Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 418
Reģ: 05.04.2023
Dovana @ 28.06.2024 15:49
Man ir dēls! Kādēļ Tu uzskati man nav mātes instinkta? Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Nesaprotu kādēļ man būtu jāuztraucās par svešiem bērniem? Mātes instinktam tad jābūt uz viesiem bērniem? Man tie svešie bērni jāglābj, adoptēt vajag, vai jāsēž pie skolas vai dārziņa katram galviņa jāglauda? Kā izpaužās mātes instinkts tavuprāt? Man ir sāpīgi par bērniem bērnu namā, par to, ka viņiem dzīvē tā viss sagriezies. Ļoti skumji par dzīvnieciņiem patversmē, iesaku tām žēlotājām kādreiz apmeklēt dzīvnieku patversmi, tici man tur būs ko pažēlot, sirsniņa arī iespējams sažņaugsies. Kad esmu dzīvnieku patversmē sen jau neeju viņus skatīties, man tāpat sirds sažņaudzās kad dzirdu tās suņu rejas un tāda sajūta, ka katrs apmeklētājs ir cerība uz mājām. Starp citu es ziedoju un esmu izvēlējusies ziedot tikai dzīvnieku patversmei! Ziedoju tieši kaķiem ne naudu, bet pārsvarā vedu kaķu pakaišus un ēdienu. Vairs iekšā neeju, bet palūdzu lai kāds vīrietis iznāk ārā un paņem visu atvesto. Tas nav nekāds 1 eur.

Tieši šeit arī pati pieradi ka Tev nav mātes instingta.. ja pludmalē, nedod Dievs, notiks nelaime, slīks bērns, nepalīdzēsi? Glābējus nemeklēsi, nesauksi? Ja bērnu laukumā bērnam uzbāsīsies pedofīls, palīdzību nemeklēsi? Ja māte psihopāte publiski kaustīs savu bērnu neaizrādīsi? Droši vien jau kad nē, jo pati jau raksti: "Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Mātes instingtam tad jābūt uz visiem bērniem? Man tie svešie bērni jāblābj...?" SVEŠU BĒRNU NAV!!!
Šie, varbūt, ir briesmīgi salīdzinājumi, salīdzinot ar Džeisonu, bet MĀTEI IR jābūt vārda MĀTE cienīgai, nevus dzemdētājai un atmest savu bērnu auklei, tikai lai bezjēdzīgi močītu.
28.06.2024 16:39 |
 
Reitings 418
Reģ: 05.04.2023
Dovana @ 28.06.2024 16:00
Tur jau tās skumjas, nesaprotamu iemeslu žēlo tos kas nav jāžēlo! Tas tagad moderni skaitās mātes instikts? Kas tā par mistisku žēlošanu. Tas instinkts kāds, vai vispār ko nozīmē žēlošana? Da jo ma jo, man pagalmā bizo vēl nožēlojamāki bērni! Te vēl Ņuri sadomā žēlot?Pieaugušsu veci, spēka gados, kuram pa lielam viss ir nauda un veselība! Ko vēl viņam vajag?

Nevajag jaukt nožēlojami bērni un nožēlojami vecāki.
28.06.2024 16:43 |
 
Reitings 1401
Reģ: 25.01.2023
The Princess @ 28.06.2024 16:39

Tieši šeit arī pati pieradi ka Tev nav mātes instingta.. ja pludmalē, nedod Dievs, notiks nelaime, slīks bērns, nepalīdzēsi? Glābējus nemeklēsi, nesauksi? Ja bērnu laukumā bērnam uzbāsīsies pedofīls, palīdzību nemeklēsi? Ja māte psihopāte publiski kaustīs savu bērnu neaizrādīsi? Droši vien jau kad nē, jo pati jau raksti: "Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Mātes instingtam tad jābūt uz visiem bērniem? Man tie svešie bērni jāblābj...?" SVEŠU BĒRNU NAV!!!
Šie, varbūt, ir briesmīgi salīdzinājumi, salīdzinot ar Džeisonu, bet MĀTEI IR jābūt vārda MĀTE cienīgai, nevus dzemdētājai un atmest savu bērnu auklei, tikai lai bezjēdzīgi močītu.
Nevajag jau pārspīlēt.Palīdzēt nelaimē nav saistīts ar mātes instinktu,un arī ar žēlumu nē.Tā ir pieauguša cilvēka rīciba konkrētajā situācijā.Pie tam tad nevienai mammai nav mātes instinkta,kuras mīl tikai savus bērnus,bet no citiem turas pa gabalu,jo nepatīk sveši bērni,tikai savi.
28.06.2024 17:20 |
 
Reitings 7266
Reģ: 13.08.2023
Es pareizi saprotu, ka viņa tagad visas draudzenes apdāvina ar bombīgo koriğējošo apakšveļu, jo viņām vajag? Un klāt kafija? Tiešām tik slikti tie bodiji tirgojas? 😄
28.06.2024 17:24 |
 
Reitings 1716
Reģ: 14.09.2023
Dāmas, “man žēl” ir parasts teiciens, jūs te pa dziļu paņēmāt 😂 Gan jau bija domāts, ka grūti iedomāties būt viņu vietā. Īpaši par Nauri. Žēl varbūt ne, bet negribētu būt viņa kurpēs. Piekrītu, ka viņš atšķirībā no Dž ir rīcībspējīgs un, ka Dž salīdzinot ar blakus diskusiju nav sliktākais variants, bet šī cepšanās par to kurš kā pateica ir diezgan stulba 😂
28.06.2024 17:37 |
 
Reitings 701
Reģ: 15.09.2023
sauliiite.paula @ 28.06.2024 15:47

Reāli tik lēti izskatās.

Ļoti, ļoti prasti. Kādi apģērbi, tāda kafija. 😁
28.06.2024 18:09 |
 
Reitings 701
Reģ: 15.09.2023
Tik ļoti neglīta mašīna. Tā krāsa un uzraksts, kur nolasās no viena sāna FLYNDI. 😁 Ļoti neveiksmīgi izvēlēties šādu krāsu, ņemot vērā viņas braukšanas "kultūru" un parkošanās "kultūru". Ļoti pamanāms auto, gan jau bieži nokļūs tenku lapās par telefonu pie stūres, parkošanos, utt. Te arī, brīva vieta kur novietot auto pie apmales, bet nē, viņa noparkojas iebrauktuvē un vēl aizņem braucamo daļu.
28.06.2024 18:35 |
 
Reitings 7266
Reģ: 13.08.2023
Mashka Kakashka @ 28.06.2024 18:35
Tik ļoti neglīta mašīna. Tā krāsa un uzraksts, kur nolasās no viena sāna FLYNDI. ? Ļoti neveiksmīgi izvēlēties šādu krāsu, ņemot vērā viņas braukšanas "kultūru" un parkošanās "kultūru". Ļoti pamanāms auto, gan jau bieži nokļūs tenku lapās par telefonu pie stūres, parkošanos, utt. Te arī, brīva vieta kur novietot auto pie apmales, bet nē, viņa noparkojas iebrauktuvē un vēl aizņem braucamo daļu.
Vismaz skatoties uz Didru es saprotu, ka patiesībā ļoti labi protu parkoties 😄
28.06.2024 19:27 |
 
Reitings 487
Reģ: 09.06.2024
The Princess @ 28.06.2024 16:39

Tieši šeit arī pati pieradi ka Tev nav mātes instingta.. ja pludmalē, nedod Dievs, notiks nelaime, slīks bērns, nepalīdzēsi? Glābējus nemeklēsi, nesauksi? Ja bērnu laukumā bērnam uzbāsīsies pedofīls, palīdzību nemeklēsi? Ja māte psihopāte publiski kaustīs savu bērnu neaizrādīsi? Droši vien jau kad nē, jo pati jau raksti: "Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Mātes instingtam tad jābūt uz visiem bērniem? Man tie svešie bērni jāblābj...?" SVEŠU BĒRNU NAV!!!
Šie, varbūt, ir briesmīgi salīdzinājumi, salīdzinot ar Džeisonu, bet MĀTEI IR jābūt vārda MĀTE cienīgai, nevus dzemdētājai un atmest savu bērnu auklei, tikai lai bezjēdzīgi močītu.
Es apbrīnoju Tevi! Tagad Džeisons vai Ņuris jāglābj no pedofīliem? Tu saproti ko Tu vispār raksti? Man bail paliek no tā ko Tu domā? Žēl Džeisonu jo viņam kas? Pedofīls no katra kakta lien ārā un uzmācās? Insstinkts cienītā nerakstās caur G! Kuru sievieti vispār uztrauc svešas domas un vērtējums "jābūt cienīgoai" kas tie par mazvērtības kompleksiem?🙈 kas Tu tāda esi lai spriestu kam esu palīdzējusi vai glābusi, neglābusi! Jā tieši mani uztrauc tikai mans bērns pārējais viss ir pastarpināti! Ko Tu gribi iestāstīt, ja slīks 10 bērni Tu savu glābsi pēdējo? Man ir 100 reiz lielāks mātes instinkts piedod nekā Tava parodija par mātes instinktu!
28.06.2024 21:52 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Dovana @ 28.06.2024 21:52
Es apbrīnoju Tevi! Tagad Džeisons vai Ņuris jāglābj no pedofīliem? Tu saproti ko Tu vispār raksti? Man bail paliek no tā ko Tu domā? Žēl Džeisonu jo viņam kas? Pedofīls no katra kakta lien ārā un uzmācās? Insstinkts cienītā nerakstās caur G! Kuru sievieti vispār uztrauc svešas domas un vērtējums "jābūt cienīgoai" kas tie par mazvērtības kompleksiem?? kas Tu tāda esi lai spriestu kam esu palīdzējusi vai glābusi, neglābusi! Jā tieši mani uztrauc tikai mans bērns pārējais viss ir pastarpināti! Ko Tu gribi iestāstīt, ja slīks 10 bērni Tu savu glābsi pēdējo? Man ir 100 reiz lielāks mātes instinkts piedod nekā Tava parodija par mātes instinktu!

Forši pateici, bet iespējams, ka tavu domu tāpat neuztvers 👍🏻🙈
Es uzrakstīšu īsāk, vienīgie cilvēki, kuri patiesi var lemt vai katra māte ir cienīga tikt saukta par māti ir mūsu bērni.
Ne jau nu tagad forumnieces spriedīs un lems (balstoties uz anonīma foruma komentāriem 😅🙈) vai kāda ir cienīga būt par māti vai nē.
28.06.2024 21:59 |
 
Reitings 487
Reģ: 09.06.2024
The Princess @ 28.06.2024 16:39

Tieši šeit arī pati pieradi ka Tev nav mātes instingta.. ja pludmalē, nedod Dievs, notiks nelaime, slīks bērns, nepalīdzēsi? Glābējus nemeklēsi, nesauksi? Ja bērnu laukumā bērnam uzbāsīsies pedofīls, palīdzību nemeklēsi? Ja māte psihopāte publiski kaustīs savu bērnu neaizrādīsi? Droši vien jau kad nē, jo pati jau raksti: "Mani interesē un uztrauc tikai mans dēls! Mātes instingtam tad jābūt uz visiem bērniem? Man tie svešie bērni jāblābj...?" SVEŠU BĒRNU NAV!!!
Šie, varbūt, ir briesmīgi salīdzinājumi, salīdzinot ar Džeisonu, bet MĀTEI IR jābūt vārda MĀTE cienīgai, nevus dzemdētājai un atmest savu bērnu auklei, tikai lai bezjēdzīgi močītu.
Saulīte glābēja piedāvā Kivičiem kaut Miu paņemt aprūpē! Viņi tak iedos ar prieku, paņem bērnus no bērnu nama un tad lūdzu spriedelē par citu sieviešu mātes instinktu🙏 tu tikai lūdzu paņem, mēs te daudzas bez instikta iespējams kaut ko Tev noziedosim😉
28.06.2024 22:40 |
 
Reitings 487
Reģ: 09.06.2024
vivii @ 28.06.2024 21:59

Forši pateici, bet iespējams, ka tavu domu tāpat neuztvers ???
Es uzrakstīšu īsāk, vienīgie cilvēki, kuri patiesi var lemt vai katra māte ir cienīga tikt saukta par māti ir mūsu bērni.
Ne jau nu tagad forumnieces spriedīs un lems (balstoties uz anonīma foruma komentāriem ??) vai kāda ir cienīga būt par māti vai nē.
Paldies, ka Tu to visu saproti ļoti adekvāti💕 tiesāt vai mīlēt pēc tam mūs drīkst tikai bērni! To liekulību, bez patiesiem darbiem goda vārds nesaprotu😔 vēl jo vairāk mistisku personāžu žēlošanu🙈
28.06.2024 22:51 |
 
Reitings 418
Reģ: 05.04.2023
Dovana @ 28.06.2024 21:52
Es apbrīnoju Tevi! Tagad Džeisons vai Ņuris jāglābj no pedofīliem? Tu saproti ko Tu vispār raksti? Man bail paliek no tā ko Tu domā? Žēl Džeisonu jo viņam kas? Pedofīls no katra kakta lien ārā un uzmācās? Insstinkts cienītā nerakstās caur G! Kuru sievieti vispār uztrauc svešas domas un vērtējums "jābūt cienīgoai" kas tie par mazvērtības kompleksiem?? kas Tu tāda esi lai spriestu kam esu palīdzējusi vai glābusi, neglābusi! Jā tieši mani uztrauc tikai mans bērns pārējais viss ir pastarpināti! Ko Tu gribi iestāstīt, ja slīks 10 bērni Tu savu glābsi pēdējo? Man ir 100 reiz lielāks mātes instinkts piedod nekā Tava parodija par mātes instinktu!

Ko cepies? Izskatās, kad vienigā parodija šobrīd esi Tu pati!😀
28.06.2024 22:54 |
 
Reitings 487
Reģ: 09.06.2024
Mashka Kakashka @ 28.06.2024 18:35
Tik ļoti neglīta mašīna. Tā krāsa un uzraksts, kur nolasās no viena sāna FLYNDI. ? Ļoti neveiksmīgi izvēlēties šādu krāsu, ņemot vērā viņas braukšanas "kultūru" un parkošanās "kultūru". Ļoti pamanāms auto, gan jau bieži nokļūs tenku lapās par telefonu pie stūres, parkošanos, utt. Te arī, brīva vieta kur novietot auto pie apmales, bet nē, viņa noparkojas iebrauktuvē un vēl aizņem braucamo daļu.
tanī bildē ir didra? Viņai tak līkas kājas bez filtriem un salīdzinot ar ciskām resni kāju ikri😅
28.06.2024 22:58 |
 
Reitings 227
Reģ: 24.06.2022
The Princess, Tu speciāli raksti INSTINGTA? :D
28.06.2024 23:46 |
 
Reitings 418
Reģ: 05.04.2023
pidrihsone @ 28.06.2024 23:46
The Princess, Tu speciāli raksti INSTINGTA? :D

Jā, lai jums būtu kur piekasīties😀
28.06.2024 23:49 |
 
Reitings 41
Reģ: 18.05.2022
Dovana @ 28.06.2024 21:52
Es apbrīnoju Tevi! Tagad Džeisons vai Ņuris jāglābj no pedofīliem? Tu saproti ko Tu vispār raksti? Man bail paliek no tā ko Tu domā? Žēl Džeisonu jo viņam kas? Pedofīls no katra kakta lien ārā un uzmācās? Insstinkts cienītā nerakstās caur G! Kuru sievieti vispār uztrauc svešas domas un vērtējums "jābūt cienīgoai" kas tie par mazvērtības kompleksiem?? kas Tu tāda esi lai spriestu kam esu palīdzējusi vai glābusi, neglābusi! Jā tieši mani uztrauc tikai mans bērns pārējais viss ir pastarpināti! Ko Tu gribi iestāstīt, ja slīks 10 bērni Tu savu glābsi pēdējo? Man ir 100 reiz lielāks mātes instinkts piedod nekā Tava parodija par mātes instinktu!

Cienītā, ja Jūs te citām aizrādat kaut ko par pareizrakstību, tad ievērojiet to pati. Nevis esu, bet ESMU. :)
29.06.2024 00:02 |
 
Reitings 108
Reģ: 26.04.2024
Tā kafija un mašīna tik prasti, infantīli un bezgaumīgi izskatās.
Kā arī tagad: kafijas, kaut kādas skaistumkopšanas procedūras. Sajūtas, tādas it kā tu dzertu kokteili, kur ir smests viss pēc kārtas. Tāpat, kā viņas domu pērlēs.
Ko, tad santehniku un marinētas bietes netrigo savā veikalā?
29.06.2024 00:41 |
 
Reitings 448
Reģ: 22.03.2024
Mākoņu Dejotāja @ 29.06.2024 00:41
Tā kafija un mašīna tik prasti, infantīli un bezgaumīgi izskatās.
Kā arī tagad: kafijas, kaut kādas skaistumkopšanas procedūras. Sajūtas, tādas it kā tu dzertu kokteili, kur ir smests viss pēc kārtas. Tāpat, kā viņas domu pērlēs.
Ko, tad santehniku un marinētas bietes netrigo savā veikalā?
bietes un santehnika būs ar laiku. Tas nākamais.
29.06.2024 00:59 |
 
Reitings 43656
Reģ: 20.07.2021
Mashka Kakashka @ 28.06.2024 18:09

Ļoti, ļoti prasti. Kādi apģērbi, tāda kafija. ?

Nezinu, kā tagad. bet kādreiz Rīgas centrāltirgū bija stendi, kur pārdeva visādus sūdus, kuriem beidzies derīguma termiņš. Tur iederētos arī Didras kafija ar melnā miskastes maisa dizainu.
29.06.2024 09:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits