ko nozīmē tā kontrakcija?Varava @ 30.01.2025 22:15Tur ar pupiem divas problemas.
Viena būs mediciniska- izskatās, ka veidojas kontrakcija, otra estētika- pie sita drausmīgā tilpuma un augstuma vajadzēja celt uz augšu proporcionāli krūts galu. Jo apjoms dabiski ir zem nevis virs.
Kad dabūs pārtaisīt, un vēl labi, ja bez problemam, sāksies jauna ņaudēšana
BURUNDUKS iignais @ 30.01.2025 22:30Nauriks saka, ka dzīvokļi ir bijuši ar pluss zīmi, pēc gada jāpārtaisa vannasistabu.
Nu nereāli, ka tie dzīvokļi ir sevi atpelnījuši gada laikā. Vai ko viņam pluss zīme nozīmē. Biznesmenis.
Un gvelž par došanu un baigi tēlo gudru, dari, lai citi paliek bagātāki. Izklausās, ka viņš kādu stipendiju nodibinājid vai kā minimums kādu mentoringu. Vai viņš domā, tos neveiksmīgos sievas kursikus, uz kuriem neviens nepērk biļetes?
Mashka Kakashka @ 30.01.2025 19:19
Tfu, bled! Viņai krūšturis par mazu. Izskatās, ka viņa tos krūšturus izmanto kā stutes, lai krūtis paceltu līdz zodam.
Varava @ 30.01.2025 22:15Tur ar pupiem divas problemas.
Viena būs mediciniska- izskatās, ka veidojas kontrakcija, otra estētika- pie sita drausmīgā tilpuma un augstuma vajadzēja celt uz augšu proporcionāli krūts galu. Jo apjoms dabiski ir zem nevis virs.
Kad dabūs pārtaisīt, un vēl labi, ja bez problemam, sāksies jauna ņaudēšana
kurai Kačai?Tastastas @ 30.01.2025 23:49
Bet viņai paniskas bailes no krūtsgala celšanas. Godīgi runājot, Kačai krūtsgali jau apģērbā izskatās briesmīgi, ja Didrenei arī tāpat? Kā reklamēs bombiskās lupatas? ?
He730 @ 31.01.2025 00:13kurai Kačai?
BURUNDUKS iignais @ 30.01.2025 22:26Es ievēroju, ka pie Aldas datorā didras svars bija 52.5kg norādīts.
Šaubos, ja viņai nav 50 tad viņai ir depresija.
Stabili atkodusi, ka var teikt vairāk un tad neviens nepiesienas pie svara.
viņa ir maza auguma un nav jau arī nemaz tik kaulaina, 50 viņai stabili pašai ir, arī bez krūtīm, matiem un kilograma sejā.sauliiite.paula @ 31.01.2025 00:17
Bet viņai no svara ir jānorēķina nost krūtis..tur ir zem 50kg
Tastastas @ 31.01.2025 00:17Bet tās Ņura grimases zālē, tā kā mūža lielāko kluci spiestu. Tak sen jau iet uz zāli, tiešām kādā brīdī nepaliek vieglāk tos svarus cilāt? Vai arī viņam zāles apmeklējums ir tikai Instagramam?
es arī nebrauktu Ņura vietā 🤣🤣🤣🤣BURUNDUKS iignais @ 31.01.2025 08:13Sanāk, ka znots nevarēja Didras mātei aizbraukt līdzi, jo viņam bija treniņš pie Šveiduka sarunāts. Aaa, un sperma jānodod. Labs. Tas arī visu izsaka par tām attiecībām ğimenē.
Es nevaru iztēloties kā savai mātei uzdāvinātu iespēju tikt pie skaista smaida un, kad pienāk brīdis lidot prom, uzmest ar miljons attaisnojumiem. Nauris ir Nauris, bet nu ja pašas meita ir tik tupa, ka 1.zin tikai angļu savārstījumus 2. Nemāk biznesu vadīt tā, ka pāris dienas prom nerada mīnusus, 3.imitē mātes pienākumus, un nevar aizlidot ar mammu, kurai tā jau stress par svešu vietu, visu procesu, kauns vienkārši. Didra tik ļoti čakarē visu ģimeni ar savu ‘biznesa haizivs’ wannabe tēlu, ka brīdī, kad/ja viņai tas bizness bruks un juks, neviens viņai negribēs būt blakus.BURUNDUKS iignais @ 31.01.2025 08:13Sanāk, ka znots nevarēja Didras mātei aizbraukt līdzi, jo viņam bija treniņš pie Šveiduka sarunāts. Aaa, un sperma jānodod. Labs. Tas arī visu izsaka par tām attiecībām ğimenē.
brunettte @ 31.01.2025 00:37viņa ir maza auguma un nav jau arī nemaz tik kaulaina, 50 viņai stabili pašai ir, arī bez krūtīm, matiem un kilograma sejā.