Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 24.07.2023
Everests @ 24.08.2024 11:18
Džeisonu noteikti nav kur nomest un dzelzs noteikti minusos, badkasei
viņa itkā sevi baigi motivē sporta zālei(muļķim skaidrs,ka viņa savas lupatas tur reklamē,ne sporto🤣) būtu labāk sevi motivējusi laiku ar dēliņu pavadīt😢😥bēdīgi,ka puikiņam nav tā noveicies ar mammu.Nesaprotu tās fanes,kurām pašām apčubināti bērniņi,un viņas pieņem Elinas,kā monstra, attieksmi pret Džeisonu.Par ko tur fanot? Izskats briesmīgs,pati bez nevienas smadzenes, citus par muļķiem uzskata,nevienu neciena,melo bez pārtraukuma🤮🤮🤮sabiedrības bieds,jeb putnubiedēklis,piedodiet,diemžēl.
24.08.2024 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 1564
Reģ: 01.08.2012
Persiksss @ 23.08.2024 22:38

Latvijā pie Feldmaņa pa 3k(bija vsmz pirms apm 2gadiem),bet tas ir no dabiskajām uz palielināšanu,bet nu no plastikas uz plastiku nezinu, iespējams cita cena.
man liekas, ka tagad pa 3k vairs nevar nekur, jo sevišķi ja jālabo.
24.08.2024 14:48 |
 
Reitings 115
Reģ: 20.03.2024
Tajā video ar zirgu lūpas vienos kunkuļos 😖
24.08.2024 16:59 |
 
Patīk
Reitings 39888
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 23.08.2024 14:46
Bumsi, nu kāda vēl Naura dēļ viņa to dara. Ēšanas traucējumi viņai bija arī tad, kad Nauri nezināja, jau tad staigāja ar pieliktiem matiem, nagiem (un stāstīja cik nabadzīga bija). Krūtis viņa ielika pirms vispār ar Nauri vēl seks bija un it kā pārsteigums uz kazām, zobus pati arī gribēja. Nu neticu, ka tāds Nauris viņai tagad teiktu kaut ko par viņas vēderu, tur ir dažas mazas strijas, vīrieši principā tadas lietas nemana. Viņa neko nedara citu dēļ, bet dara to, jo viņa nav vesela. Tur ir mentāli nelīdzsvarota persona, un viss šīs ir tikai sekas. Pat, ja arī tāds Nauris viņai kaut ko teiktu, tad es viņas vietā ieteiktu pašam paskatīties spogulī. Elīnai ir vajadzīgs psihologs/psihiatrs nevis plastiskais ārsts. Tur ir jāmeklē dziļāks iemesls kāpēc viņa sevi spoko, kāpēc ir tik ne pašpārliecināta, kompleksaina. Vienīgais kur ir Naura vaina ir tā, ka viņš ir vienaldzīgs pret sievas veselību, viņam vajadzētu nevis meklētu plastisko ārstu, bet gan psihiatru!
Man arī šķiet, ka viss, ko dara Elīna, ir viņas slimās uztveres ietekmē.
Nauris ir teicis, lai viņa ēd vairāk, tad jau būtu arī to paklausījusi.
Bet rip. Būs sevi sabojājusi ar plastiskajām līdz nepazīšanai un uz neatgriešanos.
24.08.2024 20:06 |
 
Patīk
Reitings 39888
Reģ: 12.10.2022
Palasot komentārus zem zirga video, daudzi (neskaitot vienkārši emoji) ir par to, ka zirgi ir skaisti un Giba ir lielisks. Elīna nepaliks greizsirdīga? :D
24.08.2024 23:23 |
 
Patīk
Reitings 39888
Reģ: 12.10.2022
Deniss, kurš bija Elīnas kursos, TG kanālā ielicis ieteikumus, kas bojā skatījumus.
Nr.1 - ''Dirsa un pliks ķermenis bojā skatījumus''.
Šo viņš nav no Elīnas iemācījies, jo viņai jo plikāk jo labāk. :D
25.08.2024 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 969
Reģ: 11.04.2010
Omg... šodienas laivā viņa saka, ka "daudzi to nezina", bet par operācijām Turcijā jāmaksā skaidrā. Jo, maksājot ar karti, esot jāmaksā "komisija" (omg, tas ir PVN, nevis komisija). Tas nozīmē, ka viņas maksās skaidrā un nemaz nebūs nekādu pierādījumu par notikušo darījumu un operācijām, jo mēs jau zinām, ko nozīmē PVN nemaksāšana - saimnieciskās darbības veicējs tad attiecīgi neuzrāda to oficiālajos darījumos 💀 ceru, ka tiešām medicīniski nekas nenoies greizi, jo labu veiksmi pierādīt un pieprasīt kaut ko bez čekiem un līgumiem.
Kā tas vispār iespējams, man nav skaidrs. Nav dzirdēts, ka Latvijā varētu ārstiem maksāt melnajā kasē.
25.08.2024 00:59 |
 
Reitings 35
Reģ: 25.12.2020
Hi hi, kad Elīna bija Annas pērlē uz pedikīru, viņu tur sacienāja ar kafiju, bet no Elīnas neviena vārda ka kafija būtu garšīga, jo viņa taču reklamē tikai savu kafiju. 😁 ja tā nav Elyndi kafija tad komentārus par to nedzirdēt.
Un runājot par operācijām, viņai tik tiešām nav jēgas no vēdera savilkšanas operācijas, ko “ietekmeles” avoti vēstī, jo ja viņa pēc laika pieņemsies prātā un paliks stāvoklī, tad pēc katra sīkā taisīs to operāciju? Nav loğikas, atminos ka viņa par savu lielo degunu bija sūdzējusies un lūpas sāka pumpēt dēļ tā, lai vizuāli to izskati glābtu ķip. Mož tiešām deguns? 😁
Un abas krievuškas vispār varēja zobus mammai laist taisīt uz Baltkrieviju, tur lētāk nekā Turcijā, un te pat blakus, un krievu valdoa nebūtu problēma. Bet interesanti, viņa sev zobus taisīja te Lv bet mammu pa lēto grib kautkur “uzlabot”
25.08.2024 04:39 |
 
Reitings 35152
Reģ: 11.02.2015
Domāju, ka vēderu taisīs. Ar degunu tomēr mēnesi nekur rādīties nevar, būtu pilnu ig jau piečīkstējusi par to.
Vēderu zem savu bombīgo koriģējošo bikšelīšu augstās jostas vai superērtajiem riekstiņu legingiem varēs ieslēpt un vēl noreklamēt, kā tieši pēcoperācijas periodam piemērotas 👌
25.08.2024 07:27 |
 
Reitings 917
Reģ: 02.02.2020
krmmm @ 25.08.2024 00:59
Omg... šodienas laivā viņa saka, ka "daudzi to nezina", bet par operācijām Turcijā jāmaksā skaidrā. Jo, maksājot ar karti, esot jāmaksā "komisija" (omg, tas ir PVN, nevis komisija). Tas nozīmē, ka viņas maksās skaidrā un nemaz nebūs nekādu pierādījumu par notikušo darījumu un operācijām, jo mēs jau zinām, ko nozīmē PVN nemaksāšana - saimnieciskās darbības veicējs tad attiecīgi neuzrāda to oficiālajos darījumos ? ceru, ka tiešām medicīniski nekas nenoies greizi, jo labu veiksmi pierādīt un pieprasīt kaut ko bez čekiem un līgumiem.
Kā tas vispār iespējams, man nav skaidrs. Nav dzirdēts, ka Latvijā varētu ārstiem maksāt melnajā kasē.

Latvijā arī ir tādi ārsti. Paziņa taisīja kāju vēnu lāzeroperāciju uz pusi lētāk, vēlu vakarā, maksājot skaidrā ar norunu, ka, ja kaut kas būs ne tā, pie tā ārsta var nemaz nevērsties pēc palīdzības. Nezinu, kur prāts tā darīt. 🤯
Es Didrai vairs nesekoju, bet man pilnīgi tagad interesē, ko tad operēs un kāds būs rezultāts 😁
25.08.2024 08:26 |
 
Reitings 1387
Reģ: 22.03.2024
Alda Žieda ir skaista sieviete, bet kā viņa saka - M izmērs. Noteikti viņai nav.
25.08.2024 08:40 |
 
Reitings 818
Reģ: 15.09.2023
Daydream @ 25.08.2024 04:39
Hi hi, kad Elīna bija Annas pērlē uz pedikīru, viņu tur sacienāja ar kafiju, bet no Elīnas neviena vārda ka kafija būtu garšīga, jo viņa taču reklamē tikai savu kafiju. ? ja tā nav Elyndi kafija tad komentārus par to nedzirdēt.
Un runājot par operācijām, viņai tik tiešām nav jēgas no vēdera savilkšanas operācijas, ko “ietekmeles” avoti vēstī, jo ja viņa pēc laika pieņemsies prātā un paliks stāvoklī, tad pēc katra sīkā taisīs to operāciju? Nav loğikas, atminos ka viņa par savu lielo degunu bija sūdzējusies un lūpas sāka pumpēt dēļ tā, lai vizuāli to izskati glābtu ķip. Mož tiešām deguns? ?
Un abas krievuškas vispār varēja zobus mammai laist taisīt uz Baltkrieviju, tur lētāk nekā Turcijā, un te pat blakus, un krievu valdoa nebūtu problēma. Bet interesanti, viņa sev zobus taisīja te Lv bet mammu pa lēto grib kautkur “uzlabot”

Manuprāt, viņa taisīja Latvijā, jo viņai bija sadarbība. Es šaubos, ka viņa būtu pati maksājusi pilnu summu par visiem zobiem. Viņa ļoti daudz tagoja to zobārstu tajā laikā, tāpat vien viņa to nedara aiz labas sirds, visur ir aprēķins.
25.08.2024 09:12 |
 
Reitings 11312
Reģ: 19.09.2023
krmmm @ 25.08.2024 00:59
Omg... šodienas laivā viņa saka, ka "daudzi to nezina", bet par operācijām Turcijā jāmaksā skaidrā. Jo, maksājot ar karti, esot jāmaksā "komisija" (omg, tas ir PVN, nevis komisija). Tas nozīmē, ka viņas maksās skaidrā un nemaz nebūs nekādu pierādījumu par notikušo darījumu un operācijām, jo mēs jau zinām, ko nozīmē PVN nemaksāšana - saimnieciskās darbības veicējs tad attiecīgi neuzrāda to oficiālajos darījumos ? ceru, ka tiešām medicīniski nekas nenoies greizi, jo labu veiksmi pierādīt un pieprasīt kaut ko bez čekiem un līgumiem.
Kā tas vispār iespējams, man nav skaidrs. Nav dzirdēts, ka Latvijā varētu ārstiem maksāt melnajā kasē.

Tiktok ir video, Ineta Ivanova. Ierakstīju meklētājā: "zobi Turcija komisija"
Viņa maksāja par zobiem ar karti. Samaksāja komisiju 400€.
25.08.2024 09:29 |
 
Reitings 11312
Reģ: 19.09.2023
Knita @ 25.08.2024 09:29

Tiktok ir video, Ineta Ivanova. Ierakstīju meklētājā: "zobi Turcija komisija"
Viņa maksāja par zobiem ar karti. Samaksāja komisiju 400€.

Skatos, ka viņai ir viens video ar Didrihsoni. Tad gan jau brauks uz to pašu klīniku 😀
25.08.2024 09:40 |
 
Reitings 818
Reģ: 15.09.2023
Knita @ 25.08.2024 09:29

Tiktok ir video, Ineta Ivanova. Ierakstīju meklētājā: "zobi Turcija komisija"
Viņa maksāja par zobiem ar karti. Samaksāja komisiju 400€.

Jā, tas nav PVN, kuru šeit pieminēja. To saka visi, kuri brauc uz Turciju veikt plastiskās operācijas, ka labāk ir maksāt skaidrā naudā, čekus dod un arī līgumus dod. Vienkārši bankas ņem ļoti lielas komisijas par maksājumiem.
25.08.2024 10:08 |
 
Reitings 294
Reģ: 26.04.2024
Elīna savos storijos saka: "fotosesija ar zirgiem ir mana sapnis." Bet, var ļoti labi redzēt, ka ejot kopā ar zirgu viņa pret viņu izturās maksimāli atturīgi un ar riebumu, kas brīžiem parādās viņas sejā.
Priekš, kam tas viss? Elīna kārtējo reizi grib parādīt cik brīnišķīga, laba un neatkārtojama viņa ir.
Vai arī iztērēt kā vienmēr "lielo naudu", kur rezultātā iznāks kārtējā nejēdzība.
25.08.2024 10:10 |
 
Patīk
Reitings 39888
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 25.08.2024 00:59
Omg... šodienas laivā viņa saka, ka "daudzi to nezina", bet par operācijām Turcijā jāmaksā skaidrā. Jo, maksājot ar karti, esot jāmaksā "komisija" (omg, tas ir PVN, nevis komisija). Tas nozīmē, ka viņas maksās skaidrā un nemaz nebūs nekādu pierādījumu par notikušo darījumu un operācijām, jo mēs jau zinām, ko nozīmē PVN nemaksāšana - saimnieciskās darbības veicējs tad attiecīgi neuzrāda to oficiālajos darījumos ? ceru, ka tiešām medicīniski nekas nenoies greizi, jo labu veiksmi pierādīt un pieprasīt kaut ko bez čekiem un līgumiem.
Kā tas vispār iespējams, man nav skaidrs. Nav dzirdēts, ka Latvijā varētu ārstiem maksāt melnajā kasē.
Elīna piekopj Turcijā to pašu, ko dara ar Elyndi Latvijā. :D
25.08.2024 11:32 |
 
Patīk
Reitings 39888
Reģ: 12.10.2022
Daydream @ 25.08.2024 04:39
Hi hi, kad Elīna bija Annas pērlē uz pedikīru, viņu tur sacienāja ar kafiju, bet no Elīnas neviena vārda ka kafija būtu garšīga, jo viņa taču reklamē tikai savu kafiju. ? ja tā nav Elyndi kafija tad komentārus par to nedzirdēt.
Un runājot par operācijām, viņai tik tiešām nav jēgas no vēdera savilkšanas operācijas, ko “ietekmeles” avoti vēstī, jo ja viņa pēc laika pieņemsies prātā un paliks stāvoklī, tad pēc katra sīkā taisīs to operāciju? Nav loğikas, atminos ka viņa par savu lielo degunu bija sūdzējusies un lūpas sāka pumpēt dēļ tā, lai vizuāli to izskati glābtu ķip. Mož tiešām deguns? ?
Un abas krievuškas vispār varēja zobus mammai laist taisīt uz Baltkrieviju, tur lētāk nekā Turcijā, un te pat blakus, un krievu valdoa nebūtu problēma. Bet interesanti, viņa sev zobus taisīja te Lv bet mammu pa lēto grib kautkur “uzlabot”
Bet Elīna vēl stāstīja un lielījās, ka Annas pērle esot pasūtījusi 20 kg Elyndi kafiju un to varēšot dzert visi klienti. Atkal meloja?
25.08.2024 11:34 |
 
Reitings 1583
Reģ: 25.01.2023
Kotulūr @ 25.08.2024 08:40
Alda Žieda ir skaista sieviete, bet kā viņa saka - M izmērs. Noteikti viņai nav.
M/L ir noteikti augšām.Man pārsvarā der t-kreklu,bluzes, kā kuram razotājam.XL ir pa lielu.Biksēm ir XL,un citreiz nākas nemt lielāku,mazāku gandrīz nekad😁
25.08.2024 12:22 |
 
Reitings 601
Reģ: 18.03.2023
Es neesmu speciālists, bet esmu redzējusi, ka šķirbu zobos aiztaisa, vienkārši uzliekot uz abiem zobiem gumiju, kas savelk visu kopā. Normāli zobi, nesaprotu.
25.08.2024 13:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits