Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
CallMeAnnika @ 08.09.2024 15:52
Vate izskatās tā, ka viņa naktī būtu sūdā gulējusi un no rīta notīrījusi piekaltušo kaku. :D
Tā ir totāla antireklāma Atomy, jo ja no rīta pamostas ar tik netīru seju, tad tie līdzekļi nenoņem kosmētiku.
Bet piekritīšu tev, ka Elīna vienkārši ir netīrīga. Nomazgā seju tikai tad, kad jāatrāda lnstagramam.
es tieši to pašu nodomāju… kā no rīta notīrot seju var būt netīra vate? Ko tad viņa pa nakti dara? Man pilnīgi pietiek no rīta ar ūdeni nomazgāt vienkārši😀
08.09.2024 23:10 |
 
Patīk
Reitings 39977
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 08.09.2024 17:57
Baby face, pamatīgas grumbas pierē, maisi zem acīm, izskatās arī, ka ir pigmentācijas pleķi (vai nu seja pleķaina), baidi, ja tāds baby face ir viņas vecumā.
Ielikusi atkal savas kannas IG ar piebildi, ka vēl mainīsies, redzēsim kādā veidā mainīsies, ja ārsta norādījumus neievēro, šodien jau atkal staigā bez lentes virs krūtīm, un izskatās, ka arī nav speciālais krūšturis, bet kaut kāds feikais Calvin Klein.
Viņu gribot 3 bērnus? būtu labāk satraukusies, ka esošais vēl regulāri ar knupi mutē, staigā uz pirkstgaliem, valodas aizture, sēž visu dienu pamperos, zīž pudeli, bērnam pašam nav interese ēst, turēt lietas, visu laiku kādam viņš jābaro, viss šis kopumā reāli norāda uz vecuma aizturi, man Džeisons liekas ap gadu vecs, ja ne pat jaunāks, jo pat viengadniekam ir intrese pašam par lietām?
Vai tas ir ok, ja bērns nevar pats paēst un pieprasa kādam turēt traukus? Tā nav viena reize, bet regulāri. Neesmu nekad iepriekš ko tādu redzējusi.
08.09.2024 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 333
Reģ: 15.08.2012
CallMeAnnika @ 08.09.2024 23:22
Vai tas ir ok, ja bērns nevar pats paēst un pieprasa kādam turēt traukus? Tā nav viena reize, bet regulāri. Neesmu nekad iepriekš ko tādu redzējusi.
nu, ja pie tā pieradina, tad loģiski, ka tikai tā arī prasīs darīt. Bet, visu var mainīt, ja grib. Bērni ātri pielāgojas jauniem apstākļiem.
09.09.2024 06:52 |
 
Reitings 11335
Reģ: 19.09.2023
CallMeAnnika @ 08.09.2024 23:22
Vai tas ir ok, ja bērns nevar pats paēst un pieprasa kādam turēt traukus? Tā nav viena reize, bet regulāri. Neesmu nekad iepriekš ko tādu redzējusi.

Varbūt sapratis, ka tā tiek pie uzmanības?
09.09.2024 06:57 |
 
Reitings 3148
Reģ: 11.10.2022
Didrux forši apsveica Nauri tēvu dienā! 😀 kā vienmēr - nekā! 🫶
09.09.2024 09:40 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
A ko viņa tam vēderam grib operēt? Viņai ir trūce pēc grūtniecības? Man liekas teicās, ka viss saauga, atkal muldēja 😂
09.09.2024 10:09 |
 
Reitings 273
Reģ: 09.02.2024
CallMeAnnika @ 08.09.2024 23:22
Vai tas ir ok, ja bērns nevar pats paēst un pieprasa kādam turēt traukus? Tā nav viena reize, bet regulāri. Neesmu nekad iepriekš ko tādu redzējusi.

Tur viss kopā, hiperaprūpe (aļa labāk paturu nekā visu nošmulē) plus puikam varētu būt kādi atipiski autiskā spektra traucējumi. Man māsas bērnam ļooti līdzīgi bija, arī ilgi pats neēda, nerunāja, uz pirkstgaliem skraidīja (joprojām dara), tā lēkāšana tāda aizdomīga arī. Bet nu māsa to visu arī pati ievēroja un bērnu atrāda speciālistiem, ved uz dažādām terapijām, montesori nodarbībām utt. Bet te vecāki nedara pilnīgi neko. Vienīgā draudzene kam bērni ir Anna, bet tai ir mazāki, līdz ar to arī nezin kā jābūt īsti, māte vispār ir mega infantila būtne, es pat nezinu kurš tur to pamanītu un pateiktu, jo visi apkārtējie ir tādi kas neko nerubī par bērniem. Izskatās, ka aukle arī Džeisonu tikai kā darbu uztver.
09.09.2024 10:15 |
 
Reitings 1490
Reģ: 18.06.2024
Tējnīca @ 08.09.2024 13:38

Man vairāk ir interesanti, kā Nauris turpina ēst kā ēda, bet paliek tievāks? Varbūt te dažas lapas atpakaļ par to jau runāja, neesmu lasījusi kādu laiku, bet es vēl speciaāli patinu atpakaļ augusta sākuma bildes un tagad. Mēs tak redzējām cik nenopietni viņam gāja ar to “diētu”. Viņš nav uz tā ozempika (vai kā to sauca) uzsēdies? Jo nu mēneša laikā neko nemainot savā ēdienkartē nevar tā nokristies svarā. Protams, viņš nav baigi tievs, bet ja paskatās kaut vai ar mēneša starpību kā bija un kā ir, pavēro kā viņš ēd… Nu nav tas normāli sasniedzams, sportojot vien tā nekrīt svars.

Ozempic nav nekāds brīnumlīdzeklis, tas tikai palēlina kuņga darbību (kā blakus efekts), līdz ar to, samazina apetīti. Ja viņš to lietotu, mocītos ar aizcietējumiem.
09.09.2024 10:37 |
 
Reitings 5768
Reģ: 24.07.2023
Sezam @ 09.09.2024 10:15

Tur viss kopā, hiperaprūpe (aļa labāk paturu nekā visu nošmulē) plus puikam varētu būt kādi atipiski autiskā spektra traucējumi. Man māsas bērnam ļooti līdzīgi bija, arī ilgi pats neēda, nerunāja, uz pirkstgaliem skraidīja (joprojām dara), tā lēkāšana tāda aizdomīga arī. Bet nu māsa to visu arī pati ievēroja un bērnu atrāda speciālistiem, ved uz dažādām terapijām, montesori nodarbībām utt. Bet te vecāki nedara pilnīgi neko. Vienīgā draudzene kam bērni ir Anna, bet tai ir mazāki, līdz ar to arī nezin kā jābūt īsti, māte vispār ir mega infantila būtne, es pat nezinu kurš tur to pamanītu un pateiktu, jo visi apkārtējie ir tādi kas neko nerubī par bērniem. Izskatās, ka aukle arī Džeisonu tikai kā darbu uztver.
diemžēl, bērniņš ir atpalicis attīstībā,tur ar viņu būtu daudz un labi jāpastrādā😒bet nav jau kam,didrai galvā tikai savu di.su no visiem rakursiem izrādīt, Nauris tikai uz publiku spēlē, kāds viņš,redziet, tēvs😬bet īstenībā abiem vate galvā, un bērns viņus interesē vismazāk.Un ja vēl paņem Elinas gēnus,tad reāli bērniņu žēl😥😥jo mēs tak visi redzam,ka Elina ir iesprūdusi kautkur 12 gadu vecumā,nu švaki viņai ar to galviņu.
09.09.2024 11:43 |
 
Reitings 218
Reģ: 06.07.2024
Roze sarkanā @ 09.09.2024 11:43
diemžēl, bērniņš ir atpalicis attīstībā,tur ar viņu būtu daudz un labi jāpastrādā?bet nav jau kam,didrai galvā tikai savu di.su no visiem rakursiem izrādīt, Nauris tikai uz publiku spēlē, kāds viņš,redziet, tēvs?bet īstenībā abiem vate galvā, un bērns viņus interesē vismazāk.Un ja vēl paņem Elinas gēnus,tad reāli bērniņu žēl??jo mēs tak visi redzam,ka Elina ir iesprūdusi kautkur 12 gadu vecumā,nu švaki viņai ar to galviņu.

Elīnai pašai ir atpalicība un viņas māte arī izskatās atpalikusi,tēvs vnk slinks un stulbs vai bērnībā dauzīts.
09.09.2024 12:10 |
 
Reitings 1391
Reģ: 22.03.2024
Didra ,tu esi attapiga sieviete. Visi cilvēki jau sen zin ,ka var skaitīt dienā noieto soļu skaitu, bet tu to atklāj tagad. Bet nu neko... ko lai dara, ja tev tāda šaura galviņa!
09.09.2024 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
Šķiet, ka Džeisonam, tāpat kā Kiviču bērnam, labāk klātos bērnu dārzā. Tur ar viņu darbotos, būtu iespējam mācīties pašapkalpošanās spējas, mācītos podiņmācību utt. Šķiet, ka aukle arī ir vairāk kā pieskatītājs un bērna attīstību neveicina. Man skatoties tos dažus video ar puiku, jau ir vairāki red flag - sen būtu atrādījusi speciālistiem. Elīna ir tikpat liela egoiste kā Kiviču Liene - tikai es, man, es, man. Bērna vajadzības Elīnai ir mazsvarīgas. Nauris arī neatpaliek.
09.09.2024 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 778
Reģ: 16.08.2009
Ai, ko tad es saprotu, man nav bērnu, bet... kāpēc tas bērns 2 gados tikai rūc (?) ?
09.09.2024 13:04 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Pidra - vakar bijām baskāju takā, Džeisons jāpieskata ik uz soļa, viegli nav!😂 bļin to tikai tēvu dienā uzzināji? Jā, iedomājies, mazi bērni jāpieskata!! Aa, aizmirsu, ka tavu bērnu vāc visi citi, izņemot tevi, un vakar laikam kārtējā nediena iekrita😅
09.09.2024 13:10 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Jā, es neuzlikšu Džeisonam diagnozi, jo ne es ārsts, ne pārzinu autisma pazīmes utt., bet to, ka bērniņš neattīstās savam vecumam ir acīmredzams. Es zinu, ka katrs bērns attīstas savādāk, man pašai ir vairāki bērni tāpēc zinu, ka katram savs temps, bet šeit ir redzams, ka bērnam iekavējas viss, un tas tiešām ir red flag. Šeit nav stāsts, ka tikai valodiņa vai bērns nav gatavs podiņam, vai neprot turēt karoti, vai atteikties no knupja, vai neattīstīta sīkā motorika, šeit ir viss kopā, un tas jau vairs nav Ok. Tas nozīmē, ka vai nu vecāki vispār neieguldās bērna attīstībā, vai arī bērns uz emocionālajiem pārdzīvojumiem aizkavējas attīstībā, lai saņemtu kaut kā vecāku uzmanību (kas nebūtu brīnums, ja viņu visu laiku atstāj), vai arī šeit ir darbiņš ārstiem. Cerams jau, ka tur ir tikai aizkavēšanās dēļ vecāku nolaidības un aizejot uz dārziņu ar laiku noķers vienaudžus, protams, jāpatur prātā, ka Elīna badojās grūtniecības laikā, nav zināms kā tas tomēr var ietekmēt bērnu!
Vienu gan es nesaprotu, kāpēc viņi nelaiž viņu dārziņā, naudas nav? Gaida valsts dārziņu?
09.09.2024 13:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 02.09.2024
Man šķiet, ka pirms Džeisona piedzimšanas, viņi kādus pāris kursus/video paskatījās, kā rūpēties par zīdaini un viss. Tālākai bērna attīstībai neizglītojās, tad tagad joprojām par to bērnu, kā par zīdaini rūpējas - maina pamperu un baro ar maisījumu.
Un kā kaut kad minēja, ka neviens jau pieaugušais uz pirkstgaliem nestaigā, tātad nav nekas lietas labā viņai jādara.. Lai gan staigā, gan 10 gadu vecumā, gan pieaugušā.
09.09.2024 13:25 |
 
Reitings 3148
Reģ: 11.10.2022
Džeisonam level up - autobeņķa mašīnā nav! 😳 guļ uz aizmugurējā beņķa pie Pidras ar savu sedziņu! Labs, Didrihsoni, labs!
09.09.2024 13:55 |
 
Reitings 9420
Reģ: 27.02.2022
Aizved bērnu uz baskaju taku, tam kurpes nenovelk. Bet nu viņām ar attīstību tiešām kaut kas nav. Tā ar savu badošanos būs to panākusi. Vai maz folskabi dzēra? Kādu papildus vitamīnu? "Potential complications related to poor intake during pregnancy. Undernutrition can lead to many pregnancy-related complications, including poor fetal growth, low birth weight, and maternal weight loss. It's also associated with lower mental function and behavioral problems in children"
.
Pizģets vispār, tā dzīvi sabojāt savam bērnam. Un? Ko tā nauda tagad dod Džeisonam? Pilnībā neko, ja vecākiem pilnībā pohuj par viņu. Te ir sekas redzamas.
09.09.2024 14:06 |
 
Reitings 9420
Reģ: 27.02.2022
Atņemt viņiem to bērnu, un anoriksikei olvadi jasien un Naurim arī jātaisa kastrācija.
09.09.2024 14:10 |
 
Reitings 945
Reģ: 05.07.2024
Gudralapsa @ 09.09.2024 13:55
Džeisonam level up - autobeņķa mašīnā nav! ? guļ uz aizmugurējā beņķa pie Pidras ar savu sedziņu! Labs, Didrihsoni, labs!
nu beņķis gan viņiem ir. Tas ka viņš apstājoties parkingā tur klēpī guļ nav nekas nosodāms. Te jau sākas baumas.
09.09.2024 14:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits