Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
BugsBunny @ 20.02.2021 22:39
Tieši otrādāk - nav bezjūtīga. Tici man, paši nelaimīgākie, izmisušākie un skumjākie cilvēki slēpjas aiz “man viss lieliski, mani tas neskar, esmu laimīgākais cilvēks pasaulē.” Un jo vairāk viņi to uzsver, jo nelaimīgāki viņi ir. Ja Elīna būtu priecīga, laimīga, harmonijā ar sevi utt., šo tēmu nemaz nepaceltu.
atvaino, ne tā izlasīju. Man tieši liekas, ka viņa ir bezjūtīga. Bet bezjūtīga pret apkārtējiem, iejūtīga pret sevi. Un jā, taisnība, ko saki, piekrītu. Kā jau visu laiku iepriekš minēju - liekule :)
20.02.2021 22:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
BugsBunny @ 20.02.2021 22:39
Tieši otrādāk - nav bezjūtīga. Tici man, paši nelaimīgākie, izmisušākie un skumjākie cilvēki slēpjas aiz “man viss lieliski, mani tas neskar, esmu laimīgākais cilvēks pasaulē.” Un jo vairāk viņi to uzsver, jo nelaimīgāki viņi ir. Ja Elīna būtu priecīga, laimīga, harmonijā ar sevi utt., šo tēmu nemaz nepaceltu.

+++
Visnelaimīgākie cilvēki slēpjas aiz humora, smaida un ikdienas atstāstiem cik viņiem viss ir lieliski un perfekti. Visnelaimīgākie cilvēki uzliek smaida masku, jo viņiem ir kauns un viņi nevēlas, lai citi redz cik patiesībā viņiem ir sāpīgi, mokoši un nepanesami viss apkārt notiekošais. Kāpēc viņi tā dara? Jo tā ir vieglāk. Neviens neuzdos papildus jautājumus nelīdīs dvēselē. Ielienot dvēselē persona atklāsies, birs asaras, teikt patiesību, kuru nevēlas nevienam atklāt.
20.02.2021 22:48 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 20.02.2021 22:48

+++
Visnelaimīgākie cilvēki slēpjas aiz humora, smaida un ikdienas atstāstiem cik viņiem viss ir lieliski un perfekti. Visnelaimīgākie cilvēki uzliek smaida masku, jo viņiem ir kauns un viņi nevēlas, lai citi redz cik patiesībā viņiem ir sāpīgi, mokoši un nepanesami viss apkārt notiekošais. Kāpēc viņi tā dara? Jo tā ir vieglāk. Neviens neuzdos papildus jautājumus nelīdīs dvēselē. Ielienot dvēselē persona atklāsies, birs asaras, teikt patiesību, kuru nevēlas nevienam atklāt.
visam piekrītu, izņemot par humoru. Man liekas, tiem kam ir laba humorizjūta ir ļoti forši cilvēki, jo viņi uz lietām skatās brīvi :)
20.02.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 23093
Reģ: 27.01.2021
blacke @ 20.02.2021 22:04

iedzer katru reizi, kad Nauris pasaka "ja" :D
hahā, ienācu to pašu iekomentēt 😂un vēl tas "saproties" 🤢
20.02.2021 22:51 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 20.02.2021 22:48

+++
Visnelaimīgākie cilvēki slēpjas aiz humora, smaida un ikdienas atstāstiem cik viņiem viss ir lieliski un perfekti. Visnelaimīgākie cilvēki uzliek smaida masku, jo viņiem ir kauns un viņi nevēlas, lai citi redz cik patiesībā viņiem ir sāpīgi, mokoši un nepanesami viss apkārt notiekošais. Kāpēc viņi tā dara? Jo tā ir vieglāk. Neviens neuzdos papildus jautājumus nelīdīs dvēselē. Ielienot dvēselē persona atklāsies, birs asaras, teikt patiesību, kuru nevēlas nevienam atklāt.
Tu taču negribi teikt ka Breidaks un Skutelis ir nelaimīgi? 🧐
20.02.2021 22:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lindaperla @ 20.02.2021 22:50
visam piekrītu, izņemot par humoru. Man liekas, tiem kam ir laba humorizjūta ir ļoti forši cilvēki, jo viņi uz lietām skatās brīvi :)

Minēšu vienu visā pasaulē zināmu personu, Linkin Park solists Chester Bennington. Viņa harizma, humors, raksturs, vienmēr smaidīgs, visus iepriecināja un nekas neliecināja par tik drīzu un pēkšņu galu. Persona, kura nedēļu pirms pašnāvības piedalījās Carpool Karaoke (tie kuri seko līdzi ārzemju raidījumiem zinās, kas tas ir). Chester sieva Talinda pēc Chester pašnāvības dalījās ar video, pirmspašnāvības naksts video, kur cilvēks jokoja, smējās ar visu savu ģimeni. Nekas neliecināja par traģisko beigu galu. Un šis ir tikai viens piemērs. Diemžēl pasaulē par šo netiek daudz runāts. Pēc Chestera nāves tika dibināts 320 fonds, Change Direction, kur Chestera sieva runā par šo visu. Par to, ka nelaimīgiem cilvēkiem nav raksturīgas zīmes kā raudulīgums, skumjas, tieši otrādi, nelaimīgie cilvēki slēpjas zem humora, jokiem un smaidiem.
Un tas ir skumji. Ticu, ka arī Elīnai sāp, šis tomēr ir izskanējis plašāk nekā Aliexpress skandāls. Pret viņu iestājas sabiedrībā zināmi un sabiedrībā respektējami cilvēki. Tas nevar nesāpēt, lai arī kāda viņa būtu. Viņa vienkārši izvēlas to neizrādīt. Vai tas ir labi vai slikti, to lai viņa pati spriež. Bet jūtas nevajag apspiest, lai vai kādas, labas, sliktas, skumjas. Ar laiku tās sakrājas un nāk uz āru, var radīt neparedzamas sekas.
20.02.2021 22:58 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.03.2018
Cik bieži Breidaks ar Skuteli ikdienā uzfilmē storijus ar tekstiem “esmu tik laimīgs”, “braucam romantiskākajā fotosesijā”, man sirdī ir miers”, “viss ir tik bombiski un superīgi”?
20.02.2021 22:59 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Man liekas, ka Skutelis pat kaut kādās intervijās teica, ka ir depresīvs vai cīnās ar depresiju.
Arī pasaulslaveni komiķi ir izdarījuši pašnāvības, ja nemaldos tad Robin Williams bija viens no tiem.
Tas tā - atkāpei, ka aiz smaida var slēpties ļoti daudz melnu lietu.
Un šis pāris ir tieši tāds. Abiem kompleksi, abi nelaimīgi - arī iemesls, kāpēc saka, ka visiem skauž.
Paskatities man tiešām liekas garlaicīga dzīve viņiem, man nebija savs biznes 22 gados, bet es macijos, stradaju, sportoju, izklaidejos, piedalijos dažados projektos, ceļojumi gan bija pieticīgāki. Bet viņu dzīve ir tikai un vienīgi instagrams.
20.02.2021 23:00 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Daniela_K @ 20.02.2021 22:59
Cik bieži Breidaks ar Skuteli ikdienā uzfilmē storijus ar tekstiem “esmu tik laimīgs”, “braucam romantiskākajā fotosesijā”, man sirdī ir miers”, “viss ir tik bombiski un superīgi”?
nu jā es par to humoru. Jo man patīk melnais humors un neuzskatu ka zem tā slēpjas sāpes. Bet saprotu atšķirību starp darbu - būt comedian vai ikdienas cilvēkam, kurš izliekas.
A par Linkin Park jā, to lasīju un zinu. Un man ir ļoti žēl, jo asociējas ar tīmeidžeres atmiņām un kad uzzināju bija šoks un nesaprašana kāpēc tā. Bet nu tagad jau visi zina kāpēc tā.
20.02.2021 23:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lindaperla @ 20.02.2021 22:51
Tu taču negribi teikt ka Breidaks un Skutelis ir nelaimīgi? ?

Par Breidaku neizteikšos.
Skutelis ir patiesībā dziļi skumjš cilvēks. Viņš pats ir atzinis, ka bez humora un sarkasma vairs neprot runāt. Skutelim ir bijusi arī dziļa depresija. Tālāk neiztirzāšu, ja interesē - paskaties intervijas ar viņu, palasi intervijas žurnālā ar viņu. Skutelis ir tikai jautrs tēls TV ekrānos. Dzīvē viss pavisam savādāk.
20.02.2021 23:03 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Par Naura komentāru, man liekās, ka tur ir nezināšana, neizpratne un neizglītotība, elementāru zināšanu trūkuma dēļ. Un atšķirībā no heteroseksualitātes, tas ir labojams, ja cilvēks to vēlas.
20.02.2021 23:04 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
VIP @ 20.02.2021 23:00
Man liekas, ka Skutelis pat kaut kādās intervijās teica, ka ir depresīvs vai cīnās ar depresiju.
Arī pasaulslaveni komiķi ir izdarījuši pašnāvības, ja nemaldos tad Robin Williams bija viens no tiem.
Tas tā - atkāpei, ka aiz smaida var slēpties ļoti daudz melnu lietu.
Un šis pāris ir tieši tāds. Abiem kompleksi, abi nelaimīgi - arī iemesls, kāpēc saka, ka visiem skauž.
Paskatities man tiešām liekas garlaicīga dzīve viņiem, man nebija savs biznes 22 gados, bet es macijos, stradaju, sportoju, izklaidejos, piedalijos dažados projektos, ceļojumi gan bija pieticīgāki. Bet viņu dzīve ir tikai un vienīgi instagrams.
jā, aizbildinājums “visiem skauž” ir zīme par pašiem, ka ir neveiksmīgi vai nelaimīgi.
Bet ja, meitenes, paldies, aizdomājosar tiem jokiem. Nezināju, ka Skutelis ir teicis, ka ir depresīvs :) es pēc sevis spriežu, ka jokoju par lietām un man tas emocijas neizraisa :)
20.02.2021 23:05 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 20.02.2021 23:03

Par Breidaku neizteikšos.
Skutelis ir patiesībā dziļi skumjš cilvēks. Viņš pats ir atzinis, ka bez humora un sarkasma vairs neprot runāt. Skutelim ir bijusi arī dziļa depresija. Tālāk neiztirzāšu, ja interesē - paskaties intervijas ar viņu, palasi intervijas žurnālā ar viņu. Skutelis ir tikai jautrs tēls TV ekrānos. Dzīvē viss pavisam savādāk.
nezināju. Bija pavisam cits iespaids.
20.02.2021 23:06 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
C00L Dzipsy @ 20.02.2021 23:03

Par Breidaku neizteikšos.
Skutelis ir patiesībā dziļi skumjš cilvēks. Viņš pats ir atzinis, ka bez humora un sarkasma vairs neprot runāt. Skutelim ir bijusi arī dziļa depresija. Tālāk neiztirzāšu, ja interesē - paskaties intervijas ar viņu, palasi intervijas žurnālā ar viņu. Skutelis ir tikai jautrs tēls TV ekrānos. Dzīvē viss pavisam savādāk.
vo, vo, esmu dzīvē sastapusies mana darba darīšanās, kas ir no viņa darba ļoti tālu un tur nemaz nebija tas Skutelis no TV kastes.
20.02.2021 23:06 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Lindaperla @ 20.02.2021 22:48
atvaino, ne tā izlasīju. Man tieši liekas, ka viņa ir bezjūtīga. Bet bezjūtīga pret apkārtējiem, iejūtīga pret sevi. Un jā, taisnība, ko saki, piekrītu. Kā jau visu laiku iepriekš minēju - liekule :)
Protams, ka pret sevi viņa būs visiejūtīgāka. Pietiek jau ar viņas ārieni, lai saprastu, ka viņa ir ļoti uz sevi centrēts cilvēks, bet tas nenozīmē, ka viņai nerūp citi cilvēki. Atceros, ka Ziemassvētku laikā un arī citos gadījumos viņa gatavoja dāvanas, pirka saldumus un pat zeķes priekš veciem cilvēkiem, bērniem vai varbūt mazturīgām ģimenēm, neatceros vairs precīzi un lietas būtību tas nemainīs. Neticu, ka viņa to darīja tikai publicitātes dēļ. Viņa storijos izskatījās genuinely priecīga un sajūsmināta par to, ka varēs kādu iepriecināt. Es teiktu, ka esmu good judge of character, tāpēc varu droši apgalvot, ka ir arī Elīnā kāds labsirdīgs kauls. Bet viņas neizglītotība un bazara nefiltrēšana gan novedīs viņu pie iznīcības. Elīna nav slikts cilvēks, viņa vienkārši nav pārāk apgarots cilvēks. Ļoti trūkst saturs “iekšpusē”, tāpēc ir max uzķūnējusi sevi “ārpusē”.
20.02.2021 23:07 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
BugsBunny @ 20.02.2021 23:07
Protams, ka pret sevi viņa būs visiejūtīgāka. Pietiek jau ar viņas ārieni, lai saprastu, ka viņa ir ļoti uz sevi centrēts cilvēks, bet tas nenozīmē, ka viņai nerūp citi cilvēki. Atceros, ka Ziemassvētku laikā un arī citos gadījumos viņa gatavoja dāvanas, pirka saldumus un pat zeķes priekš veciem cilvēkiem, bērniem vai varbūt mazturīgām ģimenēm, neatceros vairs precīzi un lietas būtību tas nemainīs. Neticu, ka viņa to darīja tikai publicitātes dēļ. Viņa storijos izskatījās genuinely priecīga un sajūsmināta par to, ka varēs kādu iepriecināt. Es teiktu, ka esmu good judge of character, tāpēc varu droši apgalvot, ka ir arī Elīnā kāds labsirdīgs kauls. Bet viņas neizglītotība un bazara nefiltrēšana gan novedīs viņu pie iznīcības. Elīna nav slikts cilvēks, viņa vienkārši nav pārāk apgarots cilvēks. Ļoti trūkst saturs “iekšpusē”, tāpēc ir max uzķūnējusi sevi “ārpusē”.

Pa lielam visiem Taviem komentāriem šeit reāli piekrītu un pievienojos, tieši manas domas!
20.02.2021 23:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bjork @ 20.02.2021 23:04
Par Naura komentāru, man liekās, ka tur ir nezināšana, neizpratne un neizglītotība, elementāru zināšanu trūkuma dēļ. Un atšķirībā no heteroseksualitātes, tas ir labojams, ja cilvēks to vēlas.

Es no visas sirds iesaku gan Elīnai, gan Naurim iestāties augstskolā un pabeigt to. Atvērs citus apvāršņus.
Ja mani nosēdinātu ar viņiem pie viena galda, man nebūtu ar viņiem par ko runāt, es atvērtu telefonu/datoru un skatītos David Letterman intervijas ar Baraku Obamu, Kanye West, utt..
Par ko ar viņiem runāt? Lupatām? Ēdienu?
Viņi ir tik dziļi savā Instagram pasaulē, kas ir tik ļoti skumji. Ko viņi darīs, ja Instagram vairs nebūs? Nebūs Facebook. Nebūs TikTok. Nebūs nevienas platformas.
Skatoties Elīnas intervijas, man ir kauns viņas vietā. Viņa neprot agrumentēt savu viedokli, izteikt savas domas. Kaut ko sagrābsta no gaisa, kaut ko ko Nauris pateicis priekšā ko teikt.
Par šo visu homofobijas tēmu. Viņa 24 stundu laikā trīs reizes ir mainījusi savu viedokli. Nu kāda sūda pēc? Ja tu pastāvi tad pastāvi par savu viedokli. Esi sieviete ar mugurkaulu un ej pāri līķiem. Nevis emmmmmm es to tā nedomāju, tad palaist plākātu, ka es tomēr atbalstu tikai sieviešu un vīriešu savienību.. a nē.. man jau nav nekas pret.. mīlu visus.. bet es to nepieņemu..
Elīna, ja tu šo lasi! Izej no Instagram, atver acis, iestājies augstskolā, paplašini savu redzes loku. Skumji skatīties kā tu degradējies savā veikalā un neredzi kas notiek apkārt. Instagram vienudien var nebūt, pazust. Ko tad?!
20.02.2021 23:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Skatoties Elīnas intervijas, man ir kauns viņas vietā. Viņa neprot agrumentēt savu viedokli, izteikt savas domas. Kaut ko sagrābsta no gaisa, kaut ko ko Nauris pateicis priekšā ko teikt.

Vot! Tieši tāpēc es neesmu skatījusies no sākuma līdz beigām nevienu raidījumu kur ir Elīna, kaut kad sen te bija links uz kaut kādu vienu raidījumu/interviju, es nevarēju viņā paklausīties, visu laiku vieni un tie paši teksti, bez nekādas jēgas vai konkrētas domas, vienkārsi kaut ko runā. Pēc tam esmu redzējusi kaut kādas īsus video kā reklāmas,ka viņa būs kaut kur un tajos īsajos video arī nekādas domas nav, vienkārši tie paši pāris vārdi kurus viņa zin un viss.
20.02.2021 23:19 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Bjork @ 20.02.2021 23:06
vo, vo, esmu dzīvē sastapusies mana darba darīšanās, kas ir no viņa darba ļoti tālu un tur nemaz nebija tas Skutelis no TV kastes.

Arī pazīstu viņu no savām ikdienas darba gaitām. Skumjš cilvēks. Viņam ir slēdzis uz muguras. Kā jāfilmē, tā KLIK un ir jautrais Skutelis. Izslēdzas kameras un gaismas, izslēdzas jautrais Skutelis. Viņam vieglāk par sāpīgām tēmām ikdienā runāt caur humoru un sarkasmu.
20.02.2021 23:21 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es domāju, ka Elīna ir tas gadījums, kur arī augstskola nepalīdzēs. Un ne jau skola ir tas,kas cilvēkus padara dzīvesgudrus, ar intelektu. Viņai laikam ir bijuši dažādi faktori apkārt, kas radīja viņu tieši tādu. Vienkārši cilvēkam ir tādas intereses un vērtības :D nav jau sliktākais cilvēks
20.02.2021 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)