CallMeAnnika @ 27.06.2026 16:40
Nauris nosauc Polijas vairumtirgotājus par perekupiem, jo viņi iepērk lētāk Itālijā un citās valstīs, bet Polijā pārdod dārgāk.
Es atvainojos, bet viņi nedarīs tieši to pašu? :D
Viņi jau nav perekupi- viņi ir zimols😂😂
Bet ļoti gribās zinat kas tur ir apakšā nu šis ir tik ļoti slidenais variants. Tikko tak bija ķīnā vienu pasutijumu knapi vareja apmaksāt- tagad taisa bāzi. Nu ir skaidrs ka taisīt bāzi tas ir tiešam lielas investīcijas kas Didriem nav, tas nav 10 kleitas iepirkt. Vai nu tas ir Naura kārtejais naudas padiršanas projekts jo lec augstāk par savu dirsu, vai ari dabujis kkādus nenormalos investorus ar solijumu naudu atmazgāt!
Vienozimīgi kkas tīrs tur toč nav.