Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 05.04.2023
Elīna, es tev dz/d novēlu PRĀTU un MĪLESTĪBU pret savu dēlu. Ja tev tiešām butu gimenes vērtibas, kā pati saki, tu savu ta saukto "gimenes dienu", pavadītu intīmā gaisotnē, kopā ar vīru un dēlu, bez kaut kādām filmētājām, bez kaut kādien tur ēdienu teistingiem, bez savu lupatiņu reklamēšanas. Tu, jūs esat vajadzīgi bērnam, kuram sobrīd ir mammošanās periods un mamma vinam ir vajadzīga visur. Močīt tu varēsi visu mūžu, bet tavs dēliņš visu mūžu nebūs divgadnieks...
06.07.2024 21:06 |
 
Reitings 4265
Reģ: 24.07.2023
BellaCiao @ 06.07.2024 20:27

Puisītim ir divi tupi vecāki, kuri savā starpā nesarunājas. Nekādus dialogus nedzird, varbūt aukle arī nav baigi runīga!
varbūt tāpēc Elina nemīl savu bērnu,ka viņam kautkas kaiš.Redzot,kā Elina badojās,uzvedās grūtniecības laikā,nebūtu nekāds brīnums.Varbūt tas iemesls,kāpēc bērniņu nesūta uz bērnu dārzu. Pieļauju,ka tāpēc viņa te ņemās par otru bērniņu.Ļoti ceru,ka tā tomēr nebūs,vienkārši tupi un vēl tupāki vecāki.
06.07.2024 21:07 |
 
Reitings 713
Reģ: 22.03.2024
The Princess @ 06.07.2024 21:06
Elīna, es tev dz/d novēlu PRĀTU un MĪLESTĪBU pret savu dēlu. Ja tev tiešām butu gimenes vērtibas, kā pati saki, tu savu ta saukto "gimenes dienu", pavadītu intīmā gaisotnē, kopā ar vīru un dēlu, bez kaut kādām filmētājām, bez kaut kādien tur ēdienu teistingiem, bez savu lupatiņu reklamēšanas. Tu, jūs esat vajadzīgi bērnam, kuram sobrīd ir mammošanās periods un mamma vinam ir vajadzīga visur. Močīt tu varēsi visu mūžu, bet tavs dēliņš visu mūžu nebūs divgadnieks...
močit- tulkojot nozīmē - grozīt dirsu kameru priekšā, lai bombiskos trusikus safočētu 929293 bildēs.
06.07.2024 21:38 |
 
Reitings 422
Reģ: 23.09.2023
The Princess @ 06.07.2024 21:01

Un kāda bērniņam var būt attistība, ja ar viņu NENODARBINA. Neesam lietas kursā, ko auklīte ar mazo dara - māca, runājās, spelējās. Šajā vecuma bernam jāprot likt piramīdinas, atpazit formas, dzivnieki, jāprot vismaz kaut kadas zilbes, atsevišķi vārdi izrunāt. Bet te jau tikai močī un bērniņš aug savā nodabā, kāda tur attīstība.
Un kad savā pasākumā Elinčiks runāja uz skatuves un Džeisons uzkāpa, skrēja pie Naura, šī pat acu kaktiņu bērnam neuzmeta!!! Kā???!!! Tu māe, pat neieraugi savu bērnu, Tev svarīgāt ir jau kuro reizi malt savu un Dieva "biznesu".

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax
06.07.2024 23:08 |
 
Reitings 73
Reģ: 16.03.2022
Stiklaskatiens @ 06.07.2024 23:08

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax
nerunāšana divos gados NAV norma. Jau pusotrā gadā būtu jāsāk veidot divu vārdu teikumi, īsas frāzes. Gaidīt līdz trīs gadiem ir NEPRĀTS! Šo saku kā speciālists!
06.07.2024 23:20 |
 
Reitings 1264
Reģ: 18.12.2022
Kate9 @ 06.07.2024 16:59
nu un? Tevi tas p*sh?
No vienas puses pie kājas. No otras - Elīna sevi pasniedz par izcilu mammu, sievu un kristieti. Jebkurš īsts kristietis tev pateiks - pirmajā vietā ģimene nevis pašslavināšana. Īstam kristietim viss šis pasākums būtu viens liels grēks. Nevienu šīs nesatrauktu ja Elīna nepārtraukti nemelotu
06.07.2024 23:40 |
 
Reitings 31489
Reģ: 11.02.2015
Kotulūr @ 06.07.2024 18:18
Elina, tu esi dzīves kļūda. Ne velti tava māte pat tevi negribēja, kur nu vēl kāds cits

Nu šis ir too much. Var nepatikt kā personība un izgaismot viņas melus, bet bišķiņ robežas.. 🙏
06.07.2024 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 27.08.2009
SindijaT @ 06.07.2024 23:20
nerunāšana divos gados NAV norma. Jau pusotrā gadā būtu jāsāk veidot divu vārdu teikumi, īsas frāzes. Gaidīt līdz trīs gadiem ir NEPRĀTS! Šo saku kā speciālists!

Man ir 3 bērni, divi no tiem sāka runāt 3 gados un uzreiz teikumos! Bērni ir ļoti gudri, visus esmu vedajusi uz nodarbinām, pulciņiem. Un tas ir normāli, ka bērns sāk runāt tikai 3 gados. Bērni ir dažādi
06.07.2024 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 801
Reģ: 13.01.2011
Stiklaskatiens @ 06.07.2024 23:08

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax

🤯
vnk ko…
Nav citu vārdu par šo komentāru.
Man ir gadus vecs bērns un šobrīd KATRU dienu nāk kāda jauna prasme klāt. Var redzēt, kā bērns domā un cenšas izdomāt. Mācās jaunas prasmes, savā valodā stāsta man stāstus un vēršas pie manis, kā pie sev svarīga cilvēka. Cenšas saprast kā strādā dakša un krūze.
Kā bērnam nav nekas jāmāk. Kas viņš kāds nevarīgs kartupelis…
07.07.2024 00:00 |
 
Patīk
Reitings 35198
Reģ: 12.10.2022
The Princess @ 06.07.2024 21:01

Un kāda bērniņam var būt attistība, ja ar viņu NENODARBINA. Neesam lietas kursā, ko auklīte ar mazo dara - māca, runājās, spelējās. Šajā vecuma bernam jāprot likt piramīdinas, atpazit formas, dzivnieki, jāprot vismaz kaut kadas zilbes, atsevišķi vārdi izrunāt. Bet te jau tikai močī un bērniņš aug savā nodabā, kāda tur attīstība.
Un kad savā pasākumā Elinčiks runāja uz skatuves un Džeisons uzkāpa, skrēja pie Naura, šī pat acu kaktiņu bērnam neuzmeta!!! Kā???!!! Tu māe, pat neieraugi savu bērnu, Tev svarīgāt ir jau kuro reizi malt savu un Dieva "biznesu".
Ir sievietes, kuras ir karjeristes, kuras velta laiku saviem hobijiem, bet tāpat atrod brīžus un grib pavadīt laiku ar savu bērnu.
Elīna nav ne karjeriste, ne viņai ir hobiji. Cilvēks, kas bezjēdzīgi izšķiež laiku, 100 reižu pārbildējot produktus, kurus itkā mežonīgi ātri izpērk.
07.07.2024 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 801
Reģ: 13.01.2011
Maija4 @ 06.07.2024 23:52

Man ir 3 bērni, divi no tiem sāka runāt 3 gados un uzreiz teikumos! Bērni ir ļoti gudri, visus esmu vedajusi uz nodarbinām, pulciņiem. Un tas ir normāli, ka bērns sāk runāt tikai 3 gados. Bērni ir dažādi

Bērni ir dažādi, bet izpratnei par vārdiem jāveidojas ātrāk par diviem gadiem. Ne visi jāsauc par mammu.
Protams, ir iespēja ka bērns attīstās vairāk uz vitu pusi ne runāšanu, bet didrihsonu gadījumā skaidri redzams, ka viņi ar bērnu nenodarbojas.
07.07.2024 00:06 |
 
Reitings 147
Reģ: 26.04.2024
IceCream @ 06.07.2024 19:02
Esmu vīlusies, kāpēc Elinčikam nebija spēle, kur publiski novaksē kādu ķermeņa daļu?

Esmu ļoti bieži novērojusi, ka Elīnai ļoti patīk nodarīt citiem sāpes. Gan fiziskas, gan emocionālas. Tieši no šādiem it kā "jokiem" viņa smējās visvairāk.
07.07.2024 00:20 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.09.2023
Stiklaskatiens @ 06.07.2024 23:08

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax

Bērnam līdz 3 gadu vecumam IR jāprot izrunāt vārdus. Ja bērns neizrunā vismaz 10 vārdus, tur ar steigu ir jādodas pie speciālista. Tiem pat nav jābūt sarežģītiem vārdiem, bet "ēst" ,"ņem", "dod", "nāc", bet viņiem puisītis tikai kautko savā vaodiņā saka un norāda ar žestiem. Protams, es nedzīvoju kopā ar viņiem, varbūt bērniņš mājās runā, bet tik, cik esmu pavērojusi viņu komunikāciju, tad viņš izdod skaņas, nevis vārdiņus.
Pie jaunākās publikācijas Elīnai uzrakstīju par viņas Ģimenes vērtībām un to, ka viņas dēls auklīti sauc par mammu, dažu sekunžu laikā komentārs tika izdzēsts un es nobloķēta. Patiesība īsti tai ģimenei nepatīk.
07.07.2024 00:26 |
 
Reitings 7890
Reģ: 27.02.2022
Telegram visos video, kur ar saviem "draugiem" bildejas, visur taka īstākā mauka, ceļ uz augšu to kleitu. Kas viņai kaiš? Un tas ka Džeisons aukli par mammu sauc vispār pizģets. Bet labi ka nopublicēja 🤣 patiesību parādīja. Par to runāšanu, man meita, dēļ nepareiza sakodina vēlāk sāka runāt, nu mācēja runāt, bet neskaidri, bet 2 gados vienkāršus vārdus mācēja gan izrunāt. Un abi mani bērni, ne tēti, nevienu citu par mammu nesakauja. Arī paziņu aplī neesmu neko tādu novērojusi. Džeisons ir tiešām pirmais bērns tad, ko redzu tā darām. Tie tur galīgi greizi ir nošāvuši ar bernkopibu un pilnībā izgāzušies kā vecāki. Fuj pretīgi radījumi, kaut viņi vairs nevairotos.
07.07.2024 00:42 |
 
Reitings 7890
Reģ: 27.02.2022
Es tik domāju kā tas bērns jūtas, kad aukle iet prom vakaros un nedēļas nogalēs nav. Es varu iztēloties kā raud pie durvīm, kad viņai darba laiks beidzās.
07.07.2024 00:44 |
 
Reitings 7940
Reģ: 13.08.2023
Man ir ļoti lielas aizdomas, ka savus plānus par meistarklasi Vīnkalnos atcēla, jo viņi nepiekrita bezmaksas sadarbībai
07.07.2024 01:04 |
 
Reitings 2511
Reģ: 11.10.2022
novērotāja @ 07.07.2024 01:04
Man ir ļoti lielas aizdomas, ka savus plānus par meistarklasi Vīnkalnos atcēla, jo viņi nepiekrita bezmaksas sadarbībai

Tipiski - pēdējā brīdī grib izdīkt kaut kādu bezmaksas iespēju no citiem! 🤮 neticu ne vārdam, ka Elīna pēkšņi kāda viesa dēļ, kuram sāp mugura, būtu gatava mainīt savus plānus! Ne-ti-cu!
Un vispār viss baļļuks ticis uzbūvēts uz bezmaksas sadarbībām un slēptajām reklāmām 🫣 tādi penijpisēji 🫣
07.07.2024 05:31 |
 
Reitings 4265
Reģ: 24.07.2023
Maija4 @ 06.07.2024 23:52

Man ir 3 bērni, divi no tiem sāka runāt 3 gados un uzreiz teikumos! Bērni ir ļoti gudri, visus esmu vedajusi uz nodarbinām, pulciņiem. Un tas ir normāli, ka bērns sāk runāt tikai 3 gados. Bērni ir dažādi
neviens nesaka,ka bērnam jārunā teikumos,bet tādus vārdiņus kā dod,man,tete,jā,nē un citas īsas zilbītes ir jārunā. Jūs dzirdējāt,kā Didrihsoni runā par saviem kulinārijas "brīnumiem"? Biezspieniņš,cepumiņš,sviestiņš un t.t pilnīgi ausi griež,un par Džeisonu,esat dzirdējuši mīļvārdiņus,kaut vai dēliņš? Labākā gadījumā Džois.Vai bērnam ir mīļmantiņa? Parasti viņa vecuma bērniņi gulēt iet ar kādu mīksto mantiņu,saņem bučiņu no vecākiem,un tagad iedomājaties🤣Elina mīļi dod bučiņu savam bērniņam , godīgi,nevaru iedomāties.Elina sev melnu dīvānu atvilkusi,sen sapņojusi😂par to,bet bērniņa vieta ir uz cita dīvāna pie televizora.Nav bērnam nekā,ne krūzītes,ne šķīvīša ne vecāku mīlestības.Un Didrihsoni neies tērēties privātam dārziņam priekš sava bērniņa, paņēma droši vien aukli pa lēto un izskatās,ka auklīte arī bērnam neko nemāca.Vai tiešām tie Elinas pakaļskrējēji neredz,kas viņa ir par Monstru? Un Nauris tikai sev zīmē pozitīvo tēlu,bet īstenībā tāds pats pamuļķis,kas dzīvo zem Elinas tupeles.
07.07.2024 07:55 |
 
Reitings 51
Reģ: 06.07.2024
Aizspogulia @ 07.07.2024 00:00

?
vnk ko…
Nav citu vārdu par šo komentāru.
Man ir gadus vecs bērns un šobrīd KATRU dienu nāk kāda jauna prasme klāt. Var redzēt, kā bērns domā un cenšas izdomāt. Mācās jaunas prasmes, savā valodā stāsta man stāstus un vēršas pie manis, kā pie sev svarīga cilvēka. Cenšas saprast kā strādā dakša un krūze.
Kā bērnam nav nekas jāmāk. Kas viņš kāds nevarīgs kartupelis…

Man liekās viņam vaig neirologa konsultāciju.
07.07.2024 09:32 |
 
10 gadi
Reitings 6227
Reģ: 01.04.2009
Man arī ir divgadīgs bērns. Jā, iet dārziņā, privātajā, ar vīru daudz strādājam, bet vakaros un brīvdienās veltam praktiski visu laiku meitai. Dārziņā ir ļoti daudz iemācījusies, protams, mājās to visu veicinām. Ēšana ar karoti, podiņš, runāšana - gan mūsu nopelns, gan dārziņa. Bērnam vajag uzmanību, sarunas, sakārtotu dienas ritmu, pamazām mācīt un radīt pasauli, savus mīļus cilvēkus apkārt (nevis haoss un pilna māja ar svešiem cilvēkiem), mans uzskats arī, ka TV, telefons, planšetes var pagaidīt un ilgi pagaidīt... Domāju, ka Džeisons būtu pilnīgi citādāks, ja ar viņu darbotos, nedotu planšetes, viņa dzīvē būtu viena īsta piesaistes persona, nevis tiktu raustīts no viena cilvēka pie otra, un vēl un vēl lietiņas. Izklausos baigi pareizā mamma, bet nu tikai mans viedoklis, ja jau te daudzas izsakās.
07.07.2024 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits