Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Zobarsts ir 'essential', nagi nav.
10.02.2021 11:12 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Elīna taisa nagus Annas pērlē.. Annas pērles īpašniece sludina to pašu sektu Prieka vēsti ko Elīna! Tur no kristietības, likumu ievērošanas ir ļoti tālu. Galvenais ir nauda!

Es aizvakar aiz garlaicības noskatījos vienu interviju ar Elīnu. Šķita dīvaini, ka no vienas puses viņa sevi pasniedz kā ļoti kristīgu, no otras ir ārkārtīgi ārišķīga, taisa plastiskās utt. Kā viņa tajā intervijā izteicās - viņai nepatīk reliģijas, jo tajās ir jāseko kaut kādiem ''noteikumiem'', bet patīk šī draudze, jo tur nav jāseko nekādiem noteikumiem, lai tevi visi pieņemtu un mīlētu. Nu, tāda ļoti naiva un narcistiska pieeja dzīvei.
10.02.2021 11:17 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Es ne par to, kas svarīgs kas nē. Es par to, ka tomēr abos gadījumos ir tuvs kontakts ar cilvēku.
10.02.2021 11:29 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
putns @ 10.02.2021 11:17

Es aizvakar aiz garlaicības noskatījos vienu interviju ar Elīnu. Šķita dīvaini, ka no vienas puses viņa sevi pasniedz kā ļoti kristīgu, no otras ir ārkārtīgi ārišķīga, taisa plastiskās utt. Kā viņa tajā intervijā izteicās - viņai nepatīk reliģijas, jo tajās ir jāseko kaut kādiem ''noteikumiem'', bet patīk šī draudze, jo tur nav jāseko nekādiem noteikumiem, lai tevi visi pieņemtu un mīlētu. Nu, tāda ļoti naiva un narcistiska pieeja dzīvei.

Viņa ir liekule. Viņa nav kristīgā.
Pirmkārt, kristīgam cilvēkam pirmajā vietā ir reliģija, nevis ārējais izskats.
Otrkārt, būsim atklāti, viņa nav nekāda kristīgā, bet vistiešākajā nozīmē- sektante. Kristietības izpausmes ir Dieva lūgšana baznīcā, bībeles cienīšana, mācītājs, utt. "Prieka vēsts" ir sekta, kurā kurators tulko bībeli pa savam. Tā ir kristietības apmelošana, bet pati Elīna ir liekulīga sektante, un Dievam patiesībā viņa netic.
10.02.2021 11:44 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Grenarda @ 10.02.2021 11:44

Viņa ir liekule. Viņa nav kristīgā.
Pirmkārt, kristīgam cilvēkam pirmajā vietā ir reliģija, nevis ārējais izskats.
Otrkārt, būsim atklāti, viņa nav nekāda kristīgā, bet vistiešākajā nozīmē- sektante. Kristietības izpausmes ir Dieva lūgšana baznīcā, bībeles cienīšana, mācītājs, utt. "Prieka vēsts" ir sekta, kurā kurators tulko bībeli pa savam. Tā ir kristietības apmelošana, bet pati Elīna ir liekulīga sektante, un Dievam patiesībā viņa netic.
es pat teiktu Dieva zaimošana
10.02.2021 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
Lindaperla @ 10.02.2021 01:11
Zini, man jau pēdējā laikā nav nekas pret tām meistarēm, kuras tiešām cenšas maizīti nopelnīt, bet pirmkārt - nereklamē to, kā kliente, ka tev ir jauni nadziņi. No otras puses, ja zobārsts var strādāt, kāpēc skaistumkopšana nedrīkst. Otrkārt tā ceļošana. Celošanai gan esmu kategoriski pret. Bet nu kā jau minēju, uz viņiem vispār nekādi noteikumi neattiecas. Un blatanti vēl to iebāž sejā ?

Nu, labi.. Gan jau meistare, kas taisīja Elīnai nagus, nedomāja, ka Elīna tagad pazudīs no ig vai nēsās cimdus, lai tik nerādītu ("nereklamētu") jaunos nadziņus. :D Tad, kad taisi nagus cilvēkam, kas ir publisks un dienā liek 100 storijus, domāju, ka ir jārēķinās ar to, ka visi sapratīs, ka strādā, neskatoties uz ierobežojumiem.
10.02.2021 13:00 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Lindaperla @ 10.02.2021 11:29
Es ne par to, kas svarīgs kas nē. Es par to, ka tomēr abos gadījumos ir tuvs kontakts ar cilvēku.
Es domāju, ka ārstiem jāaizliedz strādāt, takš katru dienu tie pacienti lien sejā. Ja nestrādā manikīres, lai arī ārsti nestrādā. Viens likums visiem.
P.S. Tas bija sarkasms. Vienkārši brīnos, kā vispār var rasties tāds jautājums un šaubas.
10.02.2021 13:20 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Džīzas. Tas nebija tā domāts. Tāpat daudzi skaistumkopšanā strādā, kas skaitās zem medicīniskiem pakalpojumiem. Ja dabū no ārsta nosūtījumu, tiek pie sejas tīrīšanas procedūras. Tas ir vnk fakts, ka cilvēki strādā 1:1. Es nesaku, ka tagad kaut kas jātaisa vaļā vai kaut kas jātaisa ciet. Vnk salīdzinājums.
10.02.2021 13:30 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Es varu apbrīnot to visu par skaistumkopšanu...Jā, darbs daudziem tagad ir sāpīga tēma. Tomēr, padalīšos par sevi šajā jomā.
Man par laimi manikīrs, pedikīrs, frizieris,kosmetologs nav vajadzīgs. Pie friziera gàju varbūt reizi gadā. Pie manikīra esmu bijusi 1-2x mūžā, neredzu jēgu. Ja gribas nagus nolakot, izdaru to pati. Matu galus apgriezt vai nokrāsot savus garos matus man nav problēma. Tomēr, par cik vēl nav neviena sirma mata, vairs nekrāsoju un pēc iespējas mazāk tos bojāju. Savu reizi iztaisnoju, jo no dabas lokaini.
Es nevienu nenosodu, bet šajā laikā aicinu radoši izpausties. 🤗 Man personīgi - ļoti patīk pašai veidot matus un visādi citādi radoši izpausties. Vienreiz nedēļā jau tam var veltīt laiku, itsevišķi mājsēdī .🙂
10.02.2021 13:40 |
 
Reitings 11038
Reģ: 18.08.2014
Es nevienu nenosodu, bet šajā laikā aicinu radoši izpausties. 🤗 Man personīgi - ļoti patīk pašai veidot matus un visādi citādi radoši izpausties. Vienreiz nedēļā jau tam var veltīt laiku, itsevišķi mājsēdī
'
Jā, piekrītu, taču pēc manas radošās izpaušanās un gēla nagu daļējas novīlēšanas 3h garumā, man sāp nagi, kutikulas un rezultāts galīgi neizskatās īsti glaimojoši, bet nesūdzos ar laku ok. 😀 Taču otreiz nekad pati necentīšos viņus ņemt nost.
10.02.2021 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
Lindaperla @ 10.02.2021 13:30
Džīzas. Tas nebija tā domāts. Tāpat daudzi skaistumkopšanā strādā, kas skaitās zem medicīniskiem pakalpojumiem. Ja dabū no ārsta nosūtījumu, tiek pie sejas tīrīšanas procedūras. Tas ir vnk fakts, ka cilvēki strādā 1:1. Es nesaku, ka tagad kaut kas jātaisa vaļā vai kaut kas jātaisa ciet. Vnk salīdzinājums.

Tā cenšas IEROBEŽOT saslimšanu. Loģiski, ka visdrīzāk vienīgais efektīvais risinājums būtu aizklapēt visu ciet, bet padomā - ja strādā gan ārsts, gan frizētava, gan manikīrs, un pie katra no tiem saslimst viens cilvēks, tad kopā saslimuši 3. Ja strādā tikai ārsts, tad saslimis ir tikai 1 cilvēks. Jo mazāk iestādes darbojas, jo mazāka iespēja saslimt. Kā tas vēl nav saprotams, es nezinu. Es neiešu spriest par katru valdības pieņemto lēmumu, bet ir lietas, no kā mēs varam izvairīties arī paši, un ir lietas, ko nevar tā vienkārši nogriezt, un tāpēc nevajag vienu ar otro salīdzināt. Kā, piemēram, braukšanu vienā mašīnā un autobusā.
10.02.2021 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Dola - piekrītu. Es arī vīlēju nost pati sev gēlu, tobrīd bija ~8 nedēļas un visi nagi turējās kā zvēri, bija tiešām traki. Daži nagi sāp vēl šobrīd, kaut pāris nedēļas ir pagājušas. Bet šobrīd kaut kā nepārdzīvoju, ka pie manikīra netieku, ka netieku pie friziera, kaut gan tajā pašā laikā redzu ļoti daudziem paziņām, vai vekalu pārdevējām, nemaz nerunājot par ig ietekmelēm, ka gandrīz ~70% tomēr ir atjaunoti manikīri u.c. :)
10.02.2021 14:14 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Es ļoti labi visu saprotu, un vēlreiz paskaidrošu, ka tas nebija tā domāts.
Un ņemot vērā, ka skaistumkopšana tāpat strādā pa kluso, tad jēgas to baigi ierobežot nav. Tāpat elīna uzlika skropstas, tāpat uzlika nagus, tāpat bija pie ārsta un iet uz veikalu.
10.02.2021 14:38 |
 
Reitings 11038
Reģ: 18.08.2014
Miiluuliite - katrā gadījums, kompliments mūsu meistarēm par labi padarītu darbu, jo man arī bija vismaz 7 nedēļa un paši netaisījās nokrist. 😁
10.02.2021 14:42 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Kad sekotāji pa 6000 nokritušies jātaisa konkursi atkal 😀 diez kas var būt bombiskāks un lielāks par iphone šoreiz? 😀
10.02.2021 14:44 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es arī vīlēju nost pati sev gēlu, tobrīd bija ~8 nedēļas un visi nagi turējās kā zvēri, bija tiešām traki. Daži nagi sāp vēl šobrīd, kaut pāris nedēļas ir pagājušas.

Kā var iedomāties vīlēt sev pašai nagus līdz sāpēm? Vai tiešām nav izpratnes, ka tā tu sev sabojā nagus? Ja man būtu situācija, ka esmu ar gēla nagiem vai gelišu un sākās ierobežojumi, noteikti nospļautos uz ierobežojumiem un ietu vismaz noņemt, ja ne pielikt jaunus. Noņemšana - tā būtu tikai viena reize, toties tā būtu profesionāla un saudzīga.
10.02.2021 14:46 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Viņa ir liekule. Viņa nav kristīgā.
Pirmkārt, kristīgam cilvēkam pirmajā vietā ir reliģija, nevis ārējais izskats.
Otrkārt, būsim atklāti, viņa nav nekāda kristīgā, bet vistiešākajā nozīmē- sektante. Kristietības izpausmes ir Dieva lūgšana baznīcā, bībeles cienīšana, mācītājs, utt. "Prieka vēsts" ir sekta, kurā kurators tulko bībeli pa savam. Tā ir kristietības apmelošana, bet pati Elīna ir liekulīga sektante, un Dievam patiesībā viņa netic.

Bet neaizmirsti šo attiecināt uz visām IG meitenēm, kas iet uz Prieka vēsti. Rebeka Liepiņa, Marta Logina, Līva Goba utt.
10.02.2021 14:51 |
 
Reitings 11038
Reģ: 18.08.2014
Kā var iedomāties vīlēt sev pašai nagus līdz sāpēm? Vai tiešām nav izpratnes, ka tā tu sev sabojā nagus? Ja man būtu situācija, ka esmu ar gēla nagiem vai gelišu un sākās ierobežojumi, noteikti nospļautos uz ierobežojumiem un ietu vismaz noņemt, ja ne pielikt jaunus. Noņemšana - tā būtu tikai viena reize, toties tā būtu profesionāla un saudzīga.

Tiek vīlēts gēls nost, nejau pats nags. Un sāpes rodas pēc tam visticemāk no kustībām vīlēšanas laikā, kuras nav bijušas profesionālas, salīdzinot kā meistars to maigi un profesionāli ar atbilstošu tehniku izdara. Kaut kāds risinājums jau bij jārod, jo ne visi meistari turpina strādāt ;/
10.02.2021 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
GoodForYou - pēc kara jau visi esam gudri. Es to nepretendēju atkārtot. Pieredze tagad ir, ko nu vairs. Turklāt nebija man citas opcijas, jo tobrīd visi zināmie meistari ne pa kam nestrādāja. Ja man to vajadzētu šajā laikā, bez problēmām!
10.02.2021 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 2053
Reģ: 31.01.2012
Dola @ 10.02.2021 14:56

Tiek vīlēts gēls nost, nejau pats nags. Un sāpes rodas pēc tam visticemāk no kustībām vīlēšanas laikā, kuras nav bijušas profesionālas, salīdzinot kā meistars to maigi un profesionāli ar atbilstošu tehniku izdara. Kaut kāds risinājums jau bij jārod, jo ne visi meistari turpina strādāt ;/

Tas visdrīzāk no tā, ka par daudz tiek novīlēts. ;) Nezinu, vai ir kaut kāda pareiza tehnika. Tikai tik, cik nenovīlēt ādiņu ap nagiem.
10.02.2021 15:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits