. :D
21.09.2022 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits