Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Redrose @ 09.02.2021 21:36
Ieliku failiem.lv video. Nezinu vai aizgāja. ?
https://failiem.lv/f/sqtqrtmk7

Aha, viņai nepatīj, ka par viņu runājot? :D
Nez, Elīnai patīk, ka par viņu Millione veselu gruou uzcepusi, kur katru dienu runā sūdu? :D
Well done, Kristjinka! Žurka, kas žurka :D
10.02.2021 21:51 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
reina @ 10.02.2021 21:31
Kā tad tā, šodien vēl ne reizi Naurīti nav parādījusi. Mašīnā kaut ko vāvuļo, kā "brauksim mājās", un parāda tukšu šofera sēdekli :D :D :D
tas storijs gan jau filmēts iepriekš atkal, kad todien pārvācās. Jo nu par kādiem sastrēgumiem viņa runā plkst 21:00
🤦🏼‍♀️ Un toreiz arī viņa sastrēgumus pieminēja 😀
10.02.2021 21:52 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Enazenaz @ 10.02.2021 21:51

Aha, viņai nepatīj, ka par viņu runājot? :D
Nez, Elīnai patīk, ka par viņu Millione veselu gruou uzcepusi, kur katru dienu runā sūdu? :D
Well done, Kristjinka! Žurka, kas žurka :D
Vajadzēja vakar paklausīties nevis tagad no konteksta raut ārā vienu teikumu.
10.02.2021 21:54 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Lindaperla @ 10.02.2021 21:54
Vajadzēja vakar paklausīties nevis tagad no konteksta raut ārā vienu teikumu.

Es pat netaisos neko skatīties.
Jā, Didra nav godīgākais uzņēmējs utt., bet Millione ir slima ar galvu. Nav ko ņerkstēt, ka tiek pieminēta un apdirsta! Gribēja sev uzmanību-dabūju.
Bet ja salīdzina ar Didru, tad Didra vienkārši uzliek mīksto par visu heitu, bet Millione gan nespēj ar to tikt galā.
10.02.2021 22:01 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Vajadzēja vakar paklausīties nevis tagad no konteksta raut ārā vienu teikumu.

Ne visi te sēž 24/7. Es arī ienāku šeit vakarā un visu dienu neesmu, jo reāli ir citas nodarbošanās un loģiski ienākot šeit un redzot, ka ir kas uzrakstīts, es gribēšu uz to atbildēt un vienalga kad tas uzcepts un vai par to maz vairs runā.
Tā ka kāda gan starpība. 😀
10.02.2021 22:05 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Visliekākās žurkas esam forumnieces tomēr, patīk jums tas vai nē 😀
Anonīmi dirst, bieži vien ne pa tèmu un for fun ir ļoti viegli ;) bet pateikt “acîs” tā gan ir māksla
10.02.2021 22:11 |
 
Reitings 5371
Reģ: 06.11.2019
Enazenaz @ 10.02.2021 22:01

Es pat netaisos neko skatīties.
Jā, Didra nav godīgākais uzņēmējs utt., bet Millione ir slima ar galvu. Nav ko ņerkstēt, ka tiek pieminēta un apdirsta! Gribēja sev uzmanību-dabūju.
Bet ja salīdzina ar Didru, tad Didra vienkārši uzliek mīksto par visu heitu, bet Millione gan nespēj ar to tikt galā.

Tev nebija jāatbild uz lindaperla komentāru, rakstot par Miljoni trešajā personā, jo lindaperla = Kristīne, ko šeit jau labu laiku atpakaļ varēja secināt. Tik bezkaismīgi visos komentāros aizstāvēt Kristīni var tikai viņa pati.
10.02.2021 22:34 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Jaaaaa visam jums žetons, esmu Kristine jo vieniga atlaujos jusu žurku barā pateikt ko labu par viņu 😂 Kristīne starp 5 Elīnām te cīnās 😂 man tak pie pakaļas, domājat kaut es puškins esmu, kristīne, vai iepriekš arī mani par ilzi dēvēja 😀 tak noemierinieties vienreiz 😘
10.02.2021 22:48 |
 
Patīk
Reitings 16356
Reģ: 27.01.2021
themoon @ 10.02.2021 22:34

Tev nebija jāatbild uz lindaperla komentāru, rakstot par Miljoni trešajā personā, jo lindaperla = Kristīne, ko šeit jau labu laiku atpakaļ varēja secināt. Tik bezkaismīgi visos komentāros aizstāvēt Kristīni var tikai viņa pati.

idk, es te neesmu ilgi, bet man neliekas, ka lindapearla ir Miljone :D tuva druška gan varētu būt :D jo nu tā aizstāvēšana acīs lec pamatīgi, piekrītu, katra mēs te izvēlamies puses, bet burtiski uz k a t r u negatīvu komentāru uzreiz rakstīt pretī.... too much 😂
10.02.2021 23:04 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Anonīmi dirst, bieži vien ne pa tèmu un for fun ir ļoti viegli bet pateikt “acîs” tā gan ir māksla

Un Tu būtu tā kura ko teiks ko šādu? Kā Tu te noliki Elīnu, ko tad Tev pašai dūšas nav lai aizietu pie viņas uz veikalu un pateiktu visu acīs? Vot nevajag šito murgu dzīt.
Un šie par acīs teikšanu vārdi bija vards vārdā kā Kristīnei. 😂
10.02.2021 23:10 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Ja ne pati Milliine, tad tiešām kāda tuva persona.
Un ne jau tas, ka viņu aizstāv, bet kādas pretrunās iet! Respektīvi-ak, dievs, nabaga Kristīne, viņa tak neko nav izdarījusi, kā var par viņu vispār sliktu runāt?
Un tai pat laikā runā sliktu par citiem :)
Man Didras reāli nepatīk, bet es uzskatu, ka diezgan labi argumentēju kāpēc ir stulbi par viņu cepties 24/7 :D
10.02.2021 23:11 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Redrose @ 10.02.2021 23:10

Un Tu būtu tā kura ko teiks ko šādu? Kā Tu te noliki Elīnu, ko tad Tev pašai dūšas nav lai aizietu pie viņas uz veikalu un pateiktu visu acīs? Vot nevajag šito murgu dzīt.
Un šie par acīs teikšanu vārdi bija vards vārdā kā Kristīnei. ?
jā man didra riebjas tāpat kā vairumam un? Esmu bijusi gan viņas veikalā, gan draudzenes ir bijušas, diemžēl kad es biju, viņa nebija uz vietas un meitenes visu laipni un smuki paskaidroja... ko man viņas darbiniecēm vajadzēja teikt - zini man jūsu priekšniece besī un es uzskatu ka viņa ir liekule un draņķe? 😂 arī instagram “acīs” didrai pateicu zem tās viesnīcas bildes, pajautāju vai noteikumi uz viņu neattiecas, bet nu mani tak nobloķēja 😀 ja es strādātu bez tabu, labprāt biežāk pie viņas piestaigātu 🤣
10.02.2021 23:16 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Lūk-piemērs!
Visas tik ļoti cepās par Didrihsones negodīgo praksi nobloķēt cilvēkus ar sūdzībām par precēm! :D
Vai brāķetu preci nopirki Tu? Nē? - tad pofig, nav ko cepties un bojāt sev veselību.
-jā? - nobloķēja? Tad nav ko raudāt internetā! Paņem savu lupatu un brauc uz vietas skaidrot attiecības.
Tev neiedēva čeku? Pajautā, lai iedod kaut kvīti. Prasi invoice. Pirki attālināti un nobloķēja? Brauc uz vietas un skaidro attiecības tur, piesaucot visas vajadzīgās iestādes :D
Es vienkārši nesaprotu šo ņerkstēšanu internetā :D nevari piecelt savi dibenu un nokārtot lietas, kā pieaudzis cilvēks, tad nav jāpērk internetā :D
10.02.2021 23:19 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es jau sen to esmu arī teikusi, ja ir kādas problēmas bijušas ar preci un bloķēšanu tak brauciet uz veikalu un pieprasiet pārdevējai vadību, jeb Elīnu, nevis kā vairākums sūdzās Facebook vai šeit. Es runāju par tām kuras ir no Rīgas, bet aizbildinās- “aij man nav laika, aij es netieku, aj speciali negribas tērēt naudu braucienam”, bet redz internetā vienmēr stilīgi ir pasūdzēties un kļūt “populārai”.😁
10.02.2021 23:31 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.02.2021
Nemierīgā @ 04.02.2021 11:43
Es uzzināju tāsu klačiņu, ka nevarēju neiemest!
Sabīne būs nākamā kura aizlidos no Taurenīša. Viņai besī Didrene, draudzeņu lokā čaloja, un izčalojās, ka ilgi tur vairs netusēs. Didriķis paliks viens ar savu uzpūtīgo vīru kurš koķetē ar visām meitenēm( arī to uzzināju) Didrenei nemaz nepatīk , ka nauris sēž retu reizi kasē, jo šis met acis uz katru simpātisko dāmu! Šis ir 100% legit info! Mans draugs ir draugs ar vienas no taureņmeiteņu boifrendiem! :D tur tādas intrigas notiek patiesībā! Un Elīna nav nekas vairāk par uzpūtīgu lauku stervu! :D Turklāt Elīna regulāri dodas gāzēt uz točiņu jo sadzerās kefīrīti par daudz .
sveikas. Lasu te vairākas dienas un te šausminos, te smejos :) šis pat ir visatbilstošākais komentārs aiz kura aizķerties.
Diemžēl, vai kā daudzām šķitīs par laimi, bet tā ir taisnība.
Ja sākumā kāda vēlējās tur strādāt, tad ticiet man, visām riebjas tur strādāt un nezina kā no turienes aiziet. Drosmīgās jau aizgāja, pārējās baidās. Elīna ir ļoti riebīgs cilvēks. Apsēsts ar kontrolēšanu, meitenēm nedrīkst būt privātās dzīves, jādod visu laiku atskaites, mēģina meitenēm piesiet Naura draugus, lai iet uz randiņiem, sava izvēle un vārds nedrīkst būt. Ja kam iebilst, viss beidzas ar strīdu. Elīna ir control freak. Tāpat arī Nauris. Nekāda mīlestība starp viņiem nav, tas ir tikai pure instagram. Nekas vairāk par pliku izlikšanos priekš instagram tas nav. Gandrīz katru dienu viņi kašķējas, nedod Dievs Elīna nejauši atstāj savu telefonu neaizbloķētu, tā Nauris klāt. Jā un Edgars viņai joprojām ir mīlestība. Viņi turas kopā tikai “biznesa” dēļ. Jo bez Elīnas Nauris būtu nekas un bez Naura Elīna būtu nekas. Visas operācijas, krūtis, zobi, seja ir Naura pirksts, jo Nauris Elīnai pateica, ka kaunas, ja blakus nav “ideāla” sievete un ka no mājas vispār nedrīkst iziet neuzkrāsojusies. Elīna varbūt ir ļauna, bet Nauris ir slims. Tur nekāda match nav starp viņiem. Vienīgais match varbūt ir NAUDA! Bet man liekas, ka visvairāk no visa cieš Elīna, tikai viņa prot to noslēpt ar savu “skaisto” instagram un tā pasakām. Dažreiz var just, ka viņa ļoti nožēlo savas rīcības, kuras ir veikusi Naura iespaidā. Nu nav tur nekas ideāls, viss ir uzpūsts, asarām pilns un nelaimīgs. Es te tā ienācu un pazudīšu. :)
10.02.2021 23:31 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Redrose @ 10.02.2021 23:31
Es jau sen to esmu arī teikusi, ja ir kādas problēmas bijušas ar preci un bloķēšanu tak brauciet uz veikalu un pieprasiet pārdevējai vadību, jeb Elīnu, nevis kā vairākums sūdzās Facebook vai šeit. Es runāju par tām kuras ir no Rīgas, bet aizbildinās- “aij man nav laika, aij es netieku, aj speciali negribas tērēt naudu braucienam”, bet redz internetā vienmēr stilīgi ir pasūdzēties un kļūt “populārai”.?
pirmo reizi es Tev pat piekritīšu. Esmu pamanījusi, ka sūdzas pirms vispār risina. Un tas ne tikai par Elīnu. Bet nu man liekas ka daudzas arī neredz jēgu sūdzēties, jo zina kāda viņai ir attieksme.
10.02.2021 23:33 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un kādēļ, lai kāds šo informāciju ņemtu par pilnu? Te ir pilns ar izdomājusiem, baumām un puspatiesībām, kas griežās uz riņķi. Meitenes ir vienas no lielākajām intrigu vērpējām, gluži tāpat kā var būt šis teksts.
KatyMia @ 10.02.2021 23:31
sveikas. Lasu te vairākas dienas un te šausminos, te smejos :) šis pat ir visatbilstošākais komentārs aiz kura aizķerties.
Diemžēl, vai kā daudzām šķitīs par laimi, bet tā ir taisnība.
Ja sākumā kāda vēlējās tur strādāt, tad ticiet man, visām riebjas tur strādāt un nezina kā no turienes aiziet. Drosmīgās jau aizgāja, pārējās baidās. Elīna ir ļoti riebīgs cilvēks. Apsēsts ar kontrolēšanu, meitenēm nedrīkst būt privātās dzīves, jādod visu laiku atskaites, mēģina meitenēm piesiet Naura draugus, lai iet uz randiņiem, sava izvēle un vārds nedrīkst būt. Ja kam iebilst, viss beidzas ar strīdu. Elīna ir control freak. Tāpat arī Nauris. Nekāda mīlestība starp viņiem nav, tas ir tikai pure instagram. Nekas vairāk par pliku izlikšanos priekš instagram tas nav. Gandrīz katru dienu viņi kašķējas, nedod Dievs Elīna nejauši atstāj savu telefonu neaizbloķētu, tā Nauris klāt. Jā un Edgars viņai joprojām ir mīlestība. Viņi turas kopā tikai “biznesa” dēļ. Jo bez Elīnas Nauris būtu nekas un bez Naura Elīna būtu nekas. Visas operācijas, krūtis, zobi, seja ir Naura pirksts, jo Nauris Elīnai pateica, ka kaunas, ja blakus nav “ideāla” sievete un ka no mājas vispār nedrīkst iziet neuzkrāsojusies. Elīna varbūt ir ļauna, bet Nauris ir slims. Tur nekāda match nav starp viņiem. Vienīgais match varbūt ir NAUDA! Bet man liekas, ka visvairāk no visa cieš Elīna, tikai viņa prot to noslēpt ar savu “skaisto” instagram un tā pasakām. Dažreiz var just, ka viņa ļoti nožēlo savas rīcības, kuras ir veikusi Naura iespaidā. Nu nav tur nekas ideāls, viss ir uzpūsts, asarām pilns un nelaimīgs. Es te tā ienācu un pazudīšu. :)
10.02.2021 23:40 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Oho... kāda darbiniece izpaudās? 😂 tā vismaz izklausas 😁
10.02.2021 23:41 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Šis jau sen viss ir atrunāts. Bet kā jau esmu teikusi - visas ir varones anonīmi, kad ir jāiet pie Elīnas ar savu sabojāto kreklu vai preci, kas izsniegta bez čeka, tā nekā! čuš.
Redrose @ 10.02.2021 23:31
Es jau sen to esmu arī teikusi, ja ir kādas problēmas bijušas ar preci un bloķēšanu tak brauciet uz veikalu un pieprasiet pārdevējai vadību, jeb Elīnu, nevis kā vairākums sūdzās Facebook vai šeit. Es runāju par tām kuras ir no Rīgas, bet aizbildinās- “aij man nav laika, aij es netieku, aj speciali negribas tērēt naudu braucienam”, bet redz internetā vienmēr stilīgi ir pasūdzēties un kļūt “populārai”.?
10.02.2021 23:41 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Un kas tieši ir nedrosmīgi aiziet no darba vietas? Tad tipa sanāk, ka visas meitenes ir zem tupeles? Diezvai meitenes ir tādas lupatas.
10.02.2021 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits