Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Lindaperla, varbūt pirmā atklāj savu seju. Tām kurām ir savadaks viedoklis, saukā uzreiz par Nauri un Elīnu, bet kad tevi nosauc par Kristīni uzreiz tīrās šausmas. Izskatās, ka visām jābūt vienam viedoklim un Milioni jāceļ gaisā un , bez maz vai, jāpielūdz. Smieklīga esi.
Ej labāk uz savu Fashion police. ❤️
08.01.2021 13:33 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Labrīt. Nenoturējos. Kur viena drāma beidzas, tur jau nākamā. Es saprotu, ka daudziem riebjos, tas ir tikai normāli. Šis personiskais strīds nebūtu sācies, ja Elīna domātu, ko runā publiski. Lūdzu, droši varat mani apsaukāt kā vēlaties, bet palūgšu manu bērnu neaiztikt.

😂 khem. Kurš tad no sakta gala sāka visu ? Vai tik tā nebija Kristīne, kura vēlējās būt baigais detektīvs un atklāja Ameriku - Didrihsones drebes ir no Polijas. Wooow. 😯
08.01.2021 13:35 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Meitenes, fotosesijas komerciāliem nolūkiem ir atļautas, to es točna zinu. Privātās nedrīkst. Tā kā tā, tur piesieties īsti nevar, ja nu vienīgi par to, ka viņa reāli varēja tagad bez tā iztikt.
Liekas, ka viņa speciāli posto to viesnīcu, ciemošanos, lai parādītu, ka stāv augstāk par aizliegumiem, un tie mūžīgie apliecinājumi, ka viss ir TIIIK ĻOTI pie di*** jau arī paliek veci, ja tiešām būtu vienalga, tad par to daudz nerunātu. Ļoti nepatīkami skatīties. Nebūtu tik juicy un būtu man mazāk brīva laika tad atsekotu 😀😀😀 bet mājsēde dara savu haha
08.01.2021 13:38 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
“ piedodiet, atvainojiet, bet es palikšu K pusē. Viņa tomēr sarakstēs ir ļoti jauka un toleranta.”
aha - izņemot tad, kad kāda viņas grupā ieraksta, ka neatbalsta kažokādas, tad sākas reāla izsmiešana un nozākāšana. Jauka un toleranta līdz brīdim, kad kāds nepiekrīt viņas uzskatiem.
08.01.2021 13:39 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Redrose @ 08.01.2021 13:35

? khem. Kurš tad no sakta gala sāka visu ? Vai tik tā nebija Kristīne, kura vēlējās būt baigais detektīvs un atklāja Ameriku - Didrihsones drebes ir no Polijas. Wooow. ?
nu nu nu... drēbes tak ir pavisam kas cits atšķirībā no vakardienas drāmas 😀
08.01.2021 13:50 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
C00L Dzipsy @ 08.01.2021 12:43

Ne Kristīne haju uzsāka....???? Vai tad viņa nebija tā kura pirmā publiskoja postu par BE un Aliexpress Facebook?? Ar to arī abu kašķi un nesaskaņas sākās un turpinās vēl šobaltdien... Ne tā?

Jā, un paldies Viņai par to.
Tajā laika daudzi jau runāja par to un es tajā skaitā. Meklējot kurpes kāzām es lūdzu palīdzību , lai iesaka kur var pirkt. Tikai ne Taureni. Vienam Brends, citam trendrs , bet man tirgus 🤷🏾‍♀️ gaumes lieta. Paldies , ka Kristīne ver vala acis daudziem. Un es veiksmīgi atradu kurpes , bet vārdiem “Elīnas Taurenī ir labas lietas”, nu dzīves kvalitāte ir dažāda, un mana nu stabili nav šī.
Spriežot pēc tā cik daudziem vina ver acis vala, es secinu, ka nav īpaši daudz gadu, jo pieredzes trūkums ir acīm redzams. Nedomāju, ka 19+ gadiem būtu jākomentē Kristīnes bērns vai gimene. Sāc ar prāta spēju un logisko domāšanu , kas Tev ir apkārt 😊
Izaugsi, izvedosi gimeni tad varēsi lojāli izvērtēt vinas stāvokli, bet kamēr Tev intresē Elīnas “ Jaunās kolekcijas”, tikmēr diez vai drīksti vispar ko tādu pat iedomāties 😊
Neredzu arī baigi heitu no Kristīnes puses. Tas ka Jums tā ērti ir domāt , tās jau Jūsu problēmas. Ar savu dzīves uztveri jāstrādā ir pašiem, nevis meklēt 101 attaisnojumu kāpēc Elīnai neizdodās. Elīnai neizdodās , jo meliem ir īsas kājas nevis tāpēc , ka kādaprāta Kristīne ir “ slikta mamma”.
Elīna ir slima, un vizuālais tēls par to arī liecina.
Apsēstība ar sevi un neizsakāmā naudas kāre ir tas kas dabiskajās normās neiet roku rokā ar tām zināšanām ko Jums sūta , vai māca Dievs.
Pirms pacelt savu degunu augstāk par saviem sekotājiem , grāmata ir jānoliek augstāk nekā zemākais plauks , kas atrodās mājās.
Zināšanas ir zelts.
Meitenes...
Kāpēc Jūs neveret valā savu!?! Kur problēma izveidot grupu un uztaisīt savu bodi? Ja ir kam patīk šis stils , kāpēc joprojām nav savs!? Es esmu vadijusi ēdinātājus un mana darbinieku lokā bij tik jauni un talantīgi jaunieši, es pati daudz ko no viniem iemācijos. Es ticu , ka daudzi no Jums to spēj... tik nesaprotu kāpēc joprojām atbalstat šo...
Kapitālu lielu nevajag, personālu nevajag, atnāc uz darbu , krāmē plauktus, tīri , pārdod un sūti pa pastu 🤷🏾‍♀️ Kas tur tik grūts!? Vadītajā amaantā klāt nāk registrācijas, un spriežot pēc Elīnas vina pat to nedara 😅 Kas te ir grūts?
Es ieteiktu Jums, palīdzēt Elīnai. Atbrīvojiet vinu no šī darba. Vinai vajag sakopt gan dvēselisko stāvokli, gan vizuālo. Veriet vala savu👍🏽
Visi kuri te runās par skaidībām, laika tēriniem utt.
Meitenes, viss sis notiek Jūsu dēl, lai Jūs pasargātu no meliem un liekulības. Ejiet tirgū pašas, Jums pat rekur konkurenta prātā jūk. Vieglāk par vieglu.
Es ticu ka Kristīnei tā pat kā man vina neintresē, bet tas kā vina to dara.... Psrs domāšana ne pie kā laba nenovedīs . Nevēlos lai “ viduvējība” kas ir acīm redzama pārnem trauslos prātus , jo es veikalus savu negribu, bet aiziet uz feinu veikalu es gribu... Tik vina nav 🤷🏾‍♀️
Bet beidziet aiztik bērnus 😊 Labāk Kristīnei paldies pasakat, citādāk joprojām tajās bomžu parkās vazātos pa ielām un domātu , ka tā ir lapsina.
Elīn, kafija ir laba lieta, bet padzer... noliec malā... un atver Tu to Bībeli. Ja vajag palīdzēt iztulkot... Droši raksti, te kāds jau bija minējis kas es esmu 😊
08.01.2021 13:53 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Alalla @ 08.01.2021 13:39
“ piedodiet, atvainojiet, bet es palikšu K pusē. Viņa tomēr sarakstēs ir ļoti jauka un toleranta.”
aha - izņemot tad, kad kāda viņas grupā ieraksta, ka neatbalsta kažokādas, tad sākas reāla izsmiešana un nozākāšana. Jauka un toleranta līdz brīdim, kad kāds nepiekrīt viņas uzskatiem.
Tieši tă, milonei ar toleranci stipri uz Jums. Kad vienreiz ierakstīju komentāru , kur milone apsmēja didriksoni . Mans komentārs bija :" ļauni , bet smieklīgi." Tā milone mani uzreiz no grupas izmeta un nobloķēja, neskatoties ka tajā komentārā es didriksoni neaizstāvēju, bet tik un tā nobloķēja. Viņas abas, tas ir - milone ar didru vienādas, kā kaut kas ne pa viņām, tā visas bloķē. Kā vienai, tā otrai vajadzētu tomēr būt tolerantām un saprast, ka ir citi cilvēki, kuriem arī ir savi viedokļi.
08.01.2021 13:54 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Wii @ 08.01.2021 13:54
Tieši tă, milonei ar toleranci stipri uz Jums. Kad vienreiz ierakstīju komentāru , kur milone apsmēja didriksoni . Mans komentārs bija :" ļauni , bet smieklīgi." Tā milone mani uzreiz no grupas izmeta un nobloķēja, neskatoties ka tajā komentārā es didriksoni neaizstāvēju, bet tik un tā nobloķēja. Viņas abas, tas ir - milone ar didru vienādas, kā kaut kas ne pa viņām, tā visas bloķē. Kā vienai, tā otrai vajadzētu tomēr būt tolerantām un saprast, ka ir citi cilvēki, kuriem arī ir savi viedokļi.
nevajag pie visām bloķēšanām vainot viņu. Grupā bija tā slimā zizle kura visus pec kārtas bloķēja. Tai skaitā mani, bet K mani atbloķēja pēc laika.
Parunājiet ar viņu privāti, tad pašas sapratīsiet. Bet jums jau labāk aiz muguras ka tik pakakāt 😀
08.01.2021 14:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Paldies , ka Kristīne ver vala acis daudziem.

Spriežot pēc tā cik daudziem vina ver acis vala, es secinu, ka nav īpaši daudz gadu, jo pieredzes trūkums ir acīm redzams.

Es laikam esmu vienīgā kurai šī prakste iepirkt drēbes Polijā un tirgot pie mums nelikās nekas jauns. Kā var nezināt? Pirms gadiem 20mit ar šo nodarbojās jau, iepirka drēbes Polijas,Lietuvas tirgū un tirgoja mūsu tirgū, atceros no bērnības Bauskā bija tāda Sakta, tur bija same shit, viss Viļņas tirgus savests, tā cilvēki dara un ir darījuši. Nesaprotu kā to var nezinat.
08.01.2021 14:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Ak jē, man baigais slinums lasīt visus šitos lielos palagus, tāpēc izskrēju baigi virspusēji cauri. Te ir dažas, kas saka, ka Kristīne apmāta ar Elīnu un otrādi. Es te tā mazliet pasmadzeņoju un aizdomājos. Vai tad pašas arī neesat to "slimi apmāto" sarakstā? Es nezinu, man besītu kustināt pirkstus un rakstīt penteres dēļ divu cilvēku absolūta bezdarbības rezultāta. Būt vienā vai otrā pusē. Kāda faking starpība? Es noskatijos gan Elīnas storijus ( jo viņai sekoju), gan Kristīnes. Un neesmu neviena pusē jo pilnīgi pajāt. 😀
Ja mēs dāmas šitādu atdevi, kādu mēs ieliekam uz Elīnu un Kristīni, ieliktu citās dzīves problēmu risināšanās... uhh. Pasaule būtu viena skaista vieta. 👍
08.01.2021 14:07 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
blacke @ 08.01.2021 14:04

Es laikam esmu vienīgā kurai šī prakste iepirkt drēbes Polijā un tirgot pie mums nelikās nekas jauns. Kā var nezināt? Pirms gadiem 20mit ar šo nodarbojās jau, iepirka drēbes Polijas,Lietuvas tirgū un tirgoja mūsu tirgū, atceros no bērnības Bauskā bija tāda Sakta, tur bija same shit, viss Viļņas tirgus savests, tā cilvēki dara un ir darījuši. Nesaprotu kā to var nezinat.
poļu prece ir viens, bet uzdot to par savu brendu un no sūda uztaisīt konfekti un pārdot to dārgāk kā tirgū tirgojas tās pašas lupatas, vot tā ir māksla 😀 ir aitas ir cirpēji 😀
08.01.2021 14:08 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es nezinu, man besītu kustināt pirkstus un rakstīt penteres dēļ divu cilvēku absolūta bezdarbības rezultāta

Ietekmeļu diskusijā gan patika kustināt pirkstus. 🤭
08.01.2021 14:15 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Kāda varbūt arī atcerās, sākumā Elīna teica ka polārlapsas kažoki ir mammas darbiņš 😀😀
08.01.2021 14:15 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
poļu prece ir viens, bet uzdot to par savu brendu un no sūda uztaisīt konfekti un pārdot to dārgāk kā tirgū tirgojas tās pašas lupatas, vot tā ir māksla 😀 ir aitas ir cirpēji 😀

Atkal jāsāk tas kas jau ir 1000x izrunāts?
08.01.2021 14:15 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
blacke @ 08.01.2021 14:04

Es laikam esmu vienīgā kurai šī prakste iepirkt drēbes Polijā un tirgot pie mums nelikās nekas jauns. Kā var nezināt? Pirms gadiem 20mit ar šo nodarbojās jau, iepirka drēbes Polijas,Lietuvas tirgū un tirgoja mūsu tirgū, atceros no bērnības Bauskā bija tāda Sakta, tur bija same shit, viss Viļņas tirgus savests, tā cilvēki dara un ir darījuši. Nesaprotu kā to var nezinat.

Tieši tā...
Nepietiek ka vecā shēma ir līdzī, tad vēl “ vecās Tirgus babenes” normas un uzvedības uzspiež un stāsta , ka tas ir normāli.
Tas NAV normāli.
Vienā no dienām ( gadi varbūt 4 atpakal), prasiju lai apstāsta par ādas biksēm.
Es mājās stāvēju un sajutos kā agrāk dzīvojot laukos uz tā kartonina laikojot drēbes . Varbūt kāda sapratīs to sajūtu... stāvi uz tā kartonina, tip smaidi un klausies : “ Oooo Tev obligāti VAJAG. Šīs ir tās kas uz tevis izskatīsies kā “ Allai Pugačovai”, ooo jā ir īstās. Neieklausoties tevī, tavās kermena īpatnībās, naudas kapitālā u.t.t. Atsūta kontu , tu pārsūti naudu . Un domā wtff... kas tas tikko bija 😅🤷🏾‍♀️ Vēlāk saproti... mmm iesmērēja. 😊 Es apstājios pie sajūtas ka stāvu uz kartonina un man pietika šī “tirgus bazara”.
Atslēgas vārds- Iesmērēja.
Un tad ej un cīnies ar seklo domāšanu. Ne tu naudu dabūsi, ne vispār beigās sevi uzskati par cienīgu strīdēties un tiešā vārdā smērēties ar to dvēseli.
Savukārt,
Ja būtu vismaz paaicinājusi uzlaikot, kur man būtu mazāka iespēja ko dabūt iesmērētu. Es ticu ka piepārdodu klāt un jakas un dzemperus utt.( ja mācētu) izveidod diskusiju ar klientu ,tas nav grūti, un aizvilkt uz savu veikalu ar nav grūti. Tas vnk jāiemācās...
Bet pārdošana prasa tomēr darbu, savukār iesmērēt nē 😊 un vēl nauda tek ne uznēmuma kontā... un tad Jūs baroja to Sektanti ar celojumiem un viesnīcām, kaut pēc būtības kvalitatīvas drēbes ir pelnijis pircējs, bet Elīna bileti ar vilcienu uz Dobeli 🤷🏾‍♀️😊
08.01.2021 14:17 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Eksperte @ 08.01.2021 14:07
Ak jē, man baigais slinums lasīt visus šitos lielos palagus, tāpēc izskrēju baigi virspusēji cauri. Te ir dažas, kas saka, ka Kristīne apmāta ar Elīnu un otrādi. Es te tā mazliet pasmadzeņoju un aizdomājos. Vai tad pašas arī neesat to "slimi apmāto" sarakstā? Es nezinu, man besītu kustināt pirkstus un rakstīt penteres dēļ divu cilvēku absolūta bezdarbības rezultāta. Būt vienā vai otrā pusē. Kāda faking starpība? Es noskatijos gan Elīnas storijus ( jo viņai sekoju), gan Kristīnes. Un neesmu neviena pusē jo pilnīgi pajāt. ?
Ja mēs dāmas šitādu atdevi, kādu mēs ieliekam uz Elīnu un Kristīni, ieliktu citās dzīves problēmu risināšanās... uhh. Pasaule būtu viena skaista vieta. ?

Tieši to arī daram 😊
Es taisu sev patīkamu biznesu slāni. Lai pēc krīzes ir kur aiziet un beidzot iepirkties. 😊
Es zinu kura te ar kādu nodomu ir , un taisnība vien ir - klaču uzzsist.
Bet vai tas ir attiecinām uz garo penteru rakstīšanu.. nu diez vai. Jo tiem penteriem ir gan saturs, gan darbības 😊 iesaku tomēr palasīt. Nav jau grāmata uz 500 lapām.😊
Nebūtu darbības, nebūtu Jūsu klačas 😊 Un cik saprotu pasauli gaišāku padara ne tie kas mūžīgi par to runā, bet gan tie kas rīkojās./
Un kas tad rīkojās.. 🤷🏾‍♀️😊
08.01.2021 14:22 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Haizivs @ 08.01.2021 08:42
Vispār Tev bija jāsaka: "sorry, nošāvu greizi, Tev bija taisnība" . Citādāk parasts trollis esi

Trollis esi tu mīļa :* pati vari šādus izteicienus teikt šajā forumā, jo tu neko labu nezini, kā tik aizstāvēt Elīnas melno biznesiņu, veiksmi tev dzīve trollīt. :*
08.01.2021 14:25 |
 
Reitings 901
Reģ: 09.05.2020
Sabiedrības Dāma @ 08.01.2021 14:25

Trollis esi tu mīļa :* pati vari šādus izteicienus teikt šajā forumā, jo tu neko labu nezini, kā tik aizstāvēt Elīnas melno biznesiņu, veiksmi tev dzīve trollīt. :*
Heyy beidzot!! 😂❤️ Vai ir vēl kas jauks ko uzzināt?
08.01.2021 14:29 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pietiek te tirgoties:D
Fakts ir tāds, ka uz Elīnu nevieni noteikumi neattiecas, bet viņai esot tīra sirdsapziņa un tagad par Polijas braucienu klusēs un nākotnē vairs vispar neko aizdomīgu neliks storijos. Jo neko nevar noslēpt :D
08.01.2021 14:33 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Elīna, ja tu šo lasi, tad miers tev nebūs, tā Polijas braukšana no manas puses bija pa maigu tev, bet man ir vēl daudz 100% info par tavām finanšu mahinācijam, viltus iepirkumiem, tavas sektas '' Prieka vēsts '' , visbeidzot jauniešu iesaistīšanu šaja minētāja sektā u.c lietas, kas lai pagaidām paliek NOSLĒPUMĀ !!! ko tu tagad teiksi Elīnīt? tava pussy tagad ir slapja no bailēm? turpini pasekot šajam forumam, lai izdomātu kaut kādus lētus iemeslus sevi attaisnot, tavās netīrājas izdarībās, es tevi mierā nelikšu, neuztraucies vari forumu katru minūti nepārlādet, lai paskatītos vai neieliku info par tevīm, ja tu vēlreiz sataisīsi šādus s*dus un vēl mēģināsi sevi attaisnot savās izdarībās, tad es tiešām visu info ielikšu šaja forumā un visa Latvija uzzinās par tavām netīrajam izdarībam un mahinācijam!! Bučas Elīnīt 😘😘
08.01.2021 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits