Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
.Eksperte. @ 18.05.2022 06:14

Vot problēma! Instā redzējāt, ka kāds nav perfekts. Āpāc, āpāc. Dzīvē darīt tā drīkst, bet rādīt citiem, to ko visi jau tāpat zin, nē un nē.
🥱
18.05.2022 09:04 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Keitonsss @ 18.05.2022 08:51
Pirmo reizi rakstīšu šeit,parasti tik palasu un pasmejos,ka neesmu vienīgā kas tā domā.
Es nekad laikam nesapratīšu Elīnu.Mani laikam savādāk audzinājuši.Ja Tu filmē savu dzīvi,iemācies ka ir arī robežas tam visam.Filmēt wc,gorīties tur nu bāc meitenīt,citi varbūt ēd,skatās ig un pekšķņi tāds skats.
Tik samākslota,pirms 5 gadiem tiešām viņa bija skaista meitene,tagad viņa izskatās "lēta".Seko līdzi modei???Modē tagad būt pēc iespējams dabīgākai.
Viņai tētis neko nesaka par tādam bildēm utt.,tik stingrs tak bija??Varbūt tagad neko nesaka,jo redz Elīna ir biznesswomen,varbūt palīdzēs vecumdienās.Man kauns būtu likt tādas.Tik ļoti ticīga bet uzvedās kā meitene uz stundu.Tu esi svešā valsti,lūdzu ģērbies normali,visur japarāda veders,iemācies kaut nedaudz ētikas,pludmalē okey,pie baseina okey,bet Tu esi brokastīs,un viena pati tāda paskatā.Ārprāts.Seja tiešām briesmīga,izskatās veca un atkārtošos lēta.
Runas stils kā 14 gadīgai meitenei,tēlo no sevis miss pasaules nabu. ?‍♀️?‍♀️?‍♀️
par grūtniecību runājot,jā anoreksiķe.Mamma taču teica "tikai neparbaro mazo,būs ka man gruti dzemdēt"
Drīz Tu tā Elin nepozēsi,ja viss būs ok un dzemdēsi dabîgā veidā,varu iedomāties kā tur viss plīsīs.Pat sievietes,kas uzņem svaru un tas ir normali un kaut nedaudz iedziļinās par to kas viņas sagaida diemžēl sakoties sāpēm krīt panikā.Kur tik neatbildigs cilvēks var būt??Tu tulīt kļusi par mammu,tā nav lelle,sāc izglītoties par bērnu,ka celt,apmazgāt,ģērbt.1000% ticu ka storijos čīkstēs cik gruti bija un kā viss sāp un ka iedomāties nevarēja ka tā ir tāda atbildība un ka ir tik daudz pienākumu,žēl ka nezināja un neinteresējas par to visu pirms tam,lūgs visas meitenes nepieļaut viņas kļūdas.Jau galvā skan viņas balss kas to saka.

Zini kā, es varu derēt, ka viņai plīsīs viss ja pati un būs pasaules gals… bet es neticu, ka viņa to pateiks😄 viņas teksts drīzāk būs :” meitenes, nu beidzot viss ir galà. Tas bija tik svētīgi. Es lūdzu Dievam , lai viņš nan rāda ceļu, lai palīdz man piedzemdēt viegli.. viņš mani sadzirdēja un bija ar mani un viss bija TIEŠI TĀ KĀ ES BIJU GRIBĒJUSI”… ub tad pagriezīs kameru pret lemuru un tas stulbi pasmaidīs😄 es jau dzirdu un redzu to.
18.05.2022 09:12 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Parabellum1 @ 18.05.2022 09:12

Zini kā, es varu derēt, ka viņai plīsīs viss ja pati un būs pasaules gals… bet es neticu, ka viņa to pateiks? viņas teksts drīzāk būs :” meitenes, nu beidzot viss ir galà. Tas bija tik svētīgi. Es lūdzu Dievam , lai viņš nan rāda ceļu, lai palīdz man piedzemdēt viegli.. viņš mani sadzirdēja un bija ar mani un viss bija TIEŠI TĀ KĀ ES BIJU GRIBĒJUSI”… ub tad pagriezīs kameru pret lemuru un tas stulbi pasmaidīs? es jau dzirdu un redzu to.
pret jenotu.
18.05.2022 09:13 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Lemurs arī līdzīgs😀
18.05.2022 09:22 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Parabellum1 @ 18.05.2022 09:12

Zini kā, es varu derēt, ka viņai plīsīs viss ja pati un būs pasaules gals… bet es neticu, ka viņa to pateiks? viņas teksts drīzāk būs :” meitenes, nu beidzot viss ir galà. Tas bija tik svētīgi. Es lūdzu Dievam , lai viņš nan rāda ceļu, lai palīdz man piedzemdēt viegli.. viņš mani sadzirdēja un bija ar mani un viss bija TIEŠI TĀ KĀ ES BIJU GRIBĒJUSI”… ub tad pagriezīs kameru pret lemuru un tas stulbi pasmaidīs? es jau dzirdu un redzu to.

Taisnība! 🤣 Manā galvā skan tā,jo cerībā laikam ir ka cilvēks paliks gudrāks,bet šoreiz laikam tas neaatiecās uz viņu.Lielākā daļa sieviešu pēc bērna piedzimšanas izmainās,vai būs ar viņu tā nezinu.
Aaa kā viņa raudās ka nevar sataisīties,kad beigsies bebim lielā gulēšana. 🤣🤣🤣 parakstos zem katra vārda par ratiem un terasi,par auklītēm un tā.
Viņai nekam tagad nav laika,unnn protams nebūs arī pectam,pat bērnam nebūs laika jo būs tā jamočī. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ neticu ka baros ar krūti,gnjau pateiks ka piems beidzās vai arī apsveicami būs ja uzreiz pateiks ka diemžēl nevar būt piesieta bērnam ka citas,jo viņai tak jāstrādā nevis ka citas mammas var sēdēt mājas,viņai ir pavisam savādāka dzīve,nevar būt mamma dekrētā.
18.05.2022 09:24 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Es tikai varu piekrist, ka viņa ir NENORMĀLI IZMAINĪJUSIES. Nu tas tikai loģiski, jo pieaug, bet… šoreiz ne uz to pusi. Uzvedas un runā prasti, kā baba Gaļa no pierobežas tirgus.
Tas ka viņa VISU LAIKU MELO UN IR PRETRUNĀS, tas vispār visiem ir skaidrs.
Un nav vērts pat viņu uzrunāt- tur ir ar SEVI apmāts cilvēks, kurš diemžēl ir saslimis (gan fiziski , gan garīgi), un viņai apkārt ir tikai tādi apstākļi, kas viņai ļauj plaukt savā iedomu pasaulē taču realitātē- meitene pēc dažiem gadiem būs speciālistu kabinetos un mēģinās sevi salikt kopā.. es šo rakstot domāju par emocionālo un psihisko aspektu, bet tas iedomājos.. fiziski arī gan jau liks pie ķirurgiem sevi “kopā”…
Šis viss ir skumji.
Jo Elīna ir dzīvs piemērs tam, kā jauna meitene, paceļoties no “dārza vagas” ļauj sev iekrist tādà kā zvaigžņu slimībā un līdz ar to ne redz skaidri, ne domā… un tas savukārt aizved slimībās.. psihiskās, garīgās.. nedod Dievs- fiziskās.. savukārt es, skatos uz viņu, es nekad nepateiktu- SLAVENĪBA😄 mani izbrīna ka kàds tā domā. Viņa vienkārši ir atpazīstama dēļ instagrama un pārrobežā visiem pie kājas , kas viņa ir. Ja nu tikai Polijā viņu zin tirgū😄 LV tikai caur skandāliem un lētā gala cienītāju saslavējumiem. Kaut apģērbs tur ir… labi ne par to stāsts..Lai pelna kā māk, jo ar to viņa māk un izdodas :)
Bet vēl vairāk mani izbrīna Nauris… kā Tu, VĪRIETIS( vrodje?!) vari skatīties kā tava sieva , gaidot jŪsu abu gaidītu bērniņu, vnk grauž salātlapas, ēd 2 kumosus un MĒRA APKĀRTMĒRUS UN SVARU KATRU RĪTU. Man vīrs ar pannu uzšautu. Kad es gaidīju savu bērnu es pieņēmos +25. Un es esmu sportiska, slaida čiksa. Un man viss tas likās ļoti labi. Man vīrs visu laiku skandināja- labam bebim vajag labi daudz mammītes.. un neko nesvēros un nemērījos. Tik cik doks. Es zinàju- pēc tam nosportošu un viss labi.
Bet tas, ka viņa fiksē savus apkārtmērus un svaru gr laikā nozīmē , ka viņa to KONTROLĒ. Nevis tīri interesei. Tā ir slimība, kuru pats neredz.
Īsāk sakot, Naurim ir pilnīgi poh ko Elīna dara- ka tik pelna naudu un ātrāk atkal tieva un dqrbà. Pate mazgās dirsu bebim, jo mammai tas nemaz neinteresē.
Par viņas mātes izteikumu- jā, es toreiz pat viņai uzrakstīju, ka kas par murgu. Kā var dot tādas norādes LAI NEPĀRBARO MAZO..
Un tad ka viņa pateica- ĀRSTS VIŅAI KONSTATĒJA DIASTĀZI🤣🤣🤣 to konstatē pēcdzemdību periodā, kad muskulu darbs ir savilkties un tomēr nesavelkas . Tas ka gr laikā veras vaļā- lol. Tā ir jābūt.
Es šādi varētu turpināt, bet nu laiks beigt drukāt. Te var redzēt viņas vidi- vīrs nenormāls, skraida puķainās bikšelēs un pie kājas ar kādu stulbumu sieva nodarbojas.. sieva slima.. māte- izklausās, ka tur arī nav pilna paciņa.
Skumji
18.05.2022 09:29 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Es jau sen saucu par lemuru😄 es par šo forumu nezināju, nesen uzzināju. Un tad izlasīju, ka te viņš ir jenots.
Bet man vienmēr atgādinājis lemuru.
Tāpat kā Toms Grēviņš kaķi 😄
18.05.2022 09:31 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
.Eksperte. @ 18.05.2022 06:14

Vot problēma! Instā redzējāt, ka kāds nav perfekts. Āpāc, āpāc. Dzīvē darīt tā drīkst, bet rādīt citiem, to ko visi jau tāpat zin, nē un nē.

Neviens nav perfekts,tur tā problēma.
Bet,ja Tu uzskati un pasniedz sevi par baigo influenceri,tad piedomā par to ko Tu parādi publikai,un neiet runa par to ka parāda Nauri ne tik skaistā skata,bet piemēram par savu ēšanu,Tu esi anoreksiķe,mazas meitenes gribēs Tev līdzināties un kas būs tad???
Neviena krievu slavenā influencere nerada ka ēd tikai salātus un dzer daudz kafijas,stāsta ka grūtniece nav jāuzņem svars utt.Viņas ēd garšīgus ēdienus,sporto tik cik var grūtniecība,lasa grāmatas par bērna audzināšanu un tā,bet Elīna rada kā pozē netīrās wc. ✌️
18.05.2022 09:33 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Un vēl pāri visam, ir viņas kāju bāšana ekrānā… es nespēju uz tām vēnām skatities. Man nesimpatizē un kad pie čuras izlien kāda vēl🤦🏼‍♀️ Sen laiks nodot darbu modelei, jo Atbaidoši paliek..
es saprotu, tas dabīgi un tā gadās.. bet cmoon- aizvācies no reklāmām tak.. nu rs nevaru man nav viegli skatīties..
18.05.2022 09:34 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
ja varētu uzlikt likmi, es liktu lielu piķi uz to,ka viņa nebaros bērnu pati. pamuļļās pirmo nedēļu tīri bildēm priekš ig un ies uz veikalu pēc maisījuma. tā, ka 100 punkti
18.05.2022 09:39 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
ā, vēl liktu likmi, ka cels bebi kā pagali. jo hendlinga studēšana viņai nepiestāv
18.05.2022 09:40 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
un ziemā sprādzēs bērnu krēsliņā ar visu kombi.
un te vēl 100 lietas varētu sarakstīt,kuras viņa darīs kreisi. cerams,viņa dabūs pieredzējušu aukli,kura uzaudzinās un parūpēsies cienīgi par viņas bērnu :)
18.05.2022 09:43 |
 
Reitings 1822
Reģ: 09.12.2021
VENSPILS 😀
18.05.2022 09:44 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
cmyk @ 18.05.2022 09:40
ā, vēl liktu likmi, ka cels bebi kā pagali. jo hendlinga studēšana viņai nepiestāv

Varu tikai piekrist.✌️
Ja pat sarakstu nevar paskatīties internetā dzemdību somai nu tad nerunāsim par visu pārējo.Kopē krievu influenceres "lūdzu uzrakstiet man,būšu ļoti pateicīga",meklē un interesējies lūdzu pati,mēs nezinām kur dzemdēsi un katrai slimnīca var atšķirties nedaudz tas saraksts.
18.05.2022 09:51 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
Keitonsss @ 18.05.2022 09:51

Varu tikai piekrist.✌️
Ja pat sarakstu nevar paskatīties internetā dzemdību somai nu tad nerunāsim par visu pārējo.Kopē krievu influenceres "lūdzu uzrakstiet man,būšu ļoti pateicīga",meklē un interesējies lūdzu pati,mēs nezinām kur dzemdēsi un katrai slimnīca var atšķirties nedaudz tas saraksts.

viņa tak muld. tas viss tikai tamdēļ, lai dm piekristu pilns ar vēstulēm un atkal algoritms.
18.05.2022 10:08 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
cmyk @ 18.05.2022 09:43
un ziemā sprādzēs bērnu krēsliņā ar visu kombi.
un te vēl 100 lietas varētu sarakstīt,kuras viņa darīs kreisi. cerams,viņa dabūs pieredzējušu aukli,kura uzaudzinās un parūpēsies cienīgi par viņas bērnu :)

Ja piesprādzēs pareizi jau būs apsveicami. Droši vien skatam tāpat kā Valdmane. Bail iedomāties.. pašai nav svarīgi sprādzēties, kur nu vēl bērnu
18.05.2022 10:10 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
cmyk @ 18.05.2022 09:43
un ziemā sprādzēs bērnu krēsliņā ar visu kombi.
un te vēl 100 lietas varētu sarakstīt,kuras viņa darīs kreisi. cerams,viņa dabūs pieredzējušu aukli,kura uzaudzinās un parūpēsies cienīgi par viņas bērnu :)

Neviena normāla un zinoša aukle nestrādās pie tādas kā Didra. Plus vēl tas,ka viņai liksies,ka auklei pārāk daudz jāmaksā, it sevišķi zinošai un sevi cienošai auklei. Drīzāk viņai mamma brauks palīdzēt kā te jau ir runāts. Tikai žēl, ka tā mamma ir tik pat dumja kā Didra.
18.05.2022 10:35 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Meitenes, skrienat pirkt vasarīgo ATLASAS kleitu, kas derēs jebkuram izmēram līdz 1,60m, ja vien negrib kleitu līdz pus ikriem
18.05.2022 10:40 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Es piemēram grūtniecības laika uzņemu svaru +15kg,bet vēders bija maziņš,jo uz pēdējam nedēļām mazājai sāka atpalikt puncis par 2ned.Bija ierosināšana 37ned un piedzima dikti maziņa 2210kg,un es nezinaju kāpēc viss ir tā,paldies dievam ar mazo viss labi un pēc ginekologa vardiem viss piepildījās,mazajai puncī kautkas nepatika,kaut arī gāju arī pie cita,lai paskatās kas ir ne tā,pēc visa viss izskatījās labi,tik tas ka būs maziņa,izlīdis āra,pie krūts uzņems ātrāk svaru - tā arī notika,slimnīca teica ka ir daudz labāk nekā gaidīja.Bet abi ginekologi prasīja kāds ir mans svara pieaugums.Viņa stāsta ka viss ir vislabākajā kārtība,bet puncis ir maziņš,tāpat ka viņa pati pēc svara.Nesaprotu,varbūt tiešām nesaka ka ir patiesībā.
18.05.2022 10:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
nu neitneresē nevienam cik kg jūs uzņēmāt vai neuzņēmāt un ko ēdāt. cik var
18.05.2022 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)