Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 39354
Reģ: 12.10.2022
Mākoņu Dejotāja @ 20.08.2024 22:30

Izklausās diezgan ticami. Ņemot vērā to faktu, ka Elīnas veikalā ir redzēts ļoti maz cilvēku. Kā arī ir pilns internets ar negatīvām atsauksmēm par viņas drēbēm un par pašu Elīnu.
Nu, es neticu, ka cilvēki dzīvo alā, ka ne reizi nav lasījuši kādas atsauksmes ir par Didrihsoneim.
Es domāju, ka tur Nauris vairāk shēmo. Elīna ir pārāk dumja priekš tā.
Diezgan strādājošā shēma izveidojam reālu biznesu un mazgājam caur to naudu.
Vienīgais, ko Elīna prot izshēmot, ir kā aizbēgt no sava bērna.
20.08.2024 22:56 |
 
Reitings 5614
Reģ: 24.07.2023
Dona rumba @ 20.08.2024 21:48

Piekrītu. Nu kāds šlesera moika, nu kamon, tak dumji kā zābaki. Skaidrs ie viens, nekādi dubajas dzīvokļi nebija. Ieguldījis Kralova kriptovalūtās un sadega. Nu kā teikt - ko sēsi, to pļausi.
Šlesers irpārāk gudrs,un viņš nekad nesadarbotos ar tādiem pamuļķiem Didrihsoniem.Viņš ar tādiem lohiem neriskētu,ja viņš kautko kruķī,tad ar nopietniem cilvēkiem. Nauris taču arī riktīgs neizglītots pajoliņš.Vienīgā sadarbība,lai Elinas sekotāji par viņu balsotu un viss.Esmu dzirdējusi,ka didriķiem esot lieli parādi.
20.08.2024 23:36 |
 
Reitings 3629
Reģ: 09.04.2023
Roze sarkanā @ 20.08.2024 23:36
Šlesers irpārāk gudrs,un viņš nekad nesadarbotos ar tādiem pamuļķiem Didrihsoniem.Viņš ar tādiem lohiem neriskētu,ja viņš kautko kruķī,tad ar nopietniem cilvēkiem. Nauris taču arī riktīgs neizglītots pajoliņš.Vienīgā sadarbība,lai Elinas sekotāji par viņu balsotu un viss.Esmu dzirdējusi,ka didriķiem esot lieli parādi.

Tieši tā. Šlesers spēlē šahu, Didriķi spēlē amatieru pulciņa dambreti.
20.08.2024 23:46 |
 
Reitings 1385
Reģ: 22.03.2024
Kā var būt tik debili cilvēki un savu suni iedot kaut kādai didrai. Jo viņai sagribejas kārtējo fotosesiju ar "ahujeno" stāstu
21.08.2024 00:01 |
 
Reitings 1385
Reģ: 22.03.2024
Neapšaubu Giba darbu un talantu. Bet tas video vispār nav baudāms, jo fonā ir tā pīļknābju mātīte.
21.08.2024 00:08 |
 
Reitings 3902
Reģ: 08.09.2015
Kopumā, jā, Gibam cepuri nost, var redzēt, ka savs talants ir, ja to vēl attīstītu, pamācītos pēc pāris gadiem varētu rādīt klasi. Par Elīnu, viņa ir vienmēr ir lieka Giba video, tagad arī, kopumā foršs video (nedaudz too much tas melnais, nevar vairs seju saskatīt), bet Elīna tur neiederas, tas video ir tādā klasiskā vaibā vismaz es tā nolasītu, ka meģināts pasniegt kā Elīna “femme fatale”, tikai upsss, Elīna kā mēs zinām ir lēta un vulgāra, viņa ir tālu no liktenīgās sievietes tēla, tā pāšpricētā seja, sardeles, tas lakats kā omei. Ja ieliktu viņas vietā dabisku sievieti ar grāciju, būtu cita lieta. Melnbaltais ļoti izceļ to cik Elīnai ir ļoti sabojāta seja, un izskatās vēl vecāka!
21.08.2024 00:21 |
 
Reitings 2161
Reģ: 16.02.2021
Es arī nesapratu 1 tēlu,kāpēc tas lakats uzsiets kā cūkkopējai.Viņa no kāda slēpjās, izmukusi jo nav paspējusi pat apğērbties, zem plašķa tik zeķubikses paspējusi uzraut. Savukārt kabrioletā kur parasti dāmas aptina lakatiņu lai frizūra nebūtu vējā, viņa brauc bez lakata.
21.08.2024 00:37 |
 
Reitings 725
Reģ: 05.08.2024
Vienīgais, ko var uzslavēt ir ātrs darbs.
Grib pretendēt uz baigo mākslu, bet tāpēc cilvēki mācās, lai būtukas vairākpar amatieriem. Nesaku, ka tam Gibam nav ķēriens, bet sorry tādā līmenī tāds ir daudziem.
Montāža so so. Vienā kadrā ir suns, otrā nav. Man kā suņu īpašniecei, jautājums, kur ir suns, kad viņš nav katrā? Vai nu liktu kadrus, vienu pēc otra ar suni un pēc tam bez, nevis saraustīti. Auto nav nr zīme, tas ir reāls feils.
Es īsti arī nekādu stāstu nenolasu. Kas tur bija domāts. Aiziet uz kafeni un aizbrauc ar auto, level up?
Tāpat, kur skatās friziere, viņai vienā pusē nav matu, plika galva spīd cauri.
Bet lai pateiktu ko labu, šī ir viena no skaistākajām fotosesijām kādas Didrai redzētas.
Varēs tagad sēdēt nedēļu un tīksmināties ap sevi, kas viņa par aktrīzi. På taisno no Goļivud.
21.08.2024 00:52 |
 
Reitings 2238
Reģ: 11.10.2022
man likas,ka tai masinai ir adas sedekli,nez viniem nebija bail,ka suns var netisam ar nagiem saskrapet.
bet vispar es par to vietu,kur filmeja pirmo reizi dzirdeju tagad no viniem,ka tada pastav.Interesanti,lidziga ka ta kino pilsetina Cinevilla
21.08.2024 06:28 |
 
Reitings 3102
Reģ: 11.10.2022
Pakalne13 @ 21.08.2024 00:52
Vienīgais, ko var uzslavēt ir ātrs darbs.
Grib pretendēt uz baigo mākslu, bet tāpēc cilvēki mācās, lai būtukas vairākpar amatieriem. Nesaku, ka tam Gibam nav ķēriens, bet sorry tādā līmenī tāds ir daudziem.
Montāža so so. Vienā kadrā ir suns, otrā nav. Man kā suņu īpašniecei, jautājums, kur ir suns, kad viņš nav katrā? Vai nu liktu kadrus, vienu pēc otra ar suni un pēc tam bez, nevis saraustīti. Auto nav nr zīme, tas ir reāls feils.
Es īsti arī nekādu stāstu nenolasu. Kas tur bija domāts. Aiziet uz kafeni un aizbrauc ar auto, level up?
Tāpat, kur skatās friziere, viņai vienā pusē nav matu, plika galva spīd cauri.
Bet lai pateiktu ko labu, šī ir viena no skaistākajām fotosesijām kādas Didrai redzētas.
Varēs tagad sēdēt nedēļu un tīksmināties ap sevi, kas viņa par aktrīzi. På taisno no Goļivud.

Es arī gribu savas piecas kapeikas piemest, jo atkal ir darīts, bet atkal ne līdz galam pārdomāts un noslīpēts, kas atkal tāaaaadu lētuci uzsit:
1. Elīnas zeķubikšu kājstarpe 🙈 es nevaru neredzēt, ka viņa visu laiku virina to mēteli un tur tikai zeķubikses spīd! Nu tad ko kurienes Tu nāc tajā puspavērtajā mētelī? Un par ko ir stāsts? Par produktu? Tad par kuru - mēteli? Kafiju? Par Elindy. Bet vispār nenolasās, kas ir Elindy.
2. Piekrītu, kadri lēkā par daudz, par saraustītu un nav secīgi, lai veidotos loģisks stāsts.
3. Nu mega fails ir mašīnas numura zīmes neesamība nekāda, mašīna bomba - nav numura = feiks un lētā desa.
4. Un besī arī, ka dara lietas, bet nesaprot kāpēc - lakats un kabriolets. To sievietes sien, lai saglābtu frizūru un mati neietu pa gaisu, bet Flindy to nezin un te sien, te nesien un atkal nav loģikas stāstā.
Giba kopumpā labi uzfilmējis, bet cauri sitās steiga, paviršība darot ātri, nepārzinot ne vietu, ne apstākļus. Elčuks, kā jau vienmēr, saorganizē bombīgu fotosesiju, level up, paļaujās uz “profiem”, bet neizdara līdz galam, nesadomā kārtīgi un cer, ka saies tā pat. Nu sagāja jau, ir jau it kā smuki, bet nav kvalitātes. Nu re, gluži Elindy stilā tomēr.
21.08.2024 06:39 |
 
Reitings 2238
Reģ: 11.10.2022
nu es domaju,ka Gibam nebija izvele,princesei visu vajadzeja uzreiz un vins darija labako,ko speja tik isa laika samontejot.Un zinot Elinu,varbut vispar vins nemaz nevareja normali visu izdarit,jo vinai visu vajadzeja savadak
interesanti vai vins iet filmet par brivu,ka veljoprojam pateiciba par kameru,jeb vini vinam maksa.
21.08.2024 06:47 |
 
Reitings 725
Reģ: 05.08.2024
pepija @ 21.08.2024 06:47
nu es domaju,ka Gibam nebija izvele,princesei visu vajadzeja uzreiz un vins darija labako,ko speja tik isa laika samontejot.Un zinot Elinu,varbut vispar vins nemaz nevareja normali visu izdarit,jo vinai visu vajadzeja savadak
interesanti vai vins iet filmet par brivu,ka veljoprojam pateiciba par kameru,jeb vini vinam maksa.
domāju, ka viņš didru vergs līdz mūža galam
21.08.2024 08:27 |
 
Reitings 9229
Reģ: 27.02.2022
A kas ir tas jaunais līmenis uzņēmumam? Ka Giba video uzfilmēja? Un ko tur tiešām reklamēja?
21.08.2024 08:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 03.07.2024
Man arī gribas piemest savas piecas kapeikas! 😀 Kad viņai pieveda to mašīnu, viņa ir uz treilera un bez numuriem, sanāk, ka viņa ir noņemta no uzskaites un nevar piedalīties satiksmē. Gan jau kādā slēgtā teritorijā savus 500 nobraukt var. Un tad ieraudzīju, ka video ir bez numura zīmēm, nu comon. vai te kāda gadījumā neminēja, ka esot redzējusi BMW mētājaimies trešo numura zīmi, tak varēja pielikt savu Elindy un būs level up. 😁
Te meitenes aprunāja, kā viņa sēž pie auto stūres, un nezinu kāpēc, man likās, ka vienā vakardienas storijā varēja redzēt kā piestumj krēslu tuvāk stūrei un viņai tas krēsls bija daudz augstāk, un no malas izskatījās, ka viņa ir daudz tuvāk stūrei nevis izgāzusies kā parastu.😀
Un jā es arī nesapratu, ko tas video vēsta, tāpāt kā Naura - lielākais prieks viņam bija, un tagad ejam uz klubu, kas tur bija striptīza klubs?!😀
21.08.2024 08:28 |
 
Reitings 725
Reģ: 05.08.2024
pepija @ 21.08.2024 06:47
nu es domaju,ka Gibam nebija izvele,princesei visu vajadzeja uzreiz un vins darija labako,ko speja tik isa laika samontejot.Un zinot Elinu,varbut vispar vins nemaz nevareja normali visu izdarit,jo vinai visu vajadzeja savadak
interesanti vai vins iet filmet par brivu,ka veljoprojam pateiciba par kameru,jeb vini vinam maksa.
piekrītu, jo Ņurika video no montāžas un kadrējuma viedokļa ir daudz labāks. Protams, ļoti asprātīgi, ka viņš tajā sievu sitēja krekliņā un ar apvēlušos ķermeņa vidusdaļu, tēlo baigo mačo, kurš izliekas, ka pīpo, bet kā tāds puišelis nemāk to cigareti pat aizdedzināt un īstu dūmu izpūst.
21.08.2024 08:31 |
 
Reitings 409
Reģ: 19.07.2017
Wtf. Mētelis un zeķubikses. Okey nav numurzīme. Ļoti cērt acīs. Nesmuki. Bet cmon. Kaut īsus svārkus varēja uzvilkt, kas tev Elīn kaiš? Tev darbinieces ir tik stulbas, ka nevar pateikt, ka visu tavu kājstarpi var redzēt?
21.08.2024 10:55 |
 
Reitings 3217
Reģ: 05.12.2021
Vienīgais, kas man tiešām patīk. Ir tas, ka viņa slavē to Gibu. Pieļauju, ka sāks r Didriem un tāpat kā Annemarija, vēlāk aizies un izsitīsies. Jo puisis strādā labi. Vēl jāmācās, bet man patīk. Tas ka Elīna grib tagad un tūlīt ir cits stāsts
21.08.2024 11:20 |
 
Reitings 4127
Reģ: 01.03.2022
Jetta @ 21.08.2024 10:55
Wtf. Mētelis un zeķubikses. Okey nav numurzīme. Ļoti cērt acīs. Nesmuki. Bet cmon. Kaut īsus svārkus varēja uzvilkt, kas tev Elīn kaiš? Tev darbinieces ir tik stulbas, ka nevar pateikt, ka visu tavu kājstarpi var redzēt?

Vaine, grib būt smalka dāma, bet uzvelk tikai zeķubikses, lai neizskatītos resna.
Elīna ir ļoti slima.
Ģimene Ēšanas Problēmas atbalsta un slimība jau gadiem ir ielaista, nevis ārstēta.
Elīnai ir Ēšanas Problēmas un viņas slimajā galvā liekas, ka viss viņu padara resnu.
Arī uzvilka melnu kleitu, kura līdz potītēm, bet ceļ to kleitu līdz apenēm, lai tik kāds nepadomā, ka resnas kājas.
Elīnai vajag ārstēties, Ēšanas Problēmas ir nopietna slimība gan fiziski, gan garīgi.
21.08.2024 11:24 |
 
Patīk
Reitings 39354
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 21.08.2024 00:21
Kopumā, jā, Gibam cepuri nost, var redzēt, ka savs talants ir, ja to vēl attīstītu, pamācītos pēc pāris gadiem varētu rādīt klasi. Par Elīnu, viņa ir vienmēr ir lieka Giba video, tagad arī, kopumā foršs video (nedaudz too much tas melnais, nevar vairs seju saskatīt), bet Elīna tur neiederas, tas video ir tādā klasiskā vaibā vismaz es tā nolasītu, ka meģināts pasniegt kā Elīna “femme fatale”, tikai upsss, Elīna kā mēs zinām ir lēta un vulgāra, viņa ir tālu no liktenīgās sievietes tēla, tā pāšpricētā seja, sardeles, tas lakats kā omei. Ja ieliktu viņas vietā dabisku sievieti ar grāciju, būtu cita lieta. Melnbaltais ļoti izceļ to cik Elīnai ir ļoti sabojāta seja, un izskatās vēl vecāka!
Giba tiešām ir fantastisks.
Tā ir cena, kuru viņš maksā, strādājot ar Elīnu iegūst popularitāti un atpazīstamību. Es iepriekš par viņu nezināju.
Ja nebūtu Giba, Elīnai būtu kārtējie video ar paplestām kājām.
Un modesdāmas plastmasas grabuļi izskatās briesmīgi un novērš uzmanību no visa pārējā.
21.08.2024 15:02 |
 
Patīk
Reitings 39354
Reģ: 12.10.2022
Pakalne13 @ 21.08.2024 00:52
Vienīgais, ko var uzslavēt ir ātrs darbs.
Grib pretendēt uz baigo mākslu, bet tāpēc cilvēki mācās, lai būtukas vairākpar amatieriem. Nesaku, ka tam Gibam nav ķēriens, bet sorry tādā līmenī tāds ir daudziem.
Montāža so so. Vienā kadrā ir suns, otrā nav. Man kā suņu īpašniecei, jautājums, kur ir suns, kad viņš nav katrā? Vai nu liktu kadrus, vienu pēc otra ar suni un pēc tam bez, nevis saraustīti. Auto nav nr zīme, tas ir reāls feils.
Es īsti arī nekādu stāstu nenolasu. Kas tur bija domāts. Aiziet uz kafeni un aizbrauc ar auto, level up?
Tāpat, kur skatās friziere, viņai vienā pusē nav matu, plika galva spīd cauri.
Bet lai pateiktu ko labu, šī ir viena no skaistākajām fotosesijām kādas Didrai redzētas.
Varēs tagad sēdēt nedēļu un tīksmināties ap sevi, kas viņa par aktrīzi. På taisno no Goļivud.
Paskatoties citus Gibas video, tie ir daudz labāki. Viņš no vairākām kāzām noķēris lieliskus kadrus.
Elīna ir grūti izturama, tāpēc ātri samontēja un prom, citādi atkal sāks lēkāt Gibas priekšā bezvīļu trusenēs. :D
21.08.2024 15:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits