Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Lindaperla @ 07.02.2021 20:13
tad jau mums ir kas kopīgs ?

Man ar sievieti - parodiju , nav nekas kopīgs :)
Vari droši paskatīties uz citu ģenetālijām tālāk, kas to lai zina, iespējams, Tu uzkurinies par to domājot :)
07.02.2021 20:17 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Pistācija @ 07.02.2021 20:17

Man ar sievieti - parodiju , nav nekas kopīgs :)
Vari droši paskatīties uz citu ģenetālijām tālāk, kas to lai zina, iespējams, Tu uzkurinies par to domājot :)
kooo? Kāds vispār man sakars ar ģenitālijām 🤣 es reali ierècu par jums kā jūs te cepaties 😀 parodijas jūs 😀
07.02.2021 20:19 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
07.02.2021 20:21 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Lindaperla @ 07.02.2021 20:19
kooo? Kāds vispār man sakars ar ģenitālijām ? es reali ierècu par jums kā jūs te cepaties ? parodijas jūs ?

Tu gan esi kā tāda ne īpaši veikla un atjautīgi domājoša :)
Visu šo laiku forumā domāju, ka esi bēdu nomākta sievišķe, bet nē , ir vēl sliktāk!!!
Neizglītota, neveiksmīga un vientuļa sirdī :)
Cepjas tikai picas krāsnī, izvēlies citu leksiku ;)
07.02.2021 20:22 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
un tu vispār pati varētu paklusèt. cik tev te profilu ir? Ar vienu nodirs elīnu, ar otru aizstāvi elīnu, cool dzipsy, goodforyou un vēl šis kur apsaukā elīnu. Man liekas ka tev derētu atslābt un izdzēst internet explorer 🤣

Par to es nebrīnītos, jo viņai jau bija otrs profils Dzērvene, no kura komentēja forumos gandrīz tajā paša laika kad no CoolDzipsy, izdzēsa tikai tad kad nejauši ierakstīja atbildi no CoolDzipsy profila ne Dzērvenes kad vajadzeja. Būtu turpinājusi tā darboties pa abiem profiliem, ja nebūtu tādu kļūdu pieļāvusi. 😂
07.02.2021 20:23 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Pistācija @ 07.02.2021 20:22

Tu gan esi kā tāda ne īpaši veikla un atjautīgi domājoša :)
Visu šo laiku forumā domāju, ka esi bēdu nomākta sievišķe, bet nē , ir vēl sliktāk!!!
Neizglītota, neveiksmīga un vientuļa sirdī :)
Cepjas tikai picas krāsnī, izvēlies citu leksiku ;)
nevajag visus vērtēt pēc sevis ;)
07.02.2021 20:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Leula @ 07.02.2021 20:23

Par to es nebrīnītos, jo viņai jau bija otrs profils Dzērvene, no kura komentēja forumos gandrīz tajā paša laika kad no CoolDzipsy, izdzēsa tikai tad kad nejauši ierakstīja atbildi no CoolDzipsy profila ne Dzērvenes kad vajadzeja. Būtu turpinājusi tā darboties pa abiem profiliem, ja nebūtu tādu kļūdu pieļāvusi. ?

Tu man blakus stāvi un redzi cik man te ir profilu? Ja jau redzēji to, kur rakstīju par savu niku Dzērvene, tad arī izlasīji, ka šeit bija problēmas ielogoties ar savu Facebook profilu un tā tas bija daudziem lietotājiem, tāpēc arī nācu caur gmail ar jaunu niku, kamēr Lilit admini saveda kārtībā Facebook.
Un beidziet tērēt savu laiku uz mani, neesmu es ne zem nika Goodforyou vai vēl kāda cita. Lieki tikai terējat savu enerģiju un laiku šādiem aplamiem komentāriem.
07.02.2021 20:31 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Lindaperla @ 07.02.2021 20:30
nevajag visus vērtēt pēc sevis ;)

Vērtēju gan, bet redzu, ka esi zemākās kategorijas inteliģencē - tik vienkārši :)
07.02.2021 20:31 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Leula @ 07.02.2021 20:23

Par to es nebrīnītos, jo viņai jau bija otrs profils Dzērvene, no kura komentēja forumos gandrīz tajā paša laika kad no CoolDzipsy, izdzēsa tikai tad kad nejauši ierakstīja atbildi no CoolDzipsy profila ne Dzērvenes kad vajadzeja. Būtu turpinājusi tā darboties pa abiem profiliem, ja nebūtu tādu kļūdu pieļāvusi. ?
aha atceros, un skaidrojās, ka tipa kaut kas viņai uzkārās. Nu jau 4 profili zināmi tātad, un pasaki, ka cilvèks ir normāls 😀 čatot forumā no 4 profiliem, a rokraksts ta nemainās 😀 tāda mums tā ilze Zizle jeb smirdovska ir 😀 vislielākā nodirsēja un tai pat laikā taisnības meklētāja un aizstāve 😀 es apskauźu ka cilbēkkam ir tik daudz brīvā laika... ja man būtu, es to noteikti izmantotu lietderīgāk 😀
07.02.2021 20:33 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Tu man blakus stāvi un redzi cik man te ir profilu? Ja jau redzēji to, kur rakstīju par savu niku Dzērvene, tad arī izlasīji, ka šeit bija problēmas ielogoties ar savu Facebook profilu un tā tas bija daudziem lietotājiem, tāpēc arī nācu caur gmail ar jaunu niku, kamēr Lilit admini saveda kārtībā Facebook.

Nu paga, bet Tu joprojām šeit biji Dzērvene, kad Facebook jau bija salabots. Dienā rakstīji gan no Dzērvenes gan no Šī profila un atbildes bija īsos starplaikos. Bet nu es jau tak nesaku , kurš ir tas vēl viens profils. Man vienalga tā pat. 😂
07.02.2021 20:34 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
C00L Dzipsy @ 07.02.2021 20:31

Tu man blakus stāvi un redzi cik man te ir profilu? Ja jau redzēji to, kur rakstīju par savu niku Dzērvene, tad arī izlasīji, ka šeit bija problēmas ielogoties ar savu Facebook profilu un tā tas bija daudziem lietotājiem, tāpēc arī nācu caur gmail ar jaunu niku, kamēr Lilit admini saveda kārtībā Facebook.
Un beidziet tērēt savu laiku uz mani, neesmu es ne zem nika Goodforyou vai vēl kāda cita. Lieki tikai terējat savu enerģiju un laiku šādiem aplamiem komentāriem.
esi gan Ilzīt jeb GyMayray, jeb cool dzipsy jeb goodForYoy. Un beidz te taisnoties. Tavi komentāri reāli krīt uz nerviem. Tu uztaisi vairākus profilus, lai ar vienu varētu nodirst, ar otru taisnību meklēt lai tikai varētu iederēties starp tā brīža komentētājām. Vislielākā didras nodirsēja kura ierèca par pupiem, no šī profila aizstāv didru. Vnk wtf 😂
07.02.2021 20:36 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Lindaperla @ 07.02.2021 20:33
aha atceros, un skaidrojās, ka tipa kaut kas viņai uzkārās. Nu jau 4 profili zināmi tātad, un pasaki, ka cilvèks ir normāls ? čatot forumā no 4 profiliem, a rokraksts ta nemainās ? tāda mums tā ilze Zizle jeb smirdovska ir ? vislielākā nodirsēja un tai pat laikā taisnības meklētāja un aizstāve ? es apskauźu ka cilbēkkam ir tik daudz brīvā laika... ja man būtu, es to noteikti izmantotu lietderīgāk ?

Tu vienīgā šeit esi ar brīvo laiku, tādu vārdu kā "lietderīgs laiks" nemaz nepazīsti. Kura ir pirmā pie katra pirmā heita? Lindapearla jeb drošvien Millione.
07.02.2021 20:39 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Leula @ 07.02.2021 20:34

Nu paga, bet Tu joprojām šeit biji Dzērvene, kad Facebook jau bija salabots. Dienā rakstīji gan no Dzērvenes gan no Šī profila un atbildes bija īsos starplaikos. Bet nu es jau tak nesaku , kurš ir tas vēl viens profils. Man vienalga tā pat. ?

Es taču nekad neslēpu, ka biju zem Dzērvenes nika. Kāda starpība no kura rakstīju.
07.02.2021 20:40 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Katz @ 07.02.2021 20:39

Tu vienīgā šeit esi ar brīvo laiku, tādu vārdu kā "lietderīgs laiks" nemaz nepazīsti. Kura ir pirmā pie katra pirmā heita? Lindapearla jeb drošvien Millione.
tu paskaties uz savu patērēto laiku šeit. Katz jeb drošvien Didrihsone 😀
07.02.2021 20:41 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lindaperla @ 07.02.2021 20:36
esi gan Ilzīt jeb GyMayray, jeb cool dzipsy jeb goodForYoy. Un beidz te taisnoties. Tavi komentāri reāli krīt uz nerviem. Tu uztaisi vairākus profilus, lai ar vienu varētu nodirst, ar otru taisnību meklēt lai tikai varētu iederēties starp tā brīža komentētājām. Vislielākā didras nodirsēja kura ierèca par pupiem, no šī profila aizstāv didru. Vnk wtf ?

Tev tiešām nav ar ko citu nodarboties?
Paņem un salīdzini IP adreses. Vai pajautā adminiem, lai atklāj tev manu Facebook profilu caur kuru šeit nāku. Varbūt tad beidzot nomierināsies.
07.02.2021 20:43 |
 
Reitings 84
Reģ: 14.09.2019
Grenarda @ 07.02.2021 00:59
Bodijs nav jāreklamē nedz tā, kā to dara Elīna, nedz tā, kā to dara Justyna Gradek. Ja mēs to pieņemam kā seksa izprieču priekšmetu, tad, jā. Taču pirmsākumos bodijam bija pavisam cita funkcija, un nevajag to padarīt perversu. Es domāju, bodija izgudrotājs nekad nepieņemtu darbà šādas "modeles", kas tik necienīgi izturas pret šo apģērba gabalu.
Kas attiecas uz Elīnas kājām, tad vēl jo vairāk- apzinoties šo savu problēmu, viņai vajadzētu tās slēpt, nevis vēl vairāk pasvītrot un likt akcentu uz śo defektu. Viņa ir pilnīgi neprofesionāla "modele", un domāju, tālàk par savu Tauriņu viņa nekad netiks modes industrijā ar šādu neprofesionàlu piegājienu.

tad nu gan. nosaukt kājas, kas nav tev pa prātam, par defektu. wow. 😃
mūsdienās cilvēkus tieši vajag motivēt izkāpt no skapja, mīlēt sevi, kāds esi vai iznest savus mīnusus, apzinoties, ka tas padara tevi unikālu, nevis teikt, ka slēpiet savus defektus,jo kādai īpašai dāmai tavas kājas liekas kā neglīts defekts. briesmīgi. nemaz negribētu zināt, kā izrunājies par cilvēkiem, kuriem tiešām ir defekti (man pat kauns to tā nosaukt, bet saku, lai saproti).
07.02.2021 21:41 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Ziniet, es nebūšu populāra, bet man viņas kājas patīk, dibens formīgs un kopskats ar krūtīm ir ok. (Ok, tās ir par lielu un tas man personīgi nepatīk) BET...: viņa neprot atrast pareizos rakursus un brīžiem izskatās visai briesmīgi 😀
07.02.2021 21:59 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pēc cik dienām te pienākt?
07.02.2021 22:10 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Wooomaaan @ 07.02.2021 21:41

tad nu gan. nosaukt kājas, kas nav tev pa prātam, par defektu. wow. ?
mūsdienās cilvēkus tieši vajag motivēt izkāpt no skapja, mīlēt sevi, kāds esi vai iznest savus mīnusus, apzinoties, ka tas padara tevi unikālu, nevis teikt, ka slēpiet savus defektus,jo kādai īpašai dāmai tavas kājas liekas kā neglīts defekts. briesmīgi. nemaz negribētu zināt, kā izrunājies par cilvēkiem, kuriem tiešām ir defekti (man pat kauns to tā nosaukt, bet saku, lai saproti).
Smieklīgākais, ka šī pati vāveru pētītāja, kas dzen kompleksos sievietes, citā diskusijā stādījās priekšā kā “sertificēts psihologs”. Viltīga, mauka. Laikam ar nodomu dzen kompleksos sievietes, lai vēlāk savā kabinetā no tiem atbrīvotu par naudu. xD Vispār, vairāk kā skaidrs, ka grenarda ir infantila trollene ar šizofrēnijas iezīmēm. Ieteiktu visiem ignorēt šo žurku, ar tādu cilvēku strīdēties nav jēga. Strīdēties var ar saprātīgiem cilvēkiem. Dažreiz tas pat ir interesanti un var ko jaunu uzzināt, paskatīties uz lietām no otra cilvēka skatapunkta, paplašināt redzesloku utt, bet šis nav tas gadījums. Cosmo psiholoģe my ass
07.02.2021 22:33 |
 
Reitings 35501
Reģ: 11.02.2015
Šoreiz 💯 piekrītu Ekspertei. Un arī kopumā domai, ka par otras sievietes izskatu rēkt ir tas pats, kas par savējo. Nerēks par tavām kājām, rēks par mazajiem pupiem. Nerēks par pārāk lielo dibenu, tad rēks par plakano dēli utt. Pašas ražojam tos stereotipus pret sevi.
Konkrētajā rakursā man izskatās, ka pārāk masīva vai neveiksmīgi nošūta pogājamā daļa bodijam. uzmetis krunku, tā teikt. Īkšķis tas nav, jo īsie cimdi. Tajā daļā tad vīdētu pliks īkšķis. Man tā šķiet. Bet whatever.
Par izskatu smieties ir tikpat lēti, cik "lēti" reizēm Didra savā stiliņā iztaisās. Ja aprēcat viņas "camel toe", tad jums smadzenē pašām ir viena "camel toe" rieva...
P.s. es šajā diskusijā daru to, ka apspriežu raksturu, melīgumu, biznesa un savas dzīves pasniegšanas veidu...tās ir lietas, ko cilvēks var mainīt. Un, ja mainīt uz labu, tad tas pat ir nepieciešams un rosināms.
07.02.2021 22:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits